78 فروش
86% رضایت از 17 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
156,000 تومان

معرفی افزونه SMS Restrict Content Pro

افزونه Restrict Content Pro یک افزونه کاربردی است که با نصب این افزونه می‌توانید قبل از اتمام تاریخ اشتراک کاربر از طریق پیامک به کاربر سایت اطلاع رسانی کنید تا کاربران سایت شما نسبت به تمدید اشتراک اقدام کنند. افزونه پیامک SMS Restrict Content Pro که برای سیستم Membership ساخته شده است از وب سرویس خدماتی استفاده می‌کند بنابراین حتی افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشند پیامک شما را دریافت می‌کنند.

قابلیت‌های افزونه پیامک اشتراک ویژه

  • ارسال پیامک قبل از اتمام اشتراک به کاربر سایت
  • ارسال پیامک بعد از خرید اشتراک به کاربر سایت
  • ارسال پیامک به مدیر سایت بعد از خرید اشتراک
  • ذخیره شماره موبایل کاربران سایت در دفترچه تلفن سامانه پیامک

 

در این افزونه پیامکی شما به عنوان مدیر سایت مشخص می‌کنید که پیامک یاداوری برای تمدید اشتراک چند روز قبل از اتمام حساب کاربری برای مشترک سایت شما ارسال شود.

افزونه SMS Restrict Content Pro شماره موبایل افرادی که از شما اشتراک تهیه می‌کنند را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره می‌کند بنابراین اگر در آینده جشنواره داشته باشید به سادگی می‌توانید به شماره موبایل کاربران سایتتان که از شما اشتراک ویژه خریداری کرده اند پیامک ارسال کند.

افزونه وردپرس SMS Restrict Content Pro از جدیدترین ساختار کدنویسی سامانه بهره‌مند است بنابراین پیامک‌ها در ۲۴ ساعت شبانه روز با سرعت بالا و کمتر از ۵ ثانیه به مشتری یا کاربر سایت شما ارسال می‌شود.

افزونه پیامک SMS Restrict Content Pro رایگان نیست و برای استفاده از این افزونه می‌بایست بعد از خرید پنل اس ام اس تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا خرید و دانلود افزونه پیامک SMS Restrict Content Pro به شما داده شود.

قیمت افزونه پیامک SMS Restrict Content Pro مبلغ 5۹ هزار تومان است که شما با یک بار خرید می‌توانید به تعداد نامحدود از این افزونه پیامکی در سایت خودتان استفاده کنید.

برای استفاده از افزونه پیامک رستریک کانتنت می‌بایست حتما افزونه اصلی نیز در سایت شما فعال باشد افزونه مذکور قابلیت ارسال پیامک یاداوری تمدید اشتراک و اطلاع رسانی بعد از خرید را برای سایت شما فعال می کند و با خرید و دانلود این افزونه می‌توانید نرخ ریزش عضویت ویژه در سایتتان را کاهش دهید و افراد بیشتری همواره نسبت به تمدید اشتراک ویژه در سایت شما اقدام کنند.

نمای تنظیمات افزونه پیامک اشتراک ویژه

در این افزونه تنظیمات و فیلد ها به راحتی مشخص شده اند که نیاز به دانش خاصی وجود ندارد شما باید اطلاعات پنل پیامکی خود را در فیلد ها قرار دهید تا بتوانید در زمان خرید اشتراک ویژه توسط کاربران برای اطلاع رسانی یا زمان اتمام پیامک ارسال شود

تنظیمات افزونه پیامک اشتراک ویژه

با خرید و دانلود افزونه SMS Restrict Content Pro  از راست چین از 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) و آپدیت رایگان بهره مند خواهید شد.

مشاهده بیشتر