123 فروش
81% رضایت از 18 رای
  • گارانتی کیفیت راست چین
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
239,000 تومان

قالب شهاب | پوسته شرکتی وردپرس شهاب | قالب Shahab | قالب وردپرس سالن زیبایی | قالب آرایشگاه 

معرفی قالب شهاب

قالب شهاب یک قالب وردپرس سالن زیبایی و آرایشگاه با طراحی زیبا و استفاده از متریال دیزاین بوت استرپ MDBootstrap یک قالب ایرانی ریسپانسیو و واکنشگرا است. این قالب وردپرس شرکتی شهاب بر اساس صفحه ساز محبوب و قدرتمند المنتور ساخته شده است و المانهای اختصاصی با تنظیمات فراوان برای آن در نظر گرفته شده است. از مزایای افزونه المنتور استفاده بدون نیاز به دانش کد نویسی و فقط با قابلیت کشیدن و رها کردن المانهای از پیش آماده شده می باشد.

سرعت لود gtmetrix قالب شهاب ، پوسته وردپرس شرکتی ایرانی Shahab

کیفیت تصادفی نیست!

پیش نمایش قالب شهاب ، پوسته وردپرس شرکتی ایرانی Shahab

تنظیمات قالب شهاب 

قالب وردپرس سالن زیبایی شهاب دارای پنل تنظیمات مدیریتی است که در زیر می توانید نمایی از آن را مشاهده کنید. این پنل برخی دسترسی ها را در اختیار شما قرار می دهد تا استفاده راحت تری از قالب داشته باشید. از جمله این تنظیمات می توان به امکان انتخاب رنگ هدر و فوتر فارغ از رنگ تم، رنگ اسکرول بار، نمایش هدر فوقانی و … اشاره نمود.

پنل تنظیمات قالب آرایشگاه شهاب

ویژگی های قالب وردپرس سالن زیبایی Shahab

پوسته شهاب همانطور که ذکر شد بر اساس صفحه ساز محبوب و قدرتمند المنتور ساخته شده است. همینطور 19 المان هم به صورت اختصاصی برای این قالب شرکتی طراحی شده است.

المانهای اختصاصی قالب شهاب ، پوسته وردپرس شرکتی ایرانی Shahab
قالب شهاب به واسطه استفاده از متریال دیزاین بوت استرپ از اسکرول بار رنگی بهره می برد. با توجه به رنگ تم مورد نظرتان قابل تغییر می باشد. همچنین می توانید فارغ از رنگ تم از بین اسکرول بارها انتخاب نمایید.

اسکرول بار زیبا و رنگی قالب Shahab

مودال طراحی شده بر اساس مودال بوت استرپ بوده، امکان اجرای خودکار مودال یا استفاده از دکمه برای نمایش مودال قرار داده شده است. امکان تنظیم فاصله زمانی نمایش خودکار مودال وجود دارد یعنی می توان یک مودال را فقط برای یک بار به کاربر نمایش داد. مودال به صورت همیشگی پس از هر بار لود صفحه نمایش داده شود و یا زمانی بر حسب دقیقه تعریف نمود که فاصله زمانی بین هر بار مشاهده صفحه و نمایش مودال برای یک کاربر باشد.

علاوه بر مودال محتوایی، مودال ویدیویی نیز هم بصورت خودکار و یا با دکمه در نظر گرفته شده است. همچنین تنظیمی برای پخش خودکار یا عدم پخش خودکار ویدیو در نظر گرفته شده است.

مودال محتوایی و ویدیویی خودکار قالب وردپرس شرکتی شهاب

در مودال امکان استفاده از فرم هم قرار داده شده است. بدین منظور از فرم ساز قوی گرویتی استفاده شده است. کافی است فقط در قسمت محتوای مودال، shortcode مربوط به فرم ساخته شده قرار داده شود. البته امکان قرار دادن shortcode در محتوا توسط دکمه ی افزودن فرم در نظر گرفته شده است.

مودال فرم - فرم گرویتی قالب شهاب ، پوسته وردپرس شرکتی ایرانی Shahab

تنظیمات المانهای قالب شرکتی شهاب

در المانهای طراحی شده تنظیمات متعددی برای راحتی استفاده و flexibility المانها قرار داده شده است.

تنظیمات پنل المنتور برای المان مودال ویدیو قالب شهاب ، پوسته وردپرس شرکتی ایرانی Shahab

برای تمامی المان‎های طراحی شده رنگ ها بر اساس فریمورک متریال دیزاین بوت استرپ MDBootstrap در نظر گرفته شده است. می توانید در این لینک رنگ های پیش فرض را مشاهده نمایید. قالب Shahab دارای رنگ بندی های متعدد بوده، همچنین امکان انتخاب رنگ هدر و فوتر فارغ از رنگ تم وجود دارد.

رنگ های متعدد قالب شهاب ، پوسته وردپرس شرکتی ایرانی Shahab

در این قالب شرکتی وردپرس شهاب  امکان استفاده از یک تصویر در هدر برای هر دسته بندی در قسمت تنظیمات دسته بندی وجود دارد.

وبلاگ پوسته وردپرس شرکتی ایرانی Shahab

برای قسمت وبلاگ قالب شهاب هم المانهای متعددی در نظر گرفته شده مانند هدر در 4 طرح و اسلایدر چرخشی پست ها:

هدر وبلاگ قالب شهاب ، پوسته وردپرس شرکتی ایرانی Shahab

اسلایدر چرخشی پست ها قالب شهاب ، پوسته وردپرس شرکتی ایرانی Shahab

 

اسلایدر مقایسه طراحی شده در قالب اولا این قابلیت را دارد تا با توجه به نسبت عکس خودش را تطبیق دهد. همینطور بهترین ابزار برای وبسایت های بدنسازان، عکاسان، گرافیست ها، جراحان پلاستیک، دندانپزشکان، کلینیک های زیبایی، کاشت ناخن، کاشت مو، کاشت ابرو، شرکت های بازسازی ساختمان، طراحان و دکوراسیون داخلی و … می باشد.

اسلایدر مقایسه تصاویر قالب شهاب ، پوسته وردپرس شرکتی ایرانی Shahab

در قالب Shahab امکان ارسال پست های ویژه یعنی همزمان استفاده از المانهای المنتور و قالب پست پیش فرض وجود دارد.

پست ویژه قالب شهاب ، پوسته وردپرس شرکتی ایرانی Shahab

امکان ارسال پست های ویدیویی:

ارسال ویدیو در قالب شهاب ، پوسته وردپرس شرکتی ایرانی Shahab

در این قالب از فونتهای زیبای ایران سنس، سرباز، وزیر، یکان، تنها، پرستو، گندم و … استفاده شده است؛ لایسنس فونت ایران سنس:

لایسنس فونت ایران سنس در قالب شهاب ، پوسته وردپرس شرکتی ایرانی Shahab

با توجه به اعمال شدن فریم ورک متریال دیزاین بوت استرپ MDBootstrap در قالب شهاب می توانید از کدهای خام HTML مربوط به این سایت استفاده کنید. در قسمت Design Blocks در هر کجای سایت خودتان با استفاده از المان HTML افزونه المنتور کدهای خام را استفاده نمایید.

برای مشاهده سایر ویژگیهای قالب وردپرس سالن زیبایی شهاب بهتر است حتما پیش نمایش آن و ویژگی ها را که بخشی از تنظیمات را به نمایش گذاشته است (به دلیل عدم امکان نمایش همه ویژگی ها) مشاهده نمایید.

از 27 می 2003 که برای اولین بار وردپرس منتشر شده تا به امروز، قالب های وردپرس بهترین و سریعترین راهکارهای طراحی وب سایت آماده هستند. با خرید قالب سالن زیبایی شهاب از راست چین از 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) و آپدیت دائمی محصول بهره مند خواهید شد.

 

 

مشاهده بیشتر

لیست تغییرات

نسخه 1.1 - 22 مرداد 1401
  • به روز رسانی افزونه ها
  • به روز رسانی المنتور به نسخه 3.7.0