29 فروش
66% رضایت از 8 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
129,000 تومان

افزونه محصولات پیشنهادی مشابه دیجی کالا | افزونه پیشنهاد محصولات هوشمند | افزونه Recommendation Engine

معرفی افزونه موتور پیشنهاد ووکامرس

موتور پیشنهاد ووکامرس یک افزونه فروشگاهی است. شما یه کمک این افزونه وردپرس می توانید به طور خودکار محصولات را بر اساس تاریخچه مشاهده، تاریخچه خرید و محصولاتی که اغلب با هم خریداری می شوند به کاربران پیشنهاد دهید. هم چنین به شما این امکان را می دهد که پیشنهادات محصولات خود را برای مشتریان به سبک نتفلیکس و آمازون ایجاد کنید. این یک راه عالی برای بالا رفتن فروش خودکار است و به راحتی به تمامی کاربران فروشگاه شما کمک می کند تا محصولات بیشتری را مشاهده کنند و خرید انجام شود.

محصولات پیشنهادی را مشابه دیجی کالا بر اساس سابقه بازدید و خرید کاربر پیشنهاد دهید

معرفی امکانات افزونه موتور پیشنهاد ووکامرس

امکانات افزونه Recommendation Engine

در این قسمت با تمام امکانات افزونه پیشنهاد محصولات ووکامرس آشنا می شوید:

 • پیشنهاد محصولات مرتبط با بازدید

این ماژول محصولاتی را نشان می دهد که مشتریان نیز مشاهده کرده اند. هر بار که شخصی محصولی را مشاهده می کند در پایگاه داده موتور پیشنهاد ثبت می شود. سپس این داده ها توسط ماژول پردازش می شود و محصولاتی را که اغلب با هم مشاهده می شوند نشان می دهد. راهی عالی برای ارائه محصولات مرتبط به صورت خودکار و کمک به کاربران برای مشاهده محصولاتی که ممکن است در غیر این صورت پیدا نمی‌کردند.

 • پیشنهاد محصولات مرتبط بر اساس تاریخچه خرید

این ماژول محصولاتی را نشان می دهد که اغلب توسط همان کاربران بعدا خریداری می شوند. ولی نیازی به خرید همزمان محصولات نیست. به طور مثال : اگر مشتری یک چراغ قوه بخرد و بعداً باتری بخرد، با این نوع پیشنهاد باتری و چراغ قوه مرتبط می شوند.  برای نمایش محصولاتی که توسط همان کاربران در طول زمان خریداری شده اند بسیار عالی است. این یک راه عالی برای ترغیب کاربران به خرید همزمان محصولات بیشتر با نشان دادن چیزهایی است که سایر کاربران برای خرید بعداً به سایت مراجعه کرده اند.

 • پیشنهاد محصولاتی که با هم خریداری می شوند

یکی دیگر از ویژگی های افزونه پیشنهاد محصولات ووکامرس این است که محصولاتی را نشان می دهد که اغلب در همان زمان و با همان سفارش خریداری می شوند. این نوع نمایش یک راه عالی برای ایجاد و نشان دادن یک پایگاه داده از محصولات است که اغلب برای تکمیل یک سفارش با هم نیاز دارند. اغلب اوقات لوازم جانبی یا سایر انواع محصولات به طور همزمان توسط کاربر خریداری می شود و این افزونه آن بسته ها را به کاربران نهایی نشان می دهد. راهی عالی برای ترغیب خریداران به خرید محصولاتی که ممکن است فکر نمی کردند یا فکر می کردند به آن نیاز دارند.

ویجت های افزونه موتور پیشنهاد محصولات ووکامرس

محصولات پیشنهادی ووکامرس

این ویجت به شما امکان می‌دهد محصولات مرتبط را بر اساس بازدید و محصولات مرتبط را براساس تاریخچه خرید نمایش دهید.

محصولات خریداری شده ووکامرس

این ویجت به شما امکان می دهد پیشنهاد های محصولات خریداری شده با هم را نمایش دهید.

این افزونه به صورت خودکار تاریخچه سفارشات فروشگاه شمارا تجزیه و تحلیل می کند تا بتواند یک پایگاه داده اولیه ایجاد کند و نیازی به هیچ پیکربندی و تنظیمات دستی نمی باشد.

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.4
 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.9
سوالات متداول
بله , با کمک این افزونه می توانید محصولات خود را به مشتری پیشنهاد دهید و در معرض دید مشتری قرار دهید.

لیست تغییرات

نسخه 3.2.8 - 22 دی 1400
 • جدید: فیلتر جدید، woocommerce_recommender_purchased_together_status، که به شما امکان می دهد وضعیتی را که با هم خریداری کرده اید، تغییر دهید. add_filter('woocommerce_recommender_purchased_together_status', function($status) { return 'processing'; });
 • جدید: فیلتر جدید، woocommerce_recommender_also_purchased_status، که به شما امکان می دهد وضعیتی را که همچنین خریداری شده از آن بازسازی شده است، تغییر دهید. add_filter('woocommerce_recommender_also_purchased_status', function($status) { return 'processing'; });
 • به روز رسانی: به روز رسانی ووکامرس و وردپرس.
نسخه 3.2.7 - 23 تیر 1400
 • به روز رسانی: به روز رسانی ووکامرس و وردپرس.