30 فروش
محصول
جـدیــد
  • گارانتی کیفیت محصولات
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
59,000 تومان

معرفی افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرس

اضافه کردن سیستم ارسال ایمیل زماندار مانند میلیر لایت برای بسیاری از سابت ها هزینه زیادی محسوب می شود در حالی که افزونه ارسال پیامک زماندار یک محصول ایرانی برای ارسال پیامک اتوماتیک و زماندار بعد از خرید مشتری ارسال شود. ما با توسعه این افزونه وردپرس بسیار قدرتمند قابلیت ارسال پیامک زمانبندی شده را به سایت شما اضافه می کنیم تا بتوانید پیامک‌های زماندار ارسال کنید. لازم به ذکر است که می توانید پیامک رایگان برای اطلاع رسانی به مدیر و تشکر از خرید مشتری را در همان لحظه ارسال کنید. با این افزونه وردپرس کاربردی به صورت زمابندی شده بعد از اولین خرید کاربر یا ثبت نام کاربر و… پیامک‌ ها را در بازه‌ های زمانی تعیین شده و مشخص با متن انتخاب شده توسط شما ارسال می‌کند. در ادامه قابلیت‌های افزونه ارسال پیامک زماندار را مشاهده می کنید:

  • قابلیت مشخص نمودن ارسال پیامک زمانبندی شده x روز بعد از خرید یک محصول خاص از ووکامرس
  • قابلیت مشخص نمودن ارسال پیامک زمانبندی شده x روز بعد از ثبت نام در سایت از طریق افزونه دیجیتس
  • قابلیت مشخص نمودن ارسال پیامک زمانبندی شده x روز بعد از تکمیل فرم در افزونه گرویتی فرم

امکانات افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرس

چرا افزونه پیامک زماندار برای وردپرس استفاده کنیم؟

در ادامه در حالت چند مثال ، کاربرد افزونه پیامک زمانبندی شده ووکامرس را به شما توضیح دهیم تا متوجه شوید افزونه ارسال پیامک زماندار در وردپرس چگونه می‌تواند فروش شما را افزایش دهد.

برای یک فروشگاه تصفیه آب

معمولا دستگاه‌ های تصفیه ‌آب بین ۶ ماه تا یک سال نیازمند تعویض فیلتر ها هستند. شما به عنوان مدیر کسب و کار می‌توانید تنظیم کنید که بعد از خرید دستگاه تصفیه آب به صورت خودکار ۶ ماه بعد برای مشتری شما پیامک با نام مشتری و اسم محصول خریداری شده ارسال شود و اعلام شود که مشتری عزیز آقای/خانم x شما ۶ماه پیش دستگاه تصفیه آب مدل x را تهیه کرده‌اید و هم‌اکنون موعد تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب است. برروی لینک زیر کلیک کنید و با ۱۰٪ تخفیف فیلتر های تصفیه آب خریداری کنید.

در زمان صحیح به مشتری صحیح با انگیزه مناسب پیشنهاد خودتان را ارسال کنید و که این پیامک چند خطای در اکثر مواقع منجر به خرید می‌شود و این چرخه می تواند به صورت سالیان متوالی تکرار شود

برای یک سایت آموزشی

احتمالا شما هم متوجه شده‌اید که در اکثر آموزش‌ها، یک آموزش پیش نیاز آموزش بعدی است شما می‌توانید تنظیم کنید زمانی که یک دانش پذیر محصول آموزشی را خریداری کرد یک ماه بعد دوره‌ های تکمیلی به ایشان با یک تخفیف پیشنهاد شود. به این معنی که اگر کاربر سایت شما یک محصول آموزشی را خریداری کند حال می‌ تواند آموزش‌ های بعدی شما که حرفه‌ ای‌تر هستند را خریداری کند. مثلا زمانی که فردی یک دوره آموزشی از شما خریداری می‌کند ۱ ماه بعد پیامک دهید که شما دوره x را خریداری کرده‌اید و دوره پیشرفته را می‌توانید با ۲۰٪ تخفیف از لینک زیر خریداری کنید.

این سناریو برای تمام کسب و کارها با افزونه ارسال پیامک زماندار در وردپرس قابل پیاده سازی است حال تصویر کنید که بتوانید برای ثبت نام کاربر یا هنگام تکمیل فرم هم چنین چیزی را داشته باشید. من مطمئن هستم این بهترین افزونه بازاریابی اینترنتی هست که تاکنون دیده‌اید.

 

با استفاده از افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرس شما می‌توانید تنظیم کنید تا زمانی که کاربر در سایت شما ثبت نام می‌کند پیامک‌ های متفاوتی در بازه‌ های زمانی مختلف برای کاربر سایت شما ارسال شود. احتمالا زمانی که اولین بار فردی با سایت شما آشنا می‌شود شاید اعتماد لازم برای خرید اینترنتی از سایت شما را نداشته باشد. شما می‌توانید با ارسال پیامک‌ های زماندار این اعتماد را ایجاد کنید.

ارسال پیامک زماندار جهت ایجاد اطمینان ، مثلا :

  1. روز بعد از ثبت نام در سایت، یک پیامک خوش آمدگویی ارسال کنید.
  2. هفته بعد از ثبت نام در سایت یک پیامک در مورد تصاویر شرکت در نمایشگاه و صفحه درباره ما ارسال کنید.
  3. دو هفته بعد از ثبت نام در سایت یک محتوای آموزشی جذب برای مشتری ارسال کنید.
  4. در نهایت ۳ هفته بعد از ثبت نام در سایت حالا زمانی که کمی با برند و کسب و کار شما آشنا شده است وقت آن رسیده که با یک کد تخفیف انگیزه لازم برای خرید از سایت را برای مشتری ارسال کنید.

نظرتان در مورد این روش بازاریابی چیست ؟ آیا بهتر از زمانی نیست که میخواهید در اولین آشنایی به کاربر سایتتان محصولات را بفروشید؟ البته همه ما دوست داریم که در اولین بار بعد از ثبت کاربر از طریق افزونه دیجیتس خرید را انجام دهد اما در واقعیت شاید این اتفاق رخ ندهد.

ارسال پیامک زماندار در گرویتی فرم

گرویتی فرم حرفه‌ای‌ ترین فرم‌ ساز برای وردپرس است. خیلی از افراد برای برگزاری جشنواره‌ های فروش و دریافت اطلاعات تماس کاربر از از گرویتی فرم استفاده می‌کنند. با استفاده از افزونه پیامک زمابندی شده که توسط پنل اس ام اس یک پیامک توسعه داده شده است، شما می‌توانید تنظیم کنید تا بعد از تکمیل فرم دربازه‌ های زمانی خاص برای کاربر سایت شما پیامک زمانبندی شده ارسال شود و شما می‌توانید به صورت دقیق برای افرادی که در صفحه‌های مختلف فرم‌های مختلفی را تکمیل می کنند  سناریوهای مختلف در نظر بگیرید. برای ارسال پیامک بلافاصله بعد از تکمیل فرم در گرویتی فرم نیز می‌توانید از افزونه پیامک گرویتی فرم رایگان استفاده نمایید.

 

با خرید و دانلود افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرس از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) بهره مند خواهید شد.