افزونه اتصال هاست دانلود به وردپرس، مجیکال کانکشن
96 فروش
74% رضایت از 41 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
442
50%
221 هزار تومان
قیمت محصول:
442,000 50% 221,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 63
 • آموزش ها
 • پشتیبانی

 

معرفی افزونه اتصال وردپرس به هاست دانلود

مجیکال کانکشن یک پلاگین کاربردی برای مدیریت هاست‌های دانلودی در سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. ادمین‌های سایت های وردپرسی با کمک این افزونه میتوانند هاست دانلودی خود را به رسانه ها متصل کرده یا فایل های درون هاست های دانلودی را مدیریت کنند.
افزونه مجیکال کانکشن یک محصول ایرانی با کدنویسی استاندارد است با توجه به حجم کم خود، یک پنل مدیریتی گرافیکی در اختیار ادمین سایت قرار می‌دهد تا بتوانند فایل‌ها و پوشه‌های هاست دانلود خود را حذف، ویرایش یا سطح دسترسی آنها را نیز تغییر داده تا برای سایر افراد قابل دسترسی نباشد. لازم به ذکر است که این افزونه با سیستم فروش فایل در ووکامرس سازگار می‌باشد.

مزیت نصب افزونه برای اتصال وردپرس به هاست دانلودی استفاده کرد؟

رسانه‌ها در وردپرس یکی از اصلی‌ترین و پر حجم ترین بخش‌های سایت وردپرسی هستند که با هر بار بازدید کاربران از صفحات وب سایت شما بخش بسیار زیادی از پهنای باند وب سایت مصرف می‌شود. بخش زیادی از میزان پردازش سرور مربوط به بارگزاری این رسانه‌ها است که می تواند باعث کاهش سرعت لود صفحات شما شود. استفاده از هاست دانلود سرعت لود صفحات را بالا می‌برد و برای مدیریت هاست دانلود می‌توانید با اتصال هاست دانلود به سایت از طریق افزونه مجیکال کانکشن منابع خود را مدیریت کنید.

افزونه اتصال هاست دانلود به وردپرس برای سایت فعلی شما امکان انتقال فایل‌ها را به هاست دانلود می‌دهد. به این ترتیب منابع صفحات شما از هاست دانلودی بارگذاری شده و سرعت بارگیری صفحات شما تا 80% افزایش می یابد.

امکانات و ویژگی های افزونه اتصال هاست دانلود به وردپرس؛ مجیکال کانکشن

امکانات افزونه اتصال هاست دانلود به وردپرس

این افزونه وردپرس که برای مدیریت فایل‌های هاست‌ دانلودی به کار می‌رود دارای امکانات زیر است.

 • امکان آپلود فایل در هاست دانلود
 • امکان قفل کردن فایل‌ها برای خریدان
 • امکان مدیریت فایل‌های هاست دانلودی
 • امکان اتصال همزمان چند هاست دانلود همزمان
 • امکان انتقال فایل بین هاست دانلودی و وردپرس
 • امکان برسی وضعیت اتصال چندین هاست دانلودی
 • امکان ایجاد و مدیریت دوره‌ها و ویدیو‌های آموزشی
 • امکان انتقال فایل به هاست دانلود با کرون جاب
 • امکان ادامه فرایند آپلود حتی پس از بسته شدن مرورگر
 • امکان آپلود فایل با حجم مختلف در هاست دانلود

شما در افزونه اتصال هاست دانلود به وردپرس قادر خواهید بود تا فایل‌های مختلف با حجم‌های مختلف را درون هاست دانلودی خود آپلود کنید.
مجیکال کانکشن از یک روش هوشمند برای آپلود استفاده می‌کند، و به این معنی است که فایل‌های حجیم به بخش‌های کوچکتری تقسیم می‌شوند و در نهایت سرعت آپلود فایل چندین برابر افزایش خواهد یافت.

 • امکان قفل کردن فایل ها برای خریدان

ممکن است بخواهید دسترسی به برخی فایل‌های موجود در هاست دانلود را برای برخی کاربران منع کنید یا از سیستم فروش فایل ووکامرس استفاده کنید.
افزونه مجیکال کانکشن می‌توانند به سادگی چند کلیک امکانی را فراهم کند که برخی فایل‌ها فقط برای خریداران آنها در دسترس باشند و کاربران عادی اجازه دسترسی و دانلود آنها را نخواهند داشت.

 • امکان مدیریت فایل های هاست دانلودی

این افزونه کاربردی یک پنل گرافیکی در اختیار مدیران سایت‌های وردپرسی قرار می‌دهد که در این پنل شما قادر خواهید بود تا محتوای درون هاست دانلودی خود را مدیریت کنید.
ایجاد و حذف پوشه، آپلود فایل و حذف فایل از هاست دانلود، تغییر دسترسی فایل‌ها، کپی کردن لینک دانلود فایل‌ها و … برخی از امکاناتی است که پنل در اختیار مدیران قرار خواهد داد.

 • امکان اتصال همزمان چند هاست دانلود همزمان

در صورتی که از چند هاست دانلود برای رسانه‌های وردپرسی خود استفاده میکنید، جای نگرانی نیست. افزونه مجیکال کانکشن به شما این امکان را می‌دهد تا بینهایت کانکشن جدید را ایجاد و مدیریت کنید.

 • امکان انتقال فایل بین هاست دانلودی و وردپرس

مجیکال کانکشن می‌تواند امکانی را فراهم کند تا فایل‌های درون رسانه وردپرسی شما به هاست دانلود انتقال پیدا کنند و بالعکس.
این قابلیت وجود دارد که بخواهید فایلی که درون رسانه وردپرس دارید از هاست دانلود در صفحات شما بارگذاری شود، برای این کار کافی است تا از بخش رسانه‌ها فایل مورد نظر خود را به هاست خود انتقال دهید.
در صورتی که فایل های زیادی در رسانه های خود دارید میتوانید از ویژگی انتقال خودکار در افزونه استفاده کنید.
پس از انتقال لینک این رسانه ها در محتواها به صورت کاملا هوشمند تغییر پیدا می کند.

 • امکان بررسی وضعیت اتصال چندین هاست دانلودی

پس از وارد کردن اطلاعات هاست دانلودی خود در تنظیمات افزونه مدیریت هاست‌های دانلودی، مجیکال کانکشن با استفاده از پروتکل FTP به هاست متصل شده و کیفیت اتصال و اطلاعات وارد شده را بررسی کرده و نتیجه را نمایش میدهد.

 • امکان ایجاد و مدیریت دوره‌ها و ویدیو‌های آموزشی

در وبسایت‌هایی که بر اساس فروش فایل و تهییه دوره‌های آموزشی پایه گذاری شده‌اند یکی از مهمترین مسائل، مدیریت فایل‌های منتشر شده است. در مجیکال کانکشن امکان ایجاد و مدیریت دوره‌ها و ویدیو‌های آموزشی ایجاد شده تا پس از انتقال فایل‌ها به هاست دانلود بتوانید به سادگی فایل‌های خود را تحت عنوان دوره ایجاد شده، مشاهده و آنها را مدیریت کنید.

 • امکان انتقال فایل به هاست دانلود با کرون جاب

اگر در بخش رسانه وبسایتتان فایل های زیادی دارید و قصد انتقال آنها به هاست دانلود را دارید این ویژگی بسیار به شما کمک خواهد کرد.
شما میتوانید روند انتقال فایل را در زمان کاهش ترافیک وبسایتتان به سرور بسپارید بدون اینکه نیاز به حضور شما باشد.
روند انتقال به دو روش گزینشی و انتقال همه انجام خواهد شد. شما میتوانید مشخص کنید تمام فایل های موجود در رسانه انتقال یابند یا میتوانید در رسانه سایت فایل های مورد نظر خود را گزینش کرده تا فقط آنها به هاست دانلود انتقال یابند.
همچنین ویژگی اسکنر به شما این امکان را میدهد تا تعداد فایل های موجود در رسانه و فایل های موجود در هاست دانلود را مشاهده کنید.
فرایند انتقال توسط کرون جاب توسط شما میتواند مشخص شود که بر روی کدام هاست دانلود انجام شود یا میتوانید چند پردازش به صورت همزمان روی چند هاست دانلود ایجاد کنید.

 • امکان ادامه فرایند آپلود حتی پس از بسته شدن مرورگر

یکی از مشکلاتی که در زمان آپلود فایل های حجیم گریبان گیر کابران است، متوقف شدن روند آپلود به دلایل مختلف است.
مجیکال کانکشن این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند فرایند آپلود فایل های خود را از طریق فایل منیجر افزونه، ازسر گیری کنند.
مهم نیست در زمان آپلود اینترنت شما قطع شود یا مرورگر شما به صورت اتفاقی بسته شود، در هر حال شما میتوانید در زمانی دیگر فرایند آپلود را از همان جایی که متوقف شده بود ازسر گیری کنید.

توجه :در صورتی که مشکلی در روند اتصال افزونه به هاست دانلودی شما وجود داشته باشد با نمایش وضعیت اتصال، شما را از وضعیت اتصال آگاه میکند.

توجه داشته باشید که معمولا در هنگام اتصال، آپلود و نمایش فایل ها، فایروال هاست‌های اشتراکی IP هاست دانلودی را بلاک میکنند. برای جلوگیری از بروز مشکل در روند کار افزونه از شرکت ارائه دهنده هاست اشتراکی خود بخواهید تا IP هاست دانلود شما را در وایت لیست سرور قرار دهند (در صورت نیاز به راهنمایی برای حل این مشکل به پشتیبانی افزونه تیکت ارسال کنید.).

توجه : برای انجام عملیات هایی نظیر کپی فایل، کات فایل، فشرده سازی فایل(zip) و استخراج فایل ها (unzip) نیاز فعال سازی بخش API در افزونه دارید.
برای فعال سازی بخش API نیاز هست تا هاست دانلود شما توانایی اجرای کدهای PHP را داشته باشد، در غیر اینصورت ویژگی های ذکر شده برای شما فعال نخواهند شد.

افزونه اتصال هاست دانلود به وردپرس به شما امکان اتصال همزمان چند هاست دانلود را به وردپرس به صورت همزمان می‌دهد بنابراین اگر حجم زیادی نیاز دارید یا فایل های شما روی چندین سرور میزبانی می‌شوند این افزونه ‌می‌تواند برای شما کاربردی باشد و فایل‌های خود را در بخش رسانه‌های وردپرس مدیریت کنید.

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.4
 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.8

لیست تغییرات

نسخه 3.2.4 - 5 اسفند 1402
 • رفع مشکل ( نمایش ندادن صحیح سایز فایل در رسانه )
 • بهبود انتقال با کرون جاب
نسخه 3.2.3 - 28 بهمن 1402
 • - رفع مشکلات گزارش شده

آخرین پرسش و پاسخ

asalhastam
asalhastam

سلام وقتتون بخیر. قبل خرید یه مشاوره میخواستم. سایت خرید و فروش فایل وکامرسی و چند فروشندگی با دکان دارم میخواستم بدونم
1- این افزونه محصولاتی که فروشندگان در دکان (محصولات وکامرسی اپلود میشوند) برای فروش قرار میدهند به صورت اتوماتیک امکان دارد که به هاست دانلود بروند یا نه؟
2-لینک های دانلود هماهنگ است با دکان؟
3- فایل خاصی را میتوان تعریف کرد که به هاست دانلود متصل بشه و اتوماتیک به هاست دانلود برود؟

CodeArt
CodeArt در پاسخ به asalhastam
 • طراح محصول

سلام روز بخیر
(1-2) - تست نشده با دکان
(3)- خیر

mustafa313
mustafa313

سلام و عرض ادب دوست عزیز جسارتا من از افزونه Hacklog Remote Attachment جهت اتصال هاست دانلود به رسانه پیشخوان وردپرس استفاده میکنم خودتون مطمئنا با مشکلات این افزونه آشنایی دارید که پس از بارگذاری تصاویر محصولات و نوشته ها تصاویر بصورت خطای 404(حذف شده- ناموجود) نمایش داده میشن حالا سوال من اینه این افزونه این خطا رو داره یا خیر؟ و آیا تصاویر بندانگشتی و کوچکتر هم برای نمایش در رسانه های مختلف نظیر فیسبوک و... تشکیل میده یانه؟11
سوال دیگه هم اینکه خب وبسایت ما درحال حاضر حاوی بیش از چند صد عکس قدیمی که قبلا بارگذاری شده آیا این افزونه روشی برای اتصال این تصاویر از هاست دانلود دارد یا نه کلا باید از اول عکسها رو بارگذاری کنیم؟11

CodeArt
CodeArt در پاسخ به mustafa313
 • طراح محصول

سلام روز بخیر. شما نمی توانید از افزونه Hacklog Remote Attachment به افزونه میجکال منتقل بشید. احتمال از دسترس خارج شدن تصاویر دارین

mustafa313
mustafa313 در پاسخ به mustafa313

من هنوز تصاویرم رو با افزونه Hacklog Remote Attachment بارگذاری نکردم در واقع فقط افزونه رو نصب و راه اندازی کردم همون اول مشکلاتش رو فهمیدم از ادامه کار باهاش منصرف شدم حالا سوالم اینه این افزونه شما ایرادات افزونه Hacklog Remote Attachment رو نداره؟
سوال بعدی هم اینکه راهکاری برای انتقال تصاویری که قبلا از پیشخوان وردپرس برای محصولات انتخاب شدن بدون استفاده از Hacklog Remote Attachment و حالا قصد انتقالشون به هاست دانلود رو دارم وجود داره یا خیر؟

CodeArt
CodeArt در پاسخ به mustafa313
 • طراح محصول

سلام
- خیر با مشکل 404 مواجه نخواهید شد.
- بله تصاویر بندانگشتی رو هم انتقال میده و هم نمایش میده.
- تصاویر قدیمی میتوانید با افزونه مجیکال و کمک کرون جاب انتقال بدین
----------------------------------------------
لطفا نکات مهم پایین توضیحات مطالعه کنید.
و لطفا در صورت تهیه حتما تیکت بدین برای راهنمایی و راه اندازی ( اگر اشنایی با اتصال ftp ندارین )

ehsanevent
ehsanevent

درود وقت بخیر
آیا کلیه اقدامات و اتصالات لازم برای انتقال اطلاعات فایل‌ها و نمایش فایل‌های بارگذاری شده در هاست دانلود در رسانه وردپرس به کمک این افزونه انجام می‌شود؟
و پرسش مهم دیگه اینکه آیا نصب این افزونه تداخل و بهم‌ریختگی در قالب و تنظیمات سفارشی‌سازی شده ایجاد نمی‌کند؟ (مشکلی که افزونه‌های بسیاری مثل Hacklog Remote Attachment در سایت ایجاد می‌کنند)
با سپاس از پاسخگویی و راهنمایی شما

CodeArt
CodeArt در پاسخ به ehsanevent
 • طراح محصول

سلام روز بخیر.
1 - بله تمای عملیات های ( آپلود . حذف . ویرایش نام . انتقال و کپی ) ( انتقال از هاست دانلود به هاست ورپرس و برعکس ) و همچین ( نمایش فایل ها و فولدر ها ) و اتصالات نکات در توضحیات گفته شده

2 - خیر ( هیچگونه بهم ریختی ندارد )

mohammadsharify02@gmail.com

برای اتصال کتابخانه وردپرس نیاز به پلاگینی دارم که از ظریق پیشخوان وردپرس بتوانم آپلود فایل . تصاویر. صدا . فیلم به یک سرور مجزا که وصل سابدامین سایت هست انجام بدم. لازم بتوانم اطلاعات ftp که برای یک سرور دانلود هست داخل پلاگین وارد کنم و بعد از ذخیره. اط ظریق کتابخانه وردپرس بعد از آپلود فایل تصویر فایل در کتابخانه نمایش بده و آدرس این فایل هم با خطای 404 مواجهه نشه .

نکنه مهم دیگه این بتوانم در سایدامین های سایت که یک سایت وردپرسی مجزا هست بتوانم این پلاگین نصب و فعالسازی کنم. بدون محدودیت لایسنس باشه.
آیا این پلاگین این امکانات داره؟

CodeArt
CodeArt در پاسخ به [email protected]
 • طراح محصول

سلام.
- شما میتوانید با نصب افزونه مجیکال کانکشن در پیشخوان وردپرس خود فایل ها تون مدریت کنید.
- بله شما می توانید از طریق رسانه فایل داخل هاست دانلود اپلود کنید و در رسانه اون را مشاهده کنید.
- خیر مشکل 404 نه خواهید خورد به شرط که ( فایل از هاست دانلود پاک نکنید ، انتقال ندین و ... )
- راجب نکته شما ( این مربط به راست چین هست ) لطف سوال تون از پشتیبانی راست چین مطرح کنید.
با تشکر

mohammadsharify02@gmail.com

مشکلاتی خیلی جزئی در طراحی ظاهری و کار با پلاگین وجود داره که میدوارم با پشتیبان عالی که داره در بروزرسانی های آینده رفع بشه.
اما این پلاگین عالی و بینظیری هستش، با پشتیبانی عالی که داره خیالتون راحت که به نتیجه میرسید، تمام مشکلات انتقال فایل های سنگین سایت به هاست دانلود برطرف کرد. از پشتیبانی عالیتون ممنونم
حتما به همه استفاده از این پلاگین پیشنهاد میکنم.

ershadz
ershadz

سلام
کاربران ما در فروم (توسط افزونه بادی باس) فایل و عکس و اینا اپلود میکنند که توی ساب فولدرهای uploads وارد میشه، میخواستم بدونم میشه این موارد مستقیم وارد هاست/سرور دانلودی ما بشه و فضای هاست اصلی مارو نگیره؟

CodeArt
CodeArt در پاسخ به ershadz
 • طراح محصول

سلام
اگر از تابع های استاندارد وردپرس استفاده کرده برای اپلود مدیا . بله میتوان به صورت خودکار انتقال داده بشه.

اما اپلود به صورت مستقیم از کاربران به هاست دانلودی این امکان وجود ندارد.

ershadz
ershadz در پاسخ به ershadz

buddyboss.com/resources/reference/functions/bp_media_upload_handler
.buddyboss.com/resources/reference/functions/bp_document_upload_handler

1- این 2 مورد از توابع استفاده شده هستش برای اپلود مدیا و داکیومنت. میشه چک کنید جسارتا؟
2- و اینکه فایل های کاربران در پوشه مخصوصی در uploads وارد میشه، اتوماتیک این پوشه منتقل میشه؟
3- و مشکلی توی نمایششون نیست؟ یعنی چون پوشه منتقل میشه وقتی فایل ها میخواد صدا زده بشه که حالا اون عکس یا فایل در فرانت دیده بشه مشکلی پیش نمیاد؟ (چون رفته هاست دانلود میگم یعنی جاش عوض شده)

CodeArt
CodeArt در پاسخ به ershadz
 • طراح محصول

1 - یک تابعی هست به نام wp_insert_post که ندیدم استفاده بکنه این داکیومنت.
2 - خیر پوشه منتقل نمیکنه فایلی که در اون پوشه هست انتقال میده.
3 - خیر مشکلی پیش نمیاد ( نوشته ها ، برگه ها ، محصولات ، رسانه ها ) به صورت خودکار url بروز رسانی میشود.

m-alikhani
m-alikhani

با سلام تخفیف شب یلدا نداره

بهناز میر
بهناز میر در پاسخ به m-alikhani

درود و عرض ادب
لطفا لندینگ جشنواره را بررسی کنید

m-alikhani
m-alikhani در پاسخ به m-alikhani

متاسفانه این افزونه رو پیدا نکردم

بهناز میر
بهناز میر در پاسخ به m-alikhani

درود بر شما
لطفا از سایر سکشن ها استفاده کنید (دون کردن انار و .. )

m-alikhani
m-alikhani

آیا این افزونه برای وردپرس سازگاری داره
این افزونه امکان انتقال فایل از طریق لینک به هاست دانلود داره

CodeArt
CodeArt در پاسخ به m-alikhani
 • طراح محصول

سلام روز بخیر
- بله با وردپرس سازگاری دارد
- خیر امکان انتقال از طرق لینک (url) وجود ندارد

شما میتوانید در پیشمایش افزونه وارد بشوید و نحویه انتقال مشاهده کنید.

general133
general133

تو قسمت پیشنیاز های نوشتید وردپرس 5 و php 7
خب این نسخه ها که منسوخ شده. رو نسخه های جدید php و وردپرس سازگاری نداره؟

CodeArt
CodeArt در پاسخ به general133
 • طراح محصول

سلام روز بخیر.
حدقل نسخه php 7.4
حدقل نسخه wordpress 5.8
یعنی حدقل پیشنیاز این افزونه این نسخه ها است ولی افزونه با نسخه های زیر هم تست شده
php 8.2
wordpres 6.3

hosein1994
hosein1994

ما یک سایت داریم که فریلنسر و کارفرما اعضای اون رو تشکیل میدن.
در پنل فریلنسر، اون ها باید بنر،نمونه کارها و خدماتشون رو ثبت کنند . ( میخوایم این ها دائمی باشه و رو هاست اصلی بمونه )
اما فایل هایی که بین فریلنسر و کارفرما رد و بدل میشه ، باید به هاست دانلود بره .
آیا با این افزونه میتونیم تعریف کنیم که فایل هایی که بین فریلنسر و کارفرما رد و بدل میشه فقط به هاست دانلود بره؟
و در هاست دانلود هم این فایل ها پوشه بندی میشه که مثلا از تاریخ انتشار ، 30 روز بعد به صورت اتوماتیک پاک بشه؟

CodeArt
CodeArt در پاسخ به hosein1994
 • طراح محصول

سلام خیر همچین امکانی در افزونه وجود ندارد.

a.bamin@yahoo.com

با سلام و احترام
ممنون بابت این افزونه بسیار کاربردی
این افزونه با وردپرس شبکه سازگار هست؟

CodeArt
CodeArt در پاسخ به [email protected]
 • طراح محصول

سلام تشکر.
بله سازگار هست

parsbit
parsbit

سلام و احترام
من میخوام کل رسانه خودم که اکثرا تصاویر هستند و بهینه ساز Smush هم استفاده میکنم با افزونه شما منتقل کنم به هاست دانلود
دیدم که نوشتین افزونه به صورت اتومات این کارو انجام نمیده و باید بعد از اضافه شدن هر پست یا محصول این کار دستی انجام شود.
سوالم اینه که چطور متوجه میشم تا کجا آپلود شده داخل هاست دانلود و کدوم موارد آپلود نشده؟؟؟چطور باید تشخیص داد؟؟؟

CodeArt
CodeArt در پاسخ به parsbit
 • طراح محصول

سلام
روند انتقال از هاست به هاست دانلود سریع رخ میده و روند اپلود ندارد.
اما اپلود مستقیم رویه هاست دانلود روند آپلود دارد.
خود افزونه تشخصی میده کدام تصویر در هاست و کدام تصویر در هاست دانلودی هست و به شما نمایش میده.

doctor
doctor

سلام و احترام

در یک جا نوشتید سرعت بارگیری صفحات شما تا 80% افزایش می یابد. میخوام بدونم بر چه اساس این مورد رو فرمودید ایا ؟

چون مگه یک صفحه بخواد لود بشه حالا عکس از هرجایی لود بشه ، مهم این اون صفحه مثلا 3 مگ تصویر داخلش قرار دارد ، فرقی میکند از طریق هاست فراخوانی شود یا هاست دانلود ؟ ممکن هست توضیح دهید

CodeArt
CodeArt در پاسخ به doctor
 • طراح محصول

با سلام.
در زمان لود یک فایل از یک سرور، لازمه آن ارسال یک درخواست http هست. هر درخواستی که به سرور ارسال میشود در واقع سرور وظیفه پاسخگویی به آن را دارد و این یعنی مصرف شدن منابع سرور.
زمانی که فایل ها در سرور اصلی قرار داده شده باشند، در هنگام لود صفحه سرور علاوه بر پردازش و اجرای کد باید فایل های درخواستی کاربر که در صفحه وجود داشته باشند را نیز بازگرداند و این یعنی مصرف شدن منابع سرور. در زمان فراخوانی یک فایل چند حالت وجود دارد که سرور باید آنها را بررسی کند به عنوان مثال ببرسی کند فایل وجود دارد یا خیر. یا بررسی کند که سطح دسترسی فایل چیست؟ آیا فایل در سرور قفل شده یا خیر و ...
همه این عوامل نیاز به مصرف شدن منابع سرور دارند.
حالا فرض کنید که فایل ها در سروری خارج از سرور اصلی قرار دارند، اکنون سرور اصلی تنها وظیفه پردازش کدها و ارتباط با دیتابیس و ... را بر عهده خواهد داشت و وظیفه پاسخگویی به درخواست ها و بازگردانی فایل ها بر عهده سروری دیگر است.

رادين موفق
رادين موفق

با سلام
من كاربرانم از دكان محصول را خود را ثبت مى كنند
اين افزونه مى تواند بيايد براى كاربران پنل مديريت فايل را اماده كند
كاربر فايل را اپلود كند و لينك انررا در محصول قرار بده؟
با تشكر

CodeArt
CodeArt در پاسخ به رادين موفق
 • طراح محصول

سلام متاسفانه مجیکال کانکشن امکان مچ شدن با دکان را نداره!
اما طی چند روز آینده یک add-on برای مجیکال کانکشن توسط تیم کد آرت منتشر میشه که به دکان متصل میشه و به فروشنده ها امکان آپلود فایل به هاست دانلودی که شما مشخص کردین رو میده.
لازم به ذکر است در این add-on امکان کنترل (تایید و یا رد کردن) فایل های ارسالی، توسط ادمین وبسایت نیز موجود است.یعنی تا زمانی که ادمین وبسایت فایل فروشنده را تایید نکند لینک فایل غیرفعال خواهد بود.

mohammadreza1381
mohammadreza1381

سلام می خوام به سایت اشتراک ویدیو راه اندازی کنم آیا امکان این هست که کاربران وقتی که ویدیویی آپلود می کنند مستقیم به هاست دانلود انتقال داده بشه و خودکار این روند ادامه بره

CodeArt
CodeArt در پاسخ به mohammadreza1381
 • طراح محصول

سلام
در حال حاضر آپلود توسط یوزر(کاربران وبسایت) امکان پذیر نیست.

mohammu840
mohammu840

با سلام
ایا هر رسانه ای که در سایت وردپرسی اضافه گردد به هاست دانلود میشود به صورت خودکار اپلود گردد؟
مثلا رسانه هایی که با ووکامرس اضافه میگردند
و یا رسانه هایی که از طریق دکان یا سایر افزونه ها درود کتابخوانه رسانه وردپرس اضافه میشوند امکان انتقال خودکار به هاست دانلود را دارد؟

CodeArt
CodeArt در پاسخ به mohammu840
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر.
در حال حاضر امکان انتقال خودکار از رسانه به هاست دانلود وجود ندارد، به این دلیل که زمانی که فایلی در رسانه های وردپرس ایجاد میشود، پردازش های خاص وردپرس بر روی اون اعمال میشوند.
به عنوان مثال تصاویر، زمانی که تصویری با استفاده از رسانه وردپرس آپلود میشود ، سایز های مختلفی از تصویر (به تشخیص خود رسانه ها) ایجاد و ذخیره میشوند.
بهتر است که این فرایند ابتدا توسط رسانه های وردپرس طی شده سپس به صورت دستی از قسمت رسانه ها توسط مجیکال کانکشن به هاست دانلودی انتقال یابند.
دلیل دوم این هستش که اگر بخواهیم فایل ها رو به صورت اتوماتیک به هاست دانلود انتقال بدیم، ابتدا باید به هاست اصلی سپس به هاست دانلود انتقال بدیم، به همین دلیل این ویژگی قرار داده نشده.

amir95
amir95

1-سلام من میخوام برای سایت آموزشیم از هاست دانلود استفاده کنم منتهی نمی دونم اول باید در وردپرس آپلود کنم بعد به هاست دانلود یا اینکه با این افزونه مستقیم به هاست دانلود میره؟
2-چون لینک مستقیم گفتید امکانش هست امنیت لینک را بالا ببریم تا بقیه نتونند از اون استفاده کنند؟
3-افزونه با اسپات پلیر هم سازگاری داره؟

CodeArt
CodeArt در پاسخ به amir95
 • طراح محصول

سلام
1 - بله امکان انتقال مستقیم به هاست دانلود وجود دارد.
2 - بله سطح دسترسی فایل ها در افزونه توسط شما قابل تغییر هست. و یعنی حتی در صورت داشتن لینک امکان دانلود توسط غیر خریداران امکان پذیر نیست.
3 - هدف اسپات پلیر با هدف افزونه متفاوت است.

martstop
martstop

سلام و ادب

ما الا بالای 20 هزار فایل مدیا در وردپرس داریم و امکان اینکه به صورت تکی و دستی انتقال رو انجام بدیم رو نداریم، در این رابطه پیش از خرید چند پرسش داریم:

1- آیا امکان انتقال کلی BULK وجود دارد؟ یا باید دستی انجام شود؟
2- ما از افزونه WEBP برای تغییر و فشرده سازی استفاده می کنیم. در نهایت کدام فایل به هاست دانلود متصل میشود؟ JPG اصلی یا WEBP فشرده شده؟

با تشکر

CodeArt
CodeArt در پاسخ به martstop
 • طراح محصول

سلام روز بخیر.
1 - خیر امکان ارسال گروهی نیست.
2 - با افزونه که گفتین تست انجام نشده.

محمدرضا عبدی
محمدرضا عبدی

سلام و وقت بخیر
فایل هایی که کاربران از طریق وردپرس آپلود می کنن مستقیما در هاست دانلود آپلود میشه یا باید به صورت دستی منتقل کرد؟
انتقال دستی فایل ها دشواره و یکی یکی باید فایل رو منتقل کرد.

CodeArt
CodeArt در پاسخ به محمدرضا عبدی
 • طراح محصول

اگر شما منظورتون هست کاربرانی که به پیشخوان دسترسی دارند مانند ( نویسنده ، ادمین کل و...) بله امکان آپلود مستقیم دارند.
ولی اگر منظور شما کاربران عادی وب سایت هست خیر .
بله فایل ها به صورت تکی انتقال داده میشن

Mohammad840
Mohammad840

سلام وقت بخیر
بنده سایتم فروشگاهی هستش و با افزونه دکان و ... سر کار داره
میخواستم فایل هایی که از طریق کار بران توی سایت آپلود میشه به هاست دانلود مستقیم انتقال پیدا کنه یا چیزی شبیه به این موارد
ایا با این افزونه امکان این امور هستش!

CodeArt
CodeArt در پاسخ به Mohammad840
 • طراح محصول

سلام.
خیر این امکان ندارد.
فعلا با دکان سازگار نیست.

Mohammad840
Mohammad840 در پاسخ به Mohammad840

امکان انتقال دستی فایل های دکان و ... وود نداره با استفاده از افزونه؟

CodeArt
CodeArt در پاسخ به Mohammad840
 • طراح محصول

سلام.
- دکان بله امکانش هست به صورت دستی انتقال داد ار طریق داشبورد وردپرس.
- هر فایلی که پس از آپلود در رسانه های وردپرس نمایش داده می شود قابل انتقال هست.
- بخش های مانند تصویر شاخص ، گالری ، تصاویر در محتوا و... پس از انتقال بصورت هوشمند لینک دهی درست ویرایش میشود.
- بخش های مانند باکس فایل های دانلود باید به صورت دستی ویرایش صورت بگیرد ( یعنی پس از انتقال فایل باید لینک جدید ست کنید ). که اگر بررسی کنید متوجه می شد، به صورت لینک مستقیم باید در اون بخش وارد کنید

مشاهده بیشتر
بستن