229 فروش
80% رضایت
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
119,000 تومان

 افزونه مخفی سازی نام پوشه های وردپرس | پلاگین مخفی سازی وردپرس | دانلود Hide My Wp Ghost

معرفی افزونه Hide My Wp Ghost

افزونه Hide My Wp Ghost یک افزونه وردپرس امنیت افزونه ی مخفی ساز و محافظ وردپرس و پایگاه داده در برابر حملات و تزریق های اسکریپتی است.  همچنین با افزونه وردپرس Ghost ورود URL به سیستم wp شما را پنهان کرده و URL مدیر را تغییر نام می دهد. حملات امنیتی XSS ،SQL Injection را به وب سایت وردپرس شما شناسایی و مسدود می کند.

ویژگی های افزونه مخفی کردن وردپرس

عملکرد افزونه مخفی سازی وردپرس

9 گام طلایی امنیت حرفه ای وب سایت وردپرسی شما با
افزونه مخفی سازی وردپرس Hide My Wp Ghost

گام اول:

انتخاب سطح بندی حالت امنیتی وب سایت. در این حالت شما 3 انتخاب دارید:

انتخاب اول: پیش فرض (نا امن) که همانطور که از اسمش پیداست شما وب سایت وردپرسی امنی ندارید.

انتخاب دوم: حالت ایمن، در این حالت شما از امنیت پیشرفته افزونه برخوردارید و از وب سایت وردپرسی شما در برابر هرگونه تهاجم هکرها جلوگیری بعمل خواهد آمد.

انتخاب سوم: حالت شبح، نامگذاری اصلی افزونه بر همین عملکرد فوق العاده می باشد. در حالت شبح حتی نوع سیستم مدیریت محتوا و افزونه های بکار رفته در وب سایتتان از دید هکرها مخفی شده و امنیت صددرصدی را برایتان فراهم می آورد.

افزونه Hide My Wp Ghost

گام دوم:

در این مرحله شما می توانید در افزونه مخفی سازی وردپرس نقشه کشی های وب سایت وردپرسی خود را ریز به ریز تغییر دهید و همه درب ها را برای هرگونه تهاجم هکرها به سایت خود ببندید.

در این حالت همه مسیرهای پیش فرض وردپرس قابل تغییر بوده و حتی می توانید به مسیر دلخواه خود تغییر دهید.

تنظیمات پلاگین امنیتی مخفی سازی وردپرس

گام سوم:

در تنظیمات افزونه Hide My Wp Ghost در این مرحله شما مسیرهای ورود به سایت خود را به هر مسیر دیگری که مد نظرتان است تعویض کرده و امنیت در سایتتان را به نهایت خود برسانید.

تعیین ومسیرهای ورود به سایت در افزونه Hide My Wp Ghost

گام چهارم:

در گام چهارم سیستم امنیتی مقابله با حملات مخرب و آسیب زن بروت فورث وارد عمل شده و می تواند سپر مقابله ای خود را در برابر حملات بروت فورث برای وب سایت وردپرسی شما را فعال و غیر آسیب پذیر کند.

آی پی های مسدو شده افزونه Hide My Wp Ghost

گام پنجم :

در این مرحله سیستم قدرتمند گزارش گیری و گزارش دهی افزونه مخفی سازی وردپرس به کمک شما آمده و شما را از آنچه در وب سایتتان رخ داده باخبر ساخته و به شما برای هرچه بهتر شدن امنیت وب سایتتان کمک می کند.

گزارشات رویدادها در افزونه Hide My Wp Ghost

گام ششم:

در این مرحله بطور مستمر و مداوم می توانید اسکن های امنیتی از سایت خود را ببینید و وضعیت سلامت سایت خود را با افزونه مخفی سازی وردپرس Hide My Wp Ghost چک نمایید.

مشاهده وضعیت سلامت سایت در افزونه Hide My Wp Ghost

گام هفتم:

نکته جالب و فوق العاده این افزونه در اینجاست که سازگاری کامل با انواع افزونه های معتبر دنیای وردپرس را دارا می باشد. شما هرکدام یک از افزونه های زیر را که بخواهید می توانید بطور همزمان با افزونه امنیت حرفه ای Hide My WP Ghost بصورت همزمان نصب و فعال داشته باشید.

افزونه Hide My Wp Ghost سازگار با افزونه های دیگر

گام هشتم:

مرحله بسیار با اهمیت و ارزشمند در هر افزونه ای مرحله پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات سیستم است. در اینجا نیز افزونه قدرتمند Hide My WP Ghost گل کاشته و در هر زمان می تواند به شما فایل پشتیبان اطلاعات شما را داده و یا برایتان از سیستم افزونه بازیابی اطلاعات انجام دهد.

بکاپ گیری افزونه Hide My Wp Ghost

گام نهم:

نهایت امنیت برایتان همه و همه در افزونه امنیت حرفه ای Hide My WP Ghost فراهم شده است تا با خیال راحت کسب و کار آنلاینتان را داشته و از آن کسب درآمد کنید و نگرانی بابت امنیت آن نداشته باشید!

تنظیمات پیشرفته افزونه Hide My Wp Ghost

 

با افزونه Hide My Wp Ghost می توانید وردپرس خود را به هر سیستم مدیریت محتوای دیگری شبیه سازی کنید و وردپرس خود را از تمام ابزارهای اسکن سایت مانند وپلایزر و… مخفی کنید. همچنین از حملات هکرها به وردپرس و پایگاه داده آن جلوگیری کنید .کنترل سرعت سایتتان را به دست بگیرید و آنرا افزایش دهید. می توانید افزونه مخفی سازی وردپرس را با سایر پلاگین های امنیتی و کش (مثل افزونه  آیتمزسکوریتی و افزونه راکت) نیز استفاده کنید و هیچ مشکلی ایجاد نمیکند. طبق گفته خود شرکت سازنده افزونه های کش و امنیت هر هفته بررسی می شوند تا تداخلی با این افزونه نداشته باشند. برخی از مطرح ترین افزونه های امنیتی و کش که این افزونه هیچ تداخلی با آنها ایجاد نمیکند افزونه راکت، المنتور و… است.

توجه: استفاده از محصولات وب سایت راست چین تنها در یک دامنه به ازای هر خرید امکان پذیر است و در صورت استفاده از آن روی چند دامنه و یا فروش در سایر مارکت ها با خریدار برخورد می شود.

با خرید افزونه Hide My Wp Ghost یک پلاگین مخفی سازی وردپرس است که می تواند با مخفی کردن نام پوشه ها از حمله هکرها جلوگیری کند و اقدامات امنیتی دیگیر مانند بک اپ را تنظیم کرد.

امکانات اضافی

 • نصب توسط طراح

پیش نیازها

 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.6
سوالات متداول
بله.اینکار را به طور بسیار حرفه ای و مطمئن برای شما انجام میدهد و حتی میتوانید وردپرس خود را به جوملا یا دروپال تبدیل کنید.
بله.بسیار حرفه ای امنیت سایت خودرا به بالاترین سطح ممکن در وردپرس برسانید و هکرها را تار و پود کنید.
بله.این عمل را هم به راحتی آب خوردن میتوانید انجام دهید و به بهترین سطح سفارشی سازی و مخفی سازی وردپرس برسید.

لیست تغییرات

نسخه 5.0.4 - 26 اردیبهشت 1399
 • نگاشت متن در CSS و JS برای بارگیری نشدن در هنگام مدیریت ثابت شد.
 • برخی از پارامترهای قدیمی را که دیگر استفاده نمی شوند حذف کرد.
 • بازنویسی‌ها را در به‌روزرسانی‌های پلاگین‌ها و تم‌ها تغییر دهید.
 • تمام بازنویسی‌های غیرفعال‌سازی افزونه را حذف کنید.
 • اگر افزونه کش نصب نشده باشد، گزینه نوشتن در فایل های کش را حذف کنید.
 • نمایش مسیرهای تغییر در فایل‌های کش تنها زمانی که یک افزونه کش نصب شده باشد.
نسخه 6.0.12 - 20 دی 1400
 • به روز رسانی - سازگاری با افزونه Smush
 • به روز رسانی - سازگاری با وردپرس 5.8.3
 • به روز رسانی - سازگاری با Wordfence 2FA هنگامی که reCaptcha فعال است.
 • رفع - حلقه بی نهایت هنگام POST عمل در مسیرهای ناشناخته.
 • رفع - هنگام انتخاب حالت Safe Mode یا Ghost Mode و سایر پلاگین ها در حال تغییر جاوا اسکریپت بوت استرپ، مشکل پنجره بازشو.