88 فروش
86% رضایت از 23 رای
  • گارانتی کیفیت راست چین
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
119,000 تومان

افزونه درگاه پرداخت زرین پال سازگار با آلتیمیت ممبرشیپ

افزونه ممبرشیپ پرو یک پلاگین کاملا حرفه ای ایجاد پروفایل کاربری حرفه ای، صفحات عضویت و ورود، پلن های اشتراک و بسیاری امکانات دیگر است. مشکلی عمده ای که بسیاری از افزونه های کاربردی مانند ممبرشیپ با آن مواجه هستند استفاده از درگاه های پرداخت ایرانی است. برای این منظور از بین درگاه های مطرح و محبوب کاربران زرین پال انتخاب و به صورت یک افزونه درگاه پرداخت جداگانه عرضه شد؛ بدون اینکه کدهای افزونه ultimate membership اورجینال تغییری کند. این پلاگین تنها برای پلن یکبار خرید کارایی دارد.

فعالسازی افزونه درگاه زرین پال

برای نمایش درگاه زرین پال به عنوان درگاه پرداخت پلن های اشتراک مراحل زیر را دنبال کنید:

  • روی منوی افزونه ممبرشیپ در پیشخوان وردپرس خود کلیک کنید، سپس تنظیمات خدمات پرداخت و بعد از آن زرین پال را انتخاب کنید.
  • نام درگاه زرین پال را در فیلد برچسب و در بخش توضیحات کوتاه می توانید درمورد پلن توضیحاتی وارد کنید تا در کیف پول زرین پال خود آن را مشاهده کنید.
  • پس از آن مرچنت کد دریافتی از زرین پال را وارد کنید و صفحات تشکر از پرداخت و پرداخت ناموفق را انتخاب کنید.

یکی از مزیت های این افزونه همین است که می توانید صفحات تشکر از پرداخت یا عدم پرداخت موفق اختصاصی طراحی کنید و پیغام دلخواه خود را نمایش دهید.

خریداران افزونه ممبرشیپ راست چین با ارائه شماره سفارش می توانند از کد تخفیف خرید افونه درگاه پرداخت زرین پال استفاده کنند.

افزونه زرین پال راست چین تنها نسخه سازگار با ممبرشیپ نسخه های 10+ است.

افزونه زرین پال برای ممبرشیپ پرو | درگاه زرین پال سازگار با افزونه ultimate membership

در افزونه membership pro بر اساس عضویت رایگان یا اشتراک ویژه می توانید دسترسی انحصاری یا چند سطحی را برای کاربران خود و محتوای موجود در سایت ایجاد سپس با استفاده از درگاه زرین پال پرداخت های خود را انجام دهند. آلتیمیت ممبر شیپ راست چین یک افزونه عضویت ویژه همه کاره برای مدیریت کاربران و محتوای سایت است.

تنها افزونه زرین پال سازگار با افزونه ممبرشیپ را از راست چین دانلود کنید.

مشاهده بیشتر