5 فروش
60% رضایت
  • گارانتی کیفیت راست چین
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
55,000 تومان

افزودنی سهند اس ام اس بوکنتیک | افزونه پیامک برای بوکنتیک | افزونه پیامک وردپرس

معرفی افزونه سهند اس ام اس

افزونه پیامک سهند اس ام اس یک افزونه کاربردی برای بوکنتیک بوده که این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا اعلانات مربوط به رزرو های خود را برای کارمندان و مشتریان خود ارسال کنید. بی تردید کسب و کاری که راه های ارتباطی کمتری با مشتریان خود داشته باشد چندان پایدار نخواهد بود. یکی از راه هایی که می تواند رضایت مشتریان شما را بالاتر ببرد این است که آنها را در جریان وضعیت های مختلف وبسایت خود قرار دهید. کسب و کارهایی که نیازمند سیستم رزرو و نوبت دهی هستند چنانچه بتوانند وضعیت های مختلف رزرو را از روش های متعدد به کاربران خود اطلاع رسانی کنند رضایت بیشتری را جلب خواهند کرد. افزونه پیامک بوکنتیک این امکان را فراهم می کند.

 

قابلیت های افزونه پیامک سهند اس ام اس

افزونه رزرو و نوبت دهی بوکنتیک ضمن اینکه سایت شما را به یک سیستم رزرو حرفه ای مجهز می کند، نیازمند آن است که اعلانات رزروی کسب و کار شما را برای مشتریان و کارمندانتان ارسال کند. ما برای این منظور پنل های پیامکی متعددی را به این افزونه وردپرس اضافه کرده ایم. یکی از این پنل های پیامکی، سهند سامانه است که به کمک آن می توانید اعلانات رزروی خود را از طریق وبسرویس سهند سامانه ارسال نمایید.

تنظیمات پنل پیامکی افزونه سهند اس ام اس

اما نکته که وجود دارد این است که این قابلیت ها در نسخه سه افزونه به صورت اددان در اختیار کاربران قرار گرفته است بر همین اساس ما نیز افزونه سهند اس ام اس – افزودنی اعلان پیامک بوکنتیک را توسعه و در اختیار شما قرار داده ایم.

سهند اس ام اس یکی از چهار شرکت برتر شورای عالی انفورماتیک ایران است که با ارائه سرویس هایی نظیر سامانه پیامکی سعی کرده است تا به رشد و توسعه کسب و کارهای متعدد کمک کند.

نکته مهمی که باید مدنظر داشته باشید این است که این افزودنی اختصاصی وبسایت راست چین بوده و تنها بر روی بوکنتیک موجود در سایت راست چین فعال خواهد شد.

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی

  • نصب توسط طراح

پیش نیازها

  • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.8