11 فروش
محصول
جـدیــد
  • گارانتی کیفیت راست چین
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
79,000 تومان

معرفی افزونه Multiple Customer Addresses

افزونه چند آدرسی مشتریان یک افزونه وردپرس فروشگاهی است که این امکان را به سایت اضافه می کند که کاربران به راحتی چندین آدرس صورتحساب و یا حمل و نقل را ذخیره کند تا بعدا در فرایند پرداخت استفاده شود. افزونه Multiple Customer Addresses  به سادگی با دسترسی به صفحه حساب من هر مشتری می تواند آدرس های دیگری برای صورتحساب و یا حمل و نقل اضافه، حذف یا ویرایش کند. مشتریان می توانند در فرایند پرداخت به عنوان آدرس حمل و نقل یا صورت حساب استفاده کنند. همچنین مشتری می تواند آدرس های ارسال را روشن کند و یا آدرس های جدید اضافه کند! این افزونه وردپرس به شما اجازه میدهد تا به صورت اختیاری یک ایمیل حمل و نقل را به فرم ارسال تسویه حساب اضافه کنید و در نهایت ایمیل های اطلاع رسانی ووکامرس را به آن آدرس ارسال کنید!

WooCommerce Multiple Customer Addresses

معرفی افزونه Multiple Custpmer Addresses

امکانات افزونه چند آدرسی مشتریان

افزونه Multiple Customer Addresses به شما اجازه می دهد چند آدرس مشتریان ووکامرس را اضافه کنید تا کاربر هر محصول را به آدرس های مختلفی که انتخاب کرده ارسال کنید، برای فعال کردن این ویژگی، باید در منوی گزینه های افزونه ارسال ویژه را برای محصولات فعال کنید.

افزونه چند آدرس مشتریان ووکامرس به کاربران این امکان را می دهد تا هر کاربر برای آدرسی که ثبت می کند یک ایمیل جداگانه اضافه کند که در نهایت از طریق ایمیل ها و آدرس هایی که کاربر اضافه کرده است محصول را به آدرس ها ارسال شود.

یکی دیگر از امکانات افزونه چند آدرسی مشتریان این است که به مشتری اجازه می دهد به راحتی چندین آدرس صورتحساب، حمل و نقل را ذخیره کند تا بعدا در فرایند پرداخت استفاده شود علاوه بر این افزونه به کاربر این اجازه می دهد تا آدرس های جدید را نیز مستقیما در صفحه پرداخت ذخیره کند. به این ترتیب کاربر پس از ذخیره یک آدرس با دسترسی به صفحه حساب من یا مستقیم به صفحه پرداخت می تواند هر آدرسی را که قبلا ذخیره کرده بود را به عنوان آدرس ارسال و صورتحساب انتخاب کند.

همچنین کاربران مهمان میتوانند برای هر مورد یک آدرس انتخاب کنند توجه داشته باشید که هیچ حمل و نقل اضافی یا مالیات براساس آدرس محصولات اضافه نخواهد شد. هزینه حمل و نقل مالیات معمولا با استفاده از آدرس های اصلی صورتحساب / حمل و نقل محاسبه می شود.

با خرید و دانلود افزونه Multiple Customer Addresses از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) بهره مند خواهید شد.

امکانات اضافی

  • نصب توسط طراح

پیش نیازها

  • نسخه PHP مورد نیاز: 7.4
  • نسخه وردپرس مورد نیاز: 4.5

تست شده با

  • تست شده با وردپرس نسخه: 5.8
  • تست شده با PHP نسخه: 7.4