افزونه Restrict Content Pro، افزونه اشتراک ویژه
2,048 فروش
81% رضایت از 192 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
357 هزار تومان
قیمت محصول:
357,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 577
 • پشتیبانی

 دانلود افزونه restrict content pro | افزونه اشتراک ویژه | افزونه VIP | افزونه اشتراک طلایی | افزونه مدیریت کاربران ویژه | افزونه اشتراک ویژه وردپرس 

معرفی افزونه Restrict Content Pro

روش های زیادی برای کسب درآمد از یک سایت اینترنتی وجود دارد که  یکی از مرسوم ترین آن ها ایجاد عضویت ویژه برای کاربران می باشد که در ازای پرداخت وجه بصورت ماهانه یا سالانه به برخی از محتواهای خاص سایت دسترسی خواهند داشت. افزونه Restrict Content Pro یک افزونه مدیریت پروفایل برای اشتراک ویژه وردپرس است.

اگر با ساز و کار وبسایت های اشتراکی آشنا باشید میدانید که در این گونه وبسایت ها کاربران میتوانند بسته های اشتراکی خریداری کرده و بر اساس پلنی که خریده اند از خدمات وبسایت استفاده کنند که به این سیستم اشتراکی به اختصار اشتراک ویژه نیز گفته میشود که با استفاده از افزونه مدیریت کاربران ویژه شما هم می توانید از این قابلیت در وب سایت وردپرسی خود استفاده کنید.

 افزونه Restrict Content Pro قدرتمندترین افزونه VIP وردپرس

امکانات در افزونه اشتراک ویژه

اشتراک ویژه چیست؟

اگر با ساز و کار وبسایت های اشتراکی آشنا باشید میدانید که در این گونه وبسایت ها کاربران میتوانند بسته های اشتراکی خریداری کرده و بر اساس پلنی که خریده اند از خدمات وبسایت استفاده کنند که به این سیستم اشتراکی به اختصار اشتراک ویژه نیز گفته میشود که با استفاده از افزونه اشتراک ویژه وردپرس شما هم میتوانید از این قابلیت در وبسایت وردپرسی خود استفاده کنید.

داشبورد مشتری

داشبورد مشتری با افزونه Restrict Content Pro
پلاگین اشتراک ویژه شامل داشبورد کامل مشتری است که به اعضا امکان می دهد نام، ایمیل و رمز ورود حساب خود را از طریق ویرایشگر نمایه موجود به روز کنند و حساب خود را مدیریت کنند.
اعضا می توانند به راحتی وضعیت حساب ، تاریخ تمدید یا انقضا و گزینه های ارتقا یا لغو حساب خود را مشاهده کنند. آنها همچنین می توانند به تاریخچه کاملی از پرداخت های انجام شده به حساب خود از جمله فاکتورهای PDF برای هر پرداخت دسترسی داشته باشند.

سطح عضویت در  افزونه اشتراک ویژه

تعیین سطح عضویت در افزونه اشتراک ویژه وردپرس
اشتراک ویژه وردپرس به مدیران سایت امکان ایجاد هر تعداد سطح عضویت را می دهد که مشتریان می توانند در آن ثبت نام کنند. گزینه های سطح عضویت در صفحه ثبت نام نمایش داده می شود و مشتریان می توانند گزینه مورد نظر خود را برای خرید انتخاب کنند. به هر سطح عضویت می توان قیمت، هزینه ثبت نام اختیاری (مبلغ یکبار مصرف)، دوره آزمایشی اختیاری، دفعات مجاز تمدید، مدت دوره و یک نقش کاربری داد که در هنگام ثبت نام به اعضا اختصاص داده می شود.
همچنین مشتریان می توانند هر زمان که بخواهند می توانند سطح عضویت خود را ارتقا و تنزل دهند. این به روزرسانی ها و تخفیف ها بر اساس مبلغی که مشتری قبلاً پرداخت کرده و همچنین مدت زمان بیشتری برای عضویت فعلی وی محاسبه می شود.

ارتقا و کاهش سطح حساب هوشمند در افزونه Restrict Content Pro

افزونه اشتراک ویژه
افزونه می تواند هر تعداد از سطح عضویت را داشته باشد و مشتریان می توانند هر زمان که بخواهند بین آن سطوح عضویت، سطح عضویت خود را افزایش یا کاهش دهند. اگر مشتری تصمیم به بروزرسانی سطح کاربری خود کند، خرید جدید وی براساس آنچه قبلاً پرداخت کرده است و مدت زمان عضویت او برای عضویت فعلی وی بطور خودکار به اعتبار باقی مانده از سطح قبلی اضافه می شود.

ادغام افزونه restrict content pro با ووکامرس

ادغام افزونه اشتراک ویژه وردپرس با ووکامرس
افزونه اشتراک ویژه به شما امکان می دهد افرادی که می توانند محصولات را در ووکامرس مشاهده و یا خرید کنند را به راحتی کنترل کنید. محدودیت محصولات می تواند به طرق مختلف از جمله سطح عضویت خاص ، هر سطح عضویت یا حتی به طور خودکار بر اساس دسته بندی کالای ثبت شده در آن باشد. حتی با افزودنی های موجود در پکیج افزونه می توانید به مشترکین ویژه خود تخفیف مخصوص اعضا بدهید.

یکپارچه سازی داخلی پرداخت در افزونه VIP

پردازش پرداخت ها یکی از مهمترین قسمتهای اجرای وب سایت عضویت موفق است. اشتراک ویژه وردپرس این موضوع را تشخیص می دهد و بنابراین مستقیماً با محبوب ترین درگاه های پرداخت ایرانی و موارد دیگر ادغام می شود.

برون ریزی داده ها با افزونه اشتراک ویژه restrict content pro 

امکان برون ریزی داده ها در افزونه restrict content pro
ما قاطعانه معتقد و پشت فلسفه مالکیت داده های خود هستیم. به همین دلیل، تمام داده های ذخیره شده در اشتراک ویژه وردپرس به راحتی و فقط با چند کلیک به یک پرونده CSV صادر می شوند. اگر  شما ترجیح می دهید سوابق خود را در پایگاه داده عضویت خود حفظ کنید، می خواهید تجزیه و تحلیل خود را انجام دهید، یا به سادگی باید سوابق عضویت را در سرویس یا برنامه دیگری مانند MailChimp یا Excel وارد کنید، افزونه اشتراک ویژه به شما امکان می دهد تا همه عضویت ها و داده های خود را به راحتی برون ریزی کنید.

داده های پرداخت در افزونه وی ای پی وردپرس

تاریخچه معاملات را می توان به راحتی به یک فایل CSV صادر کرد، این کار به شما این امکان را می دهد که داده های پرداخت را به Excel ، QuickBooks یا هر نرم افزار حسابداری دیگری که می تواند پرونده CSV را پردازش کند وارد کنید.

کدهای تخفیف

تعیین کد تخفیف در افزونه restrict content pro
کدهای تخفیف افزونه وی ای پی وردپرس این امکان را برای شما فراهم می کند تا کدهای تبلیغاتی ویژه ای به مشتریان خود ارائه دهید که در خرید اشتراک ، تخفیف به آنها می دهد.
افزونه اشتراک ویژه وردپرس از انواع کدهای تخفیف پشتیبانی می کند و مدیران سایت می توانند به راحتی هر تعداد کد تخفیف را ایجاد کنند. کدهای تخفیف را می توان برای ارائه تخفیف درصدی یا تخفیف نرخ ثابت تنظیم کرد. هر کد تخفیف با نام ، شرح ، کد منحصر به فرد، حداکثر استفاده و تاریخ انقضا و تاریخ شروع به صورت اختیاری ایجاد می شود.

ایمیل های عضویت در افزونه VIP

ایمیل عضویت در افزونه VIP
اطلاع مشتریان در مورد عضویت آنها، برای وب سایت های عضویت بسیار مهم است. اافزونه VIP شامل تعدادی نامه الکترونیکی خودکار است که می تواند پیکربندی شود تا هنگام به روزرسانی عضویت مشتری، برای او ارسال شوند.

این ایمیل ها توسط مدیر سایت پیکربندی می شوند و می توانند برای رویدادهای زیر ارسال شوند:

 • زمانی که عضویت جدید پرداخت شده فعال می شود.
 • زمانی که عضویت رایگان جدید فعال می شود.
 • زمانی که عضویت آزمایشی جدید فعال می شود.
 • زمانی که عضویت لغو می شود.
 • زمانی که عضویت منقضی شده است.
 • زمانی که عضویت به زودی منقضی می شود.
 • زمانی که عضویت به زودی تمدید می شود.
 • زمانی که پرداخت تمدید دریافت می شود.
 • زمانی که پرداخت تمدید انجام نشد.

هر یک از ایمیل ها می توانند به طور مستقل پیکربندی شوند.

مدیریت عضویت در افزونه مدیریت کاربران ویژه

 دانلود افزونه restrict content pro یک افزونه VIP با امکان ایجاد اشتراک طلایی
این افزونه VIP به شما امکان می دهد عضویت خود را از طریق یک رابط کاربری بصری به راحتی مدیریت کنید. عضویت های فعال، منقضی شده، لغو شده و معلق را به سرعت مشاهده و مدیریت کنید.

در این پنل میتوان اعضا را به صورت دستی اضافه کرد، به صورت انبوه اصلاح کرد، و درصورت نیاز به یافتن یک رکورد خاص به راحتی جستجو کرد. هر عضویتی همچنین می تواند در هر زمان به صورت دستی اصلاح و مدیریت شود.

گزارش ها در افزونه اشتراک طلایی

گزارشات افزونه اشتراک ویژه
در افزونه VIP رستریک یک صفحه گزارش کامل را می توایند در افزونه اشتراک ویژه مشاهده کنید، در آن می توانید درآمد وب سایت عضویت خود را مشاهده کنید. به راحتی می توانید کل درآمد هر دوره خاص یا درآمد یک سطح اشتراک خاص را مشاهده کنید.

تأیید اعضا در افزونه مدیریت کاربران ویژه

بسیاری از سایت های عضویت می خواهند دقیقاً کنترل کنند که اعضا به محتوای برتر دسترسی دارند. افزونه اشتراک ویژه وردپرس یکپارچه سازی مستقیم با WP Approve User را ارائه می دهد و به مدیران سایت امکان تعدیل ثبت نام اعضا را می دهد.

پس از ثبت حساب یک عضو، به سرپرستان گزینه تأیید حساب داده می شود. فقط پس از تأیید حساب ، اعضا می توانند به محتوای برتر دسترسی پیدا کنند. همچنین در صورت نیاز به غیرفعال شدن حساب یک عضو، گزینه غیر فعال سازی حساب در دسترس است.

افزودنی های ویژه همراه با افزونه restrict content proا

با افزودنی ها در این افزونه VIP می توانید امکانات متنوعی را اضافه کنید که در ادامه افزودنی ها و قابلیت های هر افزودنی رامعرفی می کنیم:

بادی پرس

این افزودنی با افزونه بادی پرس شما ارتباطی یکپارچه ایجاد می کند. جزئیات حساب کاربر را در نمایه بادی پرس کاربر نشان دهید، انواع اعضای بادی پرس را به سطوح اشتراک فردی اختصاص دهید یا محتوا را با عضویت در گروه محدود کنید و …

حساب گروهی

پلن هایی برای عضویت گروهی افراد ایجاد کنید و عضویت در گروه های چند عضوی را از طریق افزونه اشتراک ویژه به فروش برسانید.

میل چیمپ پرو

اعضا را در لیست های مختلف MailChimp برای هر سطح اشتراک مشترک کنید و جزئیات حساب را با گذشت زمان هماهنگ کنید.

محتوای گذشته

محتوای منتشر شده قبل از تاریخ عضویت یک عضو را محدود کنید.

وردپرس شبکه

فقط به مشترکان ویژه اجازه دهید سایتهای خود را وردپرس شبکه ایجاد کنند.

Authorize.net

پرداخت های کارت اعتباری را از طریق درگاه پرداخت Authorize.net پردازش کنید.

فروشندگان EDD

محدودیت های فروشنده EDD FES شما را قادر میسازد تا تعداد محصولاتی را که فروشندگان می توانند منتشر کنند کنترل کنند و برای هر سطح تعداد معینی فایل تعیین کنید.

درون ریز/برون ریز

این افزونه به شما امکان می دهد اطلاعات افزونه و سیستم خود را از یک فایل CSV وارد کرده و یا آنها را به روز کنید.

رمز عبور

هنگام ثبت نام استفاده از رمزهای عبور قوی را اجباری کنید.

آوبر پرو

هنگام ثبت نام برای عضویت ، اعضا را به لیست پلتفرمAWeber  خود اضافه کنید.

محتوای قطره ای

مطابق با محتوای قطره ای برای محدود کردن محتوا ویژه، محتوا را برای اعضای خود منتشر کنید.

محدودیت آی‌پی

به آدرس های IP مشخص اجازه دهید از محدودیت های محتوا عبور کرده و آدرس های IP دیگر را برای ثبت نام در یک طرح عضویت منع کنید.

Rest API

ایجاد یک API برای توسعه دهندگان و برنامه های خارجی برای تعامل با داده های عضویت در افزونه اشتراک ویژه شما.

مدیریت رزومه

مدیریت رزومه به شما امکان کنترل سطح عضویت را بر روی افزونه WP Job Manager’s Resume Manager  می دهد. تعیین کنید که برای مشاهده رزومه به کدام یک از سطوح عضویت مجاز است ،

تخفیف ووکامرس

تخفیف های اعضای ووکامرس در خریدهای فروشگاه ووکامرس خود به اعضای تخفیف خودکار دهید.

کیف پول EDD

وجوه خود را به حساب کیف پول Easy Digital Downloads یک عضو واریز کنید.

بی بی پرس

این افزونه پشتیبانی از محدود کردن تالارها و موضوعات bbPress را به مشترکین ویژه و یا مشترکانی با حقوق دسترسی خاص اضافه می کند.

میل پویت

در هنگام ثبت نام به اعضا اجازه دهید در لیست ایمیل در MailPoet مشترک شوند.

آواتکس

مالیات های فروش خودرا بر اساس کلاس مالیاتی بین المللی تنظیم کنید.

ریدایرکت سفارشی

این افزودنی به شما امکان می دهد آدرس های ریدایرکت را مشخص کنید که اعضا پس از ورود به سیستم و ثبت نام به آنها منتقل میشوند.

هلپ اسکوت

هنگام مشاهده تیکت، اطلاعات عضویت مشتری را داخل Help Scout نمایش دهید

ایمیلینگ

ایمیل های مختلف فعال سازی ، انقضا و لغو را برای هر سطح عضویت پیکربندی کنید.

مهلت محدودیت

تاریخ و زمانی را مشخص کنید که محتوای محدود شده محدودیت های خود را برداشته و آن را در دسترس همه قرار دهد.

محدودیت بازدید

به مهمانان اجازه دهید تا مقدار محدودی از محتوای محدود را با افزونه View Limit مشاهده کنند. تعداد صفحات ، پست ها یا پست های منحصر به فرد را که مجاز به مشاهده است را تنظیم کنید.

دانلود EDD

طرح های اشتراک را ارائه دهید که به تعداد مشخصی از بارگیری های منحصر به فرد رایگان در هر دوره اشتراک دسترسی دارند.

جاب منیجر

ایجاد محدودیت های شغلی از طریق WP Job Manager برای مشترکین سایت

کمپین مانیتور

هنگام ثبت نام به اعضا اجازه دهید در لیست Campaign Monitor مشترک لیست های ایمیل شوند.

اکتیو کمپین

هنگام ثبت نام برای عضویت، اعضا را در لیست های پستی اکتیو کمپین خود مشترک کنید

کانورت کیت

این افزونه با اجازه دادن به شما برای عضویت در فرم ها و دوره ها هنگام خرید اشتراک در سایت شما ، محدود کردن محتوا را با کانورت کیت ادغام می کند.

انقضا ثابت

اجازه می دهد تا تاریخ انقضا مشخصی به سطح عضویت اختصاص یابد تا در این تاریخ خاص اشتراک تمامی اعضا با هم منقضی شود.

عبارات ریاضی

این یک افزونه ساده برای محدود کردن محتوای حرفه ای است که یک قسمت تأیید ریاضی را به فرم ثبت نام اضافه می کند.

محتوای آینده

محتوا را تا تاریخ مشخص در آینده بدون محدودیت نگه دارید ، تا در زمان خاصی به بعد به طور خودکار محدود شوند.

اولتیمیت ممبر

افزودنی Ultimate Member  را با سیستم اشتراک ویژه خود یکپارچه کنید.

محدودیت تمدید

برای تمدید سطح فعلی محدودیت ایجاد کنید و تعداد دفعات خرید سطح اشتراک را محدود کنید.

دانلود مانیتور

افزونه ای برای ایجاد محدودیت در دانلود مانیتور و مدیریت آن.

میلچیمپ لایت

در هنگام ثبت نام به اعضا اجازه دهید در لیست ایمیل در MailChimp مشترک شوند.

 ویژگی های افزونه وردپرس اشتراک ویژه

قابلیت های restrict content pro پایان ندارد در ادامه سایر ویژگی های افزونه VIP را معرفی می کنیم:

 • قابلیت تعریف بی نهایت پکیج های مدت دار
 • قابلیت تعریف بی نهایت سطوح اشتراک
 • قابلیت تعیین سطح های دسترسی کاربری وردپرس برای هر پلن اشتراکی
 • قابلیت تعیین سطوح کاربری نظیر مشترک ، نویسنده ، ویرایشگر ، مدیر و …. برای هر پلن اشتراکی
 • ارتقاء خودکار و دستی کاربر بعد از پرداخت حق اشتراک ، تمدید تاریخ اشتراک ، تعدید کاربر ویژه به عادی بعد از تاریخ انقضاء و …
 • قابلیت اضافه کردن کاربران به پنل های اشتراکی دلخواه از پنل مدیریت
 • ارسال ایمیل فعالسازی و یادآوری تمدید اشتراک به کاربران
 • قابلیت تغییر ایمیل های خوش آمد گویی و…
 • سیستم امنیتی قوی برای مدیریت یا جلوگیری از استفاده همزمان یک اکانت توسط چند نفر
 • ثبت ورود های ناموفق با قابلیت شناسایی کاربران مشترک
 • قابلیت مدیریت کاربران گروه ها
 • ثبت تمامی جزییات پرداخت نظیر کد رهگیری درگاه پرداخت ، زمان پرداخت ، درگاه پرداخت ، مبلغ پرداخت ، آی پی و … در مدیریت وردپرس
 • قابلیت تعریف کد تخفیف
 • قابلیت خروجی گرفتن از اطلاعات
 • ایجاد صفحه ثبت نام و ورود
 • امکان خروجی PDF
 • قابلیت مخفی سازی متن ها و صفحات خاص
 • انتخاب دسته بندی های ویژه برای کاربران
 • امکان ویژه سازی پست ها ، برگه ها و …. با استفاده از متاباکس و یا کد کوتاه
 • قابلیت یکپارچه شدن با افزونه های مشهور وردپرس نظیر افزونه بازاریابی  Affiliate Wp
 • دارا بودن هوک های فراوان جهت توسعه توسط برنامه نویسان
 • نمایش متن دلخواه به کاربرانی که عضویت ویژه ندارند
 • درگاه های پرداخت ایرانی آماده
 • بخش برون بری اطلاعات مخاطبین و مشترکین وبسایت
 • ویژگی های پیشرفته برای کنترل پلن های مختلف اشتراک
 • امکانات ویژه مدیریت کاربران
 • سیستم ایمیل و اطلاع رسانی مخاطبین
 • یاد آور زمانی پایان اشتراک برای کاربران
 • تعریف قالب دلخواه برای ایمیل شروع عضویت
 • تعریف قالب دلخواه برای ایمیل های ارسالی
 • تولیدکننده کد کوتاه برای استفاده در میان مطالب و ویژه کردن فقط قسمتی از محتوی
 • بخش ویژه گزارش دهی کاربران
 • کنترل آسان و کاربری ساده
 • استفاده آسان از افزونه در بخش نوشته ها و محتوا
 • سازگاری کامل با افزونه ایزی دیجیتال دانلود و ووکامرس
 • استفاده از آنتی اسپم گوگل برای افزایش امنیت

با خرید و دانلود افزونه restrict content pro از از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و آپدیت دائمی محصول بهره مند خواهید شد.
پرداخت در این افزونه با ووکامرس انجام نمیشود.

لیست تغییرات restrict content pro

بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۱۲ در تاریخ ۰۷ مهر ۱۴۰۰
بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۱۰ در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۹ در تاریخ ۰۳ خرداد ۱۴۰۰
بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۸ در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۷ در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
مشاهده بیشتر

امکانات اضافی (شامل هزینه)

 • نصب توسط طراح

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2
 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.4

سوالات متداول افزونه Restrict Content Pro، افزونه اشتراک ویژه

سیستم فروش افزونه اشتراک ویژه کاملا مستقل است و به وسیله افزونه های پرداخت ارائه شده توسط درگاه های پرداخت مدیریت میشود.

خیر، سیستم کاری افزونه اشتراک طلایی کاملا جدا و مستقل است و نیاز به هیچ افزونه مکملی برای کارکرد وجود ندارد.

با افزونه VIP میتوانید دسترسی به نوشته ها، برگه ها، انجمن ها، دسته بندی های خاص نوشته و محصول و ... را محدود و مدیریت کنید.
افزونه با استفاده از شورت کد میتوانید هرچیزی که شما نیاز دارید را محدود کند، همچنین با استفاده از توابع PHP میتوانید این عمل را در قسمت های مختلف قالب هم اعمال کنید.

لیست تغییرات

نسخه 3.5.40 - 28 بهمن 1402
 • - ویژگی جدید : سازگاری با PHP نسخه 8.2
 • - بروزرسانی : بروزرسانی کتابخانه استریپ
نسخه 3.5.39 - 25 آذر 1402
 • بروزرسانی : درگاه پرداخت زرین پال
 • بروزرسانی : درگاه پرداخت آی‌دی پی
 • بروزرسانی : درگاه پرداخت نکست پی
 • بهبود : سازگاری با PHP نسخه 8
 • بهبود : توابع لاگ افزونه

آخرین پرسش و پاسخ

ahrovan
ahrovan

لطفا برنامه نویس محترم
برای پرداخت هزینه، از طریق کیف پول هم در نظر داشته باشید

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به ahrovan
 • طراح محصول

سلام مجدد

متاسفانه این مورد کمی سنگین و زمان بر است و فعلا در روند کاری قرار ندارد.

ahrovan
ahrovan

عرض ادب و احترام
اگر ما بخوایم از درگاه پرداخت بانکی یا شاپرک استفاده کنیم ، میتونیم به این درگاه وصل کنیم ؟
با تشکر از شما

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به ahrovan
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
درگاه پرداخت این افزونه برای سیستم های بانکی در حال حاظر توسط خودم ارائه نشده اما میتونید از افزونه های پرداخت سایر طراحان استفاده کنید.

ahrovan
ahrovan

سلام و عرض ادب
برای این افزونه خوب میشه سامانه پیامکی هم آماده بشه از طرف نویسنده محترم
لطفا در نظر داشته باشید

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به ahrovan
 • طراح محصول

سلام و درود
بله، این مورد در حال بررسی و پیاده سازی است و در روند کاری قرار دارد.

امید فرضی
امید فرضی

سلام
این افزونه با سامانه پیامکی هماهنگ هست؟ فراز اس ام اس

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به امید فرضی
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
درحال حاظر خود افزونه قابلیت ارسال پیامک نداره، این مورد را باید از طریق ارائه دهنده خدمات پیامکی سوال کنید.

awr
awr

درود وقت بخیر
آیا امکان خرید چند سطحی وجود دارد. یعنی کاربر چند پلن را انتخاب و خریداری کند.

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به awr
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
بله، امکان خرید چندین اشتراک فعال بصورت همزمان وجود دارد.

arameshasl
arameshasl

سلام وقت بخیر. من یک برگه وردپرسی طراحی کردم که حاوی محتواهای ویدیویی و متنی هست و... و این برگه رو به یک محصول پیوند کردم و وقتی کاربر محصول رو بخره این برگه براش نمایش داده میشه (یعنی یک صفحه از سایت) در واقع محصول مجازی هست(غیر قابل دانلود) .اما مشکل اینجاست که وقتی این برگه باز میشه آدرس url برگه هم در مرورگر هست و اگر کسی این آدرس رو بده به کس دیگه بدون خرید میتونه ببینه.میخواستم ببینم با این افزونه می تونم برگه های خاصی رو محدود کنم که فقط موقع خرید برای کاربران خریدار نشان داده بشه و اگر آدرسش رو بزنن باز نشه؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به arameshasl
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
بله میتونید این کار را انجام بدید. فقط باید توجه داشته باشید که شما باید در سایت با استفاده از این افزونه پلن اشتراک ایجاد کنید، سپس دسترسی به برگه را محدود به کاربرانی کنید که این اشتراک را خریداری کرده اند.

faridphp
faridphp

سلام آیا این امکان وجود دارد که از شرت کد سکشن های قالب المنتور پرو برای اون پیامی که به عنوان اخطار خرید اشتراک به کاربر نشون داده میشه استفاده کنم؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به faridphp
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
بله امکان استفاده از این شورت کد ها وجود دارد.

faridphp
faridphp

سلام
1-آیا این امکان وجود داره که بتونی اشتراک رایگان هم تعریف کنیم؟ برای مثال بخش اول محتوای نوشته وبلاگ به صورت عمومی دیده بشه و زیرش نوشته بشه برای مشاهده بقیه باید عضو بشید وقتی کاربر عضو سایت شد یا روی اون گزینه کلیک کرد با گرفتن مشخصاتش یه اشتراک بینهایت براش فعال بشه؟
2-آیا اگر کاربر از قبل عضو وردپرس باشد دوباره نیاز به ثبت نام هستش یا نیاز نیست و فقط باید مراحل خرید را تکمیل نماید

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به faridphp
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
1 - بله میتونید این کار را انجام بدید.
2 - خیر نیازی به عضویت مجدد نیست، خرید اشتراک بر روی عضویت قبلی انجام میشه.

i.davoudi
i.davoudi

سلام
وقتتون بخیر
بنده برای یک فروشگاه فروش مکمل ورزشی سناریو زیر میخواستم ، لطفا می فرمایید آیا با این محصول میتوان این سناریو رو اجرا کرد؟

سناریو فروشگاه فروش مکمل ورزشی
کاربران در سه سطح تعریف میشوند.
۱ - کاربر عادی:
بواسطه تنها شماره همراه در سایت ثبت نام کرده (این مورد با پلاگین دیجیتس انجام میگردد) و اقدام به ثبت محصول مینمایند و در نهایت در فرم پرداخت، دیگر اطلاعات خود را وارد کرده و وارد درگاه میشود و پرداخت را انجام میدهد. در کلیه گام های انجام، برای ادمین سایت و کاربر ارسال پیامک انجام گردد (این مورد با پلاگین افزونه پیامک ووکامرس انجام میگردد).

۲- کاربر داروخانه:
«ادمین سایت» بتواند برای کاربر داروخانه پنل کاربری بسازد و بعد از ساخت پنل کاربری داروخانه، کاربر داروخانه بتواند بواسطه شماره همراه خود وارد اکانت خود شود و اقدام به تکمیل فرم احراز هویت اعم از نام داروخانه، نام موسس، جواز کسب و ... نماید. بعد تایید اطلاعات احراز هویت هر داروخانه توسط ادمین سایت، کاربر داروخانه بتواند در پنل خود لیست محصولات ثبت شده با قیمت توسط ادمین را بر اساس موجود بودن یا نبودن محصول مشاهده و اقدام به انتخاب محصولات نماید و پیش فاکتور را در پنل خود دریافت نماید. این تفاوت نوع محصولات برای درج، بخاطر قیمت برای داروخانه می‌باشد. کلیه گام های اجرا در قالب پیامک برای ادمین سایت و کاربر داروخانه ارسال گردد(این مورد با پلاگین افزونه پیامک ووکامرس انجام میگردد).

۳ - کاربر شرکت پخش:
«ادمین سایت» بتواند برای کاربر شرکت پخش پنل کاربری بسازد و بعد از ساخت پنل کاربری شرکت پخش، کاربر شرکت پخش بتواند بواسطه شماره همراه خود وارد اکانت خود شود و اقدام به تکمیل فرم احراز هویت اعم از نام شرکت پخش، نام موسس، جواز کسب و ... نماید. بعد تایید اطلاعات احراز هویت هر شرکت پخش توسط ادمین سایت، کاربر شرکت پخش بتواند در پنل خود لیست محصولات ثبت شده با قیمت توسط ادمین را بر اساس موجود بودن یا نبودن محصول مشاهده و اقدام به انتخاب محصولات نماید و پیش فاکتور را در پنل خود دریافت نماید. این تفاوت نوع محصولات برای درج، بخاطر قیمت برای شرکت پخش می‌باشد. کلیه گام های اجرا در قالب پیامک برای ادمین سایت و کاربر شرکت پخش ارسال گردد(این مورد با پلاگین افزونه پیامک ووکامرس انجام میگردد).
۴. نکات تکمیلی:
تنها کاربر عادی امکان پرداخت مبلغ خرید را دارد.
کاربر داروخانه و کاربر شرکت پخش تنها پیش فاکتور رو از طریق پنل و ایمیل دریافت میکنند.
تمامیه محصولات در کلیه سه سطح یک پارچه هستند و تنها به لحاظ قیمتی در هر محصول فرق دارند که ادمین برای هر محصول سه قیمت برای کاربر، داروخانه و مرکز پخش میزند.

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به i.davoudi
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
متاسفانه با این افزونه امکان انجام این مورد وجود ندارد.

مهدی شاهرخی
مهدی شاهرخی

سلام وقت بخیر ، میخاستم ببینم
این افزونه امکان این رو داره که ، بعد از ثبت نام کاربر یه بخشی باشه که مدیر سایت بتونه برای هر کاربر یه فایلی رو آپلود کنه که مخصوص خود اون کاربر باشه، مثل برنامه تمرینی باشگاه

ممنون میشم توضیح بدید و اگر افزونه ی دیگری میشناسید، معرفی کنید
سپاس

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به مهدی شاهرخی
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
متاسفانه با این افزونه امکان انجام این مورد وجود ندارد، تابحال افزونه ای که بتونه این کار هم انجام بده مشاهده نکردم.

mostafa2022
mostafa2022 در پاسخ به مهدی شاهرخی

سلام بله ما میتونیم این کار رو برای شما انجام بدیم

Alireza_Adcfy
Alireza_Adcfy

سلام بین دو افزونه Restrict Content Pro و Ultimate Membership بنظرتون کدومش بهتر هست و قابلیت شخص سازی و سازگاری بهتری داره؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به Alireza_Adcfy
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
افزونه Restrict Content Pro، نسبت به افزونه Ultimate Membership بسیار سبک تر هستش اما امکانات اون در مقابل افزونه Ultimate Membership کمتر هست.

zana77
zana77

و اینکه آیا امکانش هست قسمتی از برگه رو که محدود کردیم، برای اعضایی که اشتراکی ندارند و یا عضو نیستند، یک پیام و دکمه جایگذین نشون بده ، مانند: سایت "مدیر سبز" قسمت عضویت الماسی - یکی از خلاصه کتاب ها...
modiresabz.com

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به zana77
 • طراح محصول

سلام مجدد
بله امکان انجام این کار وجود دارد.

zana77
zana77

سلام و وقت بخیر
1: این افزونه با المنتور پرو سازگاری داره ؟
2:(در ادامه سوال اول) که بشود در المنتور، قسمتی از برگه را مانند نوشته یا دکمه دانلود و... را محدود کرد ؟
3: صفحه ورود، ثبت نام، خرید و پرداخت و... امکان شخصی سازی دارد برای منی که کد نویسی بلد نیستم ؟
4: با درگاه زرین پال سازگاری دارد ؟
5: آموزشی قرار دادین برای نحوه تعیین سطح دسترسی اعضا و مواردی که بالا مطرح کردم ؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به zana77
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
1 و 2- با استفاده از شورت کد افزونه میتونید متن های موجود در المان های افزونه المنتور را ویرایش کنید اما امکان محدود کردن کلی المان در المنتور وجود ندارد.
3 - در حال حاظر خیر متاسفانه.
4 - بله، درگاه زرین پال همراه با افزونه ارائه شده.
5 - بعد از خرید تیکت ارسال کنید تا برای شما ارسال بشه.

sh.shemshad
sh.shemshad

سلام
وقتتون بخیر
من قرار نیست چیزی بفروشم
من میخام برای اعضای شرکت که حدود 500 نفر هستند سطح دسترسی تعریف کنند و هر کدوم بتونن صفحه های خودشونو ببینن
افراد تعریف شدند و نقش هم تعریف کردم.
حالا فقط میخوام با نقشی که من تعیین میکنم صفحات خاص دیده بشن
این افزونه این کار رو میکنه؟
تاکید میکنم سایتی نیست که عضویت بفروشه.

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به sh.shemshad
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
میتونید بر اساس نقش کاربری محدودیت ایجاد کنید. یا سطح کاربری ایجاد کنید و کاربران را بر اساس نقش های که دارند در این سطح ها عضو کنید.
سپس محدودیت ها را بر اساس این سطوح تعریف کنید.
نیازی به پرداخت و درگاه پرداخت هم ندارید، میتونید بصورت دستی عضویت کاربران را مدیریت کنید.

seleymon
seleymon

قابلیت اینو داره که بجای اینکه از پنل خود افزونه اشتراک ویژه رو خریداری کنه کاربر محصولی به نام مثلا پکیچ ویژه برنزی که خودمون داخل بخش محصولات ایجاد کردیم رو خریداری کنه و اشتراک ویژه دریافت کنه؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به seleymon
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
خیر متاسفانه، افزونه سیستم فروش مختص به خود را دارد

reihaneh
reihaneh

سلام من از قالب استادیار استفاده میکنم و از افزونه presto player هم برای جلوگیری از ضبط صفحه استفاده میکنم میخواستم بدونم امکان اینکه کاربرانم بعد از خرید دوره فقط بتونن ویدیوی دوره رو ببینن و نتونن دانلود کنند وجود دارد؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به reihaneh
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
خیر با این افزونه امکان پیاده سازی این مورد وجود ندارد.

مشاهده بیشتر
بستن