افزونه WooCommerce Order Details، افزونه نمایش جزئیات سفارشات ووکامرس
26 فروش
از 5 رأی
76% رضایت
100% رضایت پشتیبانی
از 10 رأی
A+ پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
315 هزار تومان
قیمت محصول:
315,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 4
 • پشتیبانی

نمایش جزییات سفارش  | افزونه مشاهده جزئیات سفارش ها در ووکامرس |  افزونه مشاهده وضعیت سفارش در ووکامرس

معرفی افزونه WooCommerce Order Details

افزونه WooCommerce Order Details یک افزونه وردپرس فروشگاهی است که با استفاده از آن می توانید جزئیات سفارش را به کاربران نمایش دهید. چند سالی است که اکثر مردم خرید خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند! به همین دلیل فروشگاه های اینترنتی مختلف فعالیت خود را شروع کرده اند و اکنون قصد خرید هر محصولی را داشته باشید، به راحتی می توانید صدها فروشگاه اینترنتی در آن زمینه پیدا کنید. یکی از مهم ترین بخش هایی که در فروشگاه اینترنتی اهمیت زیادی دارد، نمایش جزئیات سفارش به کاربران است. در واقع شما باید بتوانید جزئیات را به خوبی در اختیار کاربران قرار دهید تا آن ها صورت حساب و سفارش را به صورت کامل چک کنند. در ادامه با معرفی افزونه نمایش جزئیات سفارشات ووکامرس در خدمت شما هستیم.

کد تخفیف خرید افزونه WooCommerce Order Details

یکی از بهترین افزونه هایی که با استفاده از آن می توانید جزئیات سفارش کاربران را به صورت کامل در اختیار کاربران قرار دهید، افزونه WooCommerce Order Details است. به کمک این افزونه وردپرس می توانید هر چیزی که در سفارش کاربران به قیمت آن اضافه کرده است را نمایش دهید. به عنوان مثال مسئله مالیات در فروشگاه های اینترنتی اهمیت زیادی دارد و برخی از سایت ها، آن را از کاربران دریافت می کنند. با استفاده از افزونه مدیریت می توانید میزان مالیات محاسبه شده را در جزئیات سفارش کاربران نمایش دهید تا سوء تفاهمی میان شما و کاربران به وجود نیاید. این پلاگین در حال حاضر به صورت تجاری عرضه شده است و قیمت آن در مارکت های معتبر وردپرس 9 دلار است که با توجه به قابلیت هایی که در اختیار شما قرار می دهد، ارزش خرید بالایی دارد. در ادامه این مقاله به بررسی ویژگی های این پلاگین حرفه ای و کاربردی می پردازیم تا راحت تر بتوانید برای خرید این پلاگین تصمیم بگیرید.

ویژگی های افزونه نمایش جزئیات سفارشات ووکامرس

فروشگاه های ووکامرسی معمولاً به پلاگین های مختلفی نیاز دارند تا بتوانند امکانات سایت خود را گسترش دهند. پلاگین های مختلفی هستند اما نکته مهمی که وجود دارد، این است که ابتدا باید قابلیت های پلاگین را ببینید تا بدانید آیا واقعاً می توانند نیاز شما را برطرف کنند یا خیر! ممکن است چندین پلاگین مشابه وجود داشته باشند و تفاوت آن ها، در قابلیت هایی است در اختیار کاربران قرار می دهند. برای استفاده از افزونه WooCommerce Order Details هم ابتدا باید ببینید که این پلاگین چه ویژگی هایی دارد! در این بخش به بررسی قابلیت های این پلاگین حرفه ای می پردازیم:

 تنظیمات افزونه نمایش جزئیات سفارشات ووکامرس

 1. امکان نمایش جزئیات سفارش به صورت جدول

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که افزونه WooCommerce Order Details دارد، این است که شما می توانید تمام جزئیات این پلاگین را به صورت کامل در یک جدول به کاربران نمایش دهید. یکی از مشکلاتی که افزونه های مشابه دارند، این است که کاربران برای مشاهده هر ویژگی باید به یک صفحه مراجعه کنند و زمان زیادی از کاربران می گیرد. در حالی که با استفاده از این پلاگین به راحتی می توانید تمام جزئیات را به صورت مرتب در یک جدول به کاربران نمایش دهید.

 1. امکان نمایش تصویر شاخص در کنار جزئیات سفارش

بسیاری از قالب های ووکامرس امکان نمایش تصویر شاخص را در اختیار کاربران قرار نمی دهند و کاربر باید وارد لینک محصول شود تا تصویر آن را ببیند. با استفاده از این پلاگین می توانید به راحتی تصویر شاخص را در صفحه جزئیات سفارش به کاربران نمایش دهید. در این صورت اگر کاربران بخواهند محصول دریافتی با محصولی که سفارش داده اند را چک کنند، دیگر نیازی به مراجعه به صفحه محصول ندارند. زیرا با کمک این افزونه در کنار جزئیات سفارش می توانید تصویر شاخص را هم نمایش دهید و در زمان کاربر صرفه جویی کنید.

 1. امکان تعیین طول و عرض دلخواه برای نمایش تصاویر شاخص

یکی دیگر از قابلیت هایی که این پلاگین حرفه ای در اختیار شما قرار داده است، امکان شخصی سازی اندازه تصویر شاخص است. شما می توانید با توجه به نوع قالب و صفحه جزئیات سفارش تصویر شاخص را هم نمایش دهید. با تعیین طول و عرض مناسب برای نمایش تصویر شاخص می توانید از به هم ریختگی صفحه جزئیات جلوگیری کنید و تصویر محصول را به بهترین شکل ممکن به کاربران نمایش دهید. البته نیازی به آپلود مجدد تصویر نیست؛ بلکه این افزونه سایز دلخواه شما را تولید می کند و در صفحه جزئیات نمایش می دهد که باعث راحتی کار شما می شود.

 1. امکان شخصی سازی آیکن های بخش نمایش جزئیات در افزونه WooCommerce Order Details

رابط کاربری سایت های فروشگاهی اهمیت زیادی دارد و می تواند نرخ تبدیل و فروش شما را تا حد زیادی افزایش دهد. در بخش جزئیات سفارش آیکن های مختلفی وجود دارند که برای تغییر و شخصی سازی آن نیاز به یادگیری کدنویسی دارید! در حالی که با استفاده از این پلاگین دیگر نیازی به کدنویسی نیست و به راحتی می توانید به صورت کاملاً بصری رنگ و اندازه آیکن های موردنظر را شخصی سازی کنید. بنابراین این افزونه نه تنها برای نمایش جزئیات، بلکه در شخصی سازی رابط کاربری سایت هم کمک زیادی به شما می کند.

 1. امکان نمایش جزئیات به صورت پیشفرض و بدون نیاز به تنظیمات دستی

یکی دیگر از قابلیت های این پلاگین بسیار حرفه ای، امکان نمایش جزئیات به صورت خودکار است. کافی است در بخش تنظیمات مشخص کنید که کدام یک از جزئیات در صفحه جزئیات سفارش نمایش داده شود تا این افزونه نمایش جزئیات سفارشات ووکامرس به صورت خودکار آن را نمایش دهد. بسیاری دیگر از افزونه های مشابه برای نمایش جزئیات باید به صورت دستی این کار را انجام دهید که زمان زیادی از شما می گیرد! البته در این افزونه می توانید به صورت دستی هم جزئیاتی را در اختیار کاربران قرار دهید؛ مثلاً در محصولاتی که گزینه های خاصی برای نمایش وجود دارد، می توانید به صورت دستی انجام دهید اما جزئیات دیگری که همه محصولات شما دارند، به صورت خودکار نمایش داده می شود.

 1. بهبود صفحه حساب کاربران و بخش سفارش ها

بهبود تجربه کاربری سایت تاثیر زیادی در فروش شما دارد! به عنوان مثال اگر کاربران برای نمایش جزئیات مختلف محصول وارد صفحات مختلفی شوند، با توجه به این که وقت زیادی از آن ها می گیرد ممکن است باعث عدم رضایت آن ها شود. به کمک این پلاگین می توانید در صفحه حساب کاربران و بخش جزئیات، همه جزئیات محصول و سفارش کاربران را نمایش دهید تا در زمان آن ها صرفه جویی شود و رضایت کافی از تجربه کار با سایت شما را داشته باشند.

 1. امکان استفاده از کد کوتاه جهت نمایش در برگه دلخواه

در سایت های فروشگاهی ممکن است نیاز به نمایش جزئیات در یک صفحه خاص را داشته باشید که در این صورت، باید پلاگین موردنظر از کد کوتاه پشتیبانی کند! با وجود آن که بسیاری از پلاگین ها از کد کوتاه پشتیبانی نمی کنند، اما این پلاگین به شما کد کوتاه ارائه می کند. بنابراین خیلی راحت می توانید با استفاده از کد کوتاه جزئیات سفارش را در هر صفحه ای که می خواهید نمایش دهید و از آن استفاده کنید.

 1. وجود بخش تنظیمات برای شخصی سازی اطلاعات نمایشی

افزونه WooCommerce Order Details تنظیمات بسیار خوبی در اختیار شما قرار می دهد و می توانید همه چیز را شخصی سازی کنید. در بخش تنظیمات این پلاگین به راحتی می توانید نمایش اطلاعات و جزئیات سفارش کاربران را شخصی سازی کنید. مثلاً می توانید مشخص کنید که کدام جزئیات محصول در همه سفارشات نمایش داده شود و کدام یک تنها در محصولات خاصی نمایش داده شود؛ البته اطلاعات خاص مربوط به محصولات خاص که در همه محصولات نمایش داده نمی شود، باید به صورت دستی وارد شود که البته در کمتر از چند ثانیه این کار امکان پذیر است.

 1. امکان پیگیری و نمایش جزئیات تنها با آیدی سفارش از طریق کد کوتاه

یکی دیگر از قابلیت هایی که این پلاگین در اختیار شما قرار می دهد، امکان پیگیری و نمایش جزئیات با استفاده از آیدی سفارش از طریق کد کوتاه افزونه است. با این قابلیت دیگر شما نیازی به وارد کردن دستی اطلاعات جهت نمایش نخواهید داشت و به راحتی می توانید اطلاعات دلخواه صفحه جزئیات سفارش هر کاربر را نمایش دهید. هر سفارش کاربران دارای آیدی خاصی است که از طریق بخش سفارشات ووکامرس امکان دسترسی به آن وجود دارد.

 1. رابط کاربری ساده و حرفه ای

از مهم ترین قابلیت های این پلاگین می توان به رابط کاربری ساده و حرفه ای آن اشاره کرد. رابط کاربری ساده به کاربران کمک می کند تا به سادگی بتوانند جزئیات سفارشات خود را در اختیار کاربران قرار دهند. همچنین در بخش تنظیمات این افزونه همه چیز کاملاً ساده و راحت در اختیار شما است و می توانید متناسب با نیاز خود آن را شخصی سازی کنید.

 1. کاملاً واکنش گرا جهت نمایش دقیق در موبایل و تبلت

در حالی که امروزه اکثر کاربران از موبایل و تبلت برای بازدید از یک سایت و فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند، یکی از مشکلاتی که افزونه های مختلف دارند عدم نمایش درست و دقیق در موبایل و تبلت است. در حالی که این افزونه به شما کمک می کند تا بتوانید جزئیات سفارشات کاربران را به صورت کاملاً سالم و دقیق در اختیار آن ها قرار دهید. در واقع، شما مشکلی جهت نمایش جزئیات سفارش نخواهید داشت و به راحتی می توانید آن را نمایش دهید.

این موارد تنها بخشی از ویژگی های این پلاگین هستند که به شما نشان دادیم! با استفاده از این پلاگین خودتان متوجه ویژگی های دیگری می شوید که عملکرد شما در مدیریت فروشگاه اینترنتی را بهبود می بخشد.

کدام جزئیات را می توان به کمک این افزونه در صفحه کاربری مشتریان نمایش داد؟

با استفاده از این افزونه نمایش جزئیات سفارشات ووکامرس می توانید جزئیات مختلفی را در صفحه کاربران نمایش دهید! در این بخش به بررسی مواردی می پردازیم که با کمک آن می توانید جزئیات بیشتری را در صفحه کاربران نمایش دهید:

 • امکان نمایش قیمت و مالیات در صفحه سفارش جزئیات سفارش

یکی از مهم ترین جزئیاتی که به کمک افزونه WooCommerce Order Details می توانید در بخش جزئیات سفارشات نمایش دهید، امکان نمایش قیمت و مالیات آن است. مالیاتی که از کاربران می گیرد باید کاملاً واضح باشد و به آن ها نمایش دهید تا مشکلی برای شما به وجود نیاید.

 • امکان نمایش جزئیات مربوط به حمل و نقل

در فروشگاه های اینترنتی روش های مختلفی برای حمل و نقل وجود دارد که هر یک از آن ها هزینه خاص خود را دارد. هنگامی که کاربران محصولی سفارش می دهند، روش حمل و نقش را انتخاب می کنند و هزینه آن را می پردازند. بنابراین شما باید هزینه حمل و نقل را به کاربران نمایش دهید تا بدانند چقدر بابت آن پرداخت کرده اند.

 • امکان نمایش هزینه های اضافی دریافت شده از کاربران

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر بگیرید، هزینه های اضافی محصولات است. ممکن است یک محصول با ویژگی های مختلفی ارائه شده باشد که هزینه های آن هم متفاوت است. بنابراین شما باید هزینه ای که بابت ویژگی های اضافی از کاربران می گیرید را کاملاً واضح به آن ها بگویید که WooCommerce Order Details به شما کمک می کند تا در بخش جزئیات سفارش آن را نمایش دهید.

 • امکان نمایش بازپرداخت های مختلف به کاربران

یکی دیگر از مواردی که این افزونه در اختیار شما قرار می دهد، امکان نمایش بازپرداخت ها است. گاهی اوقات در سفارش فروشگاه های اینترنتی پیش می آید که کاربران باید هزینه دیگری هم پرداخت کنند یا حتی ممکن است بخشی از هزینه را فروشگاه به کاربر منتقل کند. در این صورت باید کاملاً واضح همه چیز نمایش داده شده باشد! با استفاده از این افزونه به راحتی می توانید جزئیات آن را در اختیار کاربران قرار دهید.

 • امکان نمایش جمع کل مبلغ سفارش کاربران

در بخش جزئیات محصول که با این پلاگین نمایش داده می شود، مبلغ کل هم نمایش داده می شود تا کاربر بداند چقدر پرداخت کرده است.

 • امکان نمایش آدرس صورت حساب کاربران

یکی از اطلاعاتی که از کاربران دریافت می شود، آدرس کاربر است. البته این کاربر لزوماً همان آدرسی نیست که باید محصول ارسال شود و تنها برای دسترسی به کاربران باشد. ممکن است یک کاربر آدرس منزل خود را ثبت کرده باشد اما هنگام سفارش، آدرس محل کار خود را بدهد! این پلاگین آدرس کاربر را در صورت نیاز در همان جدول جزئیات سفارش نمایش می دهد.

 • امکان نمایش آدرس پستی کاربران

یکی دیگر از قابلیت های بسیار خوب این پلاگین، امکان نمایش آدرس پستی است تا اگر کاربر آدرس منزل یا محل کار خود را داده باشد، بداند که محصول را در چه آدرسی دریافت می کند. البته این آدرس توسط خود کاربران تعیین می شود اما اگر کاربران فراموش کنند، می توانند با دیدن بخش جزئیات این آدرس را ببینند.

 • امکان نمایش سایر جزئیات محصولات

هر محصولی ممکن است غیر از اطلاعاتی که در بالا بررسی کردیم، جزئیات دیگری هم داشته باشید. شما می توانید تمام جزئیاتی که محصول شما دارد را به کاربران از طریق جدول جزئیات سفارش نمایش دهید.

افزونه نمایش جزئیات سفارشات ووکامرس امکانات متنوعی مانند نمایش جزئیات سفارش به صورت جدول در کنار جزئیات سفارش، امکان شخصی سازی آیکن های بخش نمایش، امکان استفاده از کد کوتاه جهت نمایش در برگه دلخواه را برای شما ایجاد می کند که با خرید افزونه WooCommerce Order Details از راست چین از پشتیبانی و آپدیت دائمی محصول برخوردار خواهید شد.

مشاهده بیشتر

لیست تغییرات

نسخه 3.1 - 18 بهمن 1402
 • بروزرسانی فایل زبان
 • رفع باگ های اعلام شده کاربران
 • بروزرسانی و بهینه سازی کدهای افزونه
نسخه 3.0 - 2 تیر 1401
 • * بهبود جزئی

آخرین پرسش و پاسخ

پدرام رامی
پدرام رامی

آیا با این افزونه امکان طراحی جدول تاریخچه سفارشات وجود دارد. یا بصورت پیش فرض یک سری جزئیات اضافه یا حذف می شود.
منظورم ساخت جدول سفارشات بصورت سایت هایی مثل باسلام و دیجی کالا ست.
صفحات مربوط به سفارشات و جزئیات هر سفارش قابل طراحی ست؟

yazdan60
yazdan60 حرفه ای در پاسخ به پدرام رامی
 • طراح محصول

با سلام و روز بخیر
سپاسگزارم ار حسن توجه شما
همچین قابلیتی در این افزونه وجود ندارد.

New_Sra
New_Sra حرفه ای

در تصویر بنر تبلیغاتون نقطه سفارش را فراموش کردید بزارید در رایت چین

yazdan60
yazdan60 حرفه ای در پاسخ به New_Sra
 • طراح محصول

سپاس از حسن توجه شما

مشاهده بیشتر
بستن