8 فروش
100% رضایت
  • گارانتی کیفیت راست چین
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
55,000 تومان

افزودنی sms.ir بوکنتیک | افزونه پیامک برای بوکنتیک | افزونه پیامک وردپرس

معرفی افزونه sms.ir

افزونه پیامک sms.ir یک افزونه کاربردی اعلان پیامک رزرو برای افزونه بوکنتیک است که کمک می کند تا اعلانات مربوط به رزرو های خود را از طریق سامانه پیامکی ایده پردازان ارسال کنید.
ارسال اعلانات رزرو در نسخه 3 افزونه بوکنتیک در قالب پیامک به صورت رایگان و از طریق سرویس دهنده Twilio انجام می شود. اما به دلیل اینکه استفاده از این سرویس دهنده برای کاربران ایرانی امکان پذیر نیست، تلاش کردیم تا با افزودن قابلیت ارسال پیامک رزرو به افزونه بوکنتیک از طریق سرویس دهنده های متعدد ایرانی، کاربرد این افزونه قدرتمند را برای شما راحت تر کنیم. یکی از افزونه های پیامک بوکنتیک افزونه sms.ir است.

ویژگی های افزونه اعلان پیامک sms.ir

افزونه رزرو و نوبت دهی بوکنتیک پس از انتشار در وبسایت راست چین، مورد استقبال کسب و کارهای بزرگ و کوچکی قرار گرفت که نیازمند راه اندازی سیستم رزرو و نوبت دهی آنلاین بودند.
قابلیت های متنوعی که ما در نسخه های پیشین بوکنتیک اضافه کرده بودیم علاوه بر این که افزونه بوکنتیک را کاربردی تر می کرد طیف وسیعی از نیاز کاربران را نیز پوشش می داد. یکی از این قابلیت ها، ارسال پیامک رزرو برای مشتری و کارمند از طریق سامانه پیامکی ایده پردازان بود.

تنظیمات پنل پیامکی در افزونه sms.ir

ویژگی های افزونه sms.ir

این افزونه وردرپرس که افزودنی اعلان پیامک بوکنتیک است به شما کمک می کند اعلان های مربوط به رزرو های خود را از طریق پنل پیامکی ایده پردازان ارسال کنید.
sms.ir اولین و قدیمی ترین بخش هلدینگ بزرگ ایده پردازان است. این برند جزء اولین پنل‌‌های پیامکی در ایران بوده‌ و به همین علت مشتریان قدیمی و فراوانی را در مجموعه خود به همراه دارد.

ویژگی رزرو در افزونه sms.ir

قدمت sms.ir سبب شد تا ما قابلیت ارسال پیامک رزرو از طریق سامانه ایده پردازان را به افزونه بوکنتیک اضافه کنیم.
از آنجایی که نسخه 3 افزونه بوکنتیک قابلیت های خود را در قالب اددان در اختیار کاربران قرار داده است بر همین اساس ما نیز افزونه sms.ir، افزودنی اعلان پیامک بوکنتیک را برای استفاده شما کاربران گرانقدر توسعه داده و در اختیارتان قرار داده ایم.

نکته مهمی که باید مدنظر داشته باشید این است که این افزودنی اختصاصی وبسایت راست چین بوده و تنها بر روی بوکنتیک موجود در سایت راست چین فعال خواهد شد.

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی

  • نصب توسط طراح

پیش نیازها

  • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.8