افزونه جستجوی ایجکس، Ajax Search Pro
1,903 فروش
86% رضایت از 80 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
307,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 131
 • پشتیبانی

افزونه Ajax Search Pro | دانلود افزونه ajax search pro | افزونه جستجوی پیشرفته وردپرس | افزونه جستجوی زنده ووکامرس | افزونه جستجوی پیشرفته ای جکس

افزونه Ajax Search Pro

افزونه Ajax Search Pro یک افزونه وردپرس کاربردی و حرفه ای ترین و قدرتمندترین افزونه جستجوی وردپرس به صورت ایجکس است که امکان جستجوی زنده و Ajax را فراهم می کند و دارای قابلیت های نامحدود برای ایجاد انواع فرم های جستجو می باشد که بدون شک هر سایت وردپرسی به آن نیاز خواهد داشت.

ایجاد سرچ باکس هایی برای انواع پست تایپ، برگه، نوشته، دسته بندی، برچسب، محصولات ووکامرس و ایزی دیجیتال دانلود (EDD)، دسته بندی محصولات، برچسب های محصولات، قابلیت استفاده از متاتگ ها مانند قیمت محصول، کاربران وبسایت، دانشجویان، اساتید و… که دارای قابلیت هایی از جمله تغییر استایل و سفارشی سازی نحوه جستجو می باشد در افزونه جستجوی پیشرفته وردپرس شما را شگفت زده خواهد کرد

برای آشنایی بیشتر با این افزونه وردپرس منحصر بفرد تا انتها با ما همراه باشید:

Ajax Search Pro

محبوبترین افزونه جستجوی ایجکس با بیش از 16000 فروش موفق در کدکنیون

گزینه های سفارشی سازی Ajax Search Pro
دانلود افزونه ajax search pro به همراه کد کوتاه اختصاصی

ویژگی های افزونه جستجوی پیشرفته Ajax Search Pro
قابلیت درگ و دراپ برای افزودن فیلدهای مختلف جستجو، ایجاد کدکوتاه برای هر فرم جستجو به صورت مجزا، تغییر استایل و ظاهر هم فرم بدون کدنویسی و با استفاده از ویرایشگر زنده، امکان استفاده در وردپرس شبکه، قرار دادن چک باکس برای دقیقتر کردن فیلدهای جستجو، افزودن عبارات پیشنهادی و تکمیل خودکار و سازگار با کلمات کلیدی گوگل، محدود کردن حروف برای شروع جستجو، تغییر آیکون و امکان بارگذاری آیکون دلخواه، ساختار فشرده برای محدوده های کوچک و… تنها بخشی از انبوه امکانات افزونه جستجوی ایجکس AJAX SEARCH PRO می باشد.

در ادامه به بررسی تصویری بخش های مختلف تنظیمات این پلاگین میپردازیم. با ما همراه باشید.

بخش اول: بررسی تنظیمات عمومی به صورت بخش به بخش در افزونه جستجوی ایجکس

تنظیمات عمومی Ajax Search Pro

اولین بخشی که برای ایجاد هر فرم جستجو با آن سر و کار داریم، منابع هستند. منابع در دو حالت اولیه و ثانویه برای مشخص کردن محدوده جستجو برای کاربر تعریف میشوند. منابع اصلی شامل پست تایپ های اصلی مانند برگه ها، نوشته ها، محصولات و سایر پست تایپ های مرجع در سایت خواهد بود. که در تصویر بالا قابل مشاهده و بررسی می باشد.

در بخش منابع ثانویه یا منابع 2 در افزونه Ajax Search Pro میتوانیم منابع درجه دو که شامل دسته بندی و برچسب محصولات، دسته بندی نوشته ها، فونت های استفاده شده در صفحه ساز و… را برای افزودن به سرچ باکس اضافه کنیم. این موارد بسته به منابع مورد استفاده در سایت شما قابل افزایش و کاهش هستند که به صورت خودکار در این بخش نمایش داده خواهند شد.

تنظیمات جستجو در افزونه جستجوی Ajax Search Pro

در سایت هایی که دارای چندین کاربر با دسترسی های متنوع هستند نیازمند موتور جستجویی هستیم که بتوانیم براحتی کاربر مورد نظر خود را در کمترین زمان و با مشخص کردن نقش آن کاربر بیابیم. این قابلیت را با زدن چند کلیک ساده در سرچ باکس اضافه کنید و کاربران سایت را شگفت زده نمایید!

تنظیمات موبایل در افزونه جستجوی پیشرفته وردپرس

در افزونه جستجوی پیشرفته ای جکس در بخش تنظیمات مربوط به نمایش در نسخه های موبایلی قابل ویرایش و تنظیم می باشد که برای هر فرم میتوانید حالت نمایش رو در نمایشگرهای موبایلی شخصی سازی کنید.

مرتب سازی در افزونه جستجوی پیشرفته وردپرس

ترتیب نمایش نتایج جستجو یکی از مهمترین اجزای یک سرچ باکس خواهد بود که کاربر براحتی بتواند بر اساس نوع پست تایپ و اولویت نتیجه جستجوی خود را مشاهده کنید. در این تب خواهید توانست ترتیب نمایش نتایج را برای کاربر بر حسب اولویت و نوع محتوا تغییر دهید.

گروه بندی در افزونه جستجوی ایجکس

در آخرین بخش تنظیمات عمومی قابلیتی وجود دارد که میتوانید نتایج جستجو را بر اساس برچسب، پست تایپ، کاربران و… گروه بندی کنید. به این منظور که اگر نتیجه ای در دسته های مختلف یافت شد، فقط در یکی از این گروه ها نمایش داده شود و سایر فیلدهای تکراری از نتایج مخفی بماند.

بخش دوم: بررسی تنظیمات جستجو در وردپرس شبکه در افزونه جستجوی پیشرفته وردپرس

 

تنظیمات شبکه پلاگین جستجوی پیشرفته Ajax Search Pro

قابلیت منحصربفرد برای جستجو در وردپرس شبکه نیز در افزونه قدرتمند Ajax Search Pro وجود دارد که میتوانید در آن واحد با یک جستجو تمام وبسایت های موجود در شبکه را برای جستجوی خود بررسی کنید. البته این موضوع میتواند توسط مدیر شبکه محدود شود و فقط تعدادی از سایت ها در جستجو گنجانده شوند. و همچنین اگر تنها یک وبسایت در شبکه فعال باشد، نتایج فقط برای همان وبسایت نمایش داده خواهند شد.

بخش سوم: بررسی تنظیمات جستجو و گزینه های مربوطه

 

تنظیمات جستجو Ajax Search Pro

امکان نمایش فیلدهای مشخص از جمله دسته بندی ها، پست تایپ ها، محصولات و… در این بخش مدیریت از افزونه آجاکسی جستجو انجام می شود. به این منظور که کاربر با انتخاب هر فیلد نتایج جستجو را محدود کند تا سریعتر به نتیجه مطلوب برسد. همچنین نوع نمایش نتایج جستجو در حالت های عمودی، افقی، ایزوتوپیک، پلاروید نیز از همین زبانه ادیت میشود.

 

دانلود افزونه ajax search pro به همراه فیلترهای عمومی

اگر تمایل دارید جستجو فقط در عناوین وبسایت انجام شود می توانید فقط فیلد جستجو در عناوین را فعال کنید تا جستجو فقط در عناوین صورت بگیرد. همچنین امکان جستجو در محتوا و سایر بخش ها نیز ای همین بخش قابل مدیریت است.

 

تنظیمات محتوا Ajax Search Pro

درج فیلترهای اختصاصی از جمله دسته بندی ها، برچسب ها، دیدگاه ها، کاربران و… با قابلیت گذاشتن چکباکس فعال یا غیرفعال نیز برای محدودتر کردن محدوده جستجو قابلیتی بسیار کاربردی و مهم می باشد که سرعت جستجو را چندین برابر خواهد کرد. در این قسمت از پلاگین پیشرفته جستجوی آجاکس بسته به نوع وبسایت و تعداد درخواست های جستجو میتوان تمامی فیلترها را فعال یا غیرفعال کرد. لازم به ذکر است که این فیلترها بر اساس قالب یا افزونه های فعال وردپرس و پست تایپ های شناخته شده، به صورت خودکار شناسایی میشوند.

درج سایر فیلترها از جمله فیلتر بر اساس تاریخ، دسته بندی، برچسب ها، فیلدهای سفارشی، نمایش دکمه جستجو و… نیز در دیگر تب ها مدیریت خواهند شد.

 

تنظیمات پیشرفته افزونه جستجوی پیشرفته وردپرس

آخرین تب در تنظیمات جستجو به این منظور استفاده میشود تا مدیر نحوه و منطق جستجو را مشخص کند. اینکه نتایج جستجو چگونه با هم ترکیب شوند، امکان نمایش پست تایپ ها و دسته های غیر مرتبط و… براحتی با زدن چند کلیک ساده قابل پیاده سازی خواهد بود.

بخش چهارم: بررسی تنظیمات ساختاری و فیلدها در افزونه جستجوی آجاکس 

 

تنظیمات ساختار باکس جستجو Ajax Search Pro

در تب ساختار باکس جستجو مواردی همچون متن نگهدارنده باکس جستجو، تراز باکس جستجو برای نمایش در صفحه، تعیین مارجین های بالا و پایین برای سرچ باکس و یا امکان مخفی کردن باکس کلی جستجو و فقط نمایش فیلدها وجود دارد که با فشردن چند کلیک قابل ویرایش می باشد.

 

Ajax Search Pro

در صورتی که نیاز دارید نتایج در صفحه ای مجزا برای کاربر باز شود دکمه رادیویی ” بازشدن نتایج در صفحه جدید” را فعال کنید تا بعد از پایان جستجو، به صفحه جدید منتقل شوید. متن های مربوط به جستجوهای بدون نتیجه نیز از طریق همین زبانه ویرایش میشود و قادر خواهید بود تا متن های دلخواه را جایگزین متن های پیشفرض کنید.

 

تنظیمات ساختار فشرده افزونه جستجوی پیشرفته وردپرس

ساختار فشرده سرچ باکس در جاهایی مورد استفاده قرار میگیرد که در حالت عادی دارای فضای محدود است و شما این قابلیت را برای کاربر فراهم میسازید تا با کلیک روی دکمه سرچ، کل باکس جستجو نمایش داده شود. این ویژگی ساده ولی بسیار کارآمد برای سایت های فروشگاهی کاربرد زیادی خواهد داشت.

بخش پنجم: بررسی تنظیمات عبارات پیشنهادی و تکمیل خودکار

 

تنظیمات خودکار افزونه Ajax Search Pro

در تب تکمیل خودکار نتایج با مشخص کردن تعداد حروف تایپ شده در ابتدای جستجو، پست تایپ ها، دسته بندی ها، محصولات و… که با این حروف آغاز میشوند و در سایت شما وجود دارند بلافاصله نمایش داده خواهد شد. این امر باعث صرفه جویی در زمان و جلب اعتماد کاربر و در نتیجه موفقیت و رشد وبسایت شما میشود.

 تنظیمات عبارت پیشنهادی افزونه جستجوی پیشرفته ای جکس

هر سرچ باکس معتبر و پیشرفته ای باید به ویژگی عبارات پیشنهادی مجهز باشد تا کاربر را به سمت و سویی که مدیر سایت مشخص کرده هدایت شود. این قابلیت برای افزایش فروش دسته های خاص یا بازدید چند برابری یک دسته بندی از سایت بسیار پر کاربرد می باشد که بدون صرف زمان و استفاده همزمان از چند منبع شما را به هدفتان خواهد رساند.

 

 افزونه جستجوی پیشرفته وردپرس Ajax

در صورتی که کلمات کلیدی مد نظر دارید و تمایل دارید کاربر با جستجوی این کلمات در وبسایت شما بماند خیلی ساده میتوانید این کلمات را در تب “عبارات و کلمات کلیدی پیشنهادی” مشخص کنید و کاربر با کلیک روی این کلمات به نتایج مورد نظر دست پیدا کند. این قابلیتی بسیار استراتژیک در امر سئو نیز می باشد.

بخش ششم: بررسی تنظیمات تغییر استایل و طرحبندی

 

امکانات افزونه جستجوی آژاکس

تغییر طرحبندی، قالب و ظاهر هر فرم جستجو یکی از اصلی ترین موضوعاتیست که با آن سر و کار داریم. امکانی که بدون یک خط کدنویسی برای شما فراهم است تا ظاهری دلخواه را برای سرچ باکس در نظر بگیرید. مواردی همچون تغییر رنگ، نوع نوشته ها، فاصله ها، بوردر و سایه در اولین تب تنظیمات استایل قرار داده شده است.

 • تمامی تغییرات ظاهری را میتوانید بدون بارگذاری مجدد صفحه در ویرایشگر زنده مشاهده کنید و در نهایت دکمه ذخیره فرم را فشار دهید.

 

تنظیمات استایل فیلد ورودی افزونه جستجوی پیشرفته Ajax Search Pro

ظاهر فیلد ورودی از جمله حاشیه، رنگ و فونت نوشته، رنگ و نوع کادر دور باکس را نیز از این قسمت میتوانید ویرایش کنید و طرحی دلخواه برگزینید.

 

تنظیمات آیکون افزونه جستجوی آژاکس Ajax Search Pro

ظاهر فیلد جستجو که شامل آیکون دکمه باز شونده، بکگراند تب، رنگ و فونت نوشته ها و… در زبانه “آیکون و منوی کشویی تنظیمات” امکان ویرایش و مدیریت دارد.

 • نکته مهم اینجاست که میتوانید آیکون های دلخواه خود را از سیستم آپلود کنید و بجای آیکون های پیشفرض استفاده نمایید.

 

تنظیمات استایل جستجو افزونه جستجوی پیشرفته ای جکس

ذره بین جستجو، آیکون بارگذاری، رنگ و سایه این آیکون ها به صورت نامحدود قابلیت شخصی سازی دارد و همچنین این امکان برای آپلود آیکون ها از سیستم نیز فراهم می باشد. به این منظور میتوانید آیکون این سرچ باکس را با آیکون های مورد استفاده در قالب هماهنگ کنید و زیبایی دوچندان به صفحات سایت بیفزایید.

 

CSS سفارسی در Ajax Search Pro

در نهایت و پس از بررسی تمامی تب های موجود در تنظیمات استایل و ظاهر فرم، میتوانید کدهای css  سفارشی خود را نیز وارد کنید. این کدها در هدر سایت اضافه خواهند شد.

بخش هفتم: بررسی تنظیمات پیشرفته

تنظیمات درون رزی و برون ریزی افزونه جستجو Ajax Search Pro

اگر قصد دارید از یک فرم در سایت های مختلف استفاده کنید نیازی به ایجاد مجدد ندارید و خیلی ساده با سیستم درون ریزی و برون بری فرم های جستجو، میتوانید هر فرم را به صورت نامحدود در سایت های مختلف استفاده کنید.

 

تنظیمات افزونه جستجوی ایجکس Ajax Search Pro

برای جذابیت بیشتر هم این امکان در نظر گرفته شده تا انیمیشن های متنوع را برای انواع نمایشگر تعریف کنید تا برای نمایش نتایج از این انیمیشن ها استفاده گردد. متن نمایش داده شده برای جستجوهای بدون نتیجه نیز از همین بخش ویرایش میشود.

 

تنظیمت کلمات کلیدی Ajax Search Pro

برای کلمات کلیدی که در بخش های بالاتر برای شما معرفی شد میتوانید استثنائاتی در نظر بگیرید تا این کلمات از محدوده جستجو خارج شوند. این کلمات پشت سر هم نوشته و با یک کاما از یکدیگر جدا میشوند تا برای سیستم جستجو قابل درک باشد.

گذری بر ویژگی های اصلی افزونه جستجوی ایجکس وردپرس

ویژگی های افزونه Ajax Search Pro

با خرید و دانلود افزونه Ajax Search Pro از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) بهره مند خواهید شد.

لیست بروزرسانی ها

ورژن 4.21.8 - آذر ماه 1400
مشکل تجزیه کننده تصویر برطرف شد

ورژن 4.21.7 - آذر ماه 1400
رفع مشکل اسکریپت، که در آن حذف انیمیشن ها گاهی اوقات در برخی از مرورگرها مشکلاتی ایجاد می کرد
ترتیب - ترتیب نتایج (هر دو صفحه نتایج زنده و نتایج) اکنون در هنگام استفاده از منطق اولیه و ثانویه صحیح است.
مشکل اسکریپت لودر زنده نتایج برطرف شد
تجزیه کننده تصویر - اکنون زمانی که تنوع محصول تصویری نداشته باشد، تصویر والد محصول را دریافت می کند

ورژن 4.21.6 - آذر ماه 1400
گزینه ای برای تمرکز نوار جستجو در بارگذاری اولیه صفحه اضافه شده است

ورژن 4.21.5 - آبان ماه 1400
موتور جدول ایندکس - تصحیح نسخه قبلی برای برخی از استثناهای کاراکترهای خاص
موتور جدول ایندکس - بهبود مکانیسم تطبیق عنوان

ورژن 4.21.4 - آبان ماه 1400
رفع ایراد سازگاری با چندزبانگی
مشکل جستجوی پیوست جدول فهرست رفع شد
اعمال آرگومان اندازه تصویر برای تصاویر نتایج جستجو از فیلدهای سفارشی
سازگاری نتایج جستجو و موقعیت تنظیمات زمانی در عناصر با ویژگی‌های انتقال
فیلترهای فیلد سفارشی - {get_values} اکنون ویژگی‌های "order"، "exclude"، "post_type" و "post_status" را می‌پذیرد - تا فقط مقادیر موجود را از انواع پست‌های داده شده واکشی می‌کند و استثنائات را نیز مجاز می‌کند
تابع (..)get_asp_result_field اکنون دقیقاً همان عنوان، توضیحات و فیلدهای پیوند را در لیست نتایج زنده در هر مورد برمی گرداند.
فعالسازی و غیرفعالسازی طرح بندی جعبه فشرده - فوکوس خودکار اکنون با کلیک روی نماد جستجو
دکمه بازگشت مرورگر - اکنون افزونه سعی می کند پس از نمایش نتایج به آخرین مورد کلیک شده به عقب برگردد.
المنتور- بارگذاری دکمه بیشتر و اسکرول بی نهایت روی فیلترهای ویجت Elementor Posts
ویژگی بارگذاری بیشتر برای اسکریپت‌های غیر قدیمی رفع شد
منطق تگ های پست گم شده اضافه شد
مشکل جستجوی محتوای BuddyPress در محیط های چند سایتی برطرف شد
تجزیه کننده تصویر - اکنون مقادیر آرایه (تصاویر) را از منابع فیلد سفارشی کنترل می کند
آمار - ثبت جستجوهای غیر زنده
جدول فهرست - بهبود در تبدیل حروف کوچک و بزرگ کاراکترهای چند بایتی
تکمیل خودکار ورودی - هنگامی که فیلد ورودی در حال پیمایش است به درستی پیمایش نمی شود (ورودی متن طولانی)
لغو جستجو - اکنون آرگومان post__in را در صورتی که نتایج توسط افزونه های دیگر در صفحه نتایج فیلتر شوند، تنظیم می کند.
فیلتر صفحه نتایج Divi - اکنون باید به درستی راه اندازی شود تا با افزونه Ajax Search Pro کار کند
رفع مشکل ظاهر در IOS 15.1


ورژن 4.21.2 - شهریورماه 1400
رفع ایراد سازگاری با Polylang 
رفع ایراد مشکل جستجوی فهرست جدول

ورژن 4.21.1 - شهریورماه 1400
*** جدید:
انتخاب جدیدترین و قدیمی ترین تاریخ ها برای فیلتر مقادیر
صفحه بندی ایجکس برای ویجت المنتور
دکمه بازگشت مرورگر - اکنون سازگار با ویجت المنتور
*** بهبود:
بهبود ایندکس نتایح عناوین جایی که تعداد کاراکتر 0 باشد
رفع خودکار ایرادات اسکریپت های قدیمی
استفاده از "use strict"در فایل های جاوااسکریپت
حذف css های خطی و انتقال به فایل های مجزا
حذف شدن دسترسی های مستقیم جی کوئری
تغییر فاصله کش جستجو از 1 روز به 30 روز
رفع ایراد اسکریپت اسلایدر در زمان استفاده از پاپ آپ

ورژن 4.21 - شهریورماه 1400
*** جدید:
آپدیت اسکریپت های اصلی افزونه به منظور عدم وابستگی به jQuery در کارکرد
*** بهبود:
بهبود عملکرد استثنائات کلمات کلیدی در وردپرس شبکه
بهبود ایندکس کردن نام نویسنده پست (نام، نام خانوادگی ، نام مستعار و نامهای نمایشی)
بهینه سازی Google Lighthouse 
بهینه سازی روش بارگذاری اسکریپت
CSS بهینه سازی بارگذاری فونت
بهینه سازی بارگذاری مشروط
رفع مشکل چند زبانه - وقتی نتایج سازگاری چند زبانه خاموش است، صفحه نتایج طبق آن عمل خواهد کرد
المنتور - ریدایرکت به اولین نتیجه با المنتور
المنتور - هنگام فشار دادن دکمه "بازنشانی" هنگام پاک کردن نوار جستجو یا فیلترها، باید به حالت اولیه بازگردد.
دکمه برگشت مرورگر - اکنون بدون وارد کردن عبارت کار می کند
*** تغییرات:
تنظیمات بسیار قدیمی مرورگرها که مشکلاتی ایجاد میکرد، حذف شد
سبک سازی اسکریپت های قدیمی

 

از اینکه تا پایان با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی (شامل هزینه)

 • نصب توسط طراح

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2

تست شده با

 • تست شده با PHP نسخه: 7.2
 • تست شده با وردپرس نسخه: 5.8

سوالات متداول افزونه جستجوی ایجکس، Ajax Search Pro

بله این سازگاری وجود دارد و در هر صفحه ساز دارای یک المان اختصاصی می باشد. همچنین هر فرم جستجو دارای یک کد کوتاه است که قابلیت استفاده در جاهای مختلف سایت را دارد.
بله میتوان از افزونه جستجوی ایجکس وردپرس در وردپرس شبکه استفاده کرد.
بله، میتوان فرم مورد نظر را به جای فرم جستجوی پیشفرض قالب انتخاب کرد. همچنین فرم جستجوی ووکامرس نیز قابلیت جایگزینی دارد. (طبق گفته های سازنده: در صورتی که با جایگزینی فرم تغییرات روی قالب اعمال نشد می بایست کدنویسی قالب را تغییر داد.)

لیست تغییرات

نسخه 4.21 - 22 شهریور 1400
 • آپدیت اسکریپت های اصلی افزونه به منظور عدم وابستگی به jQuery در کارکرد
 • بهبود عملکرد استثنائات کلمات کلیدی در وردپرس شبکه
 • بهبود ایندکس کردن نام نویسنده پست (نام، نام خانوادگی ، نام مستعار و نامهای نمایشی)
 • بهینه سازی Google Lighthouse
 • بهینه سازی روش بارگذاری اسکریپت
 • CSS بهینه سازی بارگذاری فونت
 • بهینه سازی بارگذاری مشروط
 • رفع مشکل چند زبانه - وقتی نتایج سازگاری چند زبانه خاموش است، صفحه نتایج طبق آن عمل خواهد کرد
 • المنتور - ریدایرکت به اولین نتیجه با المنتور
 • المنتور - هنگام فشار دادن دکمه "بازنشانی" هنگام پاک کردن نوار جستجو یا فیلترها، باید به حالت اولیه بازگردد.
 • دکمه برگشت مرورگر - اکنون بدون وارد کردن عبارت کار می کند
 • تنظیمات بسیار قدیمی مرورگرها که مشکلاتی ایجاد میکرد، حذف شد
 • سبک سازی اسکریپت های قدیمی
نسخه 4.21.1 - 23 شهریور 1400
 • انتخاب جدیدترین و قدیمی ترین تاریخ ها برای فیلتر مقادیر
 • صفحه بندی ایجکس برای ویجت المنتور
 • دکمه بازگشت مرورگر - اکنون سازگار با ویجت المنتور
 • بهبود ایندکس نتایح عناوین جایی که تعداد کاراکتر 0 باشد
 • رفع خودکار ایرادات اسکریپت های قدیمی
 • استفاده از "use strict"در فایل های جاوااسکریپت
 • حذف css های خطی و انتقال به فایل های مجزا
 • حذف شدن دسترسی های مستقیم جی کوئری
 • تغییر فاصله کش جستجو از 1 روز به 30 روز
 • رفع ایراد اسکریپت اسلایدر در زمان استفاده از پاپ آپ

آخرین پرسش و پاسخ

ehsan189
ehsan189

سلام. آیا با قالب امپرطور سازگار است؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به ehsan189
 • طراح محصول

درود بر شما
با همه قالب ها تست نشده ولی گزارش عدم سازگاری از طرف کاربران دریافت نکردیم.
البته افزونه برای هر فرم یه کد کوتاه میده که میتونید هر جایی از قالب استفاده بفرمایید.
از طراح قالب هم در این خصوص سوال بفرمایید.

شاد باشید

mostafasadri
mostafasadri

سلام وقت بخیر. خواستم بپرسم این افزونه امکان این رو میده که وقتی مشتری توی فروشگاهمون چیزی رو سرچ کرد فقط از عنوان محصول استفاده بشه؟ مثلا بنویسه کتاب غرور و تعصب دیگه فقط محصول‌هایی رو بیاره که توی عنوانش از این کلمات استفاده شده نه توی محتوای کتاب‌ها. ممنون میشم جواب بدید. امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mostafasadri
 • طراح محصول

درود بر شما
مطابق تصویر زیر که در صفحه توضیحات محصول قرار داده شده، گزینه ای در تنظیمات افزونه وجود داره که میتونید جستجو در محتوا رو فعال یا غیرفعال کنید:
https://files.rtl-theme.com/products/content/2021/07/14899_6b33a6929ebf302074043798b.jpg

شاد باشید

رضا صفری
رضا صفری

با سلام
بنده میخام یک برگه ایجاد کنم و ی سری داده تو برگه طی جدولی قرار بدم و میخام برای این برگه یک فرم جستجو بزارم که بر اساس ستون جدول بیاد و فیلتر کنه و نتایجو نمایش بده
آیا این محصول چنین کاریو انجام میدهد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به رضا صفری
 • طراح محصول

درود بر شما
پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی
جستجو میتونه توی محتوای برگه ها هم انجام بشه. اسکرین شات تنظیمات قالب رو توی صفحه توضیحات محصول مشاهده بفرمایید. اگه منظورتون اینه که به صورت جدولی نمایش داده بشه، خیر به این صورت نیست.

شاد باشید

sharifishab.fatemeh
sharifishab.fatemeh

سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
ایا این افزونه امکان سرچ بین برگه ها دارد یعنی با وارد کرد بخشی از نام برگه، برگه هایی که در اسم ان کلمه سرچ شده را داشته باشد نمایش بدهد و اینکه امکان سرچ براساس محتوای برگه هم دارد

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به sharifishab.fatemeh
 • طراح محصول

درود بر شما
بله امکان جستجو در برگه ها به همراه عنوان و محتوا وجود داره. توضیحات محصول رو مشاهده بفرمایید. همچنین تصویر موجود در لینک زیر رو هم بررسی بفرمایید:
https://files.rtl-theme.com/products/content/2021/07/14899_6b33a6929ebf302074043798b.jpg

شاد باشید

sharifishab.fatemeh
sharifishab.fatemeh در پاسخ به حمیـد حیـدری

خیلی ممنون از پاسخگوییتون

کاربر
کاربر

آیا این افزونه همان هست که در لینک زیر می‌باشد؟
codecanyon.net/item/ajax-search-pro-for-wordpress-live-search-plugin/3357410

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به کاربر
 • طراح محصول

درود بر شما
بله دقیقا همین افزونه است.

شاد باشید

tahlil_gar@yahoo.com
tahlil_gar@yahoo.com

سلام وادب. در توضیحات خیلی گشتم ولی لطفا بگید که این نیاز را برطرف میکند یا خیر؟
1 - عبارت جستجو شده باید 10 حرف باشد. عینا اگر 10 حرفنوشته شد، نتیجه را نشان دهد. حرف کمتر بود یا از 10 حرف یکی از حروف اشتباه بود، پیام یافت نشد بدهد.
2 - جستجوی زنده اصلا نباشد، یعنی کاربر باید عینا 10 حرف را کامل بزند و اینتر کند، حالا یا مورد هست یا نه.
3- هیچ مورد مشابه نمایش ندهد- عینا یکسان - مثلا اگر باید 2x4y6z8p10 باشد، عین همین باشد نه هیچ مشابهتی پیدا کند و نمایش دهد.
4- پیام یافت نشد هم در بیشتر نسخه های معمولی این افزونه نمایش نمیدهد، آیا این مورد نمایش داده میشود؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به tahlil_gar@yahoo.com
 • طراح محصول

درود بر شما
1. تعداد حروف برای شروع جستجوی زنده رو در تنظیمات افزونه میشه تعیین کرد. زمانی که تعداد حروف تایپ شده به تعداد مشخص شده برسه جستجو انجام میشه. اگر گزینه "فقط عبارات یکسان" فعال باشه فقط نتایجی نمایش داده میشه که با محتوای تایپ شده دقیقا یکسان باشه.
2. بله میتونید جستجوی زنده رو توی تنظیمات غیرفعال کنید تا با اینتر جستجو انجام بشه. دقت کنید که با اینتر زدن به صفحه نتایج منتقل میشید.
3. بله گزینه "فقط عبارات یکسان" به همین منظور در تنظیمات افزونه گنجانده شده است.
4. بله در صورتی که نتیجه ای وجود نداشته باشه، پیام نمایش داده میشه که متنش رو هم میتونید خودتون مشخص کنید.

شاد باشید

tahlil_gar@yahoo.com
tahlil_gar@yahoo.com در پاسخ به حمیـد حیـدری

ممنون از پاسخ شما. / در گزینه 2 : میخام جستجوی زنده نباشه / و اگر به صفحه نتایج میره فقط مورد سکیان را نمایش بده نه موارد مشابه
مثلا اگر 2x-3x داریم و 2x-3y داریم و در جستجو اگر بزنیم 2x-3، در صفحه نتایج چیزی نشان ندهد/ چون جستجو کامل نیست / مشابه را نشان نده / میشه ؟ / چون میخام جستجو زنده نباشه و لی دقیق عین عبارت

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به tahlil_gar@yahoo.com
 • طراح محصول

درود بر شما
بله این مورد رو میتونید توی تنظیمات افزونه شخصی سازی کنید.
سرچ باکس محصولات رو توی پیشنمایش محصول بررسی بفرمایید:
http://plugins.hamidheidari91.ir/ajax-search-pro/
(توی پیشنمایش جستجوی زنده فعاله ولی تفاوتی توی نتیجه نداره و با اینتر وارد صفحه نتایج میشید)

شاد باشید

tahlil_gar@yahoo.com
tahlil_gar@yahoo.com در پاسخ به tahlil_gar@yahoo.com

اصلاح میکنم. تعداد حروف کمتر از مثلا 5 نیست ولی موارد مشابه نمایش نده - دقیقا عین عبارت نوشته شده اگر بود نمایش بده و نبود پیام not found

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به tahlil_gar@yahoo.com
 • طراح محصول

بله با گزینه "فقط عبارات یکسان" میتونید این کار رو انجام بدید.

شاد باشید

hamidabedi
hamidabedi

بنده نیاز شدید به این پلاگین با تقویم شمسی دارم، راهی برای شمسی کردنش نیست؟!
افزونه جایگزین نمیتونید معرفی کنید؟!
امکانش هست من بدم تقویمش رو شمسی کنن؟!

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به hamidabedi
 • طراح محصول

درود بر شما
در حال حاضر افزونه با تقویم میلادی ارائه شده است اما خودتون با تغییر در سورس کد افزونه میتونید تقویم رو شمسی کنید.

شاد باشید

shahabtabibazar
shahabtabibazar

سلام امکان جستجو بین کاربران می باشد ؟ من برای یک سایت فریلنسری میخوام . و اینکه موتور جستجوی سایت راست چین که نوع جستجو بر اساس موضوع در خود موتور جستجو قابل فیلتر هست رو میتوان با این افزونه ساخت ؟
من میخوام روی شهر های فریلنسر ها جستجو بزارم

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به shahabtabibazar
 • طراح محصول

درود بر شما
1. بله جستجوی کاربران هم با این افزونه انجام میشه.
2. میتونید فیلترهایی رو برای دقیقتر کردن محدوده جستجو اضافه کنید. پیشنمایش افزونه رو بررسی بفرمایید، توی پیشنمایش فرم جستجوی بنفش دارای باکس فیلتر هست. اما دقیقا مشابه راست چین نخواهد بود.
3. شهرها اگر به صورت پست تایپ یا دسته بندی توی سایت اضافه شده باشن، میتونید برای اونها سرچ باکس بسازید.

شاد باشید

zawari5050
zawari5050

سلام
آیا این افزونه امکان سرچ فیلتر های portfolio رو هم داره یا خیر؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به zawari5050
 • طراح محصول

درود بر شما
اگر این فیلترها برای وردپرس نوعی پست تایپ باشند و توسط افزونه قابل شناسایی باشند این کار قابل انجام است.

شاد باشید

kimia_ghafurian
kimia_ghafurian

عرض ادب
تنظیماتی برای عدم نمایش محصولات ناموجود یا بدون قیمت وجود دارد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به kimia_ghafurian
 • طراح محصول

درود بر شما
برای محصولات بدون قیمت یا ناموجود این امکان وجود نداره اما میتونید دسته بندی یا برچسب هایی که هیچ نوشته ای ندارند رو از جستجو خارج کنید.

شاد باشید

ntaccu
ntaccu

سلام وقتتون بخیر،یا امکان قرار دادن فرم جستجو در پست وجود داره ؟
و اینکه این افزونه قابلیت اینو داره که برای هر فرم جستجو دسته بندی تعیین بشه؟به این صورت به عنوان مثال در بخش خبرورزشی فقط خبر های ورزشی فوتبال رو جستجو کنه

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به ntaccu
 • طراح محصول

درود بر شما
بله جستجو در نوشته ها و دسته بندی ها انجام میشه و امکان جداسازی دسته بندی ها بر اساس آی دی وجود داره.

شاد باشید

naraq
naraq

سلام و وقت به خیر،
از قابلیت های این افزونه، امکان درج فیلتر تقویم است. فیلتر تقویم این افزونه میلادی است. آیا شما آن را به شمسی تبدیل کرده اید؟
متشکرم

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به naraq
 • طراح محصول

درود بر شما
در حال حاضر تقویم افزونه میلادی است.

شاد باشید

naraq
naraq

سلام و وقت به خیر؛
آیا امکان درج فیلتر تاریخ شمسی در پلاگین وجود دارد؟!
می خواهیم کاربر بتواند محتوای مورد نظر خود را بر اساس فیلتر تاریخ از مثلا 1 فروردین 1400 تا 1 تیر 1401 انتخاب و جستجو کند.

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به naraq
 • طراح محصول

درود بر شما
در حال حاضر تقویم افزونه میلادی است.

شاد باشید

sevennet.68
sevennet.68

سلام عرض ادب سایت دایرکتوری دارم
.manybar.com
خواستم بپرسم فیلدهای موجود رو تبدیل به ایکس کرد مثلا برای استانها شهرستان و نوع بارگیر

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به sevennet.68
 • طراح محصول

سلام و درود
خیر، عملکرد افزونه ایجکس سرچ پرو با این نوع فیلدهای جستجو متفاوته.

موفق و پیروز باشید

ms.atn
ms.atn

سلام وقت بخیر خسته نباشید میخواستم برای نمونه کار ها یک سرچ ایجکس به این صورت درست کنم که بر اساس دست بندی فیلتر کنه با افزونه ی شما میشه این کار را کرد ؟
appway.erfanasa.ir/portfolio-03/

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به ms.atn
 • طراح محصول

سلام و درود
خیر عملکرد افزونه های جستجو با این نوع فیلترها متفاوته.
افزونه های فیلتر رو بررسی کنید.

موفق و پیروز باشید

mortiza
mortiza

آیا با افزونه فیلتر filter everything pro سازگار هست؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mortiza
 • طراح محصول

کارایی و عملکرد این دو افزونه متفاوت هست و احتمال بروز تداخل پایینه. همچنین تاکنون تداخلی از سمت کاربران گزارش نشده است.

موفق و پیروز باشید

mortiza
mortiza در پاسخ به حمیـد حیـدری

وقتی کاربر سرچ می‌کنه کفش و صفحه نتایج جستجو برای کفش نمایش داده می‌شود، سپس کاربر می‌خواهد رنگی را برای کفش فیلتر کند ( مثلا رنگ آبی)
می‌خواهم تمام کفش‌های آبی نمایش داده شود نه تمام محصولاتی که در سایت هستند و رنگشون آبیه
برای همین به فیلتری نیاز دارم که با سرچ شما سازگار باشه

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mortiza
 • طراح محصول

درود بر شما
نتایج به صورت ایجکس نمایش داده میشه و با اعمال هر تغییر در فیلد، نتایج مجددا بارگذاری خواهد شد.
به این صورت که اگر ابتدا تایپ کنید کفش، تمام محصولات کفش نمایش داده میشه و در صورتی که در ادامه واژه کفش واژه آبی رو تایپ کنید نتایج دوباره بارگذاری میشه و محصولات با عنوان کفش آبی نمایش داده خواهد شد.
--- عملکرد افزونه فیلتر رو باید از طراح اون افزونه سوال بفرمایید.

موفق و پیروز باشید

mortiza
mortiza

سلام وقتتون بخیر
مثلا وقتی کاربر سرچ می‌کنه "کفش" (توی نتیجه آجاکسی که میاره) کفشو تو دسته بندی های مختلف سایت که از قبل تعریف شده رو نشان می‌دهد؟
مثل این سایت
banimode.com

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mortiza
 • طراح محصول

سلام و درود
جستجو در عناوین محصولات انجام میشه و طبیعتاً همه دسته بندی ها رو هم شامل میشه.

موفق و پیروز باشید

mortiza
mortiza در پاسخ به حمیـد حیـدری

متوجه‌ام که دسته بندی‌ها رو شامل می‌شود.
می‌خواهم بدانم که دسته بندی‌ها را در نتیجه آجاکسی (که نمونه هم براتون فرستادم) نیز نشان می‌دهد؟

مثلا محصول: کفش در دسته بندی زنانه/ کفش در دسته بندی مردانه/ کفش در دسته بندی بچه‌گانه/....

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mortiza
 • طراح محصول

درود بر شما
یک سری تابع توی این افزونه تعریف شده که میتونید برای جزییات بیشتر در جستجوها استفاده کنید. ازجمله تابع نمایش قیمت محصول که در پیشنمایش هم اضافه شده.
توابع دیگه ای هم مانند قیمت تخفیفی، قیمت با مالیات و شناسه هم قابل استفاده هستند اما در حال حاضر تابع دسته بندی قابل استفاده نیست.
مستندات سازنده رو در این خصوص از لینک زیر مطالعه بفرمایید:
https://documentation.ajaxsearchpro.com/advanced-options/advanced-title-and-description-fields#taxonomy-term-category-post-tag-etc..-syntax

موفق و پیروز باشید

sinapz61
sinapz61

با سلام

افزونه جستجوی ایجکس، Ajax Search Pro را خریداری کردیم و بسیار عالی هستش

آیا در این افزونه امکان جستجو بر اساس شناسه محصول ( SKU ) وجود دارد ؟

اگر دارد نیازمند راهنمایی هستیم

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به sinapz61
 • طراح محصول

سلام و درود
سپاس از دیدگاه ارزشمند شما
بله از بخش منابع در قسمت جستجو در تمامی فیلدهای سفارشی باید فیلد sku رو اضافه کنید تا جستجو بر اساس شناسه محصول انجام بشه.
برای دریافت توضیحات بیشتر تیکت پشتیبانی ارسال بفرمایید.

موفق و پیروز باشید

ami44
ami44

با سلام بنده یک فرم جست و جو می خوام که کاربر بعد از اینکه استرینگ رو برای سرچ وارد می کنه بتونه دته بندی و زیر دسته یا دو تا فیلد مثل این رو قبل جست و جو مشخص کنه

نمونه فرم جست و جو:

vidico.com/our-videos/

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به ami44
 • طراح محصول

سلام و درود
امکان اضافه کردن فیلتر برای جستجوها وجود داره که کاربر جستجو رو محدودتر کنه اما دقیقا مشابه فرم جستجو موردنظر شما نخواهد بود.
نمونه فیلترها رو میتونید توی پیشنمایش محصول مشاهده بفرمایید.

موفق و پیروز باشید

مشاهده بیشتر
بستن