افزونه مدیریت مشتریان ووکامرس، Customers Manager
164 فروش
81% رضایت از 19 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
297,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 32
 • پشتیبانی

افزونه WooCommerce Customers Manager | افزونه مدیریت مشتریان 

معرفی افزونه Customers Manager

افزونه Customers Manager یک افزونه مدیریت وردپرس با امکان مدیریت مشتریان ووکامرس است و به شما این امکان را می دهد تا به راحتی همه آمار مشتریان، تبدیل مهمان به کاربر ثبت شده، ارسال ایمیل به صورت گروهی یا تکی، بیشترین میزان خریداری شده محصولات توسط یک مشتری  آنها همچنین تنها با یک کلیک درون ریزی و برون ریزی مشتریان را انجام دهید. اگر مشتریانتان برایتان از اهمیت بالایی برخوردارند بی درنگ افزونه مدیریت مشتریان ووکامرس بهترین راه حل و بهترین انتخاب برای ثابت کردن مشتریان شماست.

دمو افزونه

معرفی افزونه مدیریت مشتریان ووکامرس

امکانات افزونه مدیریت مشتریان ووکامرس

با این افزونه وردپرس می توانید امکانات کاربردی را برای مدیریت مشتریان داشته باشید که در ادامه با آن ها آشنا می شویم

لیست دقیق مشتریان(قابل بارگیری با فرمت CSV)

به راحتی می توانید همه اطلاعات شخصی مانند آدرس، ایمیل، زمان ثبت نام، مبلغ کل هزینه، تعداد سفارشات و … را برای هر مشتری ثبت شده در فروشگاه خود پیدا کنید. هر مشتری کاملاً قابل ویرایش است. همچنین می توانید موارد جدید را حذف یا اضافه کنید. به راحتی با ستون “تاریخ آخرین سفارش” از آخرین فعالیت مشتری با خبر شوید. لیست مشتریان نیز بر اساس محدوده زمانی قابل فیلتر است و میتوان آنها را برون ریزی کرد.

مشخصات و سفارشات مشتری

با  افزونه Customers Manager می توانید صفحه جزئیات مشتری مانند اطلاعات شخصی مشتریان (مانند آدرس صورتحساب و ارسال، نام، نام خانوادگی، تلفن و…) و همه سفارشات (و محصولات مرتبط) که توسط کاربران در یک بازه زمانی معین انجام شده است را ببینید.

در این افزونه نمودارهای تصویری با کیفیت و خوبی خواهید یافت که به شما امکان می دهد بیشترین میزان خریداری شده محصولات در هر بازه زمانی و مبلغ هزینه شده در هر سفارش را برای هر مشتری ببینید. محدوده زمانی را می توان توسط کاربر تعیین کرد.

افزونه مدیریت مشتریان ووکامرس علاوه بر این می تواند به شما کمک کند تا به راحتی “ارزشمندترین” مشتریان در تمام دوران یا در بازه زمانی مشخص را پیدا کنید تا در طراحی کوپن های تخفیف برای مشتریان تصمیم بهتری بگیرید.

تبدیل مشتریان مهمان به ثبت شده

با افزونه مدیریت مشتریان ووکامرس می توانید تمام داده های مشتری مهمان را نیز لیست کنید. برای هر مشتری ، می توانید داده های شخصی (اطلاعات مورد استفاده در آخرین سفارش او) ، لیست دقیق سفارشات، اقلام خریداری شده و سایر آمارها را مشاهده کنید.درست مانند هر مشتری ثبت شده دیگر!

مدیر فروشگاه همچنین می تواند یک کاربر مهمان را با استفاده از روش های زیر به کاربر ثبت شده تبدیل کند:

 • در صفحه سفارش با استفاده از دکمه تبدیل اضافه شده توسط افزونه.
 • در صفحه لیست مشتریان مهمان با استفاده از دکمه های تبدیل مربوطه.
 • فعال کردن تبدیل خودکار پس از اتمام مراحل پرداخت: افزونه به طور خودکارکاربر مهمان را به کاربر ثبت شده تبدیل می کند. در صورتی که ایمیل صورتحساب مورد استفاده مهمان قبلاً با یک کاربر ثبت شده مرتبط بوده باشد، سفارشات مهمان به آن کاربر ثبت شده اختصاص می یابد.

علاوه بر این، تمام سفارش های مرتبط توسط یک کاربر مهمان با کاربرانی که به تازگی ثبت نام کرده اند مرتبط می شود. در طول تبدیل می توان یک ایمیل اعلان به مشتری تازه ایجاد شده حاوی اطلاعات ورود به سیستم ارسال کرد. با این ویژگی جدیدمدیر فروشگاه همچنین می تواند یک کاربر جدید را مستقیماً در صفحه سفارش ایجاد کند. تنها کاری که باید انجام دهد این است که یک سفارش جدید اضافه کند، اطلاعات مشتری را پر کند، سفارش را ذخیره کند و سپس او را به کاربر ثبت شده تبدیل کند. سپس می توانید سفارش را برای آن کاربر جدید بدون خروج از صفحه تکمیل کنید.

بلاک کردن مشتریان

آیا می خواهید از خرید یک کاربر خاص برای محصولات فروشگاهتان بنا به هر دلیلی جلوگیری کنید؟ با این افزونه میتوانید تنها کافی است نقش مسدود شده که توسط افزونه اضافه شده است را به کاربری که می خواهید در لیست سیاه قرار گیرد اختصاص دهید تا دیگر نتواند هیچ محصولی را از فروشگاه شما خریداری کند!

تعیین نقش برای کاربران

برای واگذاری نقش به کاربر میتوانید به دو صورت این کار را انجام دهید:

 • از طریق ویرایش مشتری
 • دادن نقش به صورت گروهی یا تکی از طریق ابزار اختصاص دهنده نقش ویژه در صفحه لیست مشتریان

ابزار اختصاص دهنده(واگذار کننده) سفارش

آیا می خواهید سفارشات را دوباره واگذار کنید؟ می توانید به راحتی این کار را انجام دهید! هنگام ایجاد مشتری جدید یا از طریق صفحه مشخصات مشتری می توانید سفارشاتی که باید به آن مشتری اختصاص داده شود را انتخاب کنید! همچنین می توانید به صورت اختیاری بازنویسی داده های صورتحساب و ارسال سفارش با داده های مشتری را انجام دهید (فقط صورت حساب پیش فرض ووکامرس و داده های حمل و نقل بازنویسی می شود).

افزودن ، حذف یا ویرایش متادیتا هر مشتری!

مشاهده ، ویرایش یا حذف هر گونه متادیتا مشتری!

ثبت یادداشت و ارسال ایمیل برای مشتریان

برای هر مشتری، می توانید یادداشت های سفارشی اضافه کنید یا مستقیماً از صفحه مشخصات مشتری ایمیل ارسال کنید. مدیر فروشگاه همچنین می تواند با انتخاب مشتریان از لیست مشتریان به صورت گروهی ایمیل ارسال کند. ویرایشگر ایمیل دارای ویرایشگر TinyMCE داخلی است!

مشخص کردن جزئیات مشخصات مشتری

چه کسی خرید؟به همراه جزئی ترین ویژگی های مشتری! برای هر محصول در لیست محصولات  ووکامرس، می توانید به راحتی کشف کنید که چه تعداد و چه مشتریانی ثبت نام شده و یا مهمان آن کالا را خریداری کرده اند. علاوه بر این، برای هر سفارش در صفحه لیست سفارشات، این افزونه یک لینک به صفحه جزئیات مشتری نیز اضافه می کند!

پیدا کردن مشتریان ثبت شده از طریق آمار سفارشات

با استفاده از ویژگی “جستجو” ، مدیر فروشگاه مجموعه ای از فیلترهای قدرتمند را دارد که به وسیله آنها می تواند با ثبت سفارش، مشتریان ثبت شده و مهمان را پیدا کند.

به عنوان مثال ، سرپرست فروشگاه اکنون می تواند دریابد که کدام مشتریان مجموعه خاصی از محصولات متعلق به یک دسته را خریداری کرده اند یا مشتریانی که حداقل یا حداکثر مبلغی را برای کل سفارشات یا برای یک سفارش هزینه کرده اند و کلی گزینه کارامد دیگه!

سازگاری نقش های سفارشی

به طور پیش فرض افزونه مدیریت مشتریان ووکامرس، همه کاربران دارای نقش “مشتری” یا “مشترک” را لیست می کند، اما شما به راحتی می توانید لیست کاربران با نقش های سفارشی را نیز انتخاب کنید. به صفحه تنظیمات بروید و در بخش “نقش ها” همه نقش هایی را که می خواهید انتخاب کنید!

سازگار با WPML

افزونه Customers Manager سازگار با افزونه WPML و سایر برنامه های افزودنی ووکامرس است.

 درون ریزی فهرست مشتریان

شما به راحتی می توانید لیست مشتریان را از یک فایل با فرمت csv. وارد کنید. فایل بزرگ (بیش از 5000 ردیف) هم پشتیبانی می شود. علاوه بر این، امکان ارسال ایمیل‌های اعلان با اطلاعات ورود به سیستم مشتری نیز وجود دارد (ارسال ایمیل برای زمانی مفید است که فایل csv درون ریز شده دارای پسورد و اطلاعات ورود نیاشد در این حالت به صورت تصادفی رمز برای هر کاربر ایجاد می کند و به صورت ایمیل برای تمامی آنها اطلاعات ورود را میفرستد.)

سازگار با افزونه های WooCommerce Shipping Tracking و WordPress User Extra

افزونه ی مدیریت مشتریان ووکامرس با افزونه های WooCommerce Shipping Tracking و WordPress User Extra Fields  سازگار است. به این معنی است که تمام اطلاعات حمل و نقل سفارش را فهرست می کند و قسمت های اضافی مشتری را فهرست و ویرایش می کند. همچنین به صورت اختیاری، فیلدهای اضافی کاربر را می توان در فایل برون ریز csv قرار داد.

علاوه بر این، می توانید به صورت اختیاری محتوای Wordpres User Extra Fields را مستقیماً در جدول مشتریان، هر فیلد در ستون خاص خود، مشاهده کنید!

اگر به دنبال افزونه ای برای مدیریت مشتریان ووکامرس هستید خرید افزونه Customers Manager را از دست ندهید. با دانلود این محصول از راست چین از آپدیت رایگان و 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) بهره مند خواهید شد

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2

تست شده با

 • تست شده با PHP نسخه: 7.2

آخرین پرسش و پاسخ

devcapt
devcapt

سلام این محصول روی چند قالب قابل نصب هست؟

بهناز میر
بهناز میر در پاسخ به devcapt

درود و عرض ادب
دوست عزیز محصول دارای لایسنس می باشد به همین دلیل در زمان واحد تنها روی یک دامنه محصول فعال می شود

موفق باشید

noosha panahi
noosha panahi

سلام وقتتون بخیر من چند تا سوال در مورد افزونتون داشتم
1- نقش هایی که میشه به کاربران اختصاص داد، همون نقش های پیشفرض خود افزونه هستند یا میشه نقش های سفارشی با اسم های سفارشی ایجاد کرد؟ به طور مثال کاربر طلایی
2- توی پیام سفارشی که برای کاربر میشه فرستاد محدودیتی هست؟ یا میشه داخل پیام عکس، فایل، لینک و اینجور چیزها گذاشت؟
3- میشه افزونه رو به پنل پیامکی هم متصل کرد که در شرایط مختلف اس ام اس هم برای کاربر ارسال بشه؟

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به noosha panahi
 • طراح محصول

سلام وقتتو بخیر
1. فقط نقش های افزونه
2.فقط متن
3.خیر

saeid373m
saeid373m

با سلام دو سوال دارم
1- خروجی اکسلی که گزارشات میده فارسی رو پشتیبانی میکنه ؟ چون دیدم خروجیش csv هست که معمولا حروف فارسی رو بهم میریزه
2- تاریخ شمسی رو پشتیبانی میکنه ؟

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به saeid373m
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
1.بله پشتیبانی میکنه فقط ی سری تنظیمات باید داخل اکسل انجام بدین که در صورت خرید براتون توضیح میدم داخل تیکت
2.خیر

heroma
heroma

با سلام

ما میخواهیم مشتریها در سایت دسته بندی داشته باشند. به تعداد دسته بندیهای مشتریان هم ادمین داشته باشیم تا هر ادمین مسئول بررسی سفارشات یک دسته از مشتریان باشه.
آیا با افزونه شما این امکان هست که هر ادمین سفارشات مشتریان مربوط به دسته خودش رو بررسی کنه؟

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به heroma
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
خیر امکانش نیست با این افزونه چنین کاری انجام بدین

heroma
heroma

سلام
این پلاگین باشگاه مشتریان هم راه اندازی میکنه؟ برای مثال کد تخفیف و جایزه و.. میشه از طریق این پلاگین به مشتریان ارائه کرد؟

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به heroma
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
خیر امکان پذیر نیست

exunishop
exunishop

باسلام . آیا کلیه سفارشات در بازه زمانی خاص نمایش داده میشود ؟ آیا امکان تغییر وضعیت سفارش ها در صفحه نمایش سفارش ها قابل تغییر هست ؟ آیا با افزونه صدور فاکتور ifact سازگار هست ؟

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به exunishop
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
میتونین داخل دمو قرار داده شده به پاسخ تمام سوالاتتون برسید

نرگس افری
نرگس افری

آیا با این افزونه میتونم به عنوان مدیر سایت با یکی از کاربران چت کنم و یا بهش نوتیفیکیشن اختصاصی بفرستم؟
به عنوان مثال «شارژ کیف پول شما با موفقیت انجام شد» یا «شما XXX تومان شارژ هدیه دریافت کردید» یا «لطفا مدارک خود را بارگذاری نمایید» و...

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به نرگس افری
 • طراح محصول

خیر امکانش نیست

miladyar
miladyar

سلام وقتتون بخیر
دموی مشتریان رو از داخل پیش نمایش زنده نمیشه مشاهده کرد.
؟؟؟

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به miladyar
 • طراح محصول

سلام مرسی از شما
احتمالا به خاطر سرعت اینترنت هست

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به miladyar
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
جناب لینک دمو که بالای infografic قرار داده شده

candida
candida

وقت بخیر. من قابلیتی رو میخام محبت کنید راهنمایی بفرمایید.

خریدها بدون ایمیل و با شماره موبایل انجام میشه ( پلاگین دیجیتس)
اگر سفارش ها بصورت "دستی" انجام بشه چطور اون کاربر از حالت میهمان به کاربر مشتری تبدیل کنیم؟ آیا این پلاگین این قابلیت رو داره؟
تشکر

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به candida
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
بله این امکان را داره به راحتی مهمانان مورد نظر را انتخاب میکنید و سپس با زدن یک دکمه تمام آنها را تبدیل میکنید

محمدجواد
محمدجواد

دمو کار نمیکنه

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به محمدجواد
 • طراح محصول

جناب تست کردم مشکلی نبود
یکم صبر کنین باز میشه

محمدجواد
محمدجواد

سلام من از دیجیتز استفاده میکنم روی سایت
میشه پس از تبدیل مشریان مهمان به عضو براشون پیامک ارسال بشه؟

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به محمدجواد
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
جناب این افزونه قابلیت ارسال ایمیل را دارد و در صورتی که برای مشتری شما ایمیل ثبت شده باشد این افزونه میتواند به صورت گروهی یا تکی ایمیل ارسال کند
اما پیامک خیر

bhasani
bhasani

در حال حاضر نیازمند همچین افزونه ای با مشخصاتی که در سوال قبل بیان کردم، هستم. ممنون

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به bhasani
 • طراح محصول

جناب افزونه این امکانی که شما مد نظرتون هست رو نداره

bhasani
bhasani

سلام. در باشگاه مشتریان خریداران ما 4 گروه برای مشتریان تعریف شده است که شماره اشتراک آنها شماره موبایل آنهاست و در حساب آنها اعتبار وجود دارد.
می‌توان با این افزونه مشتریان را به سایت وارد کرد به طوری که با وارد کردن شماره تماس، یک کد تأیید برای آنها ارسال شود و پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، بتوانند تمام اطلاعت خریدهای قبلی و اعتبار خود را مشاهده کنند؟

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به bhasani
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر جناب
خیر
دموی افزونه هم داخل توضیحات وجود داره در صورت امکان بررسی کنین.

درنیکاوب
درنیکاوب

سلام
امکان این وجود داره که بر اساس شماره موبایل بیاد کاربران مهمان رو عضو کنه ؟

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به درنیکاوب
 • طراح محصول

لینک دموی افزونه را داخل توضیحات قرار دادم.

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به درنیکاوب
 • طراح محصول

سلام خیر
اما امکان جستجو ی همه جانبه را به شما میدهد
جستجو بر اساس شماره مبایل و ........

Hafez74
Hafez74

سلام خسته نباشید .
من میخواستم گزارشی بگیرم که به من مشتریانی رو نشون بده که یک محصول خاص رو خریدند . و گزارش مشتریان به صورتی باشه که ایمیل و شماره تلفن و مشخصاتشان هم نمایش داده شود

محمدرضا کریمی
محمدرضا کریمی حرفه ای در پاسخ به Hafez74
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
بله این افزونه دارای جستجوی پیشرفته هست که به شما امکان انجام اینکار را میدهد و به شما این اجازه را میدهد تا به راحتی نتیجه ی جستجو را نیز با فرمت csv دریافت کنید.
همچنین شما میتوانید حتی شرط هایی نیز برای جستجو قرار دهید، یک جستجوگر تخصصی.

لینک دمو:
https://galleryelara.ir/demo/

مشاهده بیشتر
بستن