71 فروش
84% رضایت
  • گارانتی کیفیت راست چین
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
129,000 تومان

افزونه دسته بندی ویژگی های ووکامرس | فزونه WooCommerce Group Attributes| پلاگین گروه بندی ویژگی های ووکامرس

معرفی افزونه WooCommerce Group Attributes

افزونه WooCommerce Group Attributes یک افزونه وردپرس فروشگاهی برای گروه بندی ویژگی های یک محصول در ووکامرس است که بسیاری از فروشگاه ها به آن نیاز دارند تا بتوانند مشخصات محصول خود را به صورت طبقه بندی شده و مشخص به نمایش بگذارند و کاربران به راحتی بتوانند ویژگی های محصول را مشاهده کنند.

به طور مثال برای محصولی مانند تی شرت گروه های ویژگی مانند رنگ، سایز، جنس، برند را در نظر بگیرید و صفات (Attributes) مانند سایت دیجی کالا را به آن اختصاص دهید. هر ویژگی می‌تواند همزمان در چند گروه وجود داشته باشند مثلا رنگ را می توانید برای محصول دیگر هم در به کار ببرید.

انواع استایل افزونه گروه بندی ویژگی های ووکامرس

مزیت افزونه WooCommerce Group Attributes

مزیت اصلی افزونه گروه بندی ویژگی های ووکامرس که در راست چین ارائه شده است، عدم نیاز به تغییر در نوع ثبت ویژگی ها در ووکامرس می باشد. به این معنی که اگر شما در حال حاضر یک سایت فعال دارید و ویژگی ها را به صورت معمولی ثبت کردید و به محصولات خود اختصاص داده اید، نیازی به تغییر ویژگی ها و یا ویرایش محصولات قبلی خود ندارید و به راحتی می توانید گروه های موردنظر خود را از میان ویژگی های ثبت شده ایجاد کنید.

مزیت دیگر افزونه WooCommerce Group Attributes، ارائه 4 استایل متفاوت برای نمایش ویژگی های گروه بندی شده در صفحه محصول می باشد که در پیش نمایش آنلاین محصول می توانید مشاهده بفرمایید.
اگر شما نیاز داشته باشید که استایل نمایش ویژگی ها برای یک محصول خاص متفاوت باشد، با این افزونه وردپرس حرفه ای می توانید به راحتی و با درج یک قطعه کد در فایل functions.php قالب خود از بین 4 استایل موجود در افزونه، استایل موردنظر خود را به آن محصول اختصاص دهید.

تنظیمات افزونه WooCommerce Group Attributes

در تنظیمات افزونه گروه بندی ویژگی های محصول، می توانید علاوه بر انتخاب استایل موردنظر خود؛ تعیین کنید که گروه ها به صورت لیست بازشو در وب سایت نمایش داده شوند و همچنین می توانید رنگ های موجود در جدول را مشخص کنید.

ایجاد گروه در افزونه گروه بندی ویژگی های ووکامرس

توجه کنید که از نظر ظاهری قالب شما می تواند روی نحوه نمایش ویژگی ها تاثیر بگذارد و فونت و استایل نمایش در وب سایت شما کاملا وابسته به قالب شما می باشد.

استایل 1 نمایش افزونه گروه بندی ویژگی های ووکامرس

استایل 2 افزونه WooCommerce Group Attributes

استایل 3 نمایش افزونه گروه بندی ویژگی های ووکامرس

استایل 4 نمایش افزونه گروه بندی ویژگی های ووکامرس

پیش نیازهای استفاده از افزونه گروه بندی ویژگی های ووکامرس

  • نسخه PHP در سرور شما می بایست 7.2 و یا بالاتر باشد.
  • آخرین نسخه لودر IONCUBE در سرور شما می بایست نصب و فعال باشد.
  • برای مشاهده تنظیمات افزونه می بایست یک از افزونه های Welaunch framework و یا Redux framework روی وب سایت شما نصب و فعال باشد.

یا خرید و دانلود افزونه WooCommerce Group Attributes از از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) بهره مند خواهید شد.

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

  • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2