× خرید محصولات پرچم دار جدید با 70% تخفیف شگفت انگیز عیدانهخرید با تخفیف
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

چطور صفحه اصلی را در وردپرس تغییر دهیم؟

دسته‌بندی: آموزش وردپرس
۱۱ بهمن ۱۳۹۹
۷۱۳ بازدید

برای کاربران مبتدی انتخاب برگه دلخواه برای صفحه اصلی و تغییر برگه نخست در وردپرس یکی از مهمترین دغدغه آنها بعد از نصب قالب هایی است که چند صفحه اصلی دارند. به عنوان مثال بعد از نصب بسته آسان قالب وردپرس قصد دارید صفحه نخست 5 را از قالب فوتون انتخاب کنید. ما در این آموزش به شما نشان می دهیم که در کمتر از 1 دقیقه می توانید ساخت برگه صفحه اصلی در وردپرس را انجام دهید.

تنظیم برگه صفحه اصلی در وردپرس، قرار دادن برگه دلخواه به عنوان صفحه اصلی

برای تغییر برگه نخست در وردپرس به ترتیب زیرعمل کنید:

ابتدا وارد پیشخوان وردپرس شوید. سپس از تنظیمات> خواندن را انتخاب کنید. مطابق تصویر زیر یک برگه را از لیست کشویی به عنوان صفحه اصلی وب سایت خود انتخاب کنید. به همین راحتی می توانید تنظیم برگه صفحه اصلی را انجام دهید.

تغییر برگه نخست در وردپرس

قالب های زیادی در راست چین موجود است که صفحات اصلی متنوع و جذابی را براساس سلایق مختلف طراحی کرده اند. بنابراین به سادگی می توانید یکی را به عنون برگه نخست انتخاب کنید. این قالب ها معمولا با استفاده از افزونه های صفحه ساز طراحی شده اند. بنابراین می توانید این برگه را کاملا ویرایش کنید یا از ابتدا یک برگه بسازید و قرار دادن برگه دلخواه به عنوان صفحه اصلی را به سادگی انجام دهید.


یک نکته مهم را به یاداشته باشید، تا زمانی که شما حداقل یک برگه در سایت خود نداشته باشید گزینه صفحه نخست در وردپرس برای شما فعال نخواهد شد و نمی توانید طبق آموزش انتخاب برگه برای صفحه اصلی وردپرس را انجام دهید. بنابراین قبل از انجام هر کاری ابتدا برگه خود را بسازید. آموزش ساخت برگه اول در وردپرس را ببینید.

قالب های دیجی کالا یکی از بهترین پوسته های فروشگاهی وردپرس هستند که همگی با بسته نصب آسان ارائه شده اند. دموهای جذاب و کاربر پسند یکی از مهمترین دلیل انتخاب و فروش آنهاست. 


2 دیدگاهافزودن

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان