افزونه Captcha، بهترین افزونه امنیتی کپچا وردپرس‎
287 فروش
از 68 رأی
84% رضایت
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
223 هزار تومان
قیمت محصول:
223,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 53
 • پشتیبانی

 

افزونه کد امنیتی کپچا برای وردپرس | پلاگین کد کپچا در وردپرس | ایجاد کد کپچا در وردپرس | افزونه captcha 

معرفی افزونه Captcha

افزونه کپچا یک افزونه وردپرس امنیت کاربردی و حرفه ای برای وردپرس می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید یک سیستم کد امنیتی کپچا برای قسمت های مختلف وبسایت وردپرسی خود ایجاد کنید. این افزونه وردپرس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید برای بخش های وبسایت وردپرسی خود که شامل بخش ثبت نام یا ورود و موارد دیگر می‌باشد را کد امنیتی کپچا ایجاد کنید. در افزونه کپچا وردپرس شما می توانید برای انواع حالت های کد امنیتی شخصی سازی را انحام دهید به عنوان مثال برای حالت محاسبات ریاضی شما می توانید از جمع، تفرق و ضرب استفاده کنید. همانظور که می دانید یکی از روش های مخرب برای هر سایت وردپرسی اسپم است که این اسپم در قالب دیدگاه ها یا نظرات بیشتر به سایت شما ضربه خواهد زد. ربات ها هم روی بخش های مختلف یا فرم های ورودی سایت شما مشکل زا خواهند بود.


ﺣﺘﻤﺎ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ در ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻫﻨﮕﺎم ﺑﺎزﮐﺮدن ﺻﻔﺤﺎتی مانند ﺗﻤﺎس با ما و ﯾﺎ ﻓﺮم ﻫﺎی ورود یا نظرات و… در ﻣﯿﺎن ﻓﯿﻠﺪ ﻫﺎ و ﮔﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎی دیگر ﺑﺎ ﯾﮏ ﺳﯿﺴﺘﻢ یا ﮐﺪ اﻣﻨﯿﺘﯽ رو ﺑﻪ رو ﺷﺪه اﯾﺪ. وﻇﯿﻔﻪ اﯾﻦ ﺳﯿﺴﺘﻢ در انواع ﻓﺮم ﻫﺎ اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ از ارﺳﺎل ﺷﺪن ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﭘﯿﺎم های ﻫﺮزنامه ﺟﻠﻮﮔﯿﺮی ﮐﻨﺪ و ﻣﻌﻤﻮﻻ اﯾﻦ ﭘﯿﺎم ﻫﺎی ﻫﺮزنامه از ﺳﻮی اﺳﭙﻤﺮﻫﺎ و رﺑﺎت ﻫﺎی ارﺳﺎل ﺗﺒﻠﯿﻎ، وﯾﺮوس و… ارﺳﺎل ﻣﯽ ﺷﻮند ولی در ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺎی وردﭘﺮﺳﯽ ﺑﺮای ﺟﻠﻮﮔﯿﺮی از درﯾﺎﻓﺖ ﭼﻨﯿﻦ ﻫﺮزﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯾﯽ شما ﻣﯽ ﺗﻮانید از این افزونه اﻣﻨﯿﺘﯽ کپچا اﺳﺘﻔﺎده کنید.

بهترین افزونه امنیتی ضد اسپم کپچا برای انواع فرم های گوناگون از آن استفاده کنید. این پکیج امنیتی افزونه کپچا شامل دو افزونه کپچا پرو و کپچا پلاس است و برای اطلاعات بیشتر در خصوص افزونه کپچا پیش نمایش را مشاهده کنید.

آخرین نسخه افزونه های کپچا پلاس (v5.1.7) و کپچا پرو (v1.69) اضافه شد. در نسخه جدید افزونه کپچا پلاس می توانید در انواع فرم های مختلف از افزونه استفاده کنید و پکیج تصویری اعداد فارسی نیز به افزونه کپچا نسخه پلاس اضافه شد.😉
نکته: در حال حاضر افزونه کپچا با افزونه دیجیتس هماهنگ نشده است.

افزونه کد امنیتی کپچا برای وردپرس

امکانات افزونه کد امنیتی کپچا برای وردپرس

افزونه کپچا پلاس یا CAPTCHA چیست و چه کاربردی دارد؟

عبارت CAPTCHA مخفف Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart است. به‌بیان دیگر، کپچا یک آزمایش تورینگ کاملا خودکار محسوب می‌شود که انسان را از کامپیوتر تشخیص می‌دهد. اگر با آزمایش تورینگ، آشنا نیستید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب مرتبط با آن را با نام آزمون تورینگ و چالش ارزیابی هوش مصنوعی مطالعه کنید. درنهایت صرف‌نظر از نام‌گذاری و تعریف‌ها، کپچا تشخیص می‌دهد که کاربر وب‌سایت انسان یا ربات اسپم است. کدهای کپچا عموما از ترکیبی از اعداد، حروف، محاسبات، تصاویر و موارد دیگر… استفاده می‌کنند و وابسته به توانایی انسان در تشخیص آن‌ها هستند.

یکی از قابلیت هایی که افزونه کپچا به شما ارائه می دهد قابلیت شناسایی شخصیت بصری (OCR) است که این گزینه از شماره های بصری یا نوری به عنوان محافظت تعیین می کند. این یک گزینه طراحی جدید است که بسیار تازه و مدرن به نظر می رسد.

فزونه captcha 

افزونه کپچا پرو یا reCAPTCHA چیست و چه کاربردی دارد؟

reCAPTCHA به فارسی ریکپچا یا ری کپچا قابلیتی است که سایت ها را در مقابل بات ها (ربات ها) حفاظت می نماید. این ابزار توسط گوگل راه اندازی شده است. در تعریف reCAPTCHA گوگل در عنوان نوشته شده است آسان برای انسان و سخت برای ربات ها! این واقعا بهترین تعریف از این سیستم است که امکان سوء استفاده را برای ربات ها غیرممکن می کند. در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت که reCAPTCHA چیست و چه کاربردی دارد؟ و چگونه می توانیم از آن در سایت بهره بگیریم. از شما دعوت می کنیم با ما همراه باشید.

قطعا برای شما پیش آمده است که در هنگام تکمیل یک فرم (ثبت نام، درخواست و …) گزینه ای وجود دارد که معمولا با عنوان مقابله با ربات اسپم یا نظایر این توجه داده می شود. این گزینه ها معمولا بصورت عددی، تیک باکس یا انتخاب تصاویر و … است که می بایست برای تکمیل یا ادامه کار آن را انجام دهید. این موضوع به این دلیل است که از تلاش و اسپم کردن ربات ها جلوگیری به عمل آید. اینکار سبب ممانعت از اقدامات ضد امنیتی و اسپم فرم ها می شود. Captcha به صورت های مختلفی وجود دارند که در اینجا ما بر روی سیستم reCAPTCHA بحث خواهیم کرد که توسط گوگل ارائه شده است. در طی سالهای اخیر reCAPTCHA با سه ورژن معرفی و ارائه شده است که در زیر به آنها اشاره شده است:

 • reCAPTCHA V۱ – ورژن اول – منسوخ شده است
 • reCAPTCHA V۲ – ورژن دوم – بصورت Checkbox ، Invisible , Android
 • reCAPTCHA V۳ – ورژن سوم – بصورت نامحسوس حساس و محافظت از تمام سایت

اگر سایت دارید می بایست در هر صورت از کپیچا استفاده نمایید تا مانع حمله ربات های اسپم به سایت خود شوید. البته اگر سایت شما هیچ فرم یا فیلدی ندارد نیازی به استفاده از آن نیست. استفاده از reCAPTCHA در سایت ها بخصوص برای فرم های ثبت نام و ورود به ناحیه کاربری بسیار ضروری است. در فرم های ورود ممکن است ربات ها توسط حملات بروت فورس بتوانند وارد اکانت هایی شوند که رمز عبور راحتی دارند. پس می توان نتیجه گرفت که برای تامین امنیت سایت و کاربران آن می بایست از Google reCAPTCHA استفاده کرد.

پلاگین کد کپچا در وردپرس

تفاوت کپچا و ریکپچا چیست؟

ریکپچا یک سرویس از Google است که به عنوان جایگزینی برای کپچا های سنتی ارائه می دهد. فناوری reCAPTCHA نسبت به آزمون های معمول CAPTCHA پیشرفته تر است. مانند CAPTCHA ، برخی از reCAPTCHA ها به کاربران نیاز دارند تصاویر متنی را که رمزگشایی آن ها برای کامپیوتر مشکل است وارد کنند. برخلاف CAPTCHA های معمولی ،رکپچا متن را از تصاویر دنیای واقعی تهیه می کند: تصاویر آدرس خیابان ها ، متن کتاب های چاپ شده ، چراغ ترافیک ، دوچرخه و … می باشند.

با گذشت زمان ، گوگل عملکرد آزمون های reCAPTCHA را گسترش داده است به طوری که دیگر لازم نیست به سبک قدیمی تنها شناسایی متن مبهم و یا تحریف شده باشد. انتخاب برخی از اشیاء از عکس های تار ، نوع دیگری از این آزمون ها است. این نوع از آزمون ها راحتی برنامه های پیشرفته هوش مصنوعی (AI) نیز نمی توانند حل کنند و بنابراین یک ربات نیز نمی تواند موفق شود.

یک کاربر انسان می تواند این کار را به راحتی انجام دهد ، زیرا انسان عادت دارد که اشیاء روزمره را در انواع مکان ها و شرایط درک کند. همچنین ممکن است کوکی های ذخیره شده توسط مرورگر در دستگاه کاربر و تاریخچه دستگاه را ارزیابی کند تا تشخیص دهد آیا کاربر ربات است و یا خیر.

چگونه می توان از هک پسورد و ساخت اکانت جعلی جلوگیری کرد؟

در گذشته و قبل از همه گیر شدن سیستم کپچا، یکی از روش های رایج برای هک کردن اکانت کاربران و دسترسی به اطلاعات ، آزمون و خطای کلمات عبور مختلف بوده است. در این روش هزاران کلمه از روی فرهنگ لغات برای یک نام کاربری مشخص امتحان میشد. امروزه با چند تلاش اشتباه در سیستم های ایمیل مانند یاهو یک کپچا به کاربر نشان داده میشود تا از این روش هک بخوبی جلوگیری شود. این افزونه کپچا با استفاده از راه کارهایی که به شما ارائه می دهد این مشکل بزرگ را تا حد زیادی کاهش می دهد و امنیتی نو را به سایت شما هدیه می دهد!

علاوه بر هک پسوورد، یکی دیگر از مشکلاتی که برای سایت به وجود می آید ساخت اکانت های جعلی است. سایت های زیادی خدماتی ارائه می دهند که نیازمند عضویت و ساخت اکانت از طرف افراد هستند. مهمترین آنها سیستم های ایمیل یاهو و گوگل است تا چند سال پیش و قبل از بکارگیری کپچا، بزرگترین مشکل آنها ساخت تعداد زیادی اکانت توسط ربات های اینترنتی بود که می توانستند در چند دقیقه صدها ایمیل بسازند ولی امروزه استفاده از سیستم کپچا این امکان را فراهم می کند که تنها انسان ها قادر به تکمیل فرم و ثبت نام نهایی باشند و در نهایت به یک ضرورت برای سایت ها تبدیل شده است.

چگونه این افزونه از نظرات اسپم در سایت و وبلاگ جلوگیری می کند؟

اکثر صاحبان وبلاگ یا سایت ها با نرم افزارهای اتوماتیک آنلاین که اقدام به انتشار نظرات اسپم میکنند آشنایی دارند که معمولا به هدف افزایش رنک و بهبود سئو سایت اسپمر بکار می رود. با استفاده از کپچا تنها انسان ها قادر به انتشار نظر در بخش وبلاگ سایت شما خواهند بود و به این ترتیب نیاز به عضویت در سایت یا وبلاگ شما برای جلوگیری از نظرات اسپم نیست.

احتمال زیاد شما نیز با مواردی مانند اسپم نظرات مختلف در سایت وردپرسی خود مواجه شده اید، که همگی از طریق ربات ها و افراد سودجو منتشر شده و شما با پکیج امنیتی افزونه کپچا می توانید به راحتی این موارد را مسدود کنید و سلامتی را به سایت خود برگردانید!

جلوگیری از اسپم ها با افزونه کد کپچا در وردپرس captcha 

چرا باید از افزونه امنیتی کپچا استفاده کنم؟

امروزه استفاده کردن از کپچا یا ریکپچاها برای هر وب سایتی بسیار مهم می باشد و از آن می توان برای موارد زیر استفاده کرد:

 • متوقف کردن هکرها با استفاده از ربات ها برای ارسال پاسخ های نادرست ، از یکپارچگی نظرسنجی های آنلاین محافظت کنید.
 • از حملات مختلف به حساب های کاربری آنلاین که در آن هکرها بارها و بارها سعی می کنند با استفاده از صدها رمز عبور مختلف وارد سیستم شوند جلوگیری کنید.
 • از ثبت نام هکرها برای چندین حساب ایمیل که از آن ها در جهت سوء استفاده از منابع شما استفاده می کنند ، جلوگیری خواهید کرد.
 • سارقان اینترنتی در ارسال هرزنامه به وبلاگ ها و یا صفحات محتوای اخبار با نظرات بی معنی و لینک دادن به سایر وب سایت ها جلوگیری خواهید کرد.
 • از استفاده از ربات برای خرید انبوه بلیط نمایش ها و اجراهای تبلیغاتی بلیط جلوگیری کنید.
 • امنیت بیشتر برای وب سایت هایی که دارای خرید و پرداخت های آنلاین هستند.

با استفاده از این سرویس ها می توانید از امنیت وب سایت خود اطمینان حاصل کنید. برخی از خصوصیات وب به طور خودکار CAPTCHA را به عنوان یک دفاع فعال در برابر ربات ها در اختیار دارند. در موارد دیگر ، اگر به نظر می رسد رفتار کاربر شبیه رفتار ربات است ، ممکن است آزمایشی آغاز شود: به عنوان مثال ، اگر کاربران از صفحات وب درخواست کنند یا روی پیوندها با سرعت بسیار بالاتر از حد متوسط ​​کلیک کنند.

مزیت های افزونه Captcha برای وردپرس

مزیت هایی از افزونه کپچا برای وردپرس

 • قابلیت جلوگیری از ربات و اسپم در وردپرس
 • امکان افزودن انواع کدامنیتی در انواع فرم ها
 • قابلیت استفاده از محافظ امنیتی گوگل ریکپچا
 • محافظت از انواع حملات هکری و بروت فورس
 • محافظت از رمز عبور و اطلاعات کاربران سایت
 • سازگار با محبوب ترین افزونه های مختلف
 • دارای قابلیت شناسایی شخصیت بصری (OCR)
 • دارای قابلیت محاسبات ریاضی برای کپچا
 • امنیتی اثبات شده در سطح جهانی
 • کاملا کاربر پسند و ضد ربات
 • تطبیق پذیری بر اساس هوش مصنوعی
 • ضد پول شویی و پست های دروغین
 • سپری در برابر حساب های جعلی
 • راحتی در استفاده بدون هیچ دانش خاصی

امکانات افزونه امنیتی کپچا ورپرس

 • استفاده از کد امنیتی کپچا در بخش های مختلف وردپرس
 • امکان استفاده از انواع کد های امنیتی گوناگون
 • قابلیت گوگل ریکپچا نسخه 2 و 3 و حالت نامرئی
 • امکان استفاده در فرم ورود، ثبت نام، نظرات و…
 • دارای پوسته روشن و تاریک برای کپچا
 • افزایش امنیت با فعال سازی کلمات، شماره ها یا تصاویر
 • امکان استفاده از کد کوتاه افزونه کپچا
 • محدودیت زمان کپچا برای فرم های مجزا
 • امکان انتخاب زبان مورد نظر برای ریکپچا (به همراه فارسی)
 • امکان مخفی‌سازی کپچا بر اساس نقش کاربر
 • سازگاری با محبوب ترین فرم ها و افزونه ها
 • سازگاری با انوع فرم های محبوب مانند افزونه فرم تماس ۷، گرویتی فرم و…
 • سازگاری با افزونه المنتور پرو، بادی پرس و…
 • سازگاری با افزونه Limit Attempts برای افزودن قابلیت های جدید
 • سازگاری با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس
 • امکان افزودن IP در لیست مجاز کپچا
 • امکان استفاده از حالت نامرئی کد امنیتی
 • امکان افزودن کد سفارشی CSS
 • تعیین زمان و تازه سازی کد کپچا
 • سازگار با آخرین نسخه وردپرس
 • امکان شخصی سازی پیام یا اعلانات به کاربران
 • مستندات گام به گام و فیلم های آموزشی اصلی
 • دارای فایل راهنمای نحوه کار با افزونه
 • دارای بسته تصویری اعداد فارسی برای کپچا پلاس (اختصاصی)
 • کاملا فارسی و بومی شده
 • و امکانات دیگر…

تنظیمات افزونه کد امنیتی کپچا برای وردپرس

با خرید و دانلود افزونه Captcha از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) بهره مند خواهید شد.

←←← برای مشاهده تغییرات اخیر نسخه پلاس اینجا و نسخه پرو اینجا کلیک کنید →→→

مشاهده بیشتر

سوالات متداول افزونه Captcha، بهترین افزونه امنیتی کپچا وردپرس‎

با خرید این افزونه شما دو افزونه های فارسی و بومی شده سایت زیر را دریافت خواهید کرد: https://bestwebsoft.com/products/wordpress/plugins/google-captcha https://bestwebsoft.com/products/wordpress/plugins/captcha
خیر با یکبار خرید امکان استفاده از افزونه کپچا در هر دامنه ای به صورت کاملا نامحدود و بدون محدودیت وجود دارد.
بله این افزونه کاملا بومی شده و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند. همچنین نسخه ریکپچا آن نیز از چندین زبان مختلف از جمله زبان شیرین فارسی نیز است.

لیست تغییرات

نسخه 5.1.4 - 7 تیر 1401
 • * رفع اشکال: خطای Syntax رفع شد.
 • * به روز رسانی: بخش پنل BWS به روز شد.
 • * به روز رسانی: بسته ها برای کپچای اسلایدی به روز شد.
نسخه 5.1.5 - 23 شهریور 1401
 • * به روز رسانی: تمام قابلیت ها برای وردپرس 5.8 به روز شد
 • * به روز رسانی: بسته ها برای کپچای اسلایدی به روز شد.
 • * جدید: سازگاری با فرم WPForms اضافه شد.

آخرین پرسش و پاسخ

farshadi6981
farshadi6981

کد کپچا حروف و عدد

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به farshadi6981
 • طراح محصول

با سلام
متوجه منظورتون نشدم لطفا مجدد سوال خود را مطرح کنید.

safarpor
safarpor

اگر این افزونه را بخرم و با افزونه Ultimate Member یک فرم ورود و عضویت طراحی کنم براحتی می توانم در داخل فرم ورود و عضویت از این افزونه استفاده کنم و ریکپچای خود را قرار بدهم

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به safarpor
 • طراح محصول

با سلام
بله امکانش است.

safarpor
safarpor

سلام ایا این افزونه با افزونه Ultimate Member سازگاری داره

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به safarpor
 • طراح محصول

با سلام
نسخه پرو بله سازگار است.

reshad
reshad

سلام. من افزونه داشبورد کاربری ونوس رو از راستچین تهیه کردم. با اینکه کپچای 2 روی فرم ثبت نامش فعاله باز هم متوجه شدم بیش از 60 تا ربات ثبت نام کردند. میخواستم بدونم میشه با افزونه ی شما، علاوه بر کپچای 2 اون گپچای اعداد فارسی هم وجود داشته باشه؟ (یعنی هر دو با هم)

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به reshad

سلام ودرود
بهتون پیشنهاد میکنم این کار را انجام ندهید اصلا مناسب نیست .کاربر حوصله همان یک کپچا هم ندارد برای همین کپچای ۳ خودکار چک میکند و کاربر نیاز به کاری ندارد .
شما تعداد تلاش را با استفاده از افزونه های امنیتی کم کنید که ربات ها نتوانند چندین بار تست ورود انجام دهند .

فراز توانا
فراز توانا حرفه ای

با توجه به محدودیتهای اخیر، آیا همچنان این افزونه در ایران کار می کند یا خیر؟

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به فراز توانا

سلام و درود
بله مشکلی گزارش نشده است .

salikhan
salikhan

سلام. روی فرم المنتور و ال.پرو کار می‌کنه یاخیر؟
اشاره نکردید توی معرفی

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به salikhan

سلام و درود
بله مشکلی ندارد .

salikhan
salikhan در پاسخ به salikhan

سلام. باید اول api کپچا رو فعال کرد برای سایتمون. بعد توی فرم المنتور کد کپچای شما رو وارد کرد . ایا؟

cnacna
cnacna

سلام وقت بخیر
من یه بار کپچا از مخزن وردپرس گرفتم. عکسها رو درست حدس میزدم اما میگفت اشتباهه و اجازه نمیداد وارد سایتم بشم.
الان میخوام بخرم از شما. یکی واسه قالب B theme هست و یکی واسه قالب دیجی لند.
تو اینا به مشکل نخوردن؟
اگه به مشکل خوردیم چیکار کنیم؟

cnacna
cnacna در پاسخ به cnacna

اونی که رو دیجی لند هست میخوام توی ووکامرس و ایجاد کاربر و همینطور روی نظرات بیاد.
اونی که تو "بی تم" هست میخوام توی فرم ورود اطلاعات و توی ارسال نظرات بیاد.

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به cnacna

سلام و درود
گزارش چنین موردی نداشتیم این مشکل به دلایل مختلفی مثل اختلال با افزونه دیگری که کپچا دارد وmixed content و .. اتفاق می افتد.

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به cnacna

این موارد را به این شکل نمیتوان گفت باید تست شود.

cnacna
cnacna در پاسخ به cnacna

سلام
یعنی مهلت تست میدین ؟

AmericanAlien
AmericanAlien

سلام وقت بخیر
آیا خدمات نصب و پیکره بندی هم دارید؟
درتوضیح سایت ما با صفحه سازها درست نشده است و کمی محدودیت دارد؟
درصورت امکان بفرمائید تا بصورت خصوصی لینک بدم.
باتشکر.

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به AmericanAlien
 • طراح محصول

با سلام
با توجه به فایل راهنما می توانید افزونه را نصب و پیکربندی کنید. کپچا را برای چه فرمی مد نظر دارید؟
همچنین فرم هایی که افزونه پشتیبانی می کند در توضیحات محصول گفته شده، در صورتی که فرم هایی غیر از آن باشد باید به صورت دستی انجام دهید.

aghnamian
aghnamian

با سلام،
سایت من از پوسته دیجی لند استفاده شده است ، از این افزونه میتوانم در بخش فرم ثبت نام و لاگین کاربران سایت استفاده کنم ؟

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به aghnamian
 • طراح محصول

با سلام
در این قالب تست نشده ولی در صورتی به صورت استاندارد قالب طراحی شده باشد بله امکانش است.

shahin71mo
shahin71mo

سلام و وقت بخیر
من میخواهم برای سایت انگلیسی زبان این افزونه را خریداری کنم و خیلیم هم هست که اصلا هیچ کلمه و عدد فارسی نداشته باشد.
آیا امکان ارائه این افزونه به صورت کاملا انگلیسی وجود دارد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به shahin71mo
 • طراح محصول

با سلام
بله می توانید در سایت انگلیسی زبان نیز از افزونه استفاده کنید.

alifaraji98
alifaraji98

ُسلام وقت شما بخیر خسته نباشید
ببخشید منظورتون از این چیه؟
reCAPTCHA V۳ – ورژن سوم – بصورت نامحسوس حساس و محافظت از تمام سایت

یعنی من میتونم کل سایت رو بدون اینکه کپچایی نشون داده بشه امن کنم؟ واقعا روش امنی هست؟

alifaraji98
alifaraji98 در پاسخ به alifaraji98

ببینید مشکل اینکه توی قالب سایت من برای ورود و ثبت نام یه پاپ آپ باز میشه ، من با پشتیبان قالب هم صحبت کردم هر کاری هم کردم نشد ریکپچا به این پاپ اپ اضافه کنم. میخوام ببینم با این V3 که نوشتید ایا میشه سایت هم امن بشه یعنی از ورود ربات ها جلوگیری بشه؟ چون الان هیچ کپچایی نداره
پ ن: امکان اضافه کردن ریکچپا رو نداره یعنی ریکپچا به اون قسمت اضافه نمیشه. پشتیبان هم میگه نمیشه

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به alifaraji98
 • طراح محصول

با سلام
بله، در نسخه 3 ریکپچا بدون اینکه نیاز باشد برای اثبات ربات نبودن تیک تاییدیه چک باکس یا معما را حل کنید از سایت شما محافظت می کند و تمام عملیات در پس زمینه سایت انجام می شود. می توانید برای اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله لینک زیر را مطالعه کنید:
https://www.zoomit.ir/tech/298924-recaptcha-v3-analyzes-signals-across-pages

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به alifaraji98
 • طراح محصول

با سلام
در صورتی که با فعالسازی افزونه به فرم مربوطه اضافه نشد، تیکت بزنید تا این مورد برای شما تنظیم شود.

shahhoseini
shahhoseini

سلام آیا امکان فعالسازی در صفحات دیگر و نیز امکان دو زبانه دارد؟

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به shahhoseini
 • طراح محصول

با سلام
- بستگی به نوع فرمی که در صفحه مربوطه استفاده می کنید دارد.
- با افزونه چند زبانه تست نشده است.

amingh
amingh

سلام و درود
این افزونه بر روی افزونه فرم تماس 7 فعال میشه ؟

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به amingh
 • طراح محصول

با سلام
بله امکانش است.

nokiva
nokiva

سلام وقت بخیر
آیا این نسخه پریمیموم افزونه زیر است؟
https://bestwebsoft.com/products/wordpress/plugins/google-captcha/?k=b850d949ccc1239cab0da315c3c822ab&pn=109&v=1.67&wp_v=6.0

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به nokiva
 • طراح محصول

با سلام
بله این افزونه نیز شامل آن می شود.

nokiva
nokiva

سلام. وقت بخیر
این نسخه پروی همین افزونه هست؟
https://bestwebsoft.com/products/wordpress/plugins/google-captcha/?k=b850d949ccc1239cab0da315c3c822ab&pn=109&v=1.67&wp_v=6.0

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به nokiva
 • طراح محصول

با سلام
بله این افزونه نیز شامل آن می شود.

besanads
besanads

سلام
عرض ادب
آیا در این افزونه تنظیمات وجود دارد که قبل باز شدن سایت، کد کپچا برای کاربر باز شود و کاربر با زدن تیک کپچا بتواند سایت را ببیند؟ (یعنی وقتی کاربر آدرس سایت موردنظر را میزند، قبل از باز شدن سایت ، ابتدا کاربر ملزم به زدن تیک کپچا شود تا بتواند سایت را ببیند.)

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به besanads
 • طراح محصول

با سلام
خیر امکانش نیست.

وحید
وحید

سلام / این افزونه کپچا را در صفحات ورود و ثبت نام افزونه دیجیتس قرار میدهد؟
با دیجیتس مشکل ندارد؟

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به وحید
 • طراح محصول

با سلام
خیر فعلا با افزونه دیجیتس هماهنگ نشده است.

bajo
bajo

درود من از نسخه ی لاتین این محصول استفاده می کنم، در توضیحات عنوان شده با افزونه دیجیت ناسازگار هست در سایت من از افزونه دیجیت نیز استفاده شده آیا اگر این نسخه را خریداری کرده و نصب کرده و جایگزین نسخه ی لاتین شود به دلیل ناسازگاری مشکلی پیش خواهد آمد؟

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به bajo
 • طراح محصول

با سلام
اگر از نسخه لاتین استفاده می کنید و موردی نداشتید، می توانید از این نسخه نیز استفاده کنید و جایگزین نسخه لاتین کنید.

igrapher.ir
igrapher.ir

در صورت تغییر ادرس صفحه ورود و ثبت نام اگه بخوایم از کپجا محاسباتی استفاده کنیم
امکان گذاشتنش در فرم با شورت کد هست یا خیر؟

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به igrapher.ir
 • طراح محصول

با سلام
- بله امکان قرار دادن کپجا محاسباتی در فرم ورود یا ثبت نام نیز وجود دارد.
- امکان استفاده از شورت کد نیز در فرم مورد نظر شما وجود دارد.

QQ
QQ

سلام
الان شما
Captcha pro
رو ارائه میدید یا Captchaplus

QQ
QQ در پاسخ به QQ

نمیشه از حالت اعداد کپچا پلاس در کپچا پرو برای ووکامرس استفاده کرد
یعنی کلا راهی نداره حالت اعداد رو برای ووکامرس ایجاد کنیم ؟

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به QQ
 • طراح محصول

با سلام
هر دو افزونه در این پکیج قرار دارند. برای اطلاعات بیشتر توضیحات را مطالعه کنید.

علـی عاشـوری
علـی عاشـوری حرفه ای در پاسخ به QQ
 • طراح محصول

با سلام
فعلا خیر امکانش نیست و می توانید از کپچا پرو برای ووکامرس استفاده کنید.

مشاهده بیشتر
بستن