افزونه Mobile register | عضویت با موبایل در ووکامرس
677 فروش
88% رضایت از 56 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
202,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 79
 • پشتیبانی

افزونه عضویت با موبایل در ووکامرس

بیشترین دغدغه کاربران ووکامرس همیشه اجباری بودن آدرس ایمیل در عضویت کاربران بوده است. با توجه به اینکه ممکن هست بسیاری از کاربران اینترنت هنوز هم آدرس ایمیل نداشته باشند به همین دلیل دریافت ایمیل از کاربران ممکن هست باعث از دست دادن مشتری در وب سایت شود. به همین منظور استفاده از شماره موبایل آسان ترین راه عضویت کاربران می باشد. علاوه بر این با دریافت شماره موبایل علاوه بر داشتن یک بانک اطلاعاتی مناسب از کاربران خود می توانید با افزونه “تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک” شماره ثبت شده کاربر را اعتبارسنجی کنید و برای وی پیامک تایید ارسال کنید.

افزونه عضویت با موبایل در ووکامرس

افزونه عضویت با موبایل در ووکامرس

با افزونه Mobile register ایمیل را از فرآیند عضویت و خرید سایت خود حذف کنید و یا آن را اختیاری کنید!

با استفاده از افزونه عضویت با موبایل در ووکامرس علاوه بر اینکه می توانید ایمیل را به طور کلی از فرآیند عضویت و ورود و خرید محصول حذف کنید، در صورت تمایل می توانید به جای حذف ایمیل، آن را اختیاری کنید تا اگر کاربری قصد داشت به جای موبایل از ایمیل خود استفاده کند این امکان وجود داشته باشد.

البته شما اگر قصد اعتبارسنجی شماره موبایل کاربران در هنگام عضویت به کمک افزونه “تایید پیامکی حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک ” را داشته باشید مجبور هستید ایمیل را از فرآیند عضویت حذف کنید تا کاربر را وادار کنید شماره موبایل خود را وارد کند.

نگران قرار گرفتن شماره موبایل به عنوان نام کاربری نباشید!!

در هر صورت سیستم وردپرس برای عملکرد کاربر نیاز به یک نام کاربری از کاربر دارد! هنگامی که کاربر از ایمیل در عضویت استفاده کند، نام کاربری به صورت خودکار از ایمیل کاربر ساخته می شود اما زمانی که کاربر از شماره موبایل در عضویت استفاده کند به صورت پیشفرض همان شماره موبایل کاربر به عنوان نام کاربری قرار خواهد گرفت که خوب ممکنه شما از این موضوع نگران باشید که هنگام ثبت دیدگاه در سایت هم شماره موبایل کاربران نمایش داده می شود! به همین منظور شما می توانید الگوی ساخت نام کاربری هنگام استفاده از موبایل در عضویت را به وسیله افزونه Mobile register تغییر بدهید.

برای انجام این کار شما 3 گزینه پیش رو خواهید داشت:

 1. استفاده از شماره موبایل
 2. استفاده از عبارت User + آیدی کاربر
 3. استفاده از عبارت سفارشی + آیدی کاربر
 • در صورتی که گزینه استفاده از شماره موبایل انتخاب بشه همان حالت پیشفرض خواهد بود و شماره موبایل کاربر به عنوان نام کاربری وی استفاده خواهد شد.
 • در صورتی که گزینه عبارت User + آیدی کاربر را انتخاب کنید، نام کاربری هر کاربر به عنوان مثال به صورت User100 خواهد بود که این عدد 100 همان آیدی کاربر خواهد بود.
 • در صورتی که گزینه عبارت سفارشی + آیدی کاربر را انتخاب کنید، نام کاربری هر کاربر مانند حالت قبل خواهد بود با این تفاوت که می توانید عبارت موردنظر خود را انتخاب کنید تا با عبارت User جایگزین شود. در این حالت در صورتی که عبارت موردنظر شما Karbar باشد و آیدی کاربر جدید 100 باشد نام کاربری به صورت Karbar100 ذخیره خواهد شد.

اگر کاربر رمزعبور را فراموش کرد می تواند رمز جدید را در موبایل خود دریافت کند!

با استفاده از افزونه عضویت با موبایل در ووکامرس هنگامی که کاربر رمزعبور خود را فراموش کرده است می تواند با استفاده از ایمیل خود یا شماره موبایل خود رمز جدیدی برای حساب کاربری خود به دست آورد. اگر کاربر ایمیل خود را ثبت کرده باشد و از ایمیل برای انجام این کار استفاده کند حالت پیشفرض انجام می شود و یک لینک برای تعریف رمزعبور جدید به ایمیل کاربر ارسال خواهد شد.

اما اگر کاربر شماره موبایل خود را برای بازیابی رمزعبور استفاده کند شما می توانید مشخص کنید که سیستم یک رمزعبور جدید به موبایل کاربر از طریق پیامک ارسال کنید که این رمز به صورت اتوماتیک توسط سیستم ایجاد خواهد شد و یا اینکه می توانید مشخص کنید که لینک بازیابی رمزعبور به شماره موبایل کاربر پیامک شود تا کاربر با استفاده از آن لینک، رمزعبور موردنظر خود را برای حساب خود تعریف کند.

توجه کنید که برای استفاده از قابلیت ارسال پیامک می بایست افزونه پیامک ووکامرس فارسی را در سایت خود نصب و فعال کنید و تنظیمات وبسرویس را انجام دهید.
لیست پنل های پیامکی که در افزونه پیامک ووکامرس فارسی قابل استفاده هستند در صفحه افزونه در وردپرس به صورت کامل ذکر شده است:

افزونه پیامک ووکامرس (لیست وب سرویس ها)

در حالتی که رمزعبور جدید توسط سیستم ایجاد می شود شما می توانید تعداد کاراکترهای رمزعبور را مشخص کنید و همچنین تعیین کنید که از کاراکترهای خاص مانند علامت ها برای قدرتمندتر کردن رمزعبور استفاده شود یا خیر.

در هر دو حالت متن پیامک را شما در تنظیمات افزونه عضویت با موبایل در ووکامرس مشخص خواهید کرد و رمزعبور یا لینک بازیابی رمزعبور توسط سیستم در پیامک گنجانده خواهد شد.

اطلاعات حساب کاربری پس از عضویت در موبایل کاربر خواهد بود!

با استفاده از افزونه عضویت با موبایل می توانید این امکان را داشته باشید که پس از عضویت کاربر، پیامکی حاوی رمزعبور و نام کاربری و سایر توضیحات برای وی ارسال شود.
این گزینه زمانی اهمیت پیدا می کند که شما در تنظیمات ووکامرس مشخص کنید که رمزعبور به صورت خودکار توسط سیستم ایجاد شود. در حالت پیشفرض زمانی که رمزعبور توسط سیستم ایجاد می شود، این رمزعبور برای کاربر از طریق ایمیل ارسال خواهد شد! اما زمانی که کاربر ایمیلی وارد نکرده باشد به این رمز دسترسی پیدا نمی کند و در نتیجه با استفاد از این امکان، مشکلی وجود نخواهد داشت.

قصد دارید هنگام عضویت با موبایل، شماره موبایل کاربر را تایید و اعتبارسنجی کنید؟

اگر قصد دارید کاربران خود را اعتبارسنجی کنید تا تنها با شماره موبایل متعلق به خودشان در وب سایت شما عضو شوند می توانید این کار را با استفاده از افزونه ” تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک ” که قبلا توسط ما ارائه شده است انجام دهید. این افزونه کاملا با افزونه عضویت با موبایل سازگار هست. برای مشاهده توضیحات افزونه تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک و خرید این افزونه از لینک زیر استفاده کنید:

افزونه تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک

 *** نسخه 1.5 - 21 آذرماه 1398 ***
- امکان ویرایش شماره موبایل در پروفایل کاربری
- اختیاری شدن فیلد ایمیل در ویرایش کاربر در بخش مدیریت وردپرس
- امکان تعیین نگهدارنده فیلدها به صورت مجزا در تنظیمات افزونه
- نمایش پیغام هشدار به کاربر برای دانلود محصولات دانلودی در ارتباط با ثبت ایمیل
 *** نسخه 1.2 - 4 مردادماه 1398***
- امکان ارسال اطلاعات حساب کاربری پس از عضویت از طریق پیامک (مناسب برای مواردی که رمزعبور به صورت خودکار توسط سیستم ایجاد می شود)
 *** نسخه 1.1 - 7 اردیبهشت ماه 1398***
- اجباری نبودن ایمیل هنگام ویرایش حساب کاربری
- پشتیبانی از اعداد فارسی
- رفع مشکل امکان عضویت متعدد با یک شماره در حالت خاص 

پیش نیازهای افزونه Mobile register

 • نسخه php در هاست شما می بایست 7.2 باشد و سایر نسخه ها پشتیبانی نمی شود.
 • آخرین نسخه لودر ioncube در سرور شما می بایست فعال باشد.
 • تنظیمات افزونه توسط یک افزونه جانبی مربوط به ما که در مخزن وردپرس به صورت رایگان قرار دارد انجام می شود و لذا این افزونه می بایست نصب شود که در فایل راهنما توضیح داده شده است.
 • برای ارسال پیامک در بخش فراموشی رمزعبور می بایست افزونه پیامک ووکامرسی فارسی را نصب و فعال کنید.


  
مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2
سوالات متداول
از ابتدای ایجاد فروشگاه های وردپرسی بر پایه افزونه ووکامرس، دغدغه اصلی کاربران، الزامی بودن ایمیل برای عضویت در فروشگاه بوده است و با توجه به این که همچنان در ایران افراد زیادی وجود دارند که از ایمیل استفاده نمی کنند باعث کاهش کاربران فروشگاه بوده است. با استفاده از این افزونه می توانید موبایل را جایگزین ایمیل در فرآیند عضویت در فروشگاه کنید.
بله در صورتی که شما موبایل را جایگزین ایمیل در فرآیند عضویت کنید، بازیابی رمزعبور هم با استفاده از ارسال رمز جدید یا لینک ایجاد رمز جدید به موبایل کاربر انجام خواهد شد.
بله در تنظیمات افزونه می توانید مشخص کنید که کاربران در هنگام عضویت حتما باید از موبایل استفاده کنید و یا خیر امکان استفاده از ایمیل یا موبایل به صورت دلخواه نیز وجود داشته باشد.
آخرین پرسش و پاسخ
عرفان حاجی زاده
عرفان حاجی زاده

سلام وقتتون بخیر
من افزونه دکان استفاده می کنم ، و وقتی کاربر وقتی می خواهد ثبت نام کند یک سری اطلاعات افزونه دکان از کاربر دریافت می کند مانند این که می خواهید به عنوان فروشنده عضو شوید یا به عنوان مشتری نام فروشگاه ایمیل و ..... می خواستم این افزونه را نصب می کنم علاوه بر این که شماره را دریافت می کند در گرفتن این اطلاعات مشکل نداشته باشد

Nikan
Nikan در پاسخ به عرفان حاجی زاده
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
این افزونه برای حذف ایمیل از فرآیند ورود و عضویت کاربران در ووکامرس کاربر دارد.

موفق باشید

iranziba
iranziba

تنظیمات افزونه توسط یک افزونه جانبی مربوط به ما که در مخزن وردپرس به صورت رایگان قرار دارد انجام می شود و لذا این افزونه می بایست نصب شود که در فایل راهنما توضیح داده شده است.

این افزونه جانبی اسمش چی هست؟

Nikan
Nikan در پاسخ به iranziba
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
افزونه توسعه ارتباطات نیکان.

موفق باشید

dunhill
dunhill

سلام و درود
لطفاً سیستم ورود جدید قالب نیکی کالا رو با این افزونه ادغام کنید.
سیستم ورود جدید قالب عالیه
حرفه ای هستید/ دمتون گرم

Nikan
Nikan در پاسخ به dunhill
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر

ممنون از لطف شما. در صورت استفاده از سیستم جدید ورود قالب نیکی کالا دیگر نیازی به استفاده از این افزونه ندارید.

موفق باشید

keimaz
keimaz

سلام
ای کاش در این افزونه امکان ورود با موبایل و رمزیکبار مصرف هم ایجاد میکردید. شبیه دیجی کالا
یعنی کاربری که پسورد را فراموش کرده فراموشی پسورد را نزنه. بلکه با یک رمز موقت لاگین کند

Nikan
Nikan در پاسخ به keimaz
 • طراح محصول

سلام.
پیشنهاد شما به تیم فنی ارجاع خواهد شد تا در صورت امکان در نسخه های بعدی در نظر داشته باشند.

موفق باشید

alireza_1300
alireza_1300

سلام و عرض ادب بنده واسه سایتم افزونه دیجیتس خریداری کردم اوایل ارسال پیامک انجام میداد ولی بعد مدتی انجام نمیشد (ساانه پیامکی شارژ هست) وقتی پرسیدم گفتن بخاطر قالب شماست در صورتی که تغییر قالبی صورت نگرفته
حالا سوال بنده از شما اینه از کجا بفهمم افزونه شما رو قالب بنده کار میکنه و دچار مشکلی مثل افزونه دیجیتس نمیشم ممنون میشم راهنمایی کنید تا خریداری کنم

Nikan
Nikan در پاسخ به alireza_1300
 • طراح محصول

سلام.
این افزونه مطابق با توضیحات ذکر شده برای محصول تنها در فرم عضویت پیشفرض ووکامرس قابل استفاده می باشد و در صورت ایجاد تغییر در فرم عضویت پیشفرض ووکامرس توسط قالب یا سایر افزونه های شما امکان استفاده از این محصول را نخواهید داشت.

موفق باشید

حسین
حسین در پاسخ به alireza_1300

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز
طراح در صورت وجود هر گونه مشکلی اون رو رفع میکنه و در صورت رفع نشدن ایراد میتونین درخواست عودت وجه بدین
موفق باشید

MAJ
MAJ

سلام و عرض ادب ... سال نو شما مبارک
من در مورد سه تا از محصولات شما چند سوال داشتم:

1- اولین محصول، همین " افزونۀ عضویت با موبایل " هست که میاد امکان عضویت با شماره موبایل رو فراهم میکنه و همچنین اگر کاربر رمزش رو فراموش کرد، با استفاده از پنل پیامکی که خریداری کردیم، اطلاعات مورد نیاز برای بازیابی رمز، به موبایل کاربر SMS میشه. درسته؟

2 - اگر کاربر با ایمیل ثبت نام کرد و بعد از مدتی رمزش رو فراموش کرد، امکانش هست که اطلاعات بازیابی به موبایلش ارسال بشه؟ یا اینکه باید با همون ایمیل پیگیری کنه؟

3- شما در دیدگاه ها گفتید که اگر قالب، از فرم پیشفرض ووکامرس استفاده کرده باشه، میشه از این افزونه استفاده کرد. این رو از کجا میشه متوجه شد؟ برای قالب امپراطور میشه استفاده کرد؟ میشه دموی قالب رو یه بررسی کنید:
https://demo.herowp.ir/em5/demo8/
آیا فرم عضویتش همون فرم پیشفرض ووکامرسه یا اختصاصیه؟

4- دومین محصول، " افزونۀ تایید حساب کاربری " هست. در واقع باید محصول قبلی ( افزونه عضویت با موبایل ) رو خریده باشیم تا بتونیم از این استفاده بکنیم. درسته؟

5- " افزونۀ تایید حساب کاربری "، فقط عضویتِ کاربر رو تایید میکنه. یعنی اگر کاربر ثبت نامش رو با ایمیل انجام بده، باید برای تایید، به ایملیش رجوع کنه و روی لینک فعال سازی حساب کاربری بزنه تا حسابش تایید بشه.
حالا با این افزونه ( و هچنین افزونه قبلی ) دیگه نیازی به ثبت نام با ایمیل یا تایید از طریق ایمیل نیست و با کدی که بعد از عضویت به موبایل کاربر ارسال میشه، حسابش بلافاصله تایید میشه. درسته؟

6- در همین وبسایت راست چین، بعضی اوقات، بعد از مدتی، برای اینکه بتونیم از بعضی از بخش های پروفایلمون استفاده بکنیم، نیاز هست که شما موبایلمون رو وارد کنیم. این کار به چه صورت انجام میشه؟ آیا با همون افزونۀ احراز هویت میشه انجام داد؟

6- گاهی اوقات کاربر یک محصولی رو میبینه و بدون اینکه عضو بشه، در سبد خریدش اون محصول رو اضافه میکنه. بعدش میره برای تسویه حساب. توی همون فرم تسویه حساب میتونه با موبایل عضو بشه؟
منظورم اینه که دوباره برنگرده صفحه اصلی تا فرآیند عضویت رو انجام بده. یکسره از همون بخش تسویه حساب، ثبت نام بکنه با موبایل و کد تایید هم براش بیاد و ... . ( برای همون قالب امپراطور ).

ببخشید طولانی شد. پیشاپیش ممنون.

Nikan
Nikan در پاسخ به MAJ
 • طراح محصول

سلام سال نو مبارک
1- بله در توضیحات محصول عملکرد محصول ذکر شده است.
2- خیر باید از ایمیل بازیابی انجام بشه.
3- باید از ارائه دهنده قالب سوال کنید.
4- خیر وابستگی بین این 2 محصول وجود ندارد.
5- خیر این افزونه ارتباطی با ایمیل ندارد. زمانی که افزونه تایید حساب کاربری نصب شود فیلد موبایل در عضویت اضافه می شود کاربر حتما باید موبایل خود را وارد و تایید کند.
6- این کار به صورت اختصاصی انجام می شود و ارتباطی با این افزونه ها ندارد.
6- تایید موبایل تنها در صفحه عضویت ووکامرس انجام می شود.

موفق باشید

کیارش
کیارش

درود بر شما
ضمن تشکر از شما به خاطر این افزونه خوب ، به دیگر دوستان پیشنهاد میکنم این افزونه رو خریدرای کنند چون بسیار کاربردی و کارامد برای من بود .

سوال که داشتم این هست ، من این افزونه رو خریداری کردم و روی یکی از سایت هام نصب کردم .
حال قصد دارم برای بقیه وب سایت هام هم از همین افزونه استفاده کنم .
ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید برای لایسنس و ... باید چه کاری انجام داد ؟
من میتونم از همیت افزونه روی بقیه سایت هایم نیز استفاده کنم ؟

یک دنیا ممنون و سپاس

Nikan
Nikan در پاسخ به کیارش
 • طراح محصول

سلام.
ممنون از لطف شما دوست عزیز.
برای هر دامنه می بایست یکبار محصول را خریداری کنید تا لایسنس جدید برای شما ایجاد شود.

موفق باشید

amir tavakoli
amir tavakoli

سلام
وقتتون بخیر
همونطور که میدونید برای اینکه بتوان از طریق خط خدماتی پیامک تایید ورود کاربر را فرستاد(زیر پنج ثانیه).نیاز به امکان تعریف پترن توسط طراح افزونه می باشد.مثل افزونه های دیجیتس و یا سایر افزونه ها.
افزونه ووکامرس فارسی فقط برای پیام های مربوط به خرید و ارسال سفارش می باشد که خوشبختانه قابلیت امکان تعریف پترن دارد.
اما متاسفانه افزونه شما برای ارسال تایید کد ورود که ربطی به ووکامرس فارسی هم ندارد قابلیت تعریف پترن را ندارد.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

amir tavakoli
amir tavakoli

سلام
وقتتون بخیر
میشه بفرمایید افزونه شما با کدام یک از پنل های پیامکی سازگاری داره که بتوان پترن استفاده کرد یا از الگوی look up جهت ارسال کد تایید زیر پنج ثانیه استفاده کرد؟
ممنون

Nikan
Nikan در پاسخ به amir tavakoli
 • طراح محصول

سلام.
ارسال پیامک از طریق افزونه پیامک ووکامرس فارسی انجام می شود که لیست پنل های سازگار با این افزونه در صفحه افزونه در مخزن وردپرس قرار دارد و امکانات پنل ها را خودتان باید بررسی کنید.
در نسخه بعدی به صورت مجزا پنل کاوه نگار اضافه خواهد شد.

موفق باشید

mresteki
mresteki

سلام بنده از خریداران این افزونه هستم متاسفانه مدت پشتیبانی این محصول من تمام شده فقط یک سوال دارم اون هم اینه که برخی از امکانات این افزونه مثل محدود کردن تعداد کارکاتر طول پسورد و یا الگوی ارسال پسورد بر روی سایت من کار نمیکنه مثلا طول کلمه عبور را تنظیم میکنم بر روی 8 کاراکتر و اینکه کاراکترهای خاص ارسال نکنه اما باز یک پسورد طولانی و انواع اقسام کاراکترها از فارسی و انگلیسی و عدد و ... ارسال میکنه لطفا میتونید راهنمایی کنید
ممنون

Nikan
Nikan در پاسخ به mresteki
 • طراح محصول

سلام.
برای دریافت پشتیبانی می بایست پشتیبانی خود را تمدید کنید. مشکلی در محصول وجود ندارد و همه کاربران در حال استفاده هستند.

موفق باشید

mresteki
mresteki در پاسخ به Nikan

مشکلی برای تمدید پشتیبانی ندارم اما اگر مشکلم حل می شود تمدید کنم اگر نه که مزاحمتون نشم و افزونه دیگری را امتحان کنم.
برای سایت بنده مشکل داره و حتی همه افزونه ها را هم غیر فعال کردم و چک کردم باز مشکل بود

Nikan
Nikan در پاسخ به mresteki
 • طراح محصول

دوست عزیز در صورت وجود مشکل در هنگام استفاده در قالب های پیشفرض وردپرس و بدون استفاده از افزونه های دیگر (عدم تداخل) ما وظیفه بررسی و رفع مشکل را داریم و این کار را انجام می دهیم. اما بازهم تایید می کنیم که در افزونه مشکلی در این قسمت وجود ندارد و بیشتر دقت کنید.

موفق باشید

mehdi199
mehdi199

سلام برای استفاده از این محصول باید پنل اس ام اس هم داشته باشیم یعنی اون هم باید جداگانه خریداری بشه؟

Nikan
Nikan در پاسخ به mehdi199
 • طراح محصول

سلام.
در این افزونه فقط در فراموشی رمزعبور پیامک ارسال می شود که برای آن باید پنل پیامک داشته باشید.

موفق باشید

Sasan Ahmadi
Sasan Ahmadi

سلام وقت بخیر
آپدیت جدید این افزونه چه زمانی ارائه میشه؟
چون خیلی وقته که آپدیتش نکردیم پیشخوان وردپرس سایتم کند شده بود و مجبور به غیرفعال کردن این افزونه شدم.

Nikan
Nikan در پاسخ به Sasan Ahmadi
 • طراح محصول

سلام.
افزونه با آخرین نسخه وردپرس سازگار می باشد و مشکل شما ارتباطی با این افزونه ندارد.

موفق باشید

ahmadi_hi1001
ahmadi_hi1001

سلام
میخوام مثل دیجی کالا ثبت نام و ورود یکی بشه
مثلا کابر اگر تازه وارد بود. شماره همراه که وارد کرد.بهش رمز یکبار مصرف بده و همون لحظه اتوماتیک حساب کاربری ساخته شود و مشتری تلقی بشه نه مهمان
اگر هم قبلا عضو باشه که بازم با رمز یکبار مصرف بتونه وارد بشه با همون فرم
ایمیل هم نمیخواد و خیلی خلاصه فقط موبایل

Nikan
Nikan در پاسخ به ahmadi_hi1001
 • طراح محصول

سلام.
چنین امکانی وجود ندارد.

موفق باشید

drecho
drecho

با سلام
این پلاگین با تم دیجی لند ماهدیس وب سازگاری داره؟؟

Nikan
Nikan در پاسخ به drecho
 • طراح محصول

سلام.
این پلاگین تنها در فرم عضویت پیشفرض ووکامرس قابل استفاده می باشد و در فرم های عضویت اختصاصی امکان استفاده وجود ندارد.

موفق باشید

drecho
drecho در پاسخ به Nikan

سلام
راهی وجود داره که من بتونم همزمان با استفاده از تم
از این پلاگین هم استفاده کنم؟؟

Nikan
Nikan در پاسخ به drecho
 • طراح محصول

دوست عزیز پاسخی که به شما داده شده است به این معنی هست که باید ببینید قالب شما از فرم پیشفرض ووکامرس استفاده کرده است یا فرم اختصاصی که باید از طراح قالب موردنظر خود سوال کنید.
اگر از فرم اختصاصی استفاده کرده باشند خیر نمی توانید از این افزونه استفاده کنید.

موفق باشید

Salsabil River
Salsabil River

سلام
چرا بروز نمیشه ؟

Nikan
Nikan در پاسخ به Salsabil River
 • طراح محصول

سلام.
در حال حاضر مشکلی در افزونه وجود ندارد و با آخرین نسخه وردپرس و ووکامرس سازگار می باشد و زمان مشخصی برای ارائه بروزرسانی های بعدی وجود ندارد.

موفق باشید

mt360
mt360

سلام ودرود
ما از افزونه دیجیتس استفاده میکنیم ... به دلایلی میخوایم اونو تغییر بدیم ... حالا سوال اینه که آیا با تغییر افزونه و نصب این افزونه کاربرای قبلی که با شماره موبایل ثبت نام کردن میتونن با همون شماره وارد بشن ؟

Nikan
Nikan در پاسخ به mt360
 • طراح محصول

سلام.
در صورتی که شماره موبایل کاربران به عنوان نام کاربری آن ها ثبت شده باشد بله امکان استفاده وجود دارد. همچنین در صورتی که شماره موبایل به عنوان یک متای مجزا ثبت شده باشد، در تنظیمات افزونه می توانید کلید متا را مشخص کنید و در این صورت بازهم کاربران قبلی امکان ورود خواهند داشت.

موفق باشید

mt360
mt360 در پاسخ به Nikan

سلام / ممنون از پاسخ شما سوالات دیگه ای داشتم ممنون میشم پاسخ بدین :
1 : در افزونه دیجیتس زمان ثبت نام کاربر ایمیل کلا ثبت نمیشه و همین امر باعث شده ما سایتمون دچار اختلال بشه - آیا در این افزونه هم کلا ایمیل ثبت نمیشه یا به جای ایمیل یک ایمیل تصادفی ثبت میشه ؟
2: اگر ما تنظیمات رو روی ساختن نام کاربری از موبایل بزاریم خب در زمان ثبت دیدگاه شمره موبایل نمایش داده میشه ؟ یا مثل افزونه دیجیتس این امکان هست که زمان ثبت نام فیلد نام و نام خانوادگی رو اضافه کنیم و بعد نام نمایشی همون نام کاربر بشه ؟
3: در صورتی که دو مورد بالا اوکی هست - اگر افزونه رو خریداری کنیم خودتون در خصوص جایگزینی با دیجیتس کمک میکنید که راهنمایی کنید ( حالا یا روی پشتیبانی یا با اعلام هزینه ) ...

ممنون از شما

Nikan
Nikan در پاسخ به mt360
 • طراح محصول

سلام.
1- خیر ایمیلی ثبت نمی شود.
2- اگر می خواهید نام کاربری کاربران چیزی به غیر از شماره موبایل باشد باید در تنظیمات مشخص کنید که نام کاربری رندوم ایجاد شود.
3- خیر این موارد توسط ما انجام نمی شود.

موفق باشید

mobin14
mobin14

با سلام
سوال: آیا این افزونه بعد از فعالسازی با استایل صفحه ورود و ثبت نام قالب نیکی کالا یکسان می‌شود و تغییراتی از نظر طراحی در صفحه ورود این قالب ایجاد نمی‌کند.

پیشنهاد: لطفاً این افزونه را با افزونه «افزونه وردپرس تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک» ادغام و یکی کنید.

با احترام

Nikan
Nikan در پاسخ به mobin14
 • طراح محصول

سلام.
این افزونه هم با قالب نیکی کالا و هم با افزونه ( تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک ) سازگاری کامل دارد.

موفق باشید

sasanam
sasanam

ارسال پترن نداره ؟

Nikan
Nikan در پاسخ به sasanam
 • طراح محصول

سلام!
ارسال پیامک از طریق افزونه پیامک ووکامرس فارسی انجام می شود و باید از ارائه دهنده پنل خود سوال کنید که با افزونه پیامک ووکامرس فارسی سازگار هست یا خیر و یا اینکه از سیستم اعتبارسنجی کاوه نگار استفاده کنید.

موفق باشید

iweb2074
iweb2074

با سلام
بنده دنبال افزونه ای هستم که کاربر باهاش بتونه بجای ایمیل با موبایلش ثبت نام کنه .

نمیخوام پنل پیامکی بگیرم . یعنی نیازی به تایید کاربر با پیامک یا ورود با پیامک ندارم

فقط مخیوام توی فرم ثبت نام به جای ایمیل - شماره تلفن رو وارد کنه و ثبت نام انجام بشه .
ایاافزونه این امکان رو دارد ؟

Nikan
Nikan در پاسخ به iweb2074
 • طراح محصول

سلام.
بله این افزونه دقیقا به همین منظور هست.

موفق باشید

مشاهده بیشتر
بستن