55 فروش
100% رضایت
 • گارانتی کیفیت محصولات
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
55,000 تومان

افزونه امتیاز و پاداش ووکامرس | افزونه WooCommerce Reward Points | افزونه امتیازدهی به کاربران وردپرس

معرفی افزونه WooCommerce Reward Points

افزونه WooCommerce Reward Points یک افزونه وردپرس فروشگاهی است که با کمک آن می توانید به مشتریان وفادار خود امتیاز بدهید. شما تعیین می کنید که مشتریان برای کدامیک از فعالیت های خود مانند خرید، ثبت نام، ارسال دیدگاه و غیره، امتیاز به دست آورند. زمانی که آنها امتیازات کافی دریافت کنند می توانند در هنگام خرید محصول جدید، امتیازات خود را آزاد و آنها را تبدیل به پول کنند. پاداش در ازای وفاداری، بازاریابی عصبی یا نورو مارکتینگ است که روشی برای توسعه فروشگاه شما است. شما می توانید با استفاده از افزونه وردپرس امتیاز و پاداش یک برنامه وفاداری برای فروشگاه تان ایجاد کنید.

چرا باید از این افزونه امتیاز و پاداش استفاده کنید؟

 • فروش شما با افزایش وفاداری مشتری افزایش می یابد.
 • زمانی که مشتریان وب سایت شما را با افراد دیگر، برای کسب امتیاز به اشتراک می گذارند SEO شما نیز بهبود می یابد.
 • درباره کاربران خود اطلاعات بیشتری کسب می کنید. مثلا اینکه کدامیک وفادارترند.

در لینک پیش نمایش  و با خرید تستی محصول از فروشگاه می توانید نحوه کارکرد افزونه را بررسی کنید.

گزینه های دریافت امتیاز چندگانه و آسان

به کمک افزونه امتیازدهی در وردپرس، مشتریان از راه های محتلف می توانند امتیاز کسب کنند. این امتیازها برای میزان خرید، ثبت نام، اولین سفارش، نوشتن دیدگاه، ورود به سیستم، به اشتراک گذاری وب سایت شما و غیره می باشند.

شما میتوانید نرخ تبدیل امتیاز، حداقل/ حداکثر مقدار قابل تبدیل برای دریافت امتیازات و گزینه های دیگر را خودتان تنظیم کنید. به علاوه تعیین کنید که کاربر برای هر محصول چه مقدار امتیاز دریافت کند. همچنین کاربر برای کدام اقدام خود امتیاز دریافت کند.

نحوه دریافت امتیاز افزونه امتیاز دهی در وردپرس

سیستم سطح بندی تعبیه شده افزونه امتیازدهی در وردپرس

یک سیستم سطح بندی مشتریان را ترغیب به خرید و افزایش امتیاز می کند. برای مشتریان هر سطح می توانید تنظیمات همان سطح را انجام دهید. امکاناتی که در تنظیمات هر سطح دارید:

 •  امکان اضافه کردن و ارائه کد تخفیف خاص به مشتریان سطح مورد نظر
 • تعیین ضریب امتیاز برای کاربران سطح موردنظر. به این معنی که کاربر امتیازات را چند برابر دریافت کند.
 • تعیین یک نرخ تخفیف روی همه محصولات برای کاربران هر سطح

سیستم های سطح بندی شده را از بازی های آنلاین به یاد دارید و می دانید که چطور آنها می توانند در کاربران انگیزه ایجاد کنند. پس خیلی خوب است که برای فروشگاه ووکامرس خود استفاده کنید.

سیستم سطح افزونه WooCommerce Reward Points

آزادسازی و تبدیل امتیازات کاربر به پول در افزونه امتیاز و پاداش ووکامرس

در افزونه امتیازدهی در وردپرس طی فرایند اضافه کردن محصول به سبد خرید و پرداخت، مشتریان می توانند هر مقدار از امتیاز خود را بلادرنگ و در لحظه آزاد کنند. برای مثال می توانید نرخ آزادسازی خود را برای 1000 امتیاز= 10 هزارتومان تنظیم کنید و ببینید که با توجه به اینکه سفارشات بیشتری می گیرید چطور حاشیه فروش شما افزایش می یابد. شما می توانید حداقل و حداکثر امتیاز را برای آزادسازی تعیین کنید.

امکان تبدیل امتیازات به پول در افزونه امتیاز و پاداش ووکامرس

اعلان های امتیاز ایمیل در افزونه امتیازدهی در وردپرس

هر بار مشتریان شما امتیازات جدید دریافت می کنند، درباره میزان امتیازات فعلی آنها و سطح شان به صورت خودکار آنها را مطلع سازید. از اینکه مشتریان امتیازات خود را فراموش نمی کنند اطمینان حاصل کنید و آنها را برای برگشت و خرید ترغیب کنید.

آزادسازی امتیازات در افزونه WooCommerce Reward Points

بخش امتیازات من در افزونه امتیاز و پاداش ووکامرس

با افزونه WooCommerce Reward Points در قسمت حساب کاربری من، گزینه امتیازها و پاداش های من اضافه می شود. در این بخش گزارش تمامی امتیازاتی که کاربر به هر طریقی گرفته است به او نشان داده می شود. شما می توانید متن های سفارشی شامل یک سری متغیرها برای امتیازات اضافه کنید. به علاوه یک نوار امتیازات متحرک با 4 استایل اضافه شده است. ضمنا امکان غیرفعالسازی همه اینها وجود دارد.

امکان مشاهده امتیازات کاربر در افزونه امتیاز و پاداش ووکامرس

سفارشی سازی افزونه WooCommerce Reward Points

تصاویر پنل تنظیمات افزونه WooCommerce Reward Points

تنظیمات خرید در افزونه امتیازدهی در وردپرس


سطوح در افزونه WooCommerce Reward Points

تنظیمات عمومی افزونه WooCommerce Reward Points

کسب امتیاز در افزونه امتیاز و پاداش ووکامرس

شما به راحتی می توانید متن های موردنظر خود را در افزونه امتیازدهی در وردپرس برای نمایش به کاربر وارد کنید. شما حتی می توانید متن های سفارشی را برای کاربرانی که به سیستم وارد شده اند یا از سیستم خارج شده اند تنظیم کنید. و بهتر از آن همه متون می توانند از متغیرهای متن استفاده کنند. مانند: امتیازات موردنیاز، امتیازات فعلی، نام سطح بعدی و غیره.

سایر ویژگی های افزونه WooCommerce Reward Points

 • تحلیل، گزارش و تغییر امتیازات کاربران در بک اند
 • امکان تصحیح امتیازات کاربران به آسانی و به صورت دستی در بک اند وجود دارد. می توانید کاربران با بیشترین امتیاز را تحلیل کنید و گزارش از همه در بک اند وب سایت وردپرس تان بگیرید. از آنجا امتیازات را هم می توانید تنظیم کنید.
 • ارتقاء امتیازات
 • قابلیت ارتقاء (پروموشن) امتیازات. برای مثال تنظیم می کنید که کاربر برای خرید در بلک فرایدی سه برابر امتیازات یا برای آخر هفته 2 برابر امتیازات را دریافت کند.
 • آخرین ورژن WPMP، ووکامرس و WP support
 • این افزونه با آخرین ورژن وردپرس، ووکامرس و WPML آزمایش شده است.

نیازمندی های افزونه امتیاز و پاداش ووکامرس

– WooCommerce 3.0+ – WordPress 4.0+ – weLaunch Framework Plugin (free)

با خرید و دانلود افزونه WooCommerce Reward Points از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) بهره مند خواهید شد.