افزونه فیلدهای فارسی گرویتی فرم
132 فروش
از 37 رأی
84% رضایت
79% رضایت پشتیبانی
از 43 رأی
B+ پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
399 هزار تومان
قیمت محصول:
399,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 25
 • پشتیبانی

افزودنی فیلدهای فارسی گرویتی فرم / فیلدهای بانکی گرویتی فرم / افزودنی جانبی گرویتی فرم / تقویم شمسی گرویتی فرم / فیلد استان و شهرستان گرویتی فرم

معرفی افزونه فیلدهای فارسی گرویتی فرم

افزونه فیلدهای فارسی برای گرویتی فرم، یک افزودنی جانبی برای گرویتی فرم می باشد که با نصب و فعالسازی آن، می توانید فیلدهایی نظیر شماره کارت بانکی و شماره شبای بانکی مشتریان و کلیه  فیلدهای اطلاعات بانکی، تقوم شمسی ماه و سال را بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی در فرم خود استفاده کنید. همچنین فیلدهای کاربردی دیگری همچون کد ملی و کد پستی نیز در این افزونه وجود دارد. در ادامه به جزئیات بیشتر این محصول ایرانی خواهیم پرداخت.

 

افزونه وردپرس فیلدهای فارسی گرویتی فرم یک افزودنی جانبی برای افزونه گرویتی فرم است که قابلیت های افزونه اصلی را برای کاربران ایرانی توسعه میدهد.
پیش نیاز این افزونه هسته اصلی گرویتی فرم می باشد و بدون فعال بودن آن، افزونه فیلدهای فارسی قابل استفاده نمی باشد.

معرفی افزونه فیلدهای فارسی گرویتی فرم

 

امکانات افزودنی فیلدهای فارسی گرویتی فرم

نصب افزونه فرم ساز فیلدهای فارسی گرویتی فرم، تعدادی فیلد اضافی و بسیار کاربردی را به افزونه گرویتی فرم اضافه می کند تا بتوانید از کاربران سایت خود، اطلاعات بانکی آنها و کد ملی و کد پستی را دریافت کنید. این فیلدها کاملا براساس ساختارهای اطلاعات بانکی ایران و همچنین کد ملی ایرانی و کد پستی ایرانی طراحی شده است و در صورت وارد نمودن اطلاعاتی خارج از این ساختارها، خطای متناسب داده می شود. در ادامه به بررسی جزئیات فیلدهای این محصول ایرانی خواهیم پرداخت:

فیلد شماره کارت بانکی گرویتی فرم 

شاید برای شما پیش آمده باشد که بخواهید در هنگام خرید، از مشتریان خود اطلاعات بانکی آن ها را برای عودت وجه و یا سایر خدمات مالی که به آنها دارید دریافت کنید. اما ممکن است مشتریان شما به اشتباه اطلاعات نامعتبری را وارد کنند و این موضوع باعث می شود که وقت شما برای صحت سنجی این اطلاعات بانکی گرفته شود. فیلد شماره کارت بانکی گرویتی فرم، امکان اعتبارسنجی شماره کارت های وارد شده براساس ساختارهای شماره کارت بانک های موجود در کشور را دارا می باشد. بدین ترتیب در صورت دریافت اطلاعات نامعتبر، فیلد، خطای مناسبی را به کاربر به طور داینامیک و قبل از ارسال فرم نشان می دهد.

فیلد شماره شبای بانکی گرویتی فرم 

یکی از مهمترین اطلاعات بانکی متعلق به حساب بانکی کاربران، شماره شبا می باشد. متاسفانه این شناسه به دلیل طولانی بودن اعداد آن، اغلب اوقات کاربران را در خواندن و یا نوشتن این شماره، دچار اشتباه می کند. این موضوع باعث می شود که صحت سنجی این شماره شبای وارد شده در فرم، توسط مدیریت یا پشتیبانی سایت، تبدیل به معضل بزرگی شود. فیلد شماره شبای بانکی گرویتی فرم این امکان را فراهم نموده است که پس از وارد نمودن شماره در آن، اعتبارسنجی لازم را براساس تنظیمات صورت گرفته، انجام داده و در صورت عدم اعتبار شماره شبای وارد شده، با ارائه پیغام مناسب، کاربر را از این خطا آگاه کند.

فیلد کد ملی گرویتی فرم

یکی از فیلدهای پر کاربرد در فرم هایی که در سایت های مختلف دیده می شود، فیلد دریافت کد ملی کاربر می باشد. سایت های مختلفی به منظور شناسایی هویت کاربران، در هنگام خرید یا ثبت نام و ورود و یا هنگام رزرو نوبت، از یک فیلد برای دریافت کد ملی کاربر استفاده می کنند. حال مشکل اینجاست که از کجا می توان اطمینان حاصل کرد که اطلاعات وارد شده توسط کاربر صحیح است؟ افزونه فیلدهای فارسی گرویتی فرم، این امکان را برای صاحبان سایت های وردپرسی که از فرم ساز گرویتی در طراحی فرم های خود استفاده می کنند، فراهم کرده است که اطلاعات وارد شده در فیلد کد ملی را صحت سنجی نموده و متناسب به هر اقدام کاربر پیغام خطای مناسب را ارائه نماید.

فیلد کد پستی ایرانی گرویتی فرم 

برای ارسال کالا و یا پیگیری مشکلات کاربران در محدوده های شهری، استفاده از کد پستی یک نیاز ضروری برای سایت هایی است که چنین خدماتی انجام می دهند. شاید مهمتر از اطلاعات آدرس شهر و استان و خیابان، کد پستی وارد شده توسط کاربر می باشد که موقعیت جغرافیایی او را به طور دقیق مشخص می کند. فیلد کد پستی ایرانی گرویتی فرم، می تواند کد پستی وارد شده توسط کاربر را به طور هوشمند بررسی و اعتبارسنجی کند و در صورت مغایرت با الگوهای متداول کد پستی کشور، خطای مناسبی به کاربر قبل از ارسال فرم نمایش دهد.

فیلد تاریخ و زمان شمسی گرویتی فرم

یکی از قابلیت های شگفت انگیز افزونه فیلدهای فارسی  برای گرویتی فرم، فیلدهای پیشرفته برای انتخاب تاریخ و زمان می باشد. تقویم شمسی یکی از نیازمندی های بسیار مهم سایت های ایرانی می باشد. افزونه گرویتی فرم به تنهایی یک فیلد تاریخ دارد اما از تقویم شمسی پشتیبانی نمی کند. همچنین افزونه گرویتی فرم فارسی که تقویم شمسی را به فیلد تاریخ گرویتی فرم اضافه می کند، از ظاهری بسیار ابتدایی و ساده برخوردار می باشد. تیم طراحی طلوع ارتباطات، در افزونه فیلدهای فارسی گرویتی فرم، یک فیلد جداگانه با امکانات پیشرفته و ظاهری کاملا حرفه ای در اختیار کاربران ایرانی گرویتی فرم ارائه نموده است. شما با استفاده از این فیلد می توانید از فرمت های مختلف انتخاب تاریخ و ساعت استفاده کنید و تجربه کاربری بسیار متفاوتی را برای کاربران سایت خود رقم بزنید.

فیلد انتخابگر ماه و سال گرویتی فرم 

در این افزونه یک فیلد جداگانه برای انتخاب ماه و سال استفاده می شود که شما می توانید با قرار دادن آن در فرم گرویتی خود، امکان انتخاب ماه و سال را با ظاهری حرفه ای و تنظیماتی متنوع برای کاربران سایت خود فراهم نمایید.

فیلد انتخابگر استان و شهرستان 

قابلیت جدیدی که از نسخه 2.8 به این افزونه اضافه شده است، فیلدهای پیشرفته انتخابگر استان و شهرستان می باشد. اگر چه فیلدهای استان و شهر به طور پیشفرض در میان فیلد آدرس گرویتی فرم قابل استفاده هستند، اما عدم امکان استفاده مستقل این فیلدها و مشاهده برخی اختلالات و محدودیت ها در استفاده از فیلد آدرس گرویتی فرم، ما را بر آن داشت که فیلدهای جدیدی را در این افزونه طراحی کنیم که اولا امکان جایگذاری مستقل آن ها در فرم نسبت به یکدیگر وجود داشته باشد و ثانیا تداخلات موجود در فیلدهای آدرس گرویتی فرم برطرف شود. از نقاط قوت این فیلدها، وجود لیست دقیق تری از استان ها و شهرستان های کشور عزیزمان ایران است. همچنین در فیلد استان امکان حذف استان ها از لیست به طور دلخواه وجود دارد. فیلد شهرستان از مقدار انتخاب شده در فیلد استان پیروی می کند و اگر از چند فیلد استان در فرم استفاده شود، می توانید تنظیم کنید که فیلد شهرستان از کدام یک از فیلدها پیروی کند. فیلدهای انتخاب استان و شهرستان در دو نوع فیلد کشویی و قابل سرچ در این افزونه قابل استفاده هستند.

این تازه ابتدای راه است. ما در آینده قابلیت های جدید و حرفه ای تری به این افزونه پر کاربرد خواهیم افزود.

پس در بخش بازخوردها، ما را در توسعه و ارتقاء کیفیت افزودنی فیلدهای فارسی گرویتی فرم یاری دهید. بی صبرانه منتظر دریافت نظرات و پیشنهادهای شما هستیم.

افزونه فیلدهای فارسی گرویتی فرم یک افزونه کاملا ایرانی براساس نیازمندی های مدیران سایت های ایرانی می باشد. این افزونه را در هیچ فروشگاه دیگری پیدا نخواهید کرد. با خرید این افزونه از راست چین، می توانید از 6 ماه پشتیبانی رایگان کمتر از 24 ساعت و دسترسی دائمی به فایل های بروزرسانی آن برخوردار شوید.

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.0

سوالات متداول افزونه فیلدهای فارسی گرویتی فرم

بله این افزونه حاوی پیشرفته ترین فیلدهای تاریخ و ساعت و همچنین فیلدهای انتخاب ماه و سال می باشد که از تاریخ شمسی پشتیبانی می کنند. البته می توانید در تنظیمات فیلد از تاریخ میلادی نیز استفاده کنید.
فیلد تقویم گرویتی فرم فارسی، ظاهری ابتدایی و امکاناتی محدود دارد. اما فیلدهای تاریخ در این افزونه، امکانات متنوعی از جمله فرمت های تاریخ، جداکننده ها، نحوه انتخاب و نوع تاریخ را دارد و علاوه بر آن از ظاهری پیشرفته تر برخوردار می باشد.
این افزونه یک تب بازشو به تب فیلدهای افزونه گرویتی فرم با نام فیلدهای طلوع ارتباطات اضافه می کند که از آنجا می توانید فیلدها را استفاده کنید.

لیست تغییرات

نسخه 3.0.2 - 13 بهمن 1402
 • ترجمه برخی از عبارات
نسخه 3.0.1 - 28 آذر 1402
 • سازگاری با نسخه جدید و تغییرات استایل گرویتی فرم

آخرین پرسش و پاسخ

saeidansari
saeidansari

سلام خدمت شما کارشناس محترم
آیا در افزونه فیلدهای فارسی گرویتی فرم امکان این هست که شماره شبا رو به صورت کلی از کاربر گرفت و محدود به یه بانک نباشه مثلا یک فیلد شبا قرار بدیم و اگه شبا درست بود تایید بشه مهم نباشه که برای کدوم بانک باشه ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به saeidansari
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله چنین امکانی وجود دارد.
موفق باشید.

i.davoudi
i.davoudi

با سلام
من میخوام در صفحه ای به نام نمایندگان لیست نمایندگان رو بر اساس نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، ادرس، عکس از داروخانه ها و ادرس لینک شده (منظور بتوان در ادرس لینک قرار داد تا کاربر با کلیک بر روی لینک ادرس را در اپلیکشن های بلد و ... ببیند) وارد کنم و اطلاعات انها را در قالب فرم لیست به کاربر نمایش بدم و در بالای فرم لیست یک فرم سرچ هم داشته باشم که بسته به اطلاعات فرم لیست بتونم سرچ انجام بدم. ایا این پلاگین این قابلیت را دارد؟
با تشکر

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به i.davoudi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر با عرض پوزش چنین امکانی در این افزونه وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

cjk
cjk

با سلام ایا این افزونه با ادان امضا تداخل ایجاد میکنه ؟ چون در فرم هام تاریخ شمسی را قرار بدم دیگه امضا کار نمیکنه

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به cjk
 • طراح محصول

عرض ادب
بله این مورد با افزونه بررسی شده و تداخلی بین دو افزونه مشاهده نشده است.
موفق باشید.

delpasand
delpasand

سلام
در مورد فیلد تاریخ آیا با گرویتی ویو سازگار می باشد؟ مثلا می توان با استفاده از جستجو موجود در گرویتی ویو، بر اساس تاریخ یا بازه تاریخ، جستجو انجام داد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به delpasand
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
این مورد بیشتر بستگی به افزونه گرویتی ویو دارد. نسخه اورجینال گرویتی ویو از تاریخ شمسی به کلی پشتیبانی نمی کند. در میان نسخه های فارسی شده ی موجود در بازار هم نسخه ای نبوده که با تاریخ شمسی سازگار شده باشد. با این شرایط، اگر می خواهید مقادیر فیلدهای این افزونه را در گرویتی ویو جستجو کنید، باید آن ها را به صورتِ متنِ دقیقِ مقدارِ موردِ نظر سرچ کنید تا نتایج نشان داده شود.
موفق و پیروز باشید.

emilio
emilio

با سلام، مورد اول اینکه فرم گرویتی در حالت عادی برای قیمت خوردن از اعداد فارسی پشتیبانی نمیکنه حتما باید کاربر با موبایل از کیبورد انگلیسی استفاده کنه آیا با این افزونه این مشکل حل میشه؟ مورد دوم، تو آپدیدت جدید گرویتی یه سری چیزا مثه (ضروری) تو فرم با (Required) نشون داده میشه، اینا هم خودکار فارسی میشن یا نه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به emilio
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
مورد اول : برای این این منظور بهتر است از افزونه "مدیریت کاراکترهای ورودی فیلدهای گرویتی فرم" که لینک آن در زیر قرار داده می شود استفاده فرمایید :
https://www.rtl-theme.com/gravity-forms-persian-characters-wordpress-plugin/
مورد دوم : این مورد را می توانید در بخش تنظیمات گرویتی فرم تغییر دهید و نیازی به خرید افزونه نیست.
موفق و پیروز باشید.

amir.rafiee
amir.rafiee

سلام وقت بخیر. می خواستم بدونم این محصول فقط با المنتور کار میکنه؟ یا با ویژوال کامپوزر هم کار میکنه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به amir.rafiee
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
این افزونه کاربردی در هیچ یک از صفحه سازها ندارد.
توضیحات محصول را به دقت مطالعه فرمایید.
موفق باشید.

peyman1390
peyman1390

سلام
آیا با گرویتی ویو سازگاز هستش؟مثلا باinline editمیشه فیلد های افزونه شمارو دورن خطی ویرایش کرد؟
همچنین تاریخ ها رو میشه با جدول ویو سورت کرد مثلا از این تاریخ به بعد نمایش داده بشه؟
بهتر نبود فیلد تاریخ خود گرویت فرم رو درست فارسی میکردین چون اصلا درست فارسی نشده و با خیلی از اکستنش ها مثلا محدودیت تاریخ و...کار نمیکنه

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به peyman1390
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
افزونه با گرویتی ویو سازگار است و میتوانید اطلاعات فیلدها را ویرایش کنید.
در خصوص سورت کردن تاریخ ها این مورد در گرویتی ویو تست نشده است.
موفق باشید.

peyman1390
peyman1390 در پاسخ به peyman1390

باinline edit منظورمه نه ویرایش خود گرویتی ویو

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به peyman1390
 • طراح محصول

باسلام و عرض ادب
بله با این افزونه نیز سازگار می باشد.

ferimohamadi
ferimohamadi

سلام و وقت بخیر
از افزونه گرویتی فرمز برای فرم رزرو استفاده کردیم اما مشکل غیرفعال شدن تاریخهای رزرو هست و تمامی تاریخها قابل انتخاب است. ایا این افزونه می تواند تاریخهای رزرو شده را غیرفعال نمایش دهد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به ferimohamadi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر متاسفانه در این افزونه چنین امکانی وجود ندارد.
موفق باشید.

ronak23
ronak23

سلام وقت بخیر
میخاستم بدونم مانند این فرم را میشه با این افزونه در آورد یا خیر ؟
http://bakhtartajhiz.com/ourservices/reception
یعنی 4 فیلدی که به فیلدهای دیگر نیز وابسته باشند

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به ronak23
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله می توانید با استفاده از این افزونه چنین فرمی را راه اندازی نمایید.
موفق و پیروز باشید.

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به ronak23
 • طراح محصول

کاربر گرامی!
منظور از پاسخ قبلی، امکان استفاده از فیلدهای استان و شهرستان در فرم مورد نظر با استفاده از این افزونه وجود دارد. برای فیلدهای مربوط به بیمارستان و نام جراحان، این افزونه نمی تواند کمکی به شما کند. برای این فیلدها باید از منطق شرطی استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
بستن