افزونه بررسی کیفیت محتوا و پست مهمان، همیار محتوا
  • توضیحات
  • پرسش و پاسخ 6

افزونه همیار محتوا | افزونه محتوای وردپرس | مدیریت و انتشار محتوا |افزونه بررسی کیفیت محتوا

افزونه بررسی کیفیت محتوا و پست مهمان

افزونه بررسی کیفیت محتوا وردپرس یک افزونه بسیار حرفه ای در زمینه بررسی و انتشار محتوا است. اگر روزانه با چالش بررسی و انتشار محتوا نوشته شده توسط نویسندگان متعدد در سایت خود روبرو هستید و مدام نیاز دارید استاندارد های انواع پست تایپ های مختلف را به نویسندگان تذکر دهید و منتظر اعمال تغییرات موردنیاز باشید حتما این محصول را بررسی کنید!

آموزش ویدئویی نصب و استفاده از محصول به زودی قرار خواهد گرفت.

این افزونه کاربردی سرعت انتشار محتوا در سایت شما را بسیار بالا می برد زیرا دیگر نیازی به بازگرداندن محتوا به نویسنده برای اعمال تغییرات نیست. بعد از نصب این محصول کافیست برای هر نوع نوشته ای که نیاز به نظارت دارد (بطور مثال محصولات یا نوشته های بلاگ و…)، یک کاربرگ ایجاد کرده و استاندارد های خود را در آن تعریف کنید.

افزونه بررسی کیفیت محتوا و پست مهمان

امکانات افزونه بررسی کیفیت محتوا

این افزونه به دقت تک به تک استاندارد های تعریف شده توسط شما را در باکس انتشار به رنگ قرمز به کاربر نمایش می دهد و زمانی که رعایت شوند تیک خورده و سبز خواهند شد. تا زمانی که تمام استاندارد ها رعایت نشوند هیچ محتوایی قابل انتشار نخواهد بود! با خیال راحت نویسنده استخدام کنید…

البته این موارد شامل تنظیمات کنترلی خاص برای نقش های کاربری مختلف می شود. مثلا می توانید انتخاب کنید اگر کاربر ادمین درحال ایجاد نوشته است، نیازی نیست استاندارد را رعایت کند. (این تنظیمات مورد به مورد قابل انتخاب از حالت غیرفعال، پیشنهادی و الزامی خواهد بود که بین نقش های کاربری مختلف وبسایت شما قابل انتخاب است).

قابلیت ایجاد کارهای سفارشی برای نویسندگان یکی دیگر از امکانات ویژه و کاربردی این محصول است. فرض کنید قبل از انتشار یک محصول در فروشگاه شما، حتما باید یک روتین کلی رعایت شود مثلا تماس با انبار برای اطلاع از موجودی دقیق محصول در لحظه انتشار یا هر کار سفارشی دیگری! به سادگی می توانید هر کاری را برای نویسنده ایجاد کرده و انتشار محصول فقط بعد از انجام آن کار امکان پذیر خواهد بود. به این صورت درصد خطا و اشتباه در انتشار محصولات کاهش چشمگیری خواهد داشت.

هم چنین کاربرگ انتشار محتوا می تواند برای محصولات ووکامرس به صورت ویژه تعریف شود و یک امکان بسیار خاص به فروشگاه شما در سمت مدیریت انتشار محصولات اضافه کند.

همیار محتوا یک ناظر قدرتمند در وبسایت شما خواهد بود. همواره در تلاش هستیم در آپدیت های بعدی افزونه بررسی کیفیت محتوا به لیست امکانات آن اضافه کنیم و برای هرچه بهتر شدن آن پذیرای ایده های خریداران محترم خواهیم بود.

مشاهده بیشتر

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است