اولین جشنواره محصولات ایرانی راست چین

اولین جشنواره محصولات ایرانی راست چین
اخبار

سلام عیدتون مبارک… از این عید تا اون عید، ایامتون شیرین و دل پذیر باشه. همونطور که از عنوان خبردار شدین، یه جشنواره جالب داریم. به مناسبت عید قربان تا عید غدیر ، میخوایم یه عیدی حسابی به همه بدیم…. یه تخفیف شیرین با طعم عید.

01 شهریور 1397

اولین جشنواره محصولات ایرانی راست چین

محصولات منتخب راست چین تو این جشنواره با تخفیف 50 درصد به شما عرضه میشه.

کمپین عید تا عید

ما ایرانی ها تو گشت و گذار تو سایت ها سلیقه خاصی داریم. که شاید فقط خودمون ازش سردربیاریم. یه نمونه خیلی ساده، مقایسه قالب های ایرانی و قالب های فارسی سازی شده تو زمینه فروشگاهی هست.

بنابراین بسیاری از طراحان خوش ذوق و سلیقه، و البته حرفه ای، شروع به طراحی و ساخت قالب هایی با سلیقه ایرانی در زمینه های مختلف کردن. کیفیت بسیار بالا و البته ظاهر شکیل این طرح های آماده، واقعا جذابه. اگر میخواین نگاهی به محصولات ایرانی راست چین داشته باشین، پیشنهاد میکنم این بخش رو از دست ندین.

البته تو محصولات ایرانی یه نکته هست که شاید خرید و دانلود رو برای بعضی اشخاص، دشوار کنه و اینکه قیمت این محصولات، نسبت به نمونه های فارسی شده کمی بالاتر هست. و این مساله بخاطر کیفیت بالا، پشتیبانی بسیار دقیق (بخاطر کدنویسی صفر تا صد محصول)، و آپدیت های منظم هست. به همین دلیل، به دنبال فرصتی بودیم تا همه کاربران خوب و خوش سلیقه راست چین بتونن از این محصولات بهره مند بشن.

حالا با اولین جشنواره محصولات ایرانی راست چین در خدمتتون هستیم. امیدواریم با تخفیف فوق العاده 50 درصد، هر آنچه مد نظرتون باشه تهیه کنید و سایت های جذاب، باب سلیقه مشتریان ایرانی بسازید.

نکته مهم زمان هست که قابل تمدید نخواهد بود. از 31 مرداد تا 8 شهریور ماه 1397، با جشنواره عید تا عید در خدمت شما هستیم. پس فرصت رو از دست ندید.

با کلیک روی عکس، می تونید کلیه محصولاتی که در این کمپین حضور دارن، مشاهده و از بین آنها، انتخاب کنید.

اولین جشنواره محصولات ایرانی راست چین

دیدگاه ها افزودن دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.