چطور صفحه اصلی را در وردپرس تغییر دهیم؟
مجموعه آموزش های وردپرس

برای کاربران مبتدی انتخاب برگه دلخواه برای صفحه اصلی و تغییر صفحه اصلی در وردپرس یکی از مهمترین دغدغه آنها بعد از نصب قالب هایی است که چند صفحه اصلی دارند. در آموزش ویدئویی این مقاله کمتر از 1 دقیقه می توانید صفحه نخست سایت وردپرس خود را تغییر دهید و برگه دلخواه را به عنوان صفحه اصلی انتخاب کنید.

11 بهمن 1399

برای تغییر برگه نخست در وردپرس به ترتیب زیر عمل کنید:

تغییر برگه نخست در وردپرس یکی از کارهای مهم بعد از نصب وردپرس است. به عنوان مثال بعد از نصب بسته آسان قالب وردپرس قصد دارید صفحه نخست 5 را از قالب فوتون انتخاب کنید. ما در این آموزش به شما نشان می دهیم که در کمتر از 1 دقیقه می توانید ساخت برگه صفحه اصلی در وردپرس را انجام دهید.

ابتدا وارد پیشخوان وردپرس شوید. سپس از تنظیمات> خواندن را انتخاب کنید. مطابق تصویر زیر یک برگه را از لیست کشویی به عنوان صفحه اصلی وب سایت خود انتخاب کنید. به همین راحتی می توانید تنظیم برگه صفحه اصلی را انجام دهید.

تغییر برگه نخست در وردپرس

قالب های زیادی در راست چین موجود است که صفحات اصلی متنوع و جذابی را براساس سلایق مختلف طراحی کرده اند. بنابراین به سادگی می توانید یکی را به عنون برگه نخست انتخاب کنید. این قالب ها معمولا با استفاده از افزونه های صفحه ساز طراحی شده اند. بنابراین می توانید این برگه را کاملا ویرایش کنید یا از ابتدا یک برگه بسازید و قرار دادن برگه دلخواه به عنوان صفحه اصلی را به سادگی انجام دهید.


یک نکته مهم را به یاداشته باشید، تا زمانی که شما حداقل یک برگه در سایت خود نداشته باشید گزینه صفحه نخست در وردپرس برای شما فعال نخواهد شد و نمی توانید طبق آموزش انتخاب برگه برای صفحه اصلی وردپرس را انجام دهید. بنابراین قبل از انجام هر کاری ابتدا برگه خود را بسازید. آموزش ساخت برگه اول در وردپرس را ببینید.

قالب های دیجی کالا یکی از بهترین پوسته های فروشگاهی وردپرس هستند که همگی با بسته نصب آسان ارائه شده اند. دموهای جذاب و کاربر پسند یکی از مهمترین دلیل انتخاب و فروش آنهاست.