افزونه ارسال پیامک زماندار
  • توضیحات
  • پرسش و پاسخ 112

معرفی افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرس

بسیاری از سایت ها برای اضافه کردن سیستم ارسال ایمیل زماندار مثل میلیر لایت، هزینه زیادی را باید صرف کنند، در صورتی که افزونه ارسال پیامک زماندار یک محصول ایرانی جهت ارسال پیامک خودکار می باشد، یعنی شما می توانید با زمانبندی مشخص (به طور مثال بعد از خرید مشتری)، پیامکی را برای او ارسال کنید.

اس ام اس مارکتینگ یک پیامک با توسعه افزونه وردپرس بسیار قوی، امکان ارسال پیامک زماندار را برای سایت شما فراهم می کند، تا بتوانید در زمانبندی متعدد، طبق دلخواه خودتان نسبت به ارسال پیامک‌ها برای مشتریان اقدام کنید.

با بکارگیری پیامک زماندار این توانایی برای شما ایجاد می شود که یک پیامک رایگان جهت اطلاع رسانی به مدیر و تشکر از خرید مشتری را در همان لحظه ارسال نمایید.

با استفاده از افزونه وردپرس کاربردی می توانید در زمانبندی خاصی که خودتان تعیین می کنید، پیامک‌ هایی را با متن مشخص، برای مشتریان و کاربران ارسال نمایید، مثلا بعد از اولین خرید کاربر و یا ثبت نام در سایت شما، کاربر به طور خودکار از جانب شما پیامک دریافت می کند.

افزونه ارسال پیامک زماندار، دارای قابلیتهایی می باشد، از جمله:

  • قابلیت معین کردن ارسال پیامک زمانبندی شده، با گذشتن مدن زمان مشخصی بعد از خرید یک محصول
  • امکان ارسال پیامک زمانبندی شده برای کاربر، بعد از ثبت نام در سایت از طریق افزونه دیجیتس
  • ارسال پیامک زمانبندی شده در هر روزی بعد از تکمیل فرم در افزونه گرویتی فرم
  • ارسال پیامک زماندار برای خرید تمامی محصولات ووکامرس (امکان جدید)

 

چرا افزونه پیامک زماندار برای وردپرس استفاده کنیم؟

با ارائه یک مثال می خواهیم، مفهوم و کاربرد افزونه پیامک زمانبندی شده وردپرس را برای شما بیان کنیم، تا از میزان اثرگذاری افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرس در مقدار فروش محصولات خودتان آگاه شوید.

فرض می کنیم که شما صاحب کسب و کاری هستید که مشغول به فروش و خدمات دهی نسبت به پکیج های سرمایشی و گرمایشی می باشید، و این کار را در بستر اینترنت و سایت خود به انجام می رسانید. مستحضر هستید که معمولا پکیچ های گرمایشی، هر ساله نیازمند سرویس و بازبینی می باشند.

شما به عنوان مدیر کسب و کار خود می توانید با استفاده از افزونه ارسال پیامک زماندار، معین کنید که بعد از از گذشت یک سال از خرید پکیج توسط کاربر در سایت شما، مشتری به طور خودکار پیامکی حاوی متن دلخواه شما را دریافت کند.

به طور مثال، در متن پیامکی که برای مشتری ارسال می کنید، اعلام می دارید که مشتری عزیز آقای/خانم .. شما یک سال پیش در همین تاریخ، پکیج گرمایشی با مشخصات… را خریداری کرده اید، و الان موعد بازبینی و سرویس دستگاه شما رسیده است، شما می توانید با کلیک بر روی لینک زیر از ۱۰٪ تخفیف جهت سرویس پکیج خود برخوردار شوید.

قابل ذکر است که اطلاع رسانی در زمان صحیح به مشتری و ایجاد انگیزه جهت استفاده از محصولات و خدمات شما می تواند رشد خوبی را به کسب و کارتان عطا کند. این چرخه ارتباط شما با مشتریان می تواند به صورت سالیان متوالی ادامه دار باشد.

این سیستم اطلاع رسانی پیامکی را برای همه کسب و کارها می توان با افزونه ارسال پیامک زماندار در وردپرس اجرا کرد. حال فرض کنید جهت ثبت نام کاربر و یا هنگام تکمیل فرم هم چنین طرحی را بتوانید پیاده کنید، مطمئن باشید افزونه ارسال پیامک زماندار، بهترین افزونه بازاریابی اینترنتی می باشد که تا به حال با آن برخورد داشتید.

با بکارگیری از افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرس، این توانایی برای شما ایجاد می شود که معین کنید تا در صورتی که کاربر در سایت شما ثبت نام می کند، در بازه‌ های زمانی متفاوت، پیامک‌ های مختلفی را از سایت شما دریافت کند. معمولا هنگامی که فرد برای اولین بار وارد سایت شما می شود، شاید اعتماد کافی برای خرید اینترنتی از سایت برای او حاصل نشود، در اینصورت شما می‌توانید با ارسال پیامک‌ های زماندار، این اعتماد را به نحو قابل توجهی در بازه های زمانی گوناگونی برای او ایجاد کنید.

ارسال پیامک زماندار در جهت افزایش اطمینان خرید، مثلا :

  1. می توانید معین کنید که فرد یک روز بعد از ثبت نام در سایت، یک پیامک حاوی متن خوش آمدگویی دریافت کند.
  2. و یا اینکه با گذشت یک هفته از زمان ثبت نام فرد، می توانید پیامکی در مورد تصاویر شرکت در نمایشگاه و صفحه درباره ما را برای کاربر بفرستید.
  3. و همینطور می توانید بعد از دو هفته، یک محتوای آموزشی جذب را برای مشتری پیامک کنید.
  4. و در نهایت بعد از گذشت سه هفته از ثبت نام فرد در سایت، و آشنایی با کسب و کار و محصولات شما، مناسب است تا با ارسال پیامک حاوی یک کد تخفیف، مشتری را صاحب انگیزه لازم کنید تا برای خرید از سایت اقدام کند.

این روش بازاریابی اینترنتی، روش خوب و کاربردی می باشد، و  عملکرد بهتری دارد نسبت به آن زمانی که شما انتظار دارید که در همان دیدار اول و آشنایی با سایت، مشتری خرید خود را از شما انجام دهد. البته اگر در همان اولین بار بعد از ثبت نام کاربر در سایت، از طریق افزونه دیجیتس خرید را انجام دهد، یک امر خوشایندی می باشد، اما در واقعیت باید گفت که شاید این اتفاق به طور قابل توجهی رقم نخورد.

ارسال پیامک زماندار در گرویتی فرم

گرویتی فرم بهترین و کاربردی ترین فرم‌ ساز برای وردپرس می باشد. بسیاری از افراد جهت برگزاری جشنواره‌ های فروش و دریافت اطلاعات تماس کاربران از گرویتی فرم بکارگیری می کنند.

با استفاده از افزونه پیامک زمابندی شده که توسط پنل اس ام اس یک پیامک توسعه داده شده است، این قابلیت برای شما ایجاد می شود تا معین کنید بعد از تکمیل فرم در بازه‌ های زمانی خاص، برای کاربر سایت شما پیامک ارسال شود. حتی این توانایی وجود دارد که به صورت دقیق و مجزا برای هر کدام از افرادی که در صفحه‌های مختلف فرم‌های جداگانه ای را تکمیل می کنند، سناریوهای مختلفی را مطرح کنید. شما می توانید جهت ارسال پیامک بعد از تکمیل فرم در گرویتی فرم، از افزونه پیامک گرویتی فرم رایگان استفاده کنید.

با خرید و دانلود افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرس از اس ام اس مارکتینگ یک پیامک، از پشتیبانی خوب و واقعی در کمتر از یک روز برخوردار می شوید.

ارسال پیامک زماندار در ووکامرس

شما می توانید در افزونه دو حالت را تنظیم کنید ، ارسال پیامک زماندار به صورت جداگانه برای خرید هر محصول ، ارسال پیامک زماندار به صورت کلی برای خرید هر محصول این قابلیت جذاب برای ووکامرس باعث شده است ، شما بتوانید بازریابی منظم و اصولی را اندازی کنید تا در آینده هم بتوانید مشتریان خود را به طرف وب سایت و خرید مجدد انتقال دهید همان طور که می دانیم افزونه ووکامرس نقش اصلی در فروش محصولات در وب سایت های وردپرس را دارد ، که با افزونه ارسال پیامک زماندار آن را کامل تر خواهید کرد.

ارسال پیامک زماندار در دیجیتس و فرم ثبت نام

یکی دیگر از خدمات جذاب این افزونه ارسال پیامک زماندار برای بعد از ثبت نام از طریق دیجیتس یا فرم های ثبت نام انجام شده باشد میتوانید تشکر کنید و یا یادآوری کنید که از خدمات ما استفاده کنید

 

مشاهده بیشتر

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است