10 فروش
محصول
جـدیــد
 • گارانتی کیفیت محصولات
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
59,000 تومان

افزونه سوالات متداول وردپرس | افزونه Advanced WOO Product FAQs | افزونه ساخت سوالات متداول در وردپرس

معرفی افزونه Advanced WOO Product FAQs

افزونه سوالات متداول ووکامرس یک افزونه وردپرس فروشگاهی است که این امکان را به شما می دهد که پرسش های متداول محصولات خودرا به صورت کاملا حرفه ای ایجاد کنید و آنها را در صفحه محصول در بخش تب محصول به نمایش بگذارید.افزونه Advanced WOO Product FAQs یک پست تایپ اختصاصی به بخش پیشخوان وردپرس شما اضافه می کند که به وسیله ی آن می توانید پرسش های متداول خود را ایجاد کنید و آنهارا دسته بندی کنید. این افزونه وردپرس یک تب به تب اطلاعات محصول در صفحه ی ویرایش محصول اضافه می کند که در این تب میتوانید پرسش هایی را که از قبل ایجاد کرده اید به محصول مورد نظرتان اضافه کنید.  شما به دو طریق می توانید این پرسش هارا اضافه کنید :

 1. انتخاب دستی سوالات
 2. انتخاب دسته بندی پرسش برای محصول

امکانات افزونه Advanced WOO Product FAQs

امکانات افزونه سوالات متداول ووکامرس

افزونه Advanced WOO Product FAQs یک محصول ایرانی است که امکانات متنوعی را به شما می دهد از جمله می توانید فیلد به صفحه ی ویرایش دسته بندی محصول اضافه می کند که از طریق این فیلد می توانید دسته ی پرسش ها را برای دسته ی محصول انتخاب کنید . با اینکار کلیه ی پرسش های دسته ی انتخابی به کلیه ی محصولات دسته بندی مورد نظر اختصاص داده می شود و دیگر نیاز نیست به صورت جداگانه برای محصولات پرسش ها را وارد کنید.

افزونه سوالات متداول ووکامرس دارای بخش تنظیمات حرفه ای می باشد که از طریق آن میتوانید قسمت های مختلفی مثل ایجاد اسکیمای پرسش متداول گوگل بصورت خودکار در صفحه ی محصول، تغییر شکل ظاهری آکاردئون پرسش ها در صفحه ی محصول و … را شخصی سازی کنید.

اگر در بخش تنظیمات افزونه سوالات متداول گزینه ی فعال سازی اسکیمای گوگل را فعال کنید، افزونه بصورت خودکار این اسکیما را از پرسش های متداولی که برای محصول انتخاب کردید ایجاد می کند و آنرا در کد های صفحه ی سینگل محصول قرار می دهد.

شما همچنین میتوانید از این افزونه به شیوه ی دیگری نیز استفاده کنید! اگر نیاز دارید که محتوایی اختصاصی برای هر محصول را بصورت آکاردئون در یک تب اختصاصی در صفحه ی محصول نمایش دهید کافیست نام تب را از قسمت تنظیمات افزونه به نام مورد نیاز خود تغییر دهید و گزینه ی اسکیمای گوگل را نیز غیر فعال کرده و سپس در پست تایپ اختصاصی افزونه محتوای خود را ایجاد کنید و آنهارا به محصول دلخواه خود اختصاص دهید و سپس در صفحه ی محصول محتوای اختصاصی خود را در تب دلخواه خود مشاهده کنید.

 

ویژگی های افزونه سوالات متداول افزونه Advanced Woocommerce Product FAQs

 1. اضافه کردن تب پرسش های متداول به تب محصول
 2. پست تایپ اختصاصی برای درج پرسش ها
 3. قابلیت دسته بندی پرسش ها
 4. ایجاد تب اختصاصی در پنل اطلاعات محصول
 5. قابلیت اختصاص دسته ی محصولات به دسته ی پرسش ها
 6. دارای قسمت تنظیمات پیشرفته
 7.  قابلیت ترجمه ی افزونه

افزونه سوالات متداول ووکامرس توسط تیم crystalthemes ساخته شده و دارای پشتیبانی حرفه ای برای شما مشتریان عزیز می باشد. با خرید و دانلود افزونه Advanced WOO Product FAQs از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و آپدیت رایگان بهره مند خواهید شد.