افزونه Revealer، افزونه نمایش لینک ها به صورت پاپ آپ
  • توضیحات
  • پرسش و پاسخ 0

افزونه Revealer | افزونه نمایش لینک ها به صورت پاپ آپ | افزونه پیش نمایش برای پیوندهای وردپرس

معرفی افزونه Revealer

افزونه Revealer یک افزونه وردپرس کاربردی است که پیش نمایشی از لینکهای درون صفحات وردپرس را به کاربر نمایش می دهد. افزونه وردپرس Revealer به کاربران امکان می دهد قبل از رفتن به صفحه، محتوای آن صفحه را مشاهده کنند. افزونه Revealer باعث جذابیت محتوا برای کاربران می شود و به کاربران این امکان را می دهد تا با پیش زمینه بهتری وارد لینک شوند.

چنین پنجره هایی را در بسیاری از وب سایت های معروف مشاهده کرده اید. به عنوان مثال، ویکی پدیا مدتهاست از چنین ابزاری برای پیمایش راحت تر بین پستها استفاده می کند. این افزونه برای سایت های وردپرسی با تعداد زیادی مقاله ضروری است. به راحتی می توانید نمایش تصاویر شاخص، اندازه و موقعیت اطلاعات مربوط به نویسنده، گروه و تعداد نظرات را کنترل کنید.

Revealer – Navigation popup for WordPress links

افزونه روویلار

ویژگی های  افزونه نمایش لینک ها به صورت پاپ آپ 

افزونه Revealer به طور استثنایی با تمام مرورگرهای مدرن سازگار است. مهم نیست که کدام مرورگرها سایت شما را مشاهده می کنند: Chrome ،Firefox ،Opera ،Safari یا Edge. در دسک تاپ، لپ تاپ، تبلت یا تلفن همراه. در همه دستگاه ها و در همه مرورگرها همه چیز درست نمایش داده می شود. و برای تمام و بسایت ها با حوزه کاری متفاوت مناسب و کارایی درست دارد. به ویژه این افزونه با تمامی افزونه های دیگر همانند: Yoast SEO، فرم تماس 7، W3 Total Cache، گالریNextGen ، Slider Revolution ،WooCommerce سازگار است و هیچ گونه خرابی در سایت ایجاد نمیکند.

مرورگرهای سازگار

نحوه کار کردن با افزونه Revealer

افزونه Revealer دارای رابط کاربری خیلی ساده با طراحی عالی می باشد در مرحله اول نصب افزونه خیلی ساده انجام می شود که با تنها نصب افزونه و فعال کردن افزونه شروع به کار میکند. از تظیمات قابل توجه این افزونه تعیین اندازه صفحه پاپ آپ، تغییر رنگ متن، تغییر رنگ پس زمینه، تنظیمات نمایش تصویر در پاپ آپ، تغییر محل جایگذاری پنجره پاپ آپ که در چهار جهت اصلی قابل تنظیم است. از ویژگیهای دیگر این افزونه شگفت انگیز تعیین کردن نمایش پنجره پاپ آپ به صورت دلخواه در هر نقطه از سایت که به دلخواه شما است. برای مثال میتوانید تعیین کنید پنجره پیشنمایش در صفحه اصلی نمایش داده شود یا نمایش داده نشود.

تنظیمات افزونه Revealer

تنظیمات افزونه نمایش لینک به صورت پاپ آپ

تنظیمات افزونه ریویلار

با خرید افزونه Revealer از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) بهره مند خوهید شد

مشاهده بیشتر

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است