114 فروش
100% رضایت
  • گارانتی کیفیت راست چین
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
129,000 تومان

افزونه EDD content restriction | افزونه وردپرس محدودیت محتوا

افزونه EDD content restriction افزونه کاربردی وردپرس که افزونه ای اورجینال و حرفه ای ایجاد محدودیت محتوا برای مشتریان است . افزونه وردپرس محدودیت محتوا EDD به همراه فایل راهنما ، ضمانت بازگشت وجه و خدمات پشتیبانی دائمی و رایگان در راستچین عرضه شده است .

معرفی افزونه EDD content restriction:

با یکی دیگر از مجموعه افزونه های جانبی Easy Digital Downloads در خدمتتان هستیم ،افزونه وردپرس محدودیت محتوا EDD آخرین و جدیدترین نسخه افزونه EDD content restriction پلاگینی کمکی و پرکاربرد و حرفه ای برای ایزی دیجیتال دانلود است که باعث ایجاد محدودیت دسترسی به نوشته ها ، برگه ها ، پست تایپ های سفارشی و هرگونه محتوایی در قالب خود می باشد . افزونه وردپرس محدودیت محتوا EDD به شما این امکان را می دهد به راحتی هر محتوایی را در سایت خود محدود کنید فقط به کسانی که محصولات خاصی را خریداری کرده اند.

یکی از موارد حائز اهمیت این افزونه سازگاری با انجمن های bbPress است که قادر خواهید بود موضوعات و تاپیک ها را برای خریداران تایید شده هر محصول محدود کنید اجازه ساخت موضوع جدید و ایجاد سوال را تعیین کنید . یکی از کاربردهای مهم این افزونه ایجاد آموزش هایی برای محصولات خود در بخش بلاگ سایتتان هست که می خواهید فقط برای خریداران آن محصول قابل دسترس و نمایش باشد و از دسترس دیگر کاربران خارج باشد.

افزونه EDD content restriction | افزونه وردپرس محدودیت محتوا EDD

افزونه EDD content restriction که به شما اجازه ایجاد بخش های ویژه یا همان VIP را میدهد یک متاباکس اختصاصی در برگه های شما ایجاد میکند و دارای تنظیمات سفارشی به خصوصی می باشد تا بتوانید محتوای پست های خود را فقط به خریداران خاصی نمایش دهید به طور مثال اگر کاربر محصول مورد نیاز را خریداری نکرده باشد، قادر به مشاهده محتوای مورد نظر نمی شود و به جای آن یک پیام نشان داده می شود در صورتیکه باکس پیام در متاباکس اختصاصی آموزش مورد نظر را خالی بگذارید پیام عمومی که شامل نام محصول مرتبط هست نمایش داده می شود در غیر این صورت پیام اختصاصی شما نمایش داده خواهد شد و…

پس از فعال شدن افزونه EDD content restriction یا همان افزونه وردپرس محدودیت محتوا EDD همان ظور که گفته شد همه پست ها، برگه ها، انجمن ها، مباحث و سایر انواع پست های سفارشی ، یک بخش متاباکس به صفحه ویرایش اضافه خواهد شد که به شما اجازه می دهد تا محصول یا محصولاتی را انتخاب کنید که مشتری برای دسترسی به محتوای مورد نظر به آن نیاز دارد پس به همین منظور شما میتوانید برای دسترسی به محتوای مورد نظر مشتری را ملزم به خرید چند محصول هم کنید …

علاوه بر موارد فوق امکان محدود کردن هر محتوایی در قالب خود به صورت HTML یا غیره نیز با استفاده از شورت کد و یا بخش هایی از یک آموزش را محدود به خریداران محصولی نمایید .

عملکرد افزونه EDD content restriction وردپرس :

افزونه وردپرس محدودیت محتوا EDD بر پایه افزونه easy digital downloads طراحی شده است. فرض کنید شما چند محصول دانلودی با edd در فروشگاه خود ایجاد کرده اید که میتوانید تنظیم کنید فقط کاربرانی که محصول Y را خریده اند به مطلب B که یکی از نوشته های سایت شماست و یا بخشی از نوشته سایت شماست و یا حتی یک موضوع از انجمن یا یک بخش که در قالب خود کدنویسی کرده اید دسترسی داشته باشند.

این محصول Y میتواند به صورت ترکیبی نیز باشد. مثلا کاربر اگر یکی از ۳ محصول C یا Y یا W را خریده باشد به محتوای فوق دسترسی خواهد داشت.

قابلیت دیگری که این افزونه در اختیار شما قرار می دهد این است که می توانید هیچ محصول خاصی را تعیین نکنید و صرفا کاربر در صورتیکه حداق یک محصول (به دلخواه) خریداری کرده باشد دسترسی به آموزش و یا محتوای مورد نظر شما داشته باشد پس دیگر در این مورد الزامی جهت خرید محصول خاصی وجود ندارد .

افزونه EDD content restriction | افزونه وردپرس محدودیت محتوا EDD

برخی از محصولات ممکن هست داری چند قیمت باشد یعنی شما یک محصول را به چند حالت مختلف برای فروش قرار داده اید به طور مثال یک قالب فروشگاهی را برای فروش قرار داده اید که مطمئنا دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشد؛ حالت اول فقط قالب به صورت تنها حالت دوم قالب به همراه بسته نصب آسان به همراه افزونه ها و حالت سوم قالب به همراه پشتیبانی و حالت چهارم قالب به همراه آموزش است ، یا یک محصول دارای چند نسخه متفاوت می باشد که برای این چنین محصولاتی که داری چند قیمت متغیر نیز می باشند فکر شده ، شاید شما آموزش یا محتوایی را بخواهید فقط برای مشتریانی در دسترس و قابل نمایش کنید که فقط حالت خاصی از محصول را خریداری کرده اند در مثال فوق آموزشی که در بلاگ سایت خود برای این محصول منتشر کرده اید می خواهید فقط برای خریداران حالت چهارم (قالب به همراه آموزش) قابل نمایش و در دسترس باشند به همین منظور در هنگام محدود سازی نوشته خود علاوه بر تعیین محصول مورد نظر حالت قیمت متغیر مورد نظر را هم تعیین میکنید .

افزونه EDD content restriction | افزونه وردپرس محدودیت محتوا EDD

خدمات ویژه تیم نماوا به خریداران افزونه EDD content restriction :

  • پشتیبانی کامل و نصب رایگان
  • ارائه بروزرسانی های بعدی و جدیدترین نسخه ها
  • ارائه آموزش کار با افزونه EDD content restriction

سلب مسئولیت: هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال استفاده و هرگونه رخ دادی از این محصول به عهده این مجموعه (شامل توسعه دهنده، طراح، پشتیبان و فروشنده) نخواهد بود.

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی

  • نصب توسط طراح

پیش نیازها

  • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.0