افزونه Restrict Content Pro، افزونه اشتراک ویژه
1,915 فروش
84% رضایت از 158 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
312,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 421
 • پشتیبانی

 دانلود افزونه restrict content pro | افزونه اشتراک ویژه | افزونه VIP | افزونه اشتراک طلایی | افزونه وی ای پی وردپرس| افزونه اشتراک ویژه وردپرس 

معرفی افزونه Restrict Content Pro

روش های زیادی برای کسب درآمد از یک سایت اینترنتی وجود دارد که  یکی از مرسوم ترین آن ها ایجاد عضویت ویژه برای کاربران می باشد که در ازای پرداخت وجه بصورت ماهانه یا سالانه به برخی از محتواهای خاص سایت دسترسی خواهند داشت. افزونه Restrict Content Pro یک افزونه مدیریت پروفایل برای اشتراک ویژه وردپرس است.

اگر با ساز و کار وبسایت های اشتراکی آشنا باشید میدانید که در این گونه وبسایت ها کاربران میتوانند بسته های اشتراکی خریداری کرده و بر اساس پلنی که خریده اند از خدمات وبسایت استفاده کنند که به این سیستم اشتراکی به اختصار اشتراک ویژه نیز گفته میشود که با استفاده از افزونه اشتراک ویژه وردپرس  شما هم می توانید از این قابلیت در وب سایت وردپرسی خود استفاده کنید.

 افزونه Restrict Content Pro قدرتمندترین افزونه VIP وردپرس

امکانات در افزونه اشتراک ویژه

اشتراک ویژه چیست؟

اگر با ساز و کار وبسایت های اشتراکی آشنا باشید میدانید که در این گونه وبسایت ها کاربران میتوانند بسته های اشتراکی خریداری کرده و بر اساس پلنی که خریده اند از خدمات وبسایت استفاده کنند که به این سیستم اشتراکی به اختصار اشتراک ویژه نیز گفته میشود که با استفاده از افزونه اشتراک ویژه وردپرس شما هم میتوانید از این قابلیت در وبسایت وردپرسی خود استفاده کنید.

داشبورد مشتری

داشبورد مشتری با افزونه Restrict Content Pro
پلاگین اشتراک ویژه شامل داشبورد کامل مشتری است که به اعضا امکان می دهد نام، ایمیل و رمز ورود حساب خود را از طریق ویرایشگر نمایه موجود به روز کنند و حساب خود را مدیریت کنند.
اعضا می توانند به راحتی وضعیت حساب ، تاریخ تمدید یا انقضا و گزینه های ارتقا یا لغو حساب خود را مشاهده کنند. آنها همچنین می توانند به تاریخچه کاملی از پرداخت های انجام شده به حساب خود از جمله فاکتورهای PDF برای هر پرداخت دسترسی داشته باشند.

سطح عضویت در  افزونه اشتراک ویژه

تعیین سطح عضویت در افزونه اشتراک ویژه وردپرس
اشتراک ویژه وردپرس به مدیران سایت امکان ایجاد هر تعداد سطح عضویت را می دهد که مشتریان می توانند در آن ثبت نام کنند. گزینه های سطح عضویت در صفحه ثبت نام نمایش داده می شود و مشتریان می توانند گزینه مورد نظر خود را برای خرید انتخاب کنند. به هر سطح عضویت می توان قیمت، هزینه ثبت نام اختیاری (مبلغ یکبار مصرف)، دوره آزمایشی اختیاری، دفعات مجاز تمدید، مدت دوره و یک نقش کاربری داد که در هنگام ثبت نام به اعضا اختصاص داده می شود.
همچنین مشتریان می توانند هر زمان که بخواهند می توانند سطح عضویت خود را ارتقا و تنزل دهند. این به روزرسانی ها و تخفیف ها بر اساس مبلغی که مشتری قبلاً پرداخت کرده و همچنین مدت زمان بیشتری برای عضویت فعلی وی محاسبه می شود.

ارتقا و کاهش سطح حساب هوشمند در افزونه Restrict Content Pro

افزونه اشتراک ویژه
افزونه می تواند هر تعداد از سطح عضویت را داشته باشد و مشتریان می توانند هر زمان که بخواهند بین آن سطوح عضویت، سطح عضویت خود را افزایش یا کاهش دهند. اگر مشتری تصمیم به بروزرسانی سطح کاربری خود کند، خرید جدید وی براساس آنچه قبلاً پرداخت کرده است و مدت زمان عضویت او برای عضویت فعلی وی بطور خودکار به اعتبار باقی مانده از سطح قبلی اضافه می شود.

ادغام افزونه restrict content pro با ووکامرس

ادغام افزونه اشتراک ویژه وردپرس با ووکامرس
افزونه اشتراک ویژه به شما امکان می دهد افرادی که می توانند محصولات را در ووکامرس مشاهده و یا خرید کنند را به راحتی کنترل کنید. محدودیت محصولات می تواند به طرق مختلف از جمله سطح عضویت خاص ، هر سطح عضویت یا حتی به طور خودکار بر اساس دسته بندی کالای ثبت شده در آن باشد. حتی با افزودنی های موجود در پکیج افزونه می توانید به مشترکین ویژه خود تخفیف مخصوص اعضا بدهید.

یکپارچه سازی داخلی پرداخت در افزونه VIP

پردازش پرداخت ها یکی از مهمترین قسمتهای اجرای وب سایت عضویت موفق است. اشتراک ویژه وردپرس این موضوع را تشخیص می دهد و بنابراین مستقیماً با محبوب ترین درگاه های پرداخت ایرانی و موارد دیگر ادغام می شود.

برون ریزی داده ها با افزونه اشتراک ویژه restrict content pro 

امکان برون ریزی داده ها در افزونه restrict content pro
ما قاطعانه معتقد و پشت فلسفه مالکیت داده های خود هستیم. به همین دلیل ، تمام داده های ذخیره شده در اشتراک ویژه وردپرس به راحتی و فقط با چند کلیک به یک پرونده CSV صادر می شوند. اگر  شما ترجیح می دهید سوابق خود را در پایگاه داده عضویت خود حفظ کنید، می خواهید تجزیه و تحلیل خود را انجام دهید، یا به سادگی باید سوابق عضویت را در سرویس یا برنامه دیگری مانند MailChimp یا Excel وارد کنید، افزونه اشتراک ویژه به شما امکان می دهد تا همه عضویت ها و داده های خود را به راحتی برون ریزی کنید.

داده های پرداخت در افزونه وی ای پی وردپرس

تاریخچه معاملات را می توان به راحتی به یک فایل CSV صادر کرد، این کار به شما این امکان را می دهد که داده های پرداخت را به Excel ، QuickBooks یا هر نرم افزار حسابداری دیگری که می تواند پرونده CSV را پردازش کند وارد کنید.

کدهای تخفیف

تعیین کد تخفیف در افزونه restrict content pro
کدهای تخفیف افزونه وی ای پی وردپرس این امکان را برای شما فراهم می کند تا کدهای تبلیغاتی ویژه ای به مشتریان خود ارائه دهید که در خرید اشتراک ، تخفیف به آنها می دهد.
افزونه اشتراک ویژه وردپرس از انواع کدهای تخفیف پشتیبانی می کند و مدیران سایت می توانند به راحتی هر تعداد کد تخفیف را ایجاد کنند. کدهای تخفیف را می توان برای ارائه تخفیف درصدی یا تخفیف نرخ ثابت تنظیم کرد. هر کد تخفیف با نام ، شرح ، کد منحصر به فرد، حداکثر استفاده و تاریخ انقضا و تاریخ شروع به صورت اختیاری ایجاد می شود.

ایمیل های عضویت در افزونه VIP

ایمیل عضویت در افزونه VIP
اطلاع مشتریان در مورد عضویت آنها، برای وب سایت های عضویت بسیار مهم است. اافزونه VIP شامل تعدادی نامه الکترونیکی خودکار است که می تواند پیکربندی شود تا هنگام به روزرسانی عضویت مشتری، برای او ارسال شوند.

این ایمیل ها توسط مدیر سایت پیکربندی می شوند و می توانند برای رویدادهای زیر ارسال شوند:

 • زمانی که عضویت جدید پرداخت شده فعال می شود.
 • زمانی که عضویت رایگان جدید فعال می شود.
 • زمانی که عضویت آزمایشی جدید فعال می شود.
 • زمانی که عضویت لغو می شود.
 • زمانی که عضویت منقضی شده است.
 • زمانی که عضویت به زودی منقضی می شود.
 • زمانی که عضویت به زودی تمدید می شود.
 • زمانی که پرداخت تمدید دریافت می شود.
 • زمانی که پرداخت تمدید انجام نشد.

هر یک از ایمیل ها می توانند به طور مستقل پیکربندی شوند.

مدیریت عضویت در افزونه اشتراک ویژه وردپرس 

 دانلود افزونه restrict content pro یک افزونه VIP با امکان ایجاد اشتراک طلایی
این افزونه VIP به شما امکان می دهد عضویت خود را از طریق یک رابط کاربری بصری به راحتی مدیریت کنید. عضویت های فعال، منقضی شده، لغو شده و معلق را به سرعت مشاهده و مدیریت کنید.

در این پنل میتوان اعضا را به صورت دستی اضافه کرد، به صورت انبوه اصلاح کرد، و درصورت نیاز به یافتن یک رکورد خاص به راحتی جستجو کرد. هر عضویتی همچنین می تواند در هر زمان به صورت دستی اصلاح و مدیریت شود.

گزارش ها در افزونه اشتراک طلایی

گزارشات افزونه اشتراک ویژه
در افزونه VIP رستریک یک صفحه گزارش کامل را می توایند در افزونه اشتراک ویژه مشاهده کنید، در آن می توانید درآمد وب سایت عضویت خود را مشاهده کنید. به راحتی می توانید کل درآمد هر دوره خاص یا درآمد یک سطح اشتراک خاص را مشاهده کنید.

تأیید اعضا در افزونه اشتراک ویژه 

بسیاری از سایت های عضویت می خواهند دقیقاً کنترل کنند که اعضا به محتوای برتر دسترسی دارند. افزونه اشتراک ویژه وردپرس یکپارچه سازی مستقیم با WP Approve User را ارائه می دهد و به مدیران سایت امکان تعدیل ثبت نام اعضا را می دهد.

پس از ثبت حساب یک عضو، به سرپرستان گزینه تأیید حساب داده می شود. فقط پس از تأیید حساب ، اعضا می توانند به محتوای برتر دسترسی پیدا کنند. همچنین در صورت نیاز به غیرفعال شدن حساب یک عضو، گزینه غیر فعال سازی حساب در دسترس است.

افزودنی های ویژه همراه با افزونه restrict content proا

با افزودنی ها در این افزونه VIP می توانید امکانات متنوعی را اضافه کنید که در ادامه افزودنی ها و قابلیت های هر افزودنی رامعرفی می کنیم:

بادی پرس

این افزودنی با افزونه بادی پرس شما ارتباطی یکپارچه ایجاد می کند. جزئیات حساب کاربر را در نمایه بادی پرس کاربر نشان دهید، انواع اعضای بادی پرس را به سطوح اشتراک فردی اختصاص دهید یا محتوا را با عضویت در گروه محدود کنید و …

حساب گروهی

پلن هایی برای عضویت گروهی افراد ایجاد کنید و عضویت در گروه های چند عضوی را از طریق افزونه اشتراک ویژه به فروش برسانید.

میل چیمپ پرو

اعضا را در لیست های مختلف MailChimp برای هر سطح اشتراک مشترک کنید و جزئیات حساب را با گذشت زمان هماهنگ کنید.

محتوای گذشته

محتوای منتشر شده قبل از تاریخ عضویت یک عضو را محدود کنید.

وردپرس شبکه

فقط به مشترکان ویژه اجازه دهید سایتهای خود را وردپرس شبکه ایجاد کنند.

Authorize.net

پرداخت های کارت اعتباری را از طریق درگاه پرداخت Authorize.net پردازش کنید.

فروشندگان EDD

محدودیت های فروشنده EDD FES شما را قادر میسازد تا تعداد محصولاتی را که فروشندگان می توانند منتشر کنند کنترل کنند و برای هر سطح تعداد معینی فایل تعیین کنید.

درون ریز/برون ریز

این افزونه به شما امکان می دهد اطلاعات افزونه و سیستم خود را از یک فایل CSV وارد کرده و یا آنها را به روز کنید.

رمز عبور

هنگام ثبت نام استفاده از رمزهای عبور قوی را اجباری کنید.

آوبر پرو

هنگام ثبت نام برای عضویت ، اعضا را به لیست پلتفرمAWeber  خود اضافه کنید.

محتوای قطره ای

مطابق با محتوای قطره ای برای محدود کردن محتوا ویژه، محتوا را برای اعضای خود منتشر کنید.

محدودیت آی‌پی

به آدرس های IP مشخص اجازه دهید از محدودیت های محتوا عبور کرده و آدرس های IP دیگر را برای ثبت نام در یک طرح عضویت منع کنید.

Rest API

ایجاد یک API برای توسعه دهندگان و برنامه های خارجی برای تعامل با داده های عضویت در افزونه اشتراک ویژه شما.

مدیریت رزومه

مدیریت رزومه به شما امکان کنترل سطح عضویت را بر روی افزونه WP Job Manager’s Resume Manager  می دهد. تعیین کنید که برای مشاهده رزومه به کدام یک از سطوح عضویت مجاز است ،

تخفیف ووکامرس

تخفیف های اعضای ووکامرس در خریدهای فروشگاه ووکامرس خود به اعضای تخفیف خودکار دهید.

کیف پول EDD

وجوه خود را به حساب کیف پول Easy Digital Downloads یک عضو واریز کنید.

بی بی پرس

این افزونه پشتیبانی از محدود کردن تالارها و موضوعات bbPress را به مشترکین ویژه و یا مشترکانی با حقوق دسترسی خاص اضافه می کند.

میل پویت

در هنگام ثبت نام به اعضا اجازه دهید در لیست ایمیل در MailPoet مشترک شوند.

آواتکس

مالیات های فروش خودرا بر اساس کلاس مالیاتی بین المللی تنظیم کنید.

ریدایرکت سفارشی

این افزودنی به شما امکان می دهد آدرس های ریدایرکت را مشخص کنید که اعضا پس از ورود به سیستم و ثبت نام به آنها منتقل میشوند.

هلپ اسکوت

هنگام مشاهده تیکت، اطلاعات عضویت مشتری را داخل Help Scout نمایش دهید

ایمیلینگ

ایمیل های مختلف فعال سازی ، انقضا و لغو را برای هر سطح عضویت پیکربندی کنید.

مهلت محدودیت

تاریخ و زمانی را مشخص کنید که محتوای محدود شده محدودیت های خود را برداشته و آن را در دسترس همه قرار دهد.

محدودیت بازدید

به مهمانان اجازه دهید تا مقدار محدودی از محتوای محدود را با افزونه View Limit مشاهده کنند. تعداد صفحات ، پست ها یا پست های منحصر به فرد را که مجاز به مشاهده است را تنظیم کنید.

دانلود EDD

طرح های اشتراک را ارائه دهید که به تعداد مشخصی از بارگیری های منحصر به فرد رایگان در هر دوره اشتراک دسترسی دارند.

جاب منیجر

ایجاد محدودیت های شغلی از طریق WP Job Manager برای مشترکین سایت

کمپین مانیتور

هنگام ثبت نام به اعضا اجازه دهید در لیست Campaign Monitor مشترک لیست های ایمیل شوند.

اکتیو کمپین

هنگام ثبت نام برای عضویت، اعضا را در لیست های پستی اکتیو کمپین خود مشترک کنید

کانورت کیت

این افزونه با اجازه دادن به شما برای عضویت در فرم ها و دوره ها هنگام خرید اشتراک در سایت شما ، محدود کردن محتوا را با کانورت کیت ادغام می کند.

انقضا ثابت

اجازه می دهد تا تاریخ انقضا مشخصی به سطح عضویت اختصاص یابد تا در این تاریخ خاص اشتراک تمامی اعضا با هم منقضی شود.

عبارات ریاضی

این یک افزونه ساده برای محدود کردن محتوای حرفه ای است که یک قسمت تأیید ریاضی را به فرم ثبت نام اضافه می کند.

محتوای آینده

محتوا را تا تاریخ مشخص در آینده بدون محدودیت نگه دارید ، تا در زمان خاصی به بعد به طور خودکار محدود شوند.

اولتیمیت ممبر

افزودنی Ultimate Member  را با سیستم اشتراک ویژه خود یکپارچه کنید.

محدودیت تمدید

برای تمدید سطح فعلی محدودیت ایجاد کنید و تعداد دفعات خرید سطح اشتراک را محدود کنید.

دانلود مانیتور

افزونه ای برای ایجاد محدودیت در دانلود مانیتور و مدیریت آن.

میلچیمپ لایت

در هنگام ثبت نام به اعضا اجازه دهید در لیست ایمیل در MailChimp مشترک شوند.

 ویژگی های افزونه وردپرس اشتراک ویژه

قابلیت های restrict content pro پایان ندارد در ادامه سایر ویژگی های افزونه VIP را معرفی می کنیم:

 • قابلیت تعریف بی نهایت پکیج های مدت دار
 • قابلیت تعریف بی نهایت سطوح اشتراک
 • قابلیت تعیین سطح های دسترسی کاربری وردپرس برای هر پلن اشتراکی
 • قابلیت تعیین سطوح کاربری نظیر مشترک ، نویسنده ، ویرایشگر ، مدیر و …. برای هر پلن اشتراکی
 • ارتقاء خودکار و دستی کاربر بعد از پرداخت حق اشتراک ، تمدید تاریخ اشتراک ، تعدید کاربر ویژه به عادی بعد از تاریخ انقضاء و …
 • قابلیت اضافه کردن کاربران به پنل های اشتراکی دلخواه از پنل مدیریت
 • ارسال ایمیل فعالسازی و یادآوری تمدید اشتراک به کاربران
 • قابلیت تغییر ایمیل های خوش آمد گویی و…
 • سیستم امنیتی قوی برای مدیریت یا جلوگیری از استفاده همزمان یک اکانت توسط چند نفر
 • ثبت ورود های ناموفق با قابلیت شناسایی کاربران مشترک
 • قابلیت مدیریت کاربران گروه ها
 • ثبت تمامی جزییات پرداخت نظیر کد رهگیری درگاه پرداخت ، زمان پرداخت ، درگاه پرداخت ، مبلغ پرداخت ، آی پی و … در مدیریت وردپرس
 • قابلیت تعریف کد تخفیف
 • قابلیت خروجی گرفتن از اطلاعات
 • ایجاد صفحه ثبت نام و ورود
 • امکان خروجی PDF
 • قابلیت مخفی سازی متن ها و صفحات خاص
 • انتخاب دسته بندی های ویژه برای کاربران
 • امکان ویژه سازی پست ها ، برگه ها و …. با استفاده از متاباکس و یا کد کوتاه
 • قابلیت یکپارچه شدن با افزونه های مشهور وردپرس نظیر افزونه بازاریابی  Affiliate Wp
 • دارا بودن هوک های فراوان جهت توسعه توسط برنامه نویسان
 • نمایش متن دلخواه به کاربرانی که عضویت ویژه ندارند
 • درگاه های پرداخت ایرانی آماده
 • بخش برون بری اطلاعات مخاطبین و مشترکین وبسایت
 • ویژگی های پیشرفته برای کنترل پلن های مختلف اشتراک
 • امکانات ویژه مدیریت کاربران
 • سیستم ایمیل و اطلاع رسانی مخاطبین
 • یاد آور زمانی پایان اشتراک برای کاربران
 • تعریف قالب دلخواه برای ایمیل شروع عضویت
 • تعریف قالب دلخواه برای ایمیل های ارسالی
 • تولیدکننده کد کوتاه برای استفاده در میان مطالب و ویژه کردن فقط قسمتی از محتوی
 • بخش ویژه گزارش دهی کاربران
 • کنترل آسان و کاربری ساده
 • استفاده آسان از افزونه در بخش نوشته ها و محتوا
 • سازگاری کامل با افزونه ایزی دیجیتال دانلود و ووکامرس
 • استفاده از آنتی اسپم گوگل برای افزایش امنیت

با خرید و دانلود افزونه restrict content pro از از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و آپدیت دائمی محصول بهره مند خواهید شد.
پرداخت در این افزونه با ووکامرس انجام نمیشود.

لیست تغییرات restrict content pro

بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۱۲ در تاریخ ۰۷ مهر ۱۴۰۰
بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۱۰ در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۹ در تاریخ ۰۳ خرداد ۱۴۰۰
بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۸ در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۷ در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
مشاهده بیشتر

امکانات اضافی (شامل هزینه)

 • نصب توسط طراح

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2
 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.4
سوالات متداول

سیستم فروش افزونه اشتراک ویژه کاملا مستقل است و به وسیله افزونه های پرداخت ارائه شده توسط درگاه های پرداخت مدیریت میشود.

خیر، سیستم کاری افزونه اشتراک طلایی کاملا جدا و مستقل است و نیاز به هیچ افزونه مکملی برای کارکرد وجود ندارد.

با افزونه VIP میتوانید دسترسی به نوشته ها، برگه ها، انجمن ها، دسته بندی های خاص نوشته و محصول و ... را محدود و مدیریت کنید.
افزونه با استفاده از شورت کد میتوانید هرچیزی که شما نیاز دارید را محدود کند، همچنین با استفاده از توابع PHP میتوانید این عمل را در قسمت های مختلف قالب هم اعمال کنید.

آخرین پرسش و پاسخ
skaflone
skaflone

سلام
من از افزونه دیجیتس برای ورود و ثبت نام اعضا استفاده میکنم.آیا محصول شما با دیجیتس سازگار هست؟
با بوکلی سازگار هست؟
من از محصول شما میخوام برای کلینیک دندانپزشکی استفاده کنم.هر مشتری یک کد دریافت میکنه
که اگر عضو جدیدی کد مورد نظر رو در زمان ثبت نام وارد کنه به حساب کیف پول مالک کد، مبلغی واریز میشه
همچنین اعضا امکان خرید بیمه اختصاصی کلینیک از طریق پنل کاربری رو باید داشته باشند و تاریخ شروع و پایان بیمه و همچنین سوابق درمان خودش رو ببینه
آیا موارد بالا با محصول شما قابل پیاده سازی هست؟

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به skaflone

سلام و درود
با دیجیتس مشکلی ندارد اما ورود و ثبت نام ان روی افزونه اعمال نمیشود .
با بوکلی منظور برای چه قسمتی سازگار است ؟؟ارتباطی با هم ندارند .
این افزونه برای پلن ها و پکیج های عضویت است .مواردی که فرمودید خیلی ارتباطی به کارکرد این افزونه ندارد.

موفق باشید .

mashopco
mashopco

وقت بخیر
ایا با این افزونه میشه امکاناتی همچون پکیج ارسال رایگان دیجی پلاس را پیاده سازی کرد و مشتری اشتراک تهیه و در مدت زمان مشخص و تعداد ارسال مشخص پکیج تهیه و استفاده کنه( بصورت اتوماتیک اعمال بشه نه با کد تخفیف )اگر چنین قابلیتی ندارد افزونه ای برای این کار سراغ دارید

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به mashopco

سلام و درود
خیر این امکان وجود ندارد .افزونه ای دیگر اطلاعی ندارم .

mnhigjdag
mnhigjdag

سلام ببخشید ببینید شما می فرمایید برای دیجیتس مشکلی ایجاد نمی کنه ولی فرم ثبت نام دیجتس با نصب این افزونه فیلد های اضافه داره و نمی پاک کرد

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به mnhigjdag

درود
ببینید شما میتوانید ورود با دیجیتس باشد سپس کاربران به صفحه خرید اشتراک بروند و اشتراک تهیه کنند اما اگر مستقیم بدون ورود به صفحه خرید اشتراک بروند فرم دیجیتس نمایش داده نمیشود فرم پیشفرض نمایش داده میشه .

mnhigjdag
mnhigjdag

آیا امکان دارد شما فیلد ایمیل فرم ثبت نام پیشفرض این افزونه را برای ما حذف کنید و ثبت نام با شماره تماس انجام شود

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به mnhigjdag

سلام و درود
خیر این امکان وجود ندارد .

mohsenhosseiny72
mohsenhosseiny72

سلام
من قبل از خرید چندتا سوال داشتم
میخواستم بپرسم آیا این افزونه با میهن پنل هماهنگ هست یعنی در کنار اون افزونه میشه با هم استفاده کرد؟ بیشتر برای اینکه کاربر با افزونه میهن پنل ثبت نام کرد یا با این افزونه دیگه نیاز نباشه دوباره ثبت نام کنه، یعنی با یه بار ثبت نام با هردوتا بتونه ورود کنه
مورد بعدی اینکه آیا امکانش هست موقع پرداخت امکان عضویت هم داشته باشه قبل رفتن به درگاه و فرم عضویت فقط با یه شماره و رمز و خیلی ساده باشه ؟

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به mohsenhosseiny72

درود بر شما
با میهن پنل تاکنون تست نشده است .برای ورود میتوان از بخش دیگری استفاده کنید یا میهن پنل یا دیجیتس و .. سپس به صفحه ثبت نام اشتراک بروند و پرداخت انجام دهند . اما بدون ورود ، در صفحه ثبت نام اشتراک فرم ورود پیشفرض وردپرس نمایش داده میشود فرم دیجیتس یا میهن پنل نمایش داده نمیشود و امکان تغییر ندارد .

موفق باشید.

mohammadrhs
mohammadrhs

سلام، من چیزی که چک کردم دیدم که یک اشتراک مثلا سه ماهه رو وقتی خرید باز هم میشه همون اشتراک رو بلافاصه خرید…چکار میشه کرد که هر اشتراک رو فقط یکبار بشه خرید

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به mohammadrhs

سلام و عرض ادب
پس از خرید مجدد اشتراک تمدید می شود به این شکل نیست که یک اشتراک بایک زمان را دوبار بتوان خریداری کرد.

mohammadrhs
mohammadrhs در پاسخ به ebrahimi1379

من میخواستم بخرم اما قبل از خرید برای این که امکانات رو تست کنم نسخه دانلودی رو از چند سایت گرفتم و تست کردم دیدم دقیقا مثال اشتراک طلایی یکماهه که تعریف میکنم و آن را خرید میکنم ، بعد از چند دقیقه مجدد همون اشتراک رو میتونم بخرم و مجدد میتونم بخرم!
تمدید رو کار ندارم اما دوباره خرید همون سطح از اشتراک رو میخواستم ببندم که در صورت خرید دیگه تا پایان تاریخ نشه همون سطح اشتراک رو خرید کرد ، اما هر کاری کردم درست نشد

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به mohammadrhs

درود
خب همین کاری که میفرمایید مجدد میتوانید خریداری کنید تمدید است .
خیر امکان غیر فعال سازی ان نیست .

mardin_farzin
mardin_farzin

سلام من میتونم برگه ها و نوشته های سایت رو با این اشتراک ویژه غیر رایگان کنم

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به mardin_farzin

درود بر شما
بله

ehsan.yeganeh1368
ehsan.yeganeh1368

سلام
میشه درگاه ارزدیجیتال هم اضافه کنیم و خودکار به درگاههای افزونه اضافه بشه؟

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به ehsan.yeganeh1368

سلام و درود
من موردی ندیدم اگر سایتی برای این افزونه درگاه ارزدیجیتال توسعه داده باشد میتوانید استفاده کنید .

ehsan.yeganeh1368
ehsan.yeganeh1368 در پاسخ به ebrahimi1379

نمیشه خودتون اضافه کنید رو افزونه

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به ehsan.yeganeh1368

عرض ادب
فعلا خیر .

papirus
papirus

سلام
آیا این افزونه محدود کردن دانلود روزانه رو هم داره مثلا روزانه 5 فایل برای ووکامرس؟
آیا اصلا چنین افزونه ای هست ؟ یا باید کد نویسی بشه چون نه در ژاکت و نه در راستچین ندیدم اشتراک ویژه ای که محدودیت دانلود رو هم داشته باشه

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به papirus

سلام و درود
خیر برای ووکامرس ندارد .
از پشتیبانی افزونه زیر هم سوال کنید .
https://www.rtl-theme.com/woocommerce-subscriptions-plugin/

amirhnp
amirhnp

درود، امکان گرفتن api و بصورت کلی ‌استفاده از rest api در افزونه ممکن هست؟ یا نیاز به افزودنی خاصی داره؟

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به amirhnp

سلام و عرض ادب
بله برای rest api چند افزودنی دارد .

mnhigjdag
mnhigjdag

سلام ببخشید من از میهن پنل و قلب اهورا استفاده می کنم ولی هنگام خرید پلن می نویسه شما ثبت نام شدید ولی با شماره دیگر وارد شدم هم همینو نوشت مشکل از کجاست ؟

aliazad
aliazad

تاثیر این افزونه بر روی سئو چیه؟ طبیعتا موتورهای جستجو هم نمیتونن به متن (یا کل متن) دسترسی داشته باشن؟

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به aliazad

درود بر شما
اگر متن را محدود کنید بله دسترسی ندارد مثل اینه که متنی وجود ندارد .

mmrdlmsd
mmrdlmsd

سلام وقت بخیر
ایا میشه برای هر سطح کاربری فرم های جداگانه ای داشت؟
چون یک سری فیلد هایی دارم که مثلا در سطح پیشرفته فقط نیاز دارم

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به mmrdlmsd

درود بر شما
خیر این امکان وجود ندارد .

وین دیتا
وین دیتا

درود
من سایت گرافیکی دارم و چنتا سوال داشتم
1.امکان محدودیت دانلود روزانه هستش.مثلا روزی 5 دانلود ؟
2.لاگین سایت من با دیجیتس هستش آیا هماهنگ با دیجیتس هست یا فرم لاگین جداگانه داره؟

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به وین دیتا

سلام و درود
۱-اگر از سیستم افزونه edd برای فایل های دانلودی استفاده میکنید بله
۲-فرم لاگین دارد اما مشکلی برای استفاده از دیجیتس در سایتتون ایجاد نمیکند میتوانید استفاده کنید .

موفق باشید .

milaad7
milaad7

سلام وقت بخیر
من میخوام برای فروشگاه فایل پلن های اشتراکی بزارم. این افزونه کل صفحه محصول رو غیر قابل نمایش میکنه؟ من میخوام صفحه محصول رو ببینه و فقط نتونه دانلود کنه و پیامی نشان داده بشه که دسترسی نداره و باید پلن تهیه کنه.

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به milaad7

سلام و درود
خیر این امکان وجود ندارد .

astanedoost
astanedoost

سلام مجدد
1- امکان اینکه زمانی کمتر از یک ماه برای خرید اشتراک ها تعیین کنیم وجود داره؟
2- امکان این هست که با خرید پلن‌ها صرفا به بخشی از محصولات که تعیین میکنیم دسترسی داشته باشن و سایر محصولات به صورت معمولی بفروش برسه؟ این تقسیم بندی بر اساس دسته‌های محصول هست یا خود محصول؟
3 - این افزونه با قالب استادیار و نحوه فروش دوره‌های اون هم سازگاری داره؟ (و یا سایر قالب‌های فروش دوره)
4 - از اونجایی که از ووکامرس استفاده میکنیم، درگاه پرداخت این افزونه با ووکامرس ادغام میشه یا درگاه مجزایی داره؟ اگر مجزا هست از چه درگاه هایی باید استفاده کرد؟
ممنون

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به astanedoost

سلام و درود
1-بله
2-بله بر اساس خود محصول میتوانید انجام دهید
3-این مورد را بهتر است از پشتیبانی قالب سوال کنید .اما تاجایی که یادم هست کاربران بدون مشکل استفاده میکردند .
4-خیر امکان استفاده از ووکامرس برای پرداخت نیست برای افزونه درگاه های توسعه داده شده توسط ما زرین پال -ایدی پی است که میتوانید استفاده کنید معمولا درگاه ها در سایت خود برای این افزونه، افزونه درگاه توسعه داده اند .
موفق باشید.

astanedoost
astanedoost

سلام، وقت بخیر
چندتا سوال داشتم
1 - امکان این هست که ویدئوها رو نتونه دانلود کنه و تنها به صورت آنلاین مشاهده کنه؛ و البته فایل‌های مرتبط با هر ویدئو رو هم بتونه دانلود کنه (یا اونا رو هم آنلاین ببینه، مثل PDF)
2 - اگر بناست برای سوال یک از افزونه دیگه ای استفاده بشه، با اون افزونه ها سازگاری داره؟
3 - اگر سوال یک شدنی هست ، میشه محدودیت زمانی مشاهده آنلاین درنظر گرفت؟ یعنی مثلا پلن یک، ده ساعت بتونه آنلاین فیلم‌ها رو مشاهده کنه و پلن دو 20 ساعت و ...
4 - امکان اینکه مثلا پلن 1 ، ده تا ویدئو یک ماهه و پلن دو 20 تا ویدئو دوماهه رو بتونه ببینه هست؟
5 - میشه از این افزونه برای مواردی مثل اسپات پلیر هم استفاده کرد؟ که بعد از تهیه اشتراک ، یک تعداد لایسنس ارائه بشه

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به astanedoost

سلام و درود خدمت شما
خیر متاسفانه امکانات مورد نظر شما را ندارد .

موفق باشید.

aminshk
aminshk

سلام
۱-این افزونه با پنل پیامکی سازگاری داره ؟ ینی میشه متصلش کرد
۲-و سوال دیگه اینکه امکان این هست که فقط لینک دانلود برای کسایی که اشتراک خریدن نمایش داده بشه
۳-و همچنین میشه فرم ثبت نام اعضا و تغییر بدم ینی فرم ساز داره
۴-و همچنین مدیریت اعضای سایت و کسایی که ثبت نام کردن و اشتراک خریدن در افزونه انجام میشه ؟

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به aminshk

سلام و درود
۱-خیر
۲-اگر از سیستم edd برای فایل دانلودی استفاده میکنید افزودنی برای این مورد دارد.
۳-خیر فرم ساز ندارد فرم عضویت داخل پیشنمایش قرار داده ایم مشابه ان میباشد .
۴-بله
موفق باشید.

ebrahimsalahshoor
ebrahimsalahshoor

سلام
سایتی را سراغ دارید که از این افزونه استفاده کرده باشه؟

ebrahimi1379
ebrahimi1379 در پاسخ به ebrahimsalahshoor

درود بر شما
بله سایت های بسیاری است لینک نمیشه ارسال کرد .اگر برای مشاهده میخواهید داخل پیشنمایش چند امکان افزونه به صورت تستی برای مشاهده قرار گرفته شده است .

مشاهده بیشتر
بستن