× کاربردی‌ترین افزونه امروز برای رشد کسب و کار تو + 70% تخفیفبزن بریم!
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

ارسال نوتیفیکیشن در وردپرس

دسته‌بندی: آموزش وردپرس
۲۲ آبان ۱۳۹۹
۱۴۹۲ بازدید

ارسال نوتیفیکیشن در وردپرس امروزه یکی از مهم ترین سرویس هایی است که مورد توجه مدیران و طراحان سایت های وردپرسی قرار گرفته است و همه برنامه نویسان در این زمینه در حال گرایش به این موضوع هستند. در این مقاله بیشتر در این باره صحبت می کنیم.

نوتیفیکیشن در وردپرس

نوتیفیکیشن چیست؟

نوتیفیکیشن یا اطلاعیه، به مدیران سایت های فروشگاهی، شرکتی، خدمات دهی و… این امکان را می دهد تا بتوانند اطلاعیه هایی نظیر: اضافه شدن محصولات جدید، کد های تخفیف، پیشنهاد های شگفت انگیز، افزایش موجودی کالا، هشدارها و… سایت وردپرس خود را به صورت نوتیفیکیشن به کاربران ارسال کنند. نوتیفیکیشن ها، فرصت تبلیغات خوبی را برای شما ایجاد می کنند و در کنار ایمیل مارکتینگ و… باعث افزایش درآمد شما می شوند. این موجب شده تا کاربران در جریان این اطلاعیه ها قرار گرفته و آن ها را دنبال کنند. نوتیفیکیشن ها بازخوردی خوبی در تجربه کاربری سایت شما دارند! 🙂

شاید برای شما پیش آمده باشد که وارد سایتی شده اید و تبلیغات همانند پیامک برای شما ارسال شده اند. این تبلیغات، همان نوتیفیکیشن یا پوش نوتیفیکیشن ها هستند!

تفاوت پوش نوتیفیکیشن با دیگر سیستم‌های ارسال پیام (اس ام اس، ایمیل و…)

تفاوت پوش نوتیفیکیشن با دیگر سیستم‌های ارسال پیام

مهمترین تفاوت پوش نوتیفیکیشن با سیستم های دیگر، در هزینه است. هزینه ی ارسال پوش نوتیفیکیشن نسبت به اس ام اس و ایمیل پایین تر است! اگر بخواهید پیام خود را به کاربران عضو سرویس خود ارسال کنید، این هزینه صفر است. شما میتوانید با استفاده از افزونه هایی که در سایت راست چین و مخزن وردپرس قرار داده شده است استفاده کنید.
تفاوت دیگر پوش نوتیفیکیشن با دیگر سیستم های ارسال پیام، امکانات بیشتر آن در زمان نمایش پیام است. به طور مثال در پوش نوتیفیکیشن امکان استفاده از تصویر، متن بلند، متن کوتاه، آیکون، لینک دهی، رنگ بندی و… وجود دارد. اما در پیامک و… این قابلیت ها وجود ندارند!

افزونه ارسال نوتیفیکیشن در وردپرس

افزونه ارسال نوتیفیکیشن در وردپرس

افزونه ها و پلاگین های متعددی در زمینه ایجاد نوتیفیکیشن در وردپرس وجود دارد. یکی از این افزونه ها، افزونه نوتیف است. شما می توانید افزونه نوتیف را از سایت ما با امکانات عالی تهیه نمایید.پلاگین ارسال نوتیفیکیشن وردپرس دیگری نیز در سایت راست چین به نام افزونه Notifire منتشر شده است. پلاگین های نوتیفیکیشن موجود در سایت راست چین، بیشتر امکانات مورد نیاز طراحان و مدیران سایت های وردپرسی را در اختیار آنان قرار می دهد.

امکانات افزونه ارسال نوتیفیکیشن در وردپرس

افزونه های پوش نوتیفیکیشن در وردپرس، امکانات جالبی را در اختیار مدیران و طراحان سایت های وردپرس قرار می دهند. در اینجا به برخی از آنان اشاره می کنیم:

  • افزودن بی‌نهایت نوتیفیکیشن به وبسایت وردپرسی
  • افزودن عکس در نوتیفیکیشن‌ها
  • نمایش نوتیفیکیشن در صفحات خاص (تمامی صفحات – صفحه اصلی – url خاص)
  • نمایش نوتیفیکیشن به کاربران خاص (همه کاربران – کاربران وارد شده – کاربران وارد نشده – username(s) خاص)
  • نمایش نوتیفیکیشن از تاریخ تا تاریخ
  • نمایش نوتیفیکیشن از ساعت تا ساعت
  • نمایش نوتیفیکیشن در یک تاریخ خاص
  • نمایش نوتیفیکیشن در یک روز یا چند روز هفته
  • نمایش نوتیفیکیشن فقط در دستگاه یا سیستم عامل خاص (اندورید، آی‌او‌اس – ویندوز و…)
  • امکان افزودن لینک به هر نوتیفیکشن (با قابلیت new tab کردن لینک‌ها)

امکانات افزونه ارسال نوتیفیکیشن در وردپرس

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی رایگان در وردپرس

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی رایگان در وردپرس

اما اگر به دنبال افزونه نوتیفیکیشن رایگان در این زمینه هستید می توانید از افزونه OneSignal استفاده کنید. ولی اگر علاقه به نصب پلاگین نوتیفیکیشن در وردپرس ندارید، می توانید بدون نیاز به نصب افزونه، اقدام به ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی رایگان در وردپرس نمایید. زیرا راه اندازی به این روش نیاز به اندک کمی دانش کد نویسی دارد. با استفاده از سرویس ارسال نوتیفیکیشن OneSignal اقدام به ارسال Notification یا اطلاعیه در وردپرس نمایید. برای دیدن آموزش لینک را دنبال کنید.

سرویس بعدی، FoxPush است. شما با استفاده از سرویس FoxPush قادر هستید تا 50.000 کاربر را برای ارسال هشدار در وردپرس عضو سایت بکنید. این وب سایت امکان ارسال روزانه هشدار را برای یک بار می دهد که در این صورت اگر حساب کنیم که کل افراد 50.000 نفر در ارسال هشدار ثبت نام کرده باشند، در این صورت در هر ماه میتوانید تا 1.5 میلیون بار پیغام هشدار در وردپرس ارسال کنید!

نوتیفیکیشن ووکامرس

نوتیفیکیشن ووکامرس

نوتیفیکیشن در ووکامرس باعث پیشرفت، افزایش اعتماد و انگیزه مشتری در فروشگاه اینترنتی شما می شود. همچنین موجب می شود تا سایت شما از نظر امکانات، پیشرفت خوبی داشته باشد. نوتیفیکیشن در ووکامرس، به فروش بالای شما کمک می کند. افزونه نوتیفیکیشن ووکامرس را می توانید از مخزن وردپرس با نام Notification for WooCommerce تهیه کرده و استفاده نمایید. اما  یکی از عیب های این افزونه، فارسی و راست چین نبودن آن است! این موضوع یکی از مشکلاتی است که برای وردپرس فارسی به شمار می رود. زیرا این باعث می شود تا پوسته دچار مشکل شود یا به اصطلاح، از راست چین پشتیبانی نکرده و به چپ چین تبدیل شود.ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان
2021 PopUp