افزونه قیف فروش wpfunnels
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 8

افزونه قیف فروش وردپرس | افزونه ساخت فانل فروش | افزونه ساخت downsell  و upsell

معرفی افزونه قیف فروش وردپرس

قیف فروش همراه با 2 افزونه جانبی

افزونه wpfunnels افزونه سازنده قیف فروش ووکامرس است که به شما کمک می کند تا افزایش فروش محصولات فروشگاهتان را تجربه کنید. نیازی به استفاده از ابزارهای مختلف برای برنامه ریزی، ایجاد و اجرای قیف نیست. شما قادر خواهید بود هر کاری را که برای ایجاد یک قیف نیاز دارید را در کمتر از 15 دقیقه انجام دهید.

WPFunnels اولین سازنده قیف فروش مبتنی بر بوم طراحی در وردپرس است که در آن می توانید به صورت بصری جریان قیف خود را بر روی بوم طراحی کنید و کنترل کاملی بر قیف خود داشته باشید! شما می توانید همه چیز را از برنامه ریزی قیف گرفته تا راه اندازی یک کمپین فروش در یک مکان کنترل کنید.

به طور معمول، شما یک صفحه فرود، یک صفحه پرداخت و یک صفحه تشکر برای تبلیغ محصولات خود خواهید داشت. و قیف به صورت مرحله ای می باشد.
مرحله اول مشتری پس از ورود به صفحه لندینگ با استفاده از دکمه بطور مثال (خرید) در صفحه فرود به صفحه پرداخت هدایت میشود و پس از خرید محصول به صفحه تشکر هدایت میشود. و شما می توانید از پیشنهادات order bump در هنگام پرداخت و از پیشنهادات upsell و downsell پس از پرداخت استفاده کنید.

WPFunnels با قالب های قیف آماده ارائه می‌شود که می‌توانید یک طرح قیف آماده را در اختیار داشته باشید. و  تنها با یک کلیک آن‌ها را وارد کنید تنها چیزی که نیاز دارید این است که محتوا را وارد کنید و قیف بقیه کارها را برای شما انجام خواهد داد.

می توانید صفحات قیف را با استفاده از صفحه ساز های معروف Gutenberg, Elementor, Divi, Oxygen طراحی کنید و از قالب های قیف آماده برای ایجاد قیف بدون هیچ گونه مهارت کدنویسی یا طراحی استفاده کنید.

افزونه wpfunnels یک افزونه ساخت قیف فروش حرفه ای در وردپرس

خلاصه ویژگی های افزونه قیف فروش 

ویرایش با: صفحه‌ساز المنتور، دیوی و گوتنبرگ و اکسیژن
قالب آماده: برای تمام مراحل قیف فروش
پیشنهادات: پیشنهادات order bump , upsell , downsell
سازگار با: CRM

پیشنهادات افزونه WPFunnels برای افزایش فروش محصولات

می توانید با استفاده از پیشنهادات افزونه قیف فروش مشتریان بالقوه بیشتری را ترغیب به خرید محصول کنید و درآمد خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

منظور از «پیشنهادات قیف فروش» چیست؟

وقتی یک قیف فروش ایجاد می‌کنید، می‌توانید از پیشنهادات به روش‌های خاصی استفاده کنید که شامل  پیشنهادات order bump , upsell , downsell  می باشد.

پیشنهادات شگفت انگیز order bump در پرداخت

می‌توانید یک پیشنهاد ساده برای سفارش در صفحه پرداخت ارائه دهید و به خریداران خود کمک کنید تا خریدهای بیشتری را انجام دهند.

ایده این پیشنهاد این است که یک پیشنهاد سریع در صفحه پرداخت ارائه می دهید و یک محصول مرتبط یا مکمل با آنچه که خریدار قبلاً خریداری کرده است پیشنهاد میدهید که خریدار می تواند به راحتی با یک کلیک آن را به سبد خرید اضافه کند.

درآمد فروش خود را با پیشنهادهای جذاب افزایش فروش و کاهش فروش به حداکثر برسانید.

پیشنهاد Upsell

مفهوم استفاده از پیشنهادات Upsell پس از پرداخت این است که وقتی خریدار قبلاً یک خرید را متعهد شده است، می توانید پیشنهادات بیشتری بدهید که خریدار می تواند تنها با یک کلیک آن را بپذیرد یا رد کند .

و سپس با پیشنهاد Downsell که هزینه کمتری دارد، دنبال کنید.

پیشنهاد Downsell بعد از upsell

اگر خریدار پیشنهاد upsell را رد کرد، می توانید پیشنهاد دیگری را با هزینه کمتر یا شاید یک نسخه تخفیف دار از پیشنهاد upsell ارائه دهید، که مجدداً خریدار می تواند با یک کلیک قبول یا رد کند.

شما می توانید از هر یک از این پیشنهادها چندین بار استفاده کنید و مشتری قبل از رفتن به صفحه تشکر (که خرید را نهایی می کند) این روند را طی خواهد کرد.

با WPFunnels، می توانید به راحتی از همه این پیشنهادات قیف فروش استفاده کنید!

اگر محصولات مناسبی را به عنوان پیشنهادات upsell  و downsell ارائه دهید، اکثر خریداران در نهایت از پیشنهادات استفاده می کنند و در نتیجه درآمد شما را افزایش می دهند.

ویژگی های افزونه WPFunnels:

 • امکان اجرای تکنیک های فروش upsell , downsell , order bump
 • ایجاد صفحات فرود، قیف های فروش و جریان های پرداخت در عرض چند دقیقه با نرخ بازگشت بالا
 • بوم طراحی با قابلیت کشیدن و رها کردن
 • قالب های آماده قیف با طراحی کامل
 • تنظیم شرایط برای کنترل اقدامات مشتریان
 • سازگار با چند سایتی
 • قیف های عمومی ووکامرس
 • طراحی صفحات قیف با استفاده از صفحه ساز های اصلی (Gutenberg, Elementor, Divi, oxygen)
 • صفحه پرداخت سفارشی قیف
 • فرم انتخاب برای تولید سرنخ
 • پشتیبانی از FB Pixel، GTM و UTM
 • سازگار با FluentCRM

تجزیه و تحلیل دقیق در هر مرحله از قیف فروش

 • آمار ترافیک و تبدیل
 • درآمد کسب شده در هر پیشنهاد
 • آمار دقیق برای هر مرحله

 

توضیحات افزودنی های افزونه قیف فروش

افزودنی قیف های عمومی ووکامرس

می توانید خریداران خود را مستقیماً از فروشگاه ووکامرس وارد قیف فروش کنید و بر اساس شرایط ، پیشنهادات پویا ارائه دهید!

به عنوان مثال، هنگامی که شخصی محصولی را تحت دسته «تلفن‌ همراه» خریداری می‌کند، ممکن است پس از تسویه‌حساب، هدفون خاصی را به او پیشنهاد دهید.

می‌توانید با افزودن پیشنهادات سفارشی در تسویه‌حساب و پیشنهادات افزایش/کاهش فروش پس از تسویه‌حساب سود فروش خود را به حداکثر برسانید.

افزودنی قیف فروش برای سیستم مدیریت آموزشی (learndash  و به زودی Tutor LMS )

در حال حاضر، WPFunnels با LearnDash یکپارچه شده است.

اگر سازنده دوره آموزشی هستید،  می توانید با استفاده از WPFunnels و LearnDash برای دوره های خود در وردپرس قیف فروش ایجاد کنید!

این بدان معنی است که شما نیز می توانید به صورت بصری برنامه ریزی، طراحی و راه اندازی قیف های فروش را برای فروش دوره های بیشتر به راحتی، بدون ترک داشبورد وردپرس خود، راه اندازی کنید!

به سادگی از LearnDash و افزونه WooCommerce برای ایجاد محصولات دوره استفاده کنید. و سپس قیف‌های فروش  را در WPFunnels برای آن محصولات بسازید.اگر از LearnDash با ووکامرس استفاده می کنید، ایجاد یک قیف فروش با استفاده از WPFunnels برای شما بسیار آسان است.

 

با استفاده از افزونه WPFunnels می توانید تمامی مراحل قیف فروش را به همراه پیشنهادات لحظه پرداخت، upsell و downsell ،order bump پیاده سازی کنید. این پلاگین یک افزونه ساخت قیف فروش کامل است.

مشاهده بیشتر

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است