تشکیل اتحادیه طراحان و فارسی سازان

تشکیل اتحادیه طراحان و فارسی سازان
اخبار

هلدینگ راست چین در نظر دارد در جهت احقاق حقوق طراحان و فارسی سازان قالب و افزونه در ایران اولین اتحادیه طراحان وب ایران را تشکیل دهد. این اتحادیه دارای قدرت اجرایی است و ابزارهای کنترلی و نظارتی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور را در اختیار خواهد داشت.

16 خرداد 1396

به جهت اهمیت موضوع و الزام برخورد و رسیدگی فوری به موضوعات کپی رایت از تمامی شرکت ها و تیم های طراح ایرانی دعوت میشود از این تشکل اعلام حمایت کنند و مشخصات مجموعه خود را همراه با اطلاعات تماس تحت موضوع “درخواست عضویت” به ایمیل واحد حقوقی راست چین به نشانی legal@rtl-theme.com  ارسال نمایند.

لازم به توضیح است با تلاش واحد حقوقی راست چین و جمع آوری شکایات تیم های طراحی، چندصد گزارش تخلف از مجموعه های غیر قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران گردآوری شده و به جهت گستردگی موضوع علاوه بر پیگیری روند دادرسی قضایی موضوعات در شورای تامین نیز مطرح گردیده است.

نتیجه ی فرآینده دادرسی تاکنون با درخواست 200 نفر از طراحان منجر به مسدود سازی سرویس های غیر قانونی عرضه قالب و افزونه گردیده که در صورت مشاهده ادامه تخلفات توسط وب سایت های ناقض حقوق کپی رایت ، درخواست هایی مبنی بر صدور قرار مجازات نیز پیگیری خواهد شد.

 

هلدینگ راست چین به عنوان اولین و بزرگترین عرضه کننده محصولات تحت وب در ایران با حمایت شما در نظر دارد اولین اتحادیه طراحان وب ایران را تاسیس نماید و از حقوق اعضای عضو در اتحادیه دفاع کند.

راست چین اولین و بزرگترین مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران

لازم به ذکر است کلیه طراحان و مجموعه های قانونی میتوانند جهت پیگیری تخلفات مجموعه های ناقض کپی رایت ، مستندات خود را جهت پیگیری با موضوع “گزارش تخلف” به ایمیل واحد حقوقی راست چین به نشانی legal@rtl-theme.com  ارسال نمایند. راست چین به عنوان نماینده شما طراحان ایرانی کلیه موضوعات را رسیدگی خواهد کرد.

از شما مشتریان عزیز هم خواهشمندیم با رعایت قوانین کپی رایت ما را در رسیدن به این هدف یاری نمایید.

با احترام
واحد حقوقی راست چین

2 دیدگاه ها افزودن دیدگاه