افزونه کوتاه کننده لینک و ریدایرکت، Pretty Links Pro
259 فروش
از 47 رأی
86% رضایت
بازخوردی برای پشتیبانی طراح ثبت نشده است
- پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
395 هزار تومان
قیمت محصول:
395,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 10
 • پشتیبانی
افزونه Pretty Links Pro | افزونه وردپرس ریدایرکت لینک ها | افزونه تغییر مسیر لینک | افزونه کوتاه کننده لینک در وردپرس | افزونه ریدایرکت لینک Pretty Links pro 

معرفی افزونه Pretty Links Pro

اگر به دنبال یک افزونه وردپرس برای کوتاه کردن لینک به صورت دستی و خودکار، مدیریت حرفه ای لینک‌ها، ریدایرکت‌های پویا (چرخشی, جغرافیایی, زمانی و تکنولوژی) و گرفتن جدول گزارش برای انتخاب بهترین روش و موثرترین لینک برای سایتتون هستید، افزونه Pretty Links 😍 بهترین انتخاب برای شماست. امکانات این افزونه وردپرس برای بهبود سئو به همینجا ختم نمیشه و امکان ریدایرکت لینک‌ها، ایجاد سایتی مانند Bitly.com، آمار کلیک‌ها، گرفتن کد QR لینک، اضافه کردن نماد شبکه‌های اجتماعی جهت اشتراک گذاری، در پست‌ها، صفحات، CPT و فیدها و همچنین سفارشی سازی پیشرفته لینک‌ها از جمله امکانات دیگر افزونه است.

امکانات افزونه Pretty Links Pro؛ افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس

امکانات افزونه کوتاه کننده لینک در وردپرس

این افزونه سئو که برای مدیریت و کوتاه کردن لینک ها به کار می‌رود امکانات زیر را نیز دارد.

۱. ایجاد لینک کوتاه:

تولید لینک به صورت خودکار: با این گزینه، همه‌ی نوشته‌ها و برگه‌های شما به صورت خودکار با لینک کوتاه تولید می‌شوند. این امکان برای افرادی که فروشگاه دارند و یا سایت‌هایی با تعداد زیادی برگه و نوشته دارند بسیار مفید است.

تولید لینک به صورت دستی: شما می‌توانید به صورت دستی از دو روش لینک ایجاد کنید:

الف) پنل PrettyLinks: با استفاده از پنل PrettyLinks، به راحتی می‌توانید لینک خود را بصورت دستی ایجاد کنید. فقط کافیست لینک هدف و لینک کوتاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوع ریدایرکت مورد نظر را تعیین کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید از تنظیمات تخصصی دیگری که در این پنل قرار دارد، برای تولید بهترین لینک استفاده یا به آنها بی‌توجهی کنید.

 به عنوان مثال،

لینک هدف می‌تواند “Digikala.com” باشد و لینک کوتاه می‌تواند “galaxy-rtl.ir/RT” باشد.

 وقتی روی لینک کوتاه کلیک می‌کنید، در واقع لینک هدف باز می‌شود و شما می‌توانید نشانی مورد نظر را در مرورگر نمایش دهید یا آنرا مخفی کنید.

ب) ActionBar مرورگر: با استفاده از تنظیمات افزونه، یک لینک به شما ارائه می‌شود که می‌توانید آن را به ActionBar مرورگر خود اضافه کنید. این قسمت به شما اجازه می‌دهد که به راحتی در هر صفحه و وبسایتی که به آن دسترسی دارید، حتی در سایت خودتان، با فشردن لینک موجود در قسمت ActionBar، لینک کوتاه مربوط به آن سایت را ایجاد و استفاده کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید تنظیمات این قسمت را براساس نظر و نیاز خودتان تنظیم کنید. هر سایتی در هر زمینه‌ای برای لینک‌های خود به این افزونه نیاز دارد، به خصوص سایت‌های فروشگاهی.

۲. انواع ریدایرکت با افزونه Pretty Links Pro:

۳۰۲ و ۳۰۷ (موقتی): ریدایرکت نوع ۳۰۷ یک نوع دیگر از ریدایرکت موقت محسوب می‌شود .

۳۰۱ (دائمی): ریدایرکت نوع ۳۰۱ یکی از رایج‌ترین، شناخته‌ترین و پرکاربردترین انواع ریدایرکت در وب محسوب می‌شود. با استفاده از ریدایرکت ۳۰۱، انتقال برای همیشه انجام می‌شود. به عبارت دیگر، اگر از ریدایرکت ۳۰۱ استفاده کنید، صفحه اصلی و تمام اطلاعات و ارتباطات با دامنه اصلی، به طور دائم به صفحه و لینک جدید انتقال پیدا می‌کند.

پنهان کردن (Cloaking): این روش کاملاً شبیه به نوار کوتاه کننده لینک عمل می‌کند با این تفاوت که در این حالت، هیچ نواری بالای صفحه هدف باز نمی‌شود به این معنی که کاربران برای ردیابی یا شناسایی اینکه به چه صفحه‌ای ریدایرکت شده‌اند، با مشکل مواجه نمی‌شوند.

پیکسل (Pixel): این عبارت برای ردیابی استفاده می‌شود. زمانی که شما می‌خواهید بفهمید چند بار روی لینک مورد نظر کلیک شده یا جزئیات ریزتری از کاربران دریافت کنید، از این روش استفاده می‌کنید.

کاربردهای این روش عبارتند از: بررسی بازخورد بهتر لینک‌ها و استفاده از لینکی که بهتر به نظر می‌رسد؛ قرار دادن یک لینک به چند شکل مختلف و ردیابی آنها برای مقایسه آمار؛ و همچنین استفاده از این روش برای ادغام ردیابی گوگل آنالیتیکس با لینک‌ها.

تازه‌سازی متا و جاوا اسکریپت: این دو نوع تغییر مسیر در واقع یک کار را انجام می‌دهند، یعنی قبل از انجام ریدایرکت، یک تاخیر زمانی خاص تعیین می‌شود. اگر می‌خواهید ردیابی گوگل آنالیتیکس را با لینک‌ها ترکیب کنید، این دو روش همچنین بسیار مناسب هستند. برخی کاربران جاوا اسکریپت را در مرورگرهای خود غیرفعال می‌کنند، بنابراین اگر از این نگرانی رنج می‌برید، می‌توانید به جای آن از تازه‌سازی متای صفحه استفاده کنید.

۳.ریدایرکت پویا:

چرخش: با این روش می‌توانید کاربران را بر اساس درصدهای وزنی که تنظیم کرده‌اید، به تعداد نامحدودی پیوندهای مختلف ارسال کنید و آزمایش تقسیم بر روی آن‌ها انجام داده و مشخص کنید که کدامیک از آن‌ها از نظر کارایی مؤثرتر هستند.

جغرافیایی: با استفاده از این روش، می‌توانید کاربران را بر اساس کشور محل اقامتشان به پیوندهای مختلف ارسال کنید.

تکنولوژی: این روش به شما امکان می‌دهد که کاربران را بر اساس دستگاه‌ها و فناوری‌هایی که استفاده می‌کنند، به لینک‌های مختلف هدایت کنید.

زمان: با استفاده از این روش، می‌توانید کاربران را بسته به زمانی که به URL دسترسی دارند، به URL‌های مختلف هدایت کنید.

۴.تعیین بُعد انقضای لینک:

 بُعد تاریخ: با انتخاب این بُعد، می‌توانید لینک ایجاد شده را برنامه‌ریزی کنید که به صورت اتوماتیک در تاریخ مشخصی حذف شود یا آدرس ریدایرکت آن تغییر کند.

 بُعد کلیک: این بُعد، مشابه بُعد تاریخ است با این تفاوت که تعداد کلیک‌هایی که روی لینک انجام می‌شود، به عنوان معیاری برای تعیین انقضای لینک استفاده می‌شود، نه تاریخ.

۵. افزودن URL و کلمات کلیدی:

شما می‌توانید هر تعداد کلمه و URL که مد نظر دارید را وارد کنید. در این صورت، افزونه Pretty Links Pro، تمامی این کلمات و URLها را در برگه شما پیدا کرده و به صورت Anchor Text جایگزاری می‌کند.

 این قسمت دارای تنظیمات زیادی است. برخی از این تنظیمات عبارتند از: تعیین CSS سفارشی و هاور، تعیین محدودیت‌ها، امکان تعیین تگ‌های مختلف و همچنین امکان باز شدن در تب جدید.

 شما می‌توانید تعیین کنید که جایگزینی کلمات و URLها را در کدام قسمت‌ها انجام دهد؟

– نظرات

– فیدها

– فهرست‌ها

۶. لینک به اطلاعات:

 با استفاده از افزونه Pretty Links Pro، می‌توانید به سادگی تنظیم کنید که در صورت وجود حتی یک URL یا کلمه کلیدی در برگه، یک لینک به شکل TextLink در بالا، پایین یا بالا و پایین برگه قرار داده شود. شما می‌توانید متن و لینک مربوطه را به دلخواه خود تعیین کنید.

 این قابلیت بیشتر به جنبه بازاریابی مربوط می‌شود و به شما امکان می‌دهد لینک‌های مهم را در محتوای وبسایت به صورت لینک متنی قرار داده و متناسب با استراتژی بازاریابی خود عمل کنید!

۷. طراحی سایتی همانند Bitly.com:

 تنها با استفاده از این افزونه، شما می‌توانید به راحتی یک سایت کوتاه‌کننده لینک ایجاد کنید.

 با عرضه یک ShortCode، این افزونه به شما امکان می‌دهد به سادگی یک کوتاه‌کننده لینک عمومی بسازید. شما می‌توانید این ShortCode را در هر بخشی از وبسایت خود قرار داده و به سرعت لینک‌های موردنظرتان را وارد کنید. در همین لحظه، لینک کوتاه شده با پیشوند دامنه‌ی شما به شما تحویل داده می‌شود، به طوری که همه افراد بتوانند به سرعت از آن استفاده کنند.

 این افزونه برای افرادی که نیاز به یک سایت کوتاه‌کننده لینک دارند، بسیار مفید است!

۸. ایجاد کد QR:

این  افزونه مدیریت لینک به سادگی برای هر لینکی که ایجاد کرده‌اید، یک کد QR به فرمت PNG را برای شما تولید می‌کند.

 استفاده از کد QR می‌تواند بسیار مفید برای کسب و کار شما و تبلیغاتتان باشد. امکاناتی مانند افزودن آن در کارت‌های ویزیت، بروشورها، تابلوها یا حتی نمایش آن در وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی را داراست. به این ترتیب، مشتریان و مخاطبان شما با اسکن این کد QR به راحتی به لینک مورد نظر هدایت می‌شوند و به شما کمک می‌کنند تا به طور هوشمندانه و کارآمدتر تبلیغ کنید.

۹. شبکه‌های اجتماعی:

 به عنوان نمادهای اشتراک‌گذاری، آیکون‌های مربوط به شبکه‌های اجتماعی روی پست‌ها، صفحات، CPT و فیدها نمایش داده می‌شوند.

با افزونه Pretty Links Pro با آسانی می‌توانید هر شبکه اجتماعی را که می‌خواهید برای نمایش انتخاب کنید. از طریق فعال‌سازی آیکون‌های مورد نظر، مخاطبان می‌توانند مطلب را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند و از آن استفاده کنند. همینطور شما می‌توانید حضور خود را در شبکه‌های موردعلاقه‌تان به صورت واضح نشان دهید.

۱۰. ثبت گزارش:

 اگر یک لینک دارید و نمی‌دانید چگونه آن را به صورت جذابی برای مخاطبان قرار دهید، این راهکارها می‌توانند به شما کمک کنند:

1️⃣ از عنوان جذاب و فوری استفاده کنید: عنوانی را برای لینک خود انتخاب کنید که توجه مخاطبان را به خود جلب کند و ضمناً موضوع مهم و فوری را نشان دهد.

2️⃣ از تصویر یا ویدئو جذاب استفاده کنید: تصاویر و ویدئوهای جذاب می‌توانند توجه مخاطبان را به لینک شما جلب کنند و باعث شود بیشترین تعداد افراد به آن کلیک کنند.

3️⃣ استفاده از ارقام و آمار جالب: اگر دارای ارقام و آمار جذابی در مورد محتوایتان هستید، از آنها در لینک خود استفاده کنید تا از جذابیت بیشتری برخوردار شود.

4️⃣ ایجاد احساس اورژانس: با استفاده از کلماتی مانند «فوری»، «محدود»، «تازه» و غیره، مخاطبان را به اقدام سریع و کلیک روی لینک شما ترغیب کنید.

 اگر در انتخاب بین چند لینک پرمخاطب دچار مشکل هستید، می‌توانید به روش زیر اقدام کنید:

 با استفاده از یک گزارش پیشرفته، لینک‌های موجود در سایتتان را بررسی کنید و با تحلیل نرخ کلیک‌ها، بهترین روش و یا بهترین لینک را انتخاب کنید. این افزونه شما را قادر می‌سازد به صورت دقیق نمودار و آمار نرخ کلیک‌ها را بررسی کنید تا بتوانید بهترین استراتژی برای لینک‌گذاری خود یا انتخاب بهترین لینک را شناسایی کنید.

۱۱. آمار دقیق کلیک‌ها:

افزونه Pretty Links Pro با هر کلیک که برروی لینک‌ها انجام می‌شود، اطلاعات جامعی را ذخیره و نمایش می‌دهد. اطلاعاتی که همراه با کلیک ثبت می‌شود عبارتند از:

 IP: آدرس IP مخاطب یا کاربری که برروی لینک کلیک کرده است.

 زمان کلیک: زمان دقیقی که کلیک انجام شده است.

 تعداد کلیک‌های کلی: تعداد کل کلیک‌هایی که تاکنون برروی لینک صورت گرفته‌است.

 URL: آدرس صفحه‌ای که لینک در آن قرار دارد.

 ارجاع‌دهنده: منبعی که کاربر را به لینک هدایت کرده است، مانند یک وبسایت یا برنامه.

 همچنین افزونه به شما امکان نمایش آماری دقیق از تعداد کل کلیک‌ها و تعداد IP‌های متفاوتی که برروی لینک کلیک کرده‌اند را می‌دهد. این آمار به شما کمک می‌کند تا به طور دقیق تحلیل کنید که لینک شما چقدر جذاب و مورد توجه قرار می‌گیرد و چه تعداد کاربران مختلف به آن وارد می‌شوند.

۱۲. اضافه کردن برچسب (تگ):

به راحتی می‌توانید برای هر لینک برچسب‌های دلخواه‌تان را اضافه کنید تا بتوانید با آنها به راحتی کار کنید.

۱۳. اضافه کردن دسته‌بندی:

لینک‌هایتان را دسته‌بندی کنید تا بتوانید به راحتی آنها را نظارت کرده و بررسی کنید.

۱۴. تگ‌های کاربردی:

– Nofollow: نشانه‌ای برای موتورهای جستجو است که به آنها اعلام می‌کند که این لینک را دنبال نکنند.

– Sponsored: لینک حمایت شده است که پس از جستجوی کاربر برای کلمات کلیدی خاص، در صفحه نتایج موتور جستجو نمایش داده می‌شود.

– انتقال پارامتر: پارامترهای فوروارد برای این لینک در URL هدف ارسال می‌شوند.

– ردیابی: این گزینه را فعال می‌کند تا گزارش کلیک‌ها را برای پیوند شما دریافت کنید.

امدوارم تغییرات مورد نظرتان را اعمال کرده باشم!

۱۵.یادداشت گذاری:

این امر میتواند در بلند مدت برای شما بسیار کاربردی باشد.

۱۶.درون و برون ریزی:

تمامی لینک‌هایتان را به راحتی با فرمت CSV درون ریزی و یا برون ریزی کنید.

به طور کلی، این افزونه برای هر سایتی، به ویژه سایت‌های فروشگاهی، مفید است تا لینک‌هایشان را کوتاه‌تر و جذاب‌تر کنند.

افزونه Pretty Links Pro راست چین یک افزونه برای مدیریت لینک‌ها، کوتاه سازی آنها، ریدایرکت و گرفتن گزارش حرفه‌ای برای اجرای روش موثر لینکسازی است. 

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.1

سوالات متداول افزونه کوتاه کننده لینک و ریدایرکت، Pretty Links Pro

Pretty Links یک کوتاه کننده پیوند سفارشی ، ابزار تغییر مسیر URL و افزونه مدیریت پیوند مارک دار برای وردپرس است. این افزونه به شما امکان می دهد ریدایرکت پیوندها را از دامنه وب سایت خود ایجاد کنید. Pretty Links به شما امکان می دهد کنترل کاملی بر ظاهر پیوندها و محل تغییر مسیر آنها داشته باشید. همچنین به شما امکان می دهد استراتژی پیوند خود را به طور کامل گروه بندی ، سازماندهی و خودکار کنید.
prettylinks به ویژه برای بازاریابان وابسته مفید است. به آنها کمک می کند تا پیوندهای خود را زیبا کنند ، مارک گذاری کنند ، گروه بندی کنند ، سازماندهی کنند و پیگیری کنند. علاوه بر بازاریابی وابسته ، Pretty Links برای وبلاگ نویسان ، پادکست ها ، بازرگانان ، بازاریابان رسانه های اجتماعی و هر کس دیگری که می خواهد به راحتی کنترل استراتژی پیوند خود را در دست گیرد مفید است.
بله کاملا! Pretty Links عمدتا در admin وردپرس عمل می کند ، اما ویژگی های front end باید کاملاً با هر قالب وردپرس سازگار باشد.

لیست تغییرات

نسخه 3.6.6 - 8 اردیبهشت 1403
 • رفع مشکل نسخه قبلی نشان دادن نسخه نادرست
نسخه 3.6.4 - 15 فروردین 1403
 • بهبود عملکرد

آخرین پرسش و پاسخ

srm92
srm92

سلام وقتتون بخیر باشه من افزونه زیر رو روی سایتم دارم و اطلاعات به صورت فایل نوت هستش که فرمتش رو براتون ارسال می‌کنم
آیا می‌تونم اطلاعات مربوط به این افزونه را روی افزونه شما ایمپورت کنم؟
Quick Page/Post Redirect Plugin
/old-location.htm|some.com/new-destination/|0|1

Galaxy
Galaxy در پاسخ به srm92
 • طراح محصول

درود و عرض ادب
باید فرمت فایلی که درون ریزی میکنید csv باشد تا درون ریزی صورت گیرد

ab-pak.ir
ab-pak.ir

با سلام . من قالب همپتون رو از شما خرید کردم . یک افزونه مطمئن ریدایرکت میخواستم اگه امکانش هست یک افزونه خوب به من معرفی کنید .

Galaxy
Galaxy در پاسخ به ab-pak.ir
 • طراح محصول

سلام و درود برشما
قالب همپتون از تیم ما نیست
ولی با استفاده از پرتی لینک امکان کوتاه شدن لینک و ریدایرکت وجود دارد میتوانید استفاده کنید

sajjad8
sajjad8

سلام با استفاده از این افزونه میشه سایتی مثل سایت یک لینک ساخت کاربر بتونه بیاد تو سایت و ادرس شبکه های اجتماعی و شماره تلفن و غیره و قرار بده و داخل یک لینک همه این هارو داشته باشه؟

Galaxy
Galaxy در پاسخ به sajjad8
 • طراح محصول

سلام و درود
خیر این امکان نیست.

shossein
shossein

سلام آیا کاربر سایت بدون دسترسی به سایت میتونه لینک کوتاه کنه ؟

Galaxy
Galaxy در پاسخ به shossein
 • طراح محصول

سلام و درود
خیر این امکان وجود ندارد

مشاهده بیشتر
بستن