فیلم آموزش نمایش تصاویر قبل و بعد به صورت اسلایدی

فیلم آموزش نمایش تصاویر قبل و بعد به صورت اسلایدی
آموزش های وردپرس

تا به حال پیش آمده که بخواهید مقاله ای در مورد یک محصول یا خدمات بنویسید و احتیاج داشته باشید، عکس های قبل و بعد را نشان دهید؟ احتمالا از نرم افزارهایی مثل فتوشاپ و … برای نمایش صحیح تصاویر کمک گرفته اید. اما وردپرس راه حل سریع تر و کم دردسرتری دارد. افزونه وردپرس Twenty20 یا Twenty20 Image Before-After. که افزونه نمایش تصاویر قبل و بعد به صورت اسلایدی محسوب می شود.

07 آذر 1397

به کمک این افزونه، در سریع ترین و راحت ترین حالت ممکن، تصاویر قبل و بعد با شیوه ای جذاب به مخاطبان نمایش داده می شود. امروز تیم راست چین، فیلم آموزش این پلاگین را برای شما آماده کرده است.

افزونه وردپرس Twenty20

افزونه وردپرس Twenty20 یکی از افزونه های وردپرس است که کار نمایش تصاویر قبل و بعد را بسیار راحت کرده است. به کمک Twenty20 Image Before-After می توانیم یک تصویر داشته باشیم که همزمان اثر قبل و بعد را به صورت اسلایدی، نشان دهیم. در این اسلاید دو نسخه مختلف از یک تصویر مشابه، در یک اندازه مشاهده می شود.

بیایید فیلم آموزشی ای که در این مورد تهیه شده است را با هم مشاهده کنیم.

فیلم آموزش نمایش تصاویر قبل و بعد


آموزش بصورت تصویری و مرحله به مرحله هم برای شما آماده شده. امیدوارم لذت ببرید.

نمایش حالت قبل و بعد در وردپرس به صورت تصویری

برای شروع، این افزونه را روی وردپرس تان نصب و فعال کنید. پیش از این چگونگی نصب افزونه وردپرس را مرور کرده ایم. بعد از فعال کردن افزونه ودرپرس Twenty20 ، در پنل مدیریت پستی را ویرایش، یا یک نوشته جدید ایجاد می کنیم. حالا یک دکمه در ویرایشگر وردپرس، برایتان فعال شده: Add Twenty20 . روی آن کلیک کنید.

اینجا گالری تصاویر وردپرس شما باز می شود. دو تصویری که می خواهیم قبل و بعد شوند، را انتخاب می کنیم.

افزونه اسلایدر مقایسه تصاویر در وردپرس با حالت نمایش قبل و بعد

سپس روی دکمه insert کلیک کنید. در مرحله بعد، باید فیلدها را پر کنید. مثل محتوایی که بالای عکس های قبل و بعد نمایش داده می شود، عرض تصاویر، جهت کشویی و … .نمایش تصاویر قبل و بعد | نمایش تصاویر قبل و بعد بصورت اسلایدی

در این مرحله روی دکمه insert shortcode کلیک کنید. تا نمایش تصاویر قبل و بعد در صفحه وردپرس شما قرار گیرد.

همینطور می توانید از ویجت Twenty20 استفاده کنید. چون در سایت شما فعال شده است. برای این کار، به نمایش > ابزارک ها مراجعه کنید. و به هر بخشی که تمایل دارید، انتقال دهید. برای مثال من از این ویجت در سمت چپ وبلاگ استفاده خواهم کرد.

افزونه Twenty20 | Twenty20 Image Before-After

خبر خوب اینکه معادل فارسی این نرم افزار هم اکنون در دسترس شماست. افزونه وردپرس قبل و بعد تصویر علاوه بر اینکه پنل مدیریت کاملا فارسی دارد، به صورت عمودی و افقی هم قابل استفاده است. اما مهم ترین نکته برای آن، داشتن پشتیبان است. امیدوارم از این افزونه، برای زیبا کردن سایت خود استفاده کنید و تجربه کاربری خوبی برای مشتریان رقم بزنید.

دانلود افزونه قبل و بعد تصاویر فارسی پیشنمایش افزونه Smart Before After Viewer فارسی

2 دیدگاه ها افزودن دیدگاه