18 فروش
80% رضایت
  • گارانتی کیفیت راست چین
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
129,000 تومان

افزونه WP ACF-VC Bridge | ارتباط ویژوال کامپوزر و زمینه های دلخواه پیشرفته | افزونه ارتباط ویژوال کامپوزر و Advanced Custom Fields

معرفی افزونه WP ACF-VC Bridge

افزونه WP ACF-VC Bridge همانطور که از نام آن مشخص است ارتباط بین افزونه ویژوال کامپوزر و افزونه زمینه های دلخواه پیشرفته را برقرار می کند. شما می توانید برای سایت خود زمینه های دلخواه متعدد از انواع مختلف بسازید و با استفاده از این افزونه آن ها را به صفحاتی که با ویژوال کامپوزر طراحی می کنید اضافه کنید.

 

قابلیت های افزونه ارتباط ویژوال کامپوزر و زمینه های دلخواه پیشرفته

افزونه ارتباط ویژوال کامپوزر و Advanced Custom Fields

Integrates Advanced Custom Fields and Visual Composer WordPress Plugins

پلاگین ارتباط ویژوال کامپوزر و ACF

Integrates Advanced Custom Fields and Visual Composer WordPress Plugins

افزونه WP ACF-VC Bridge فارسی

افزونه WP ACF-VC Bridge اورجینال

افزونه ارتباط ویژوال کامپوزر و زمینه های دلخواه پیشرفته

بدون شک بسیاری از افرادی که با وردپرس آشنایی دارند، با دو افزونه ویژوال کامپوزر (WPBakery Page Builder) و زمینه های دلخواه پیشرفته (Advanced Custom Fields) نیز آشنا هستند. از ویژوال کامپوزر برای طراحی محتوای صفحات و از افزونه زمینه های دلخواه پیشرفته برای ساخت زمینه های دلخواه استفاده می شود.

برای نمایش زمینه های دلخواه در قالب خود شما باید کمی با PHP آشنایی داشته باشید تا بتوانید با توابع و کدهای افزونه Advanced Custom Fields کار کنید. همین موضوع باعث می شود تا برخی از افراد از این افزونه استفاده نکنند. به همین دلیل پلاگین ارتباط ویژوال کامپوزر و زمینه های دلخواه پیشرفته (Integrates Advanced Custom Fields and Visual Composer WordPress Plugins) به شما کمک می کند زمینه های دلخواه مختلف ساخته و در صفحاتی که با wpbakery page builder  میسازید اضافه کنید.

در ادامه به معرفی برخی از قابلیت های افزونه می پردازیم:

چند ویرایشگر ویژوال کامپوزر در یک صفحه

با استفاده از افزونه WP ACF-VC Bridge شما می توانید به طور هم زمان، چند صفحه ساز ویژوال کامپوزر را در یک صفحه داشته باشید.

استفاده (دوباره) از قالب های ویژوال کامپوزر

با استفاده از قابلیت «قالب های ویژوال کامپوزر» این افزونه شما می توانید با استفاده از ویژوال کامپوزر یک چیدمان و قالب را فقط یک بار طراحی کنید و به دفعات دلخواه از آن در صفحه های خود استفاده کنید.

افزودن قالب های ویژوال کامپوزر به ستون های کناری

با استفاده از ابزارک «قالب ویژوال کامپوزر» شما می توانید قالب ها و چیدمان هایی را که طراحی کرده اید، در ستون های کناری و مکان هایی که از ابزارک پشتیبانی می کنند، نمایش دهید.

پشتیبانی از همه ی زمینه های افزونه Advanced Custom Fields

افزونه ارتباط ویژوال کامپوزر و زمینه های دلخواه پیشرفته از تمامی زمینه های افزونه زمینه های دلخواه پیشرفته پشتیبانی می کند و شما می توانید از آن ها در ویژوال کامپوزر استفاده و در هر برگه، نوشته، دسته بندی، برچسب یا تاکسونومی دیگری استفاده کنید.

ساخت پنل تنظیمات به تعداد دلخواه

برای ساخت پنل تنظیمات با استفاده از افزونه Advanced Custom Fields شما باید کدی را در پوسته یا افزونه خود قرار دهید اما در افزونه ارتباط ویژوال کامپوزر و Advanced Custom Fields شما می توانید بدون نیاز به کد نویسی، به تعداد دلخواه برگه تنظیمات و زیر برگه بسازید.

افزونه WP ACF-VC Bridge کاملا فارسی

این افزونه به طور کامل فارسی سازی شده و در اختیار شما قرار گرفته است.

فیلم های آموزشی فارسی

برای راحتی شما، ما چند فیلم آموزشی از قابلیت های مختلف افزونه تهیه کرده ایم که پس از خرید می توانید در فایل دریافتی از سایت راستچین، آن ها را مشاهده کنید.

آخرین نسخه از افزونه Advanced Custom Fields Pro

با خرید این افزونه کاربردی وردپرس شما نیازی به خرید افزونه Advanced Custom Fields Pro برای استفاده از آن نخواهید داشت و این افزونه به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

پیش نیاز افزونه WP ACF-VC Bridge

قبل از استفاده از افزونه ارتباط ویژوال کامپوزر و ACF شما باید افزونه ویژوال کامپوزر (WPBakery Page Builder) را در سایت خود نصب و فعال کرده باشید. همچنین پوسته شما باید از ویژوال کامپوزر پشتیبانی کند.

سازگاری

تداخلی با افزونه هایی مانند ووکامرس، بی بی پرس و … مشاهده نشده است اما WP ACF-VC Bridge به طور کامل با موارد زیر سازگار است:

  • وردپرس 4.7 و بالاتر
  • ویژوال کامپوزر 4.11.0 و بالاتر
  • افزونه Advanced Custom Fields نسخه های رایگان و حرفه ای
  • افزونه Advanced Custom Fields: Table Field
  • افزونه WPML

تصویری از پنل تنظیمات افزونه ارتباط ویژوال کامپوزر و زمینه های دلخواه پیشرفته

تصاویری از تنظیمات افزونه ارتباط ویژوال کامپوزر و Advanced Custom Fields

افزونه Integrates Advanced Custom Fields and Visual Composer پلاگینی است که با آن، زمینه های دلخواه مختلف را ایجاد می کنید و در صفحاتی که با ویژوال کامپوزر ساخته اید، استفاده می کنید