افزونه CRM فارسی، پلاگین حرفه ای FluentCRM
120 فروش
از 21 رأی
86% رضایت
94% رضایت پشتیبانی
از 16 رأی
A+ پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
845 هزار تومان
قیمت محصول:
845,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 75
 • پشتیبانی

افزونه CRM وردپرس فارسی | افزونه crm برای وردپرس 

معرفی افزونه fluentCRM

افزونه fluentCRM یک افزونه وردپرس مدیریت است که یک CRM یا سیستم مدیریت مشتری را به وردپرس اضافه می‌کند. اگر چه این سیستم خیلی ساده به نظر می‌رسد اما امکانات پیچیده و پیشرفته‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد و سرعت کار با آن بی‌نظیر است! افزونه وردپرس مدیریت ارتباط یا مشتری fluentCRM با پلاگین‌های مختلف مانند ووکامرس، lifterLMS، لرن دش و سایر پلاگین‌های محبوب وردپرس هماهنگ است  و امکانات زیادی را برای شما فراهم می‌کند که در ادامه به معرفی هر کدام پرداخته ایم.

بنابراین فرقی نداره مشتریانت در کدوم یکی از افزونه های آموزشی و فروشگاهی باشن؛ قراره مدیریت اونها به سادگی انجام بشه.

اینکار در کمتر افزونه ای امکانپذیر است.

فلوئنت سی آر اِم یا fluentCRM چه کمکی به شما میکنه؟

به زبان ساده، با این افزونه crm وردپرس می‌توانی کمپین‌های فروش ایمیلی راه‌اندازی کنی، در سایتت اتومیشن راه‌اندازی کنی، امکانی که کمک می‌کنه بیشتر بفروشی. می‌تونی مخاطبانت را مدیریت کنی، یعنی یک CRM در سایتت در اختیار داری که می‌تونی علاقه‌مندان و مشتریانت رو دسته‌بندی کنی و آن‌ها را در لیست‌های مختلف قرار بدی و به هر کدام ایمیل‌های اختصاصی ارسال کنی. تمام امکانات یک سیستم حرفه ای CRM رو می تونید ببینید.

 

قبل از هر اقدامی پیشنهاد می‌کنم ویدیو معرفی را ببینید.

در این ویدیو قابللیت‌های کاربردی FluentCRM Pro را توضیح داده‌ام

 

 

اگر می‌خواهی بیشتر بدانی ویدیو معرفی کامل افزونه CRM حرفه ای را از انتهای صفحه ببین

در این ویدیو اکثر امکانات بلواِنت سی آر آیم پرو توضیح داده شده است

معرفی افزونه FLUENTCRM

 

امکانات و ویژگی های FLUENTCRM، افزونه CRM وردپرس فارسی

با خرید FluentCRM چه امکاناتی در اختیار شماست؟

تنظیمات FLUENTCRM

امکان دسته بندی مخاطبین در افزونه CRM

شما می‌توانید مخاطبین خود را بر اساس لیست‌ها (گروه کلی مخاطبین)، برچسب‌ها (مخاطبین با ویژگی‌هایی خاص) و یا بخش‌های پویا (کاربران با عمکردی خاص مثلاً یک شهر، کشور یا زبان خاص یا عملکردهایی چون باز کردن یا کلیک روی ایمیل) به دسته‌های دلخواه تنظیم کنید تا بر اساس این دسته بندی‌ها، کمپین‌های ایمیلی یا قیف‌های فروش اتوماتیک ایجاد کنید. حتی بر اساس این موارد (لیست‌ها، برچسب‌ها و بخش‌های پویا) می‌توانید بخش‌هایی از محتوای سایت را به کاربرانی نمایش دهید یا نمایش ندهید! (ویدیوهای آموزشی را بعد از خرید ببینید)

دسته بندی مشتریان در افزونه crm وردپرس فلوئنت

امکان ایجاد کمپین‌های ایمیلی

می‌تونی کمپین‌های ایمیلی راه‌اندازی کنی، خیلی ساده و با چند کلیک یک ایمیل حرفه‌ای ایجاد کنی، انتخاب کنی که به چه دسته‌ای از مخاطبان از چه لیست و برچسبی می‌خواهی ارسال را انجام بدی، بعد تعیین می‌کنی که چه زمانی ارسال انجامشه، همین الان یا درآینده. حتی می‌تونی از امکان AB تست هم استفاده کنی و ایمیل را با دو موضوع مختلف ارسال کنی، اینطوری نرخ باز شدن ایمیل‌هات بالاتره…

کمپین های ایمیلی FLUENTCRM

امکان ایجاد ایمیل‌های متوالی (سری‌های ایمیلی)

فرق توالی ایمیلی با کمپین اینه، که اینجا چند ایمیل را تنظیم می‌کنی که برای مخاطب ارسال شوند. مثلاً 7 ایمیل تنظیم می‌کنی که افرادی که در سایتت عضو شدند روزانه دریافت کنند. نکته جذاب این سری‌های ایمیلی اینه که می‌تونی بازه زمانی براشون مشخص کنی.

مثلاً بگی در بازه زمانی 7تا 9صبح ایمیل‌ها ارسال شوند. این با توجه به نوع مخاطبت می‌تونه کمک کنه نرخ باز شدن و کلیک کاربر بیشتر شه و در نتیجه باعث افزایش فروشت میشه.

قیف فروش در افزونه crm وردپرس فارسی

امکان ایجاد اتومیشن (قیف‌های فروش اتوماتیک بسازید)

از این امکان که دیگه نگم برات، پیشرفته‌ترین پلاگین وردپرس برای ایجاد قیف‌های فروش اتوماتیک ایمیلی در افزونه CRM.

شما می‌تونی هر زمانی که بخواهی

 • مثلاً کاربری در سایتت عضو شد
 • کاربری محصولی خرید (یا محصول خاصی خرید، یا از دسته‌ای از محصولات خریدی انجام داد)
 • کاربری در دوره‌ای از LMS (LifterLMS، TutorLMS، LearnDash) عضو شد یا دوره را تکمیل کرد و …
 • کاربری فرمی را در المنتور پرو یا فلوانت فرم پر کرد

ایمیل یا سری از ایمیل یا اتومیشنی را برایش فعال کنی و با شرط‌هایی که قرار می‌دهی ایمیل‌های اختصاصی ارسال کنی…

به این ترتیب هر زمان کاربری محصولی خرید به بخش بعدی قیف فروشت هدایتش کنی و فروش‌های بیشتری را تجربه کنی، به این ترتیب مشتریان راضی‌تر و وفادارتری هم خواهی داشت.

افزونه fluentCRM

لینک‌های هوشمند بسازید

یکی دیگر از امکانات افزونه مدیریت ارتباط با مشتریان این است که می توانید با لینک‌های هوشمند می‌توانید وقتی کاربر هرجایی کلیک کرد تعیین کنید از چه لیستی حذف شود و به چه لیستی اضافه شود. حتی می‌توانید برچسب‌های کاربر را مدیریت کنید. این کار چه فایده‌ای دارد؟ شما با این کار می‌توانید تشخیص دهید که مخاطب به چه مواردی علاقه مند است؟ مثلاً مخاطبی که روی دکمه یا متنی در ایمیل شما یا هر جایی از سایت (برای مخاطبین عضو شده) کلیک کند، شما می‌توانید به لیست یا برچسبی را اعمال یا حذف کنید! حال با این کار پیشنهادات ویژه‌ای را به او ارائه دهید.

افزونه fluent CRM وردپرس

گزارش گیری پیشرفته پلاگین CRM از کمپین‌ها و سری‌های ایمیلی، قیف‌های فروش اتوماتیک

یکی از مواردی که برای اینترنت مارکتینگ و بازاریابی ایمیلی اهمیت زیادی دارد،  آنالیز دقیق فرایندهاست. مثلاً می‌دونم تو هم مثل من دوست داری بدونی ایمیل‌هات چقدر باز شدند، چه نرخ کلیکی داشتند، در هر بخش از قیف فروش، چه تعدادی به مرحله بعد رفتند و چند درصد ریزش داشتی، تا بتونی اصلاحش کنی و در کمپین‌های بعدی فروش بیشتری را تجربه کنی…

این آمار در اختیارت هست و حتی با راهکارهایی می‌تونی با استفاده از UTM آمار را در گوگل آنالیتیکس ثبت کنی و یک آنالیز لذت‌بخش را تجربه کنی…

و سرانجام راه حل کامل بازاریابی در وردپرس

همه ویژگی های ضروری که برای رشد سریع شما نیاز دارید

   مدیریت کمپین‌های ایمیلی

می‌توانید کمپین‌های ایمیلی را ایجاد، ارسال و مدیریت کنید. ایمیل‌ها را به سادگی در خود وردپرس بنویسید، مخاطبان مورد نظر خودتان را از لیست‌ها و برچسب‌ها انتخاب کنید و روی ارسال بزنید و کار تمام است. همچنین می‌توانید زمان ارسال را زمان‌بندی کنید.

   مدیریت مخاطبان 360 

مخاطبان خود را مدیریت کنید. از اطلاعات مخاطبان گرفته تا محصولاتی که خریداری کرده‌اند و دوره‌هایی که شرکت کرده‌اند و ایمیل‌هایی که دریافت‌کرده‌اند و لیست‌ها و برچسب‌هایی که بر آن‌ها اعمال شده است را در یک نگاه ببینید.

   تقسیم‌بندی هوشمند مخاطبین

با استفاده از این افزونه CRM مخاطبین را برا اساس ویژگی‌ها در دسته‌بندی‌های مختلف قرار دهید. لیست‌ها، برچست‌ها، بخش‌های پویا مواردی هستند که می‌توانید علاقه‌مندان و مشتریان خود را دسته‌بندی کنید و ایمیل‌ها شخصی هر گروه را ارسال کنید تا بیشتر بفروشید.

 توالی یا سری‌های ایمیلی

افزونه FluentCRM این امکان را دارید تا ایمیل‌های پشت سر هم (بدون محدودیت) ایجاد کنید و آن‌ها در اتومیشن استفاده کنید. در اینجا این قابلیت را دارید تا ایمیل‌ها را در بازه زمانی دلخواه اراسال کنید مثلاً ایمیل‌ها روزانه بین 10 تا 12 ارسال شوند.

    بازاریابی ایمیلی اتوماتیک در افزونه CRM حرفه ای

این امکان یک قابلیت خارخ‌العاده است که تا کنون در وردپرس نبوده است. شما می‌توانید قیف‌های فروش ایمیلی اتوماتیک ایجاد کنید و مخاطبان خود را شگفت‌زده کنید. می‌توانید work flow های ساده و پیشرفته ایجاد کنید و علاقه‌مندان را به خریداران تبدیل کنید.

  گزارشات پیشرفته 

در افزونه FluentCRM رشد لیست ایمیل خود را ببینید. بررسی کنید که در هر بخش از قیف فروش شما چه میزان ریزش داشته‌اید. همچنین میزان باز شدن ایمیل‌ها و میزان کلیک روی لینک‌های ایمیل را ببینید و با آنالیز دقیق فروشتان را افزایش دهید.

سوالات متداول در کار با افزونه FluentCRM

برای ارسال ایمیل‌های محدودیتی هست؟
نه از طرف ما هیچ محدودیتی نیست، اگر سرور شما هم محدودیتی برای ارسال ایمیل دارد می‌توانید از smtp استفاده کنید.

چه تعداد مخاطب می‌تونم اضافه کنم؟
محدودیتی ندارد، بر خلاف سرویس های ایمیل مارکتینگ که بر اساس تعداد مخاطب باید هزینه بیشتری بپردازید، اینجا ما هیچ محدودیتی نداریم و می‌توانید بی‌نهایت مخاطب داشته باشید.

ایمیل ها چگونه ارسال می شوند؟
ایمیل‌ها از طریق سرور سایت شما ارسال می‌شوند. اگر محدودیتی داشتید می‌توانید از پلاگین رایگان ما fluent smtp استفاده کنید و از سرویس‌های مثل amazon ses، sendGrid، MailGun و … استفاده کنید.

آیا FluentCRM به صورت 100% روی هاست خودم قرار دارد؟
بله، fluentCRM به صورت 100% روی هاست خودتان میزبانی می‌شود و هیچ اتصالی به هیچ‌یک از سرورهای ما نخواهد داشت.

آیا fluentCRM‌ باعث اختلال در عملکرد وردپرس نمی‌شود؟
قطعاً نه، ما مطمئینیم که افزونه FluentCRM روی سایت شما تاثیر منفی نمی‌گذارد. همه اطلاعات مخاطبین و کمپین‌های ایمیلی شما در پایگاه داده سفارشی ذخیره می‌شود.
این برنامه فقط در داشبورد مدیریت اجرا می‌شود و تاثیری در سمت کاربر ندارد و بسیار سریع و به صورت ایجکس است.

عملکرد FluentCRM چقدر قابل اعتماد است؟
برای ما سرعت و عمللکرد بیش از هر چیزی مهم است. پلاگین FluentCRM در سمت یوزر (فرانت اند) چیزی بارگذاری نمی‌کند و در پس‌زمینه کار می‌کند. بنابراین اگر روزانه یک میلیون ایمیل هم ارسال کنید وب سایت شما بی‌تاثیر خواهد ماند.

چه پلاگین‌هایی با FluentCRM هماهنگ هستند؟
WooCommerce
Easy Digital Downloads
Fluent Forms
MailOptin
Elementor Forms
LifterLMS
LearnDash
TutorLMS
AffiliateWP
Paid Membership Pro
WishList
Restrict Content Pro
MemberPress
WPFusion
Uncanny Automator
AutomatorWP (بزودی)

می‌توانید بر اساس هر عملکردی در هر پلاگین، محرکی تنظیم کنید و اقدامی را تعریف کنید. با این قابلیت می‌توانید قیف‌های بازاریابی خود را به هر نحوی که مایلید سفارشی‌سازی کنید. پلاگین‌های بیشتری با گذشت زمان اضافه خواهد شد.

چرا به جای سرویس‌های ایمیل‌مارکتینگ (مثل میلرلایت، سندین بلو، میل چیمپ، سندر دات نت و …)  از  fluentCRM  استفاده کنیم؟

3 دلیل بزرگ در استفاده از این پلاگین پیشرفته CRM وجود دارد:

 1. در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید، وقتی لیست ایمیل شما رشد می‌کند یک دغدغه هزینه‌های ایمیل مارکتینگ است، به ویژه با قیمت دلار شما باید برای همان ماه اول که لیست شما از 1000 نفر  عبور می‌کند، هزینه کنید و حتماً این هزینه بیش از مبلغ پرداختی شما برای این پلاگین است.

مثلاً سرویس محبوب میلر لایت از 1001 نفر تا 2500 نفر 15 دلار هزینه دارد که با قیمت فعلی دلار می‌شود 442.000 تومان

قیمت 15 دلار با ایرانی کارت (442.000 تومان)

مقایسه با سرویس ایرانی نجوا

حتی اگر شما از یک سرویس داخلی استفاده کنید (مانند سرویس نجوا) برای داشتن امکانات اتومیشن به پلن با حداقل پرداختی ماهیانه 600.000 تومان دارید!

توجه داشته باشید که که هزینه‌های پرداختی شما برای هر ماه است اما برای خرید این پلاگین یک بار پرداخت خواهید داشت و یک عمر لذت ببرید.

2. لیست ایمیل شما در سایت خودتان و امن است. در تجربه‌ای که بعضی از دوستان من داشتند، در استفاده از سرویس‌های خارجی (میلچیمپ در چند سال قبل و میلرلایت حتی همین الان) بدون اخطار اکانتشان مسدود شد و اگر با زمان بندی مناسب از لیست خود خروجی نگرفته بودند بخش زیادی از لیست ایمیل‌شان را از دست می‌دادند.

اما اینجا خیالتان راحت است که کل اطلاعات روی سایت خودتان است و اگر از سایتتان به طور منظم بکاپ می‌گیرید نگرانی نخواهید داشت و لیست ایمیل و اطلاعات مشتریان شما امن است.

3. امکانات مشابه حتی کمی بیشتر نسبت به سرویس‌های ایمیل مارکتینگ. تقریباً تمامی امکاناتی که سرویس‌های ایمیل مارکتینگ دارند را در اختیار دارید حتی کمی امکانت بیشتری هم در اختیار شماست، مثلاً با یکپارچه بودن پلاگین با وردپرس شما براحتی می‌توانید از مخاطبینی که در پلاگین‌های مختلف دارید استفاده کنید، (مثلاً افرادی که در دوره‌های آموزشی شما شرکت کرده‌اند با پلاگین‌های LMS یا محصولی را از طریق ووکامرس خریدند یا فرمی را پر کردند و …) را در مخاطبین و دسته‌بندی‌های دلخواه خود وارد کنید و کاربر را با ارسال ایمیل‌های شخصی‌سازی شده شگفت زده کنید.

حالا با تهیه این افزونه CRM:

 1. مبلغ کمتری بپردازید
 2. خیالتان راحت است که تحریم و صیانت و … باعث از دست رفتن حسابتان نمی‌شود
 3. امکانات حرفه‌ای‌تری هم دارید…

fluentCRM

افزونه fluentCRM به همراه فایل آموزشی

با خرید و دانلود افزونه fluentCRM از راست چین کمپین های ایمیل مارکتینگ هوشمند طراحی کنید و از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت این افزونه CRM بهره مند شوید.

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.8

سوالات متداول افزونه CRM فارسی، پلاگین حرفه ای FluentCRM

صاحبان سایت، صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین فروشگاهی، آموزشی و خدماتی که می‌خواهند از ایمیل‌مارکتینگ برای رشد کسب‌وکارشان استفاده کنند. این ابزار کمک می‌کند ایمیل مارکتینگ فوق پیشرفته‌ای را در سایت خود تجربه کنید
با نصب این پلاگین مجموعه‌ای از امکانات به سایت شما اضافه می‌شود، این امکانات شامل: ۱. بخشی برای مدیریت مخاطبان سی‌آر ام داخلی سایت شماست ۲. امکان گروه‌بندی مخاطبین شامل لیست، برچست و بخش‌های پویا را در اختیار دارید. ۳. می‌توانید کمپین‌های ایمیلی برای اعضا ارسال کنید. ۴. می‌توانید توالی‌های ایمیلی (شامل چندین ایمیل زمان‌بندی‌شده) ایجاد کنید مانند توالی ایمیل خوش‌آمدگویی ۵. می‌توانید اتومیشن‌های ایمیلی ایجاد کنید (ایمیل‌های اتوماتیکی که بر اساس رفتار مخاطب مانند خرید، پر کردن فرم، عضویت در سایت، شرکت در یک دوره آموزشی و ...) ۶. می‌توانید گزارشات کاملی از قیف‌های فروش خود و کمپین‌ها و توالی‌های ایمیل خود دریافت کنید. و ده‌ها امکان دیگر...

لیست تغییرات

نسخه 2.8.44 - 30 بهمن 1402
 • * بهبود زمانبندی عمل برای ارسال ایمیل
 • * پیوند اشتراک گذاری ایمیل کمپین اضافه شد
 • * کدهای هوشمند جدید – کاربر وردپرس
 • بهبود امنیت در ورود خودکار برای پیوندهای هوشمند
 • پشتیبانی از ادغام WooCommerce HPOS
 • رفع مشکلات تاریخچه سفارش مشتری
 • بهبود سازگاری حافظه پنهان Litespeed
 • * ایمیل Multi Threader - ایمیل ها را سریعتر ارسال کنید
 • گروه بندی فیلدهای مخاطبین سفارشی
 • لغو اشتراک با یک کلیک
 • سازگاری آپلود تصویر با وردپرس 6.4 رفع شد
 • وارد کردن مخاطب با نام شرکت در حال حاضر پشتیبانی می شود
 • بهبود وارد کردن کمپین فعال (به لطف WPFusion)
نسخه 2.8.33 - 23 آبان 1402
 • مشکل Webhook رفع شد
 • فونت های گوگل را با فونت bunnycdn جایگزین کنید
 • فعال/غیرفعال کردن ادغام هوش مصنوعی برای سازنده بصری (در تنظیمات Experimenta)
 • رفع مشکل فاصله و اندازه فونت
 • بهبود و رفع اشکال در پاورقی جهانی و سفارشی
 • رفع مشکل نحو در تاریخچه ایمیل تکراری
 • سازگاری WooCommerce HPOS اضافه شد
 • بهبود رابط کاربری آخرین بلوک پست در Email Builde
 • گزینه لغو اشتراک با یک کلیک در ویژگی های انطباق اضافه شد
 • سازگاری آپلود تصویر با وردپرس 6.4 رفع شد
 • محاطب با نام شرکت در حال حاضر پشتیبانی می شود
 • بهبود ایمپورت کمپین فعال (به لطف WPFusion)

آخرین پرسش و پاسخ

armanarman
armanarman

سلام
نمیشه کاری کرد بجای ارسال ایمیل sms بده ؟ یا هردو؟

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به armanarman
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
در این خصوص تیکت بزنید
با احترام

armanarman
armanarman در پاسخ به armanarman

سلام من این محصول رو خرید نکردم هنوز و این پرسش برام مهم تا خرید کنم

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به armanarman
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
این مورد به صورت پیش‌فرض روی پلاگین نیست.
انجام این کار به صورت اختصاصی و با پرداخت هرینه مجرا قابل انجام است.
با احترام

samiramh
samiramh

سلام وقتتون بخیر
من یک فرم شبیه به این لینک میخواهم طراحی کنم
://new.mreu.ir/union/consulting.aspx
که بعد از زدن دکمه ارسال، کد پیگیری بده به مخاطب و قابلیت پیگیری همون کد رو توی یک صفحه دیگه داشته باشه.
میخواستم بدونم با این افزونه میتوانم انجامش بدم؟

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به samiramh
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
خیر این افزونه ایمیل مارکتینگ است. از افزونه‌های فرم‌ساز استفاده کنید.
با احترام

yashekabir
yashekabir

سلام وقت به خیر،
فرم‌ساز سایت ما Gravity forms هست. پلاگین شما با این فرم‌ساز کار نمیکنه؟

yashekabir
yashekabir در پاسخ به yashekabir

آقای پورخالقی، اگر اتصال این افزونه رو به گرویتی فرمز مهیا کنید و از کارایی پلاگین هم مطمئنمون کنید، سریعتر خرید رو تکمیل میکنیم تا هرچه زودتر از شر معدود سرویسهای اسفناک موجود داخلی، که دارن با قیمتهای بالا خدمات پر از اشکال رو به ما و امثال ما میفروشن راحت بشیم. حتی پشتیبانی درستی هم ندارن. هفته‌ها طول میکشه که به یه سوال ساده جواب غلط بدن و دوباره باید همون سوال یا ایراد پیش اومده رو تکرار کنیم و باز روزها صبر کنیم برای جواب غلط بعدی...

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به yashekabir
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
به شکل پیش‌فرض خیر
اما می‌توانید از طریق پلاگین فیوژن که ما در راستچین ارائه کردیم اطلاعات گرویتی را نیز به فلوانت سی آر ام منتقل کنید.
همچنین با اددانوب هوک گرویتی نیز امکانش هست.
با احترام

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به yashekabir
 • طراح محصول

بله تشخیص اینکه فیوژن مناسب کسب‌وکار شماست یا خیر با خود شماست اما فکر می‌کنم در اغلب کسب‌وکارها فیوژن و قابلیت‌های بی‌نظیرش قابل استفاده است.
مثلا قبلیت نمایش منوها یا بخش‌هایی از صفحه که با المنتور طراحی شده است به کاربرانی با تگ خاص
اعمال تخفیف اتوماتیک به کاربران با تگ‌های خاص و ...
ولی در عین حال بهترین تصمیم‌گیرنده شما هستید
موفق باشید

yashekabir
yashekabir در پاسخ به yashekabir

متشکرم. فیوژن رو بررسی کردم. خیلی پلاگین گسترده و کاربردی هست ولی، به جز انتقال اطلاعات گرویتی فرمز، بقیه امکاناتش زیادش به درد سایت فروشگاهی ما نمیخوره متاسفانه. خیلی دوست داشتیم که از فلوئنت سی آر ام به جای سرویسهای ایمیل مارکتینگ داخلی استفاده کنیم ولی گویا امکانش نیست.

yashekabir
yashekabir در پاسخ به yashekabir

ممنون بابت توضیحات کامل و مفیدتون.
2 تا سوال دیگه دارم و ممنون میشم اگر جواب بدید:
1- اگر گرویتی فرمز رو غیرفعال و به جاش فلوئنت فرمز رایگان رو نصب کنیم، همون کارهایی رو که با گرویتی فرمز انجام میدیم میشه انجام بدیم یا به خاطر رایگان بودنش محدودیت داره؟ ما کلاً 3 جور فرم داریم: فرم عضویت در فوتر، فرم تماس با ما، فرم صفحه فرود برای گرفتن ایمیل و ایمیل اتومیشن.
2- تعداد ایمیل ارسالی بالا نداریم و اتوماتیک کردن ایمیلها اولویت ما هست (مخصوصاً ایمیلهایی که باید طبق بازه‌های زمانی تعریف شده در ورک‌فلو‌ها برای کسایی که در صفحه فرود ایمیلشون رو میدن ارسال بشه). حتماً باید SMTP فعال بشه و باید به یکی از سرویسهایی که توی فیلم آموزشی اشاره کردید وصل بشیم و هزینه بپردازیم یا لازم نیست؟ چون با تست پلاگین رایگان و فعال کردن این بخش کانفلیکت ایجاد شد.

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به yashekabir
 • طراح محصول

بله می‌توانید فلوينت فرم را فعال کنید اما نسخه رایگان آن شاید همه نیاز شما را بر طرف نکند.
۲. در مورد ارسال‌ها اگر تعدادش بیش از ۵۰۰ ارسال در روز نیست احتمالا نیاز به smtp ندارید و هاست خودتان می‌تواند این تعداد را اراسل کند. البته این مورد را می‌توانید از هاستینگ خود بپرسید (که چه تعداد ارسال مجاز ایمیل در روز دارید)
با احترام

yashekabir
yashekabir

سلام وقت به خیر؛
به جز هزینه‌ای که برای پلاگین پرداخت میکنیم، بعد از نصب، هزینه دیگه‌ای هم باید بپردازیم؟ مثلاً برای اتصال به یک سرویس خاص.

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به yashekabir
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
پاسخ این سوال بستگی به تعداد ارسال‌های ایمیل شما دارد. مثلا اگر تا ۵۰۰ ایمیل در روز ارسال می‌کنید می‌توانید بدون هزینه اضافه از هاست خود یا Gmail برای ارسال استفاده کنید. اما اگر روزانه بیش از این تعداد ارسال دارید نیاز است از یک سرویس SMTP استفاده کنید. (که سرویس‌هایی در آموزشی که پس از خرید دریافت می‌کنید که خودمان استفاده می‌کنیم، پیشنهاد شده است)
با احترام

yashekabir
yashekabir در پاسخ به yashekabir

ممنون بابت پاسخگویی سریع شما. این روزها دریافت سریع جواب سوال از نعمتهای الهی محسوب میشه و باید مراسم شکرگزاری براش انجام شه.

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به yashekabir
 • طراح محصول

خواهش می‌‌کنم
امیدوارم موفق باشید

ideh-negar
ideh-negar

سلام
دوتا سوال
1-ایا قسمت گزارش گیری ، تعداد ایمیل های باز شده توسط یوزر هارو هم اعلام میکنه ؟
2- ایا امکان unSubscribe کرد ایمل ها هم برای کاربران وجود داره ؟

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به ideh-negar
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
۱. بله گزارش ایمیل‌های باز شده در گزارشات موجود است
۲. بله امکان لغو عضویت توسط کاربر وجود دارد و همین طور تایید دابل اپتین (Double Opt-in) برای عضویت وجود دارد.
با احترام

dearmostafa
dearmostafa

سلام جناب مهندس
سال نو مبارک
برای فروشگاه های اینترنتی که متأسفانه مشتریان ایمیل خود را به درستی وارد نمی کنند و یا اینکه ثبت نام ها با موبایل انجام می شود، آیا راهکاری دارید و این افزونه می تواند نیاز ما را بر اساس شماره موبایل برآورده سازد؟
مهرتان را سپاس

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به dearmostafa
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
این پلاگین برای ایمیل مارکتینگ است. اگر مایلید امکان ارسال پیامک یا واتساپ به صورت اتومیشن را داشته باشید نیاز است به صورت اختصاصی برای شما انجام دهیم. می‌توانید به ایمیل [email protected] درخواست خود را بفرستید.
با احترام

ideh-negar
ideh-negar

سلام و خسته نباشید
دوتا سوال داشتم ..
سوال اول چون وقت نکردم توضیح محصول رو کامل بخونم گفتم از خودتون بپرسم اونم اینه که فرق محصول شما با محصولای مارکت های ایرانی چی هست .. به جز ویدئوهای آموزشی
سوال 2 اینکه آیا شما تو ویدئوها اموزش اتصال به smtp رو هم یاد دادید ؟
مثلا smtp سایت های خارجی، پولی و یا رایگان رو ..
ممنونم

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به ideh-negar
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
۱. با کدام محصول کدام مارکت ایرانی؟ اگر نمی‌توانید نام ببرید تیکت بفرستید.
۲. بله نحوه اتصال گفته شده اما نه برای همه شرکت‌ها (البته معمولاً روال کلی کار یکی است)
با احترام

vorgun69
vorgun69

سلام و احترام
1- جناب پورخالقی امکان ارسال پیامک در فلوانت CRM فراهم شده ؟
در نظرات خوندم که درحال آماده سازی هستین و همچین تصمیم دارین
میخواستم این افزونه کاربردی و خوبتون تهیه کنم و ارسال پیامک های رشته ای و از قبل تعریف شده خیلی برای ما مهم هست

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به vorgun69
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
خیر امکان ارسال پیامک به این پلاگین اضافه نمی‌شود. در این خصوص می‌توانید به ایمیل [email protected] پیام ارسال کنید.
با احترام

valimi
valimi

سلام و عرض ادب
۱. سایتم یک سایت آموزشی هست که ترافیک روزانه آن بالاست.آیا این افزونه سرعت سایتم رو کاهش میده؟چنددرصد روی سرعت سایت اثر میزاره؟
۲. آیا این افزونه خروجی اکسل از اینکه هر کاربر چه محصولی رو خریده در اختیارم قرار میده؟

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به valimi
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
۱. ما افت سرعت محصوصی روی سایت چه در بخش پیشخوان و سمت کاربر سایت مشاهده نکردیم. خود سازنده هم مطرح کرده که در برنامه‌نویسی این پلاگین از روش خاصی استفاده شده است که کمترین تاثیر را در سرعت سایت داشته باشد.
برای بررسی سرعت پلاگین می‌توانید از نسخه رایگان این پلاگین که در مخزن وردپرس وجود دارد استفاده کنید:
https://wordpress.org/plugins/fluent-crm
۲. خیر خروجی اکسل شامل اطلاعات مخاطبین و لیست‌ها و تگ‌هایی که عضو هست می‌شود اما محصولاتی که خرید کرده را نشان نمی‌دهد. اطلاعاتی مانند تعداد کل سفارشات و تاریخ آخرین سفارش را نیز می‌توانید در خروجی ثبت‌کنید.

namiramira
namiramira

سلام
آیا امکان این هست توی این افزونه، من یک فایل اکسل از crm قبلی خودم که شامل اسم مشتری و نوع خریده، بدم و افزونه برام بیاره و جز تاریخچه خریدهای اون فرد اضافه بشه.
هم به پروفایلش، هم من بتونم توی پنل مدیریت ببینم.

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به namiramira
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
می‌توانید یک فایل اکسل از مخاطبین را به CRM داخلی سایت وارد کنید اما اینکه تعیین کنید چه محصولی خریدند امکانش نیست.
با احترام
برای خریدها

Ali Akbar Faraj
Ali Akbar Faraj

با سلام
در کامنت ها دیدم که نوشتید قسمت پیامکی این افزونه آماده شده و فعلا رونماییش نکردید
می خواستم بدونم چطور میتونم قسمت پیامکیش هم داشته باشم؟

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به Ali Akbar Faraj
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
فعلاً فقط به صورت پروژه‌های اختصاصی برای افرادی که تمایل دارند اجرا می‌کنیم.
می‌توانید با ایمیل [email protected] در ارتباط باشید.
با احترام

mirzad
mirzad

با سلام و احترام خدمت جناب آقای پورخالقی
واقعاً افزونه هایی که شما ارائه میدین شگفت انگیز عالی هستند. خواهشمندم در جشنواره ها همیشه شرکت نمایید. مثل همین جشنواره ی عید تا عید. لطفاً تخفیف بزنید همه ی محصولات شما رو امکان خرید داشته باشیم. بهترین عیدی عیدی های شماست. ارادتمند.ممنون از شما

vivizigi
vivizigi

سلام.
من برای بررسی و دمو نسخه انگلیسی رو نصب کردم، هنگام ایمپورت کردن کانتکت ها از csv به صورت اسامی فارسی به مشکل برمیخوره و یونیکد نیست. آیا این مشکل توی نسخه فارسی شده شما هم هست یا نه؟
لطفا جواب بدین که اگر این مشکل رو نداره من اقدام به خرید کنم.

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به vivizigi
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
در نسخه فارسی شده توسط ما این مشکل وجود ندارد و برای راهنمایی بیشتر برای ورود مخاطبین با فایل CSV یک ویدیو ضبط کردیم که از بخش آموزش در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.
با احترام

diracet
diracet

سلام وقت شما بخیر باشه من میخوام crm یک شرکت رو به سایتم وصل کنم با این افزونه آیا میتونم ؟

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به diracet
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
قبل از هر چیز باید مشخص باشه که CRM شرکت چی هست؟

Navid Zahedy
Navid Zahedy

سلام. آیا به پنل پیامکی هم به صورت اتومیشن می شود کمپین درست کرد و اینکه آیا به فرم های گراویتی فرم هم متصل می شود؟

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به Navid Zahedy
 • طراح محصول

سلام
خیر این نسخه برای ارسال ایمیل هست و افزونه دیگری برای پیامک نوشته‌ایم اما برنامه‌ای برای انتشار آن در حال حاضر نداریم.
به فرم‌های گرویتی می‌توانید با وب هوک متصل کنید البته نیاز به اددان وب هوک گرویتی دارید.
با احترام

wikimode
wikimode

سلام وقت بخیر
من به دنبال سیستم اتوماسیون پیامکی مشابه این افزونه هستم.
در پرسش و پاسخ ها اعلام فرمودید این کار را انجام داده اید. ایا زمان مشخصی برای انتشار ان وجود دارد؟
و آیا با فلوئنت متصل و سازگار است؟
با تشکر

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به wikimode
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
بله این مورد را انجام داده‌ایم و با فلواِنت سازگار است.
فعلاً برنامه‌ای برای انتشار آن نداریم، فقط برای دوستانی که تمایل دارند به صورت اختصاصی قابل انجام است.
چون حالت‌های مختلفی مد نظر کاربران است مثلاً بعضی از دوستان می‌خواهند که ایمیل دریافت نشود و بیس کار بر اساس تلفن باشد که نیاز به شخصی سازی زیادی دارد. برای پروژه‌های شخصی بعد از خرید می‌توانید از طریق تیکت یا از طریق ایمیل [email protected] موارد مربوطه را ارسال کنید
با احترام

wikimode
wikimode در پاسخ به wikimode

امکان دارد ویژگی ها این ادان add on را جایی مشاهده کرد.
به کدام درگاه پیامکی متصل می شوند؟ پترن دار ها هم پشتیبانی می شوند؟ مثل فراز اس ام اس؟
هزینه تقریبی این برنامه چقدر است؟
با تشکر

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به wikimode
 • طراح محصول

من جایی ندیدم
فقط به صورت اختصاصی در حال حاضر اضافه کردن پیامک امکانپذیر است. هزینه به صورت اختصاصی خدمت شما در ایمیل یا تیکت اعلام می‌شود
با احترام

Hossein
Hossein

سلام و درود
آیا میشه راهکاری پیاده کرد که این افزونه طوری با افزونه های ال ام اس ترکیب بشه که در حالت های مختلف بشه اعلان های اس ام اسی ارسال بشه ؟ ( ارسال از طریق پترن )
ال ام اس هایی مانند لرن دش و لیفتر ال ام اس
این سوال را در یک محصول دیگر شما هم مطرح کردم که پاسخ را بدانم در هر دو مورد

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به Hossein
 • طراح محصول

این افزونه با ال ام اس های زیر سازگار است اما ارسال پیامک ندارد (پیامک به صورت جداگانه و پروژه اختصاصی قابل انجام است)
lifterLMS لرن دش، لرن پرس و tutorLMS
https://fluentcrm.com/integrations
محصول دیگر اگر فیوژن یا پرستو پلیر است، پرستو با لرن دش و لیفتر و توتور سازگار است
فیوژن هم با همه سازگار است

navidmelon
navidmelon

سلام
من یه نرم افزار CRM میخوام که بازاریاب های تلفنی شرکت بتونن اطلاعات مشتریان رو وارد کنن و برای هر مشتری بتونن توضیحات ثبت کنن، آیا این افزونه این امکان را دارد و برای من مناسب است.

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به navidmelon
 • طراح محصول

سلام
این CRM بیشتر برای ارسال ایمیل بهینه شده است. البته می‌توانید توضیحات هم ثبت کنید ولی امکانات خیلی پیشرفته سی آر ام را ندارد
در عوض امکان اتومیشن ایمیلی را دارد که crm ها این قابلیت را ندارند.
با احترام

marvian
marvian

سلام
وقت بخیر
همون طور که معرفی کردید واقعا این افزونه معرکه است اما ای کاش چندتا آیتم دیگه به صورت اختصاصی روی این افزونه انجام بدید:
1. قابلیت اتومویشن پیامکی
2. قابلیت اتومیشن پوش نوتیفیکیشنی
باتوجه به اینکه عموم مردم ایران خیلی از ایمیل استفاده نمی کنند و توجهی ندارند، چقدر مناسب بود این دو قابلیت رو هم اضافه کنید. درواقع کار crm و دسته بندی مخاطبین با این افزونه باشه و از طریق api به سامانه های پیامکی یا سرویس های نوتیفیکشنی مثل پوشه یا نجوا متصل بشه و اتومیشن ها اجرا بشه
اگر این اتفاق بی افته واقعا عاالیه

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی حرفه ای در پاسخ به marvian
 • طراح محصول

سلام
وقت بخیر
موارد فوق برای انجام پروژه‌های ایده‌آلی هستند، ما نزدیک به یک‌سال است روی این موارد و حتی امکانات بیشتر داریم کار می‌کنیم.
البته چون پروژه‌ها زمان زیادی گرفته است احتمالاً به صورت مجزا منتشر کنیم یا شاید صرفاً اختصاصی انجام دهیم.
با احترام

مشاهده بیشتر
بستن