برگزاری رویداد Refresh با حمایت راست چین

برگزاری رویداد Refresh با حمایت راست چین
اخبار

مدیریت محصول، طراحی و فرانت اند، مباحثی هستند که قرار است در رویدادی یک روزه، با نام Refresh به بحث گذاشته شود. 8 اسفند ماه 98 سخنرانان و افراد متخصص و با تجربه در این ایونت در پنل های تخصصی و ورکشاپ ها، تجربه خود را در اختیاران حضار قرار داده و مسائل به چالش کشیده می شود. راست چین به عنوان حامی ،کد تخفیف رویداد Refresh را به صورت اختصاصی برای شما کاربران عزیز فراهم کرده است.

01 اسفند 1398
آخرین بروزرسانی: 02 آذر 1400

رویداد Refresh با حمایت راست چین

رویداد Refresh ایونتی یک روزه است که پیرامون مدیریت محصول، طراحی و فرانت اند برگزار می شود. الهام بخشی طراحان و مدیران محصول، تبادل اطلاعات ، شبکه سازی و … بخشی از اهداف این رویداد است. افراد با تجربه و متخصص که در حوزه های مدیریت محصول کار کرده اند سخنرانی خواهند داشت.

همچنین برگزاری کارگاه در حوزه در حوزه فرانت اند، از دیگر برنامه های این ایونت است. ورکشاپ ها، زمینه مناسبی برای انتقال و اشتراک تجارب است. پنل های تخصصی هم برای تبادل نظر در مورد مسائل مرتبط با طراحی محصول و مدیریت در نظر گرفته شده. این شرایط کمک زیادی به آگاهی، تأمین مزیت رقابتی و داشتن محصولات کارآمد تر است.

تمام این کارگاه ها، سخنرانی ها، پنل ها و … برای آشنایی، تبادل نظر و شبکه سازی با افراد حرفه ای و با تجربه در حوزه مورد علاقه شماست. این مسأله قطعا تأثیر زیادی در آینده شغلی افراد در حوزه مدیریت محصول دارد.

کارگاه ها

رویداد Refresh

زمان و مکان برگزاری رویداد

زمان: 8 اسفند ماه 1398

مکان: تهران قیامدشت، خیابان حصار امیر، کارخانه نوآوری و شتابدهی دیهیم

پذیرش شرکت‌کنندگان از ساعت 8.30 الی 9.30 می‌باشد.

کد تخفیف رویداد Refresh

راست چین به عنوان حامی، 40 درصد کد تخفیف رویداد Refresh ، برای علاقمندان و کاربران گرامی راست چین فراهم کرده است. کافی است کد RTLTheme را در ثبت نام ایونت رفرش وارد کنید.

کد تخفیف رویداد Refresh

 

 

 

 

 

دیدگاه ها افزودن دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.