فرامرز قوی پنجه

rtltheme top author طراح فوق حرفه‌ای

Product Cover

قوانین استفاده از قالب و افزونه های MR Code :

1 - خریدار موظف است تا 30 روز بعد از خرید خود جهت باز کردن تیکت پشتیبانی و درخواست نصب محصول اقدام نماید, بعد از این بازه زمانی طبق قوانین راست چین 30 هزار تومان جهت نصب دریافت خواهد شد.

2 - نصب رایگان قالب صرفا یکبار به صورت رایگان انجام می گیرد, در صورتی که مشتری مجددا درخواست نصب داشته باشد 30 هزار تومان هزینه جهت نصب دریافت خواهد شد.

3 - قبل از خرید محصول خواهش مندیم تمام ویژگی ها و امکانات آن را در دمو بررسی بفرمایید همچنین اگر سوالی داشتید با شماره 09149826861 یا در بخش دیدگاه ها مطرح کنید, به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.

4 - تغییراتی که نیازمند کدنویسی اختصاصی یا ویرایش کدهای اصلی قالب باشد شامل هزینه خواهد شد.

5 - بعد از بروزرسانی محصول اصلی بروزرسانی فارسی توسط ما انجام می گیرد و خریدار می تواند به صورت رایگان بدون محدودیت زمانی همواره آپدیت ها را در پنل کاربری خود دریافت کنید.

6 - پشتیبانی از طریق تیکت بسته به نوع درخواست بین 1 الی 24 ساعت حداکثر پاسخ داده خواهد شد تیکت هایی که در حالت انتظار یا در دست بررسی قرار می گیرند گاها تا 3 روز نیاز به زمان دارند.

7 - تمامی فایل های ارائه شده همانطور که قبلا هم اشاره کردیم به صورت کاملا اوریجنال از منبع آن خریداری شده است و کاملا امن هستند, کلیه فایل ها مجددا با فایروال قوی مورد اسکن قرار می گیرند و امکان وجود هر گونه فایل مخرب در آن ها به 0 درصد می رسد, مسئولیت تامین امنیت سایت به عهده خریدار می باشد.
جهت پاسخ گویی سریعتر به تمام کاربران و رعایت حقوق خریداران لطفا به نکات زیر توجه داشته باشید :

سوالات پر تکرار :


سوال ۱ - چگونه بسته آسان نصب قالب را دانلود کنم ؟

جواب ۱ : کلیه پوسته های ما دارای بسته آسان نصب هستند و چنانچه بسته آسان نصب داخل پکیجی که از راست چین دانلود کردید موجود نبود فایل Amozesh-Nasb.txt را که داخل پکیج قرار داده شده است را باز کنید لینک دانلود بسته داخل آن قرار داده شده است .
سوال ۲ - چگونه باید بسته آسان نصب پوسته را نصب کنم ؟

جواب ۲ : لینک مشاهده آموزش ویدیویی نصب داخل پکیج در فایل Amozesh-Nasb.txt قرار داده شده است.
سوال ۳ - افزونه که دانلود کرده ام نصب نمی شود.

جواب ۳ : فایلی که از راست چین دانلود کرده اید را به صورت مستقیم نصب نکنید ابتدا فایل را در کامپیوتر خود Extract یا آنزیپ کنید فایل نصبی افزونه داخل آن قرار دارد.
سوال ۴ - چگونه باید فایل زبان پوسته را تغییر دهم ؟

جواب ۴ : تمام پوسته های استاندارد جهان از یک اصول مشخص برای فایل زبان استفاده می کنند چنانچه عنوان مورد نظر شما جهت تغییر در تنظیمات پوسته قرار داده نشده بود به مسیر زیر بروید :

YourNameTheme/languages یا YourNameTheme/lang فایل زبان فارسی را با اسم fa_IR.po دانلود کنید و با نرم افزار PoEdit آن را در کامپیوتر خود باز کنید (لینک دانلود نرم افزار به وفور در اینترنت موجود است) بعد از انجام تغییرات مورد نظر بر روی گزینه save کلیک کنید یک فایل به اسم fa_IR.mo در خروجی به شما داده می شود فایل را در مسیری که فایل زبان را دانلود کردید جایگزین فایل قدیمی کنید .

تومان