فارسی ساز کامل بخش کاربران WHMCS 7.4.2
  • توضیحات
  • پرسش و پاسخ 10

فارسی ساز WHMCS ، فارسی ساز WHMCS بخش کاربران می باشد. WHMCS این امکان را به صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین می‌دهد که بتوانند به مدیریت موارد بسیاری از جمله عضویت یا غیرفعال سازی حساب کاربران، سرویس‌ها، محصولات و همچنین حسابداری و مدیریت مالی خریدهای مشتریان بپردازند و به همراه فایل راهنما در وب سایت راستچین عرضه شده است .

فارسی ساز WHMCS بخش کاربران – معرفی:

WHMCS سرنام عبارت Web Host Manager Complete Solution و به معنای “راه حلی برای مدیریت کامل میزبانی وب” است. WHMCS یک ابزار چند کاره مدیریت مشتری، حسابداری و پشتیبانی برای کسب و کارهای آنلاین به‌خصوص شرکت‌های ارائه دهنده سرویس‌های هاست و دامنه است. WHMCS به گونه‌ای طراحی شده است که به سادگی امکان سفارشی شدن را دارد و شما می‌توانید آن‌را به دلخواه خود تغییر داده و با سایت خود همگام کنید. صفحه سمت کاربر (یا frontend – بخشی که کاربر به آن مراجعه می‌‌کند) به طور کامل قابلیت سفارشی سازی و تغییر را به همراه قالب‌های بسیار دارد.

اگر شما هم از اسکریپت WHMCS برای مدیریت سایت خود استفاده میکنید باید بدونید که نسخه جدید WHMCS یعنی نسخه 7.4.2 فارسی سازی نشده است. در این محصول ما فارسی ساز کامل بخش کاربران را برای فروش قرار داده ایم. این فارسی ساز تمامی بخش های کاربران را فارسی میکند ( دمو را ببینید ) ، این فارسی ساز دارای آموزش نصب و فعال سازی در چند کلیک ساده میباشد و کاربران میتوانند با چند کلیک ساده بخش کاربران whmcs خود را فارسی سازی کنند و از آن لذت ببرند. در صورت نیاز کاربران عزیز ، نصب رایگان این فارسی ساز نیز انجام میشود ( میبایست تیکت دهید )

یوزرنیم دمو : [email protected]  پسورد دمو : 1111

افزونه فارسی ساز WHMCS | فارسی ساز WHMCS بخش کاربران

فارسی ساز WHMCS – ویژگی ها:

  1. فارسی ساز کامل بخش کاربران WHMCS
  2. پشتیبانی مادام العمر ( رایگان )
  3. آپدیت و بروز رسانی برای نسخه 7.4.2
  4. استفاده از جملات ساده و قابل فهم
  5. آموزش نصب
  6. نصب راحت با چند کلیک ساده
  7. نصب رایگان در صورت نیاز کاربر ( تیکت ارسال کنید )

 

مشاهده بیشتر

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است