16 فروش
86% رضایت از 4 رای
  • گارانتی کیفیت راست چین
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
88,000 تومان

افزودنی کاوه نگار بوکنتیک | افزونه پیامک برای بوکنتیک | افزونه پیامک وردپرس 

معرفی افزونه کاوه نگار

افزونه کاوه نگار یک افزونه کاربردی اعلان پیامک افزونه رزرو بوکنتیک بوده و به شما این امکان را می دهد تا اعلانات مربوط به رزرو های خود را از طریق وبسرویس کاوه نگار ارسال کنید.
افزونه وردپرس کاوه نگار یکی از بهترین سامانه های پیامکی ایران است که سورس پنل پیامکی آن بسیار بهینه بوده و سرعت ارسال بالاتری را در اختیار شما قرار می دهد.

پنل پیامکی کاوه نگار با هدف ایجاد بستر مناسب در عرصه تبلیغات، در سال 90 به صورت رسمی به ثبت رسید. این مجموعه تلاش می کند با ارائه مشاوره علمی و انجام اقدامات مناسب در جهت امکان سنجی واحد‌های کارفرمایان، راه حل‌های مناسب و مقرون به صرفه ای را برای کاهش هزینه‌ها و افزایش راه های تبلیغاتی توسط بستر مناسب وب به کارفرمایان ارائه کند.

افزونه پیامک booknetic تنها یکی از ادان های کاربردی است که ما در این نسخه اضافه کرده ایم.

افزونه کاوه نگار
تیم حرفه ای و سورس پنل پیامکی قدرتمند کاوه نگار از زمان تاسیس تا کنون بسیاری از برندهای معتبر ایرانی راه به خود جذب کرده است. همین امر سبب شد تا ما نیز پنل پیامکی کاوه نگار را به افزونه رزور بوکنتیک اضافه کنیم.

پنل کاوه نگار
شایان ذکر است که پنل پیامکی کاوه نگار از همان ابتدای انتشار در وبسایت راست چین به افزونه بوکنتیک اضافه شده بود اما در نسخه 3 افزونه رزرو و نوبت دهی بوکنتیک ، به صورت افزونه جانبی (addon) به افزونه اصلی ملحق شده و قابلیت ارسال اعلانات رزرو ها از طریق وبسرویس کاوه نگار را در اختیار شما قرار می دهد.

پنل پیامکی کاوه نگار
افزونه پیامک کاوه نگار افزودنی اعلان پیامک بوکنتیک ، اعلانات رزروی سایت شما را بلافاصله پس از ثبت رزرو توسط مشتری ، برای کاوه نگار ارسال می کند و سرعت بالای وبسرویس کاوه نگار در ارسال پیام ها می تواند باعث رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان شما از خدماتتان گردد.

نکته مهمی که باید مدنظر داشته باشید این است که این افزودنی اختصاصی وبسایت راست چین بوده و تنها بر روی بوکنتیک موجود در سایت راست چین فعال خواهد شد.

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی

  • نصب توسط طراح

پیش نیازها

  • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.8