اضافه شدن ویژگی Achievements به سرچ کنسول

اضافه شدن ویژگی Achievements به سرچ کنسول
اخبار

سرچ کنسول یکی از پرکاربردترین ابزارهایی است که وبمستران و صاحبان وب‌ سایت از آن استفاده می‌کنند.این ابزار به خاطر ویژگی هایی که دارد نزد کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است، Achievements یکی از بهترین ویژگی هایی است که اخیرا به سرچ کنسول اضافه شده است.

04 بهمن 1401
آخرین بروزرسانی: 05 بهمن 1401

به نظر می‌رسد Google Search Console Insights بخش جدیدی به نام «Achievements» را اضافه کرده است. با استفاده از ویژگی Achievements در سرچ کنسول ، می توانید از روش ها و راهنماهای یادگیری گوگل برای کسب «دستاوردهای کنسول» و افزایش امتیاز خود استفاده کنید. گمان می شد اطلاعات مربوط به دستاورد ها ایمیل شود، اما این ویژگی هم اکنون در قسمت پنل Overview و در بخش Insights، سایت Google Search Console Insights  قابل استفاده است.

ویژگی Achievements به سرچ کنسول

گوگل بخش Achievements را برای پیگیری پیشرفت وب سایت شما و همچنین ایجاد انگیزه در شما ایجاد کرد. گوگل اضافه کرد: «ما داده ‌های سایت شما را از سال 2019 تا به الان تجزیه و تحلیل می‌کنیم و این که چه زمانی سرچ کنسول گوگل برای شما تایید شده باشد، از اهمیت بالایی برخوردار است. سپس مرتبط‌ ترین دستاورد را بر اساس میزان کلیک ‌هایی که سایت شما از جستجوی Google دریافت کرده است، شناسایی می‌کنیم و آن را به سایت شما اختصاص می دهیم.»

اگرقصد دارید درموردسرچ کنسول بیشتر بدانید پیشنهاد میکنیم از صفحه آموزش جامع سرچ کنسول دیدن کنید.

اقداماتی که می توانند در دستیابی به ویژگی Achievements در سرچ کنسول به شما کمک کنند:

  • Find a desirable idea
  • Create good content
  • Help people discover your content
  • Create modern looking & visually appealing content

افزودن ویژگی Achievements به سرچ کنسول

با کلیک بر روی هر دستاورد، بخش سرچ کنسول تفاوت بین دستاورد ها و وضعیت فعلی را از طریق آمار مقایسه ای فیلتر می کند تا از وضعیت خود مطلع شوید و بتوانید در ماه جدید نتایج بهتری را کسب کنید.

دیدگاه ها افزودن دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.