انتقال آسان اطلاعات از یواست سئو به رنک مث
آموزش سئو

اگر تا به حال با افزونه یواست سایت تان را سئو کرده اید و قصد دارید افزونه رنک مث را نصب کنید و نگران از دست دادن اطلاعات خود مانند عناوین، متاها، لینک ها و غیره هستید، با مطالعه این مقاله و دیدن ویدیوی آن می توانید به راحتی این مهاجرت را انجام دهید.

13 آذر 1400

اگر سایت وردپرس تان را سئو کرده اید با افزونه یواست سئو و عملکرد آن آشنا هستید. افزونه رنک مث پرو نیز یکی دیگر از افزونه هایی است که برای سئو از آن استفاده می شود. در آموزش نصب و پیکر بندی رنک مث پرو و آموزش افزونه Yoast Seo با تنظیمات این دو افزونه آشنا شدید و صفر تا صد آنها را یاد گرفتید. اگر شما از افزونه یواست سئو استفاده می کنید و به هر دلیلی می خواهید Rank Math را جایگزین آن کنید و اطلاعات و تنظیمات آن بدون به هم ریختگی منتقل شوند در این مقاله با ما همراه باشید تا به شما نحوه انتقال اطلاعات از یواست سئو به رنک مث را آموزش دهیم.

نصب افزونه Rank Math Pro

بعد از اینکه افزونه رنک مث پرو را از راست چین خرید و دانلود کردید از طریق پیشخوان وردپرس آن را نصب کنید. نسخه رنک مث پرو نسبت به نسخه رایگان امکانات گسترده تری دارد. بعد از نصب رنک مث را فعال کنید تا در داخل پیشخوان اضافه شود و شما می توانید تنظیمات پیکربندی آن را انجام دهید.

انتقال اطلاعات از یواست سئو به رنک مث

در ویدیوی زیر نحوه انتقال اطلاعات از Yoast Seo به Ran Math Pro را مشاهده کنید.

انتقال اطلاعات از یواست سئو به رنک مث

بعد از اینکه Rank Math Pro را نصب کردید یک پنجره ویزارد برای شما به صورت زیر باز می شود. اگر باز نشد در زیر منوی داشبورد > نصب کننده جادویی می توانید آن را ببینید. در بخش شروع کار حالت پیشرفته را انتخاب کنید.

انتخاب حالت پیشرفته در Rank Math Pro

choosearea

سپس دکمه شروع نصب جادویی را بزنید تا مرحله درون ریزی تنظیمات سئو را به شما نمایش دهد و شما با فعال کردن آن و زدن شروع درون ریزی، شروع به انتقال اطلاعات از یواست سئو به رنک مث کنید. با ادامه مراحل و وارد کردن ایمیل خود در بخش اتصال به سرویس گوگل در مرحله آنالتیکس به شما امکان اتصال به ابزارهای دیگر مانند سرچ کنسول یا حتی امکان پیشنهاد رایگان کلمات کلیدی در هنگام ورود کلمات کلیدی اصلی را می دهد.

انتقال و درون ریزی اطلاعات از Yoast Seo به Rank Math

choosearea

بعد از اینکه اطلاعات را درون ریزی کردید افزونه یواست سئو غیرفعال می شود. بعضی مواقع با انتقال اطلاعات و انجام درون ریزی افزونه یواست غیرفعال نمی شود. اگر این اتفاق رخ نداد به بخش افزونه ها رفته و افزونه یواست سئو را دستی غیر فعال و حذف کنید.

سپس به بخش نوشته ها رفته و با زدن ویرایش نوشته، در بخش تنظیمات رنک مث نوشته مشاهده می کنید که تمامی تنظیماتی که از قبل برای کیورد اصلی، نامک یا لینک، عنوان سئو و توضیحات متا وارد کرده اید در این بخش قابل مشاهده هستند و به همان صورت منتقل شده اند. الان شما می توانید سایت خود را با این افزونه سئو کنید.

در این مقاله به آموزش انتقال اطلاعات از یواست سئو به رنک مث پرداختیم. همانطور که دیدید به راحتی می توانید تمامی اطلاعات یواست سئو را به رنک مث پرو منتقل کنید و بدون دردسر به این افزونه مهاجرت کنید. امیدوارم که این آموزش برای شما مفید باشد. اگر سوالی دارید در دیدگاه ها بپرسید.

برای انتقال اطلاعات از یواست سئو به رنک مث پرو این افزونه را از راست چین بخرید.
دیدگاه ها افزودن دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.