افزونه Restrict Content Pro، افزونه اشتراک ویژه
2,103 فروش
از 206 رأی
81% رضایت
91% رضایت پشتیبانی
از 265 رأی
A+ پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
479 هزار تومان
قیمت محصول:
479,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 630
 • پشتیبانی

 دانلود افزونه restrict content pro | افزونه اشتراک ویژه | افزونه VIP | افزونه اشتراک طلایی | افزونه مدیریت کاربران ویژه | افزونه اشتراک ویژه وردپرس 

معرفی افزونه Restrict Content Pro

روش های زیادی برای کسب درآمد از یک سایت اینترنتی وجود دارد که  یکی از مرسوم ترین آن ها ایجاد عضویت ویژه برای کاربران می باشد که در ازای پرداخت وجه بصورت ماهانه یا سالانه به برخی از محتواهای خاص سایت دسترسی خواهند داشت. افزونه Restrict Content Pro یک افزونه مدیریت پروفایل برای اشتراک ویژه وردپرس است.

اگر با ساز و کار وبسایت های اشتراکی آشنا باشید میدانید که در این گونه وبسایت ها کاربران میتوانند بسته های اشتراکی خریداری کرده و بر اساس پلنی که خریده اند از خدمات وبسایت استفاده کنند که به این سیستم اشتراکی به اختصار اشتراک ویژه نیز گفته میشود که با استفاده از افزونه مدیریت کاربران ویژه شما هم می توانید از این قابلیت در وب سایت وردپرسی خود استفاده کنید.

 افزونه Restrict Content Pro قدرتمندترین افزونه VIP وردپرس

امکانات در افزونه اشتراک ویژه

اشتراک ویژه چیست؟

اگر با ساز و کار وبسایت های اشتراکی آشنا باشید میدانید که در این گونه وبسایت ها کاربران میتوانند بسته های اشتراکی خریداری کرده و بر اساس پلنی که خریده اند از خدمات وبسایت استفاده کنند که به این سیستم اشتراکی به اختصار اشتراک ویژه نیز گفته میشود که با استفاده از افزونه اشتراک ویژه وردپرس شما هم میتوانید از این قابلیت در وبسایت وردپرسی خود استفاده کنید.

داشبورد مشتری

داشبورد مشتری با افزونه Restrict Content Pro
پلاگین اشتراک ویژه شامل داشبورد کامل مشتری است که به اعضا امکان می دهد نام، ایمیل و رمز ورود حساب خود را از طریق ویرایشگر نمایه موجود به روز کنند و حساب خود را مدیریت کنند.
اعضا می توانند به راحتی وضعیت حساب ، تاریخ تمدید یا انقضا و گزینه های ارتقا یا لغو حساب خود را مشاهده کنند. آنها همچنین می توانند به تاریخچه کاملی از پرداخت های انجام شده به حساب خود از جمله فاکتورهای PDF برای هر پرداخت دسترسی داشته باشند.

سطح عضویت در  افزونه اشتراک ویژه

تعیین سطح عضویت در افزونه اشتراک ویژه وردپرس
اشتراک ویژه وردپرس به مدیران سایت امکان ایجاد هر تعداد سطح عضویت را می دهد که مشتریان می توانند در آن ثبت نام کنند. گزینه های سطح عضویت در صفحه ثبت نام نمایش داده می شود و مشتریان می توانند گزینه مورد نظر خود را برای خرید انتخاب کنند. به هر سطح عضویت می توان قیمت، هزینه ثبت نام اختیاری (مبلغ یکبار مصرف)، دوره آزمایشی اختیاری، دفعات مجاز تمدید، مدت دوره و یک نقش کاربری داد که در هنگام ثبت نام به اعضا اختصاص داده می شود.
همچنین مشتریان می توانند هر زمان که بخواهند می توانند سطح عضویت خود را ارتقا و تنزل دهند. این به روزرسانی ها و تخفیف ها بر اساس مبلغی که مشتری قبلاً پرداخت کرده و همچنین مدت زمان بیشتری برای عضویت فعلی وی محاسبه می شود.

ارتقا و کاهش سطح حساب هوشمند در افزونه Restrict Content Pro

افزونه اشتراک ویژه
افزونه می تواند هر تعداد از سطح عضویت را داشته باشد و مشتریان می توانند هر زمان که بخواهند بین آن سطوح عضویت، سطح عضویت خود را افزایش یا کاهش دهند. اگر مشتری تصمیم به بروزرسانی سطح کاربری خود کند، خرید جدید وی براساس آنچه قبلاً پرداخت کرده است و مدت زمان عضویت او برای عضویت فعلی وی بطور خودکار به اعتبار باقی مانده از سطح قبلی اضافه می شود.

ادغام افزونه restrict content pro با ووکامرس

ادغام افزونه اشتراک ویژه وردپرس با ووکامرس
افزونه اشتراک ویژه به شما امکان می دهد افرادی که می توانند محصولات را در ووکامرس مشاهده و یا خرید کنند را به راحتی کنترل کنید. محدودیت محصولات می تواند به طرق مختلف از جمله سطح عضویت خاص ، هر سطح عضویت یا حتی به طور خودکار بر اساس دسته بندی کالای ثبت شده در آن باشد. حتی با افزودنی های موجود در پکیج افزونه می توانید به مشترکین ویژه خود تخفیف مخصوص اعضا بدهید.

یکپارچه سازی داخلی پرداخت در افزونه VIP

پردازش پرداخت ها یکی از مهمترین قسمتهای اجرای وب سایت عضویت موفق است. اشتراک ویژه وردپرس این موضوع را تشخیص می دهد و بنابراین مستقیماً با محبوب ترین درگاه های پرداخت ایرانی و موارد دیگر ادغام می شود.

برون ریزی داده ها با افزونه اشتراک ویژه restrict content pro 

امکان برون ریزی داده ها در افزونه restrict content pro
ما قاطعانه معتقد و پشت فلسفه مالکیت داده های خود هستیم. به همین دلیل، تمام داده های ذخیره شده در اشتراک ویژه وردپرس به راحتی و فقط با چند کلیک به یک پرونده CSV صادر می شوند. اگر  شما ترجیح می دهید سوابق خود را در پایگاه داده عضویت خود حفظ کنید، می خواهید تجزیه و تحلیل خود را انجام دهید، یا به سادگی باید سوابق عضویت را در سرویس یا برنامه دیگری مانند MailChimp یا Excel وارد کنید، افزونه اشتراک ویژه به شما امکان می دهد تا همه عضویت ها و داده های خود را به راحتی برون ریزی کنید.

داده های پرداخت در افزونه وی ای پی وردپرس

تاریخچه معاملات را می توان به راحتی به یک فایل CSV صادر کرد، این کار به شما این امکان را می دهد که داده های پرداخت را به Excel ، QuickBooks یا هر نرم افزار حسابداری دیگری که می تواند پرونده CSV را پردازش کند وارد کنید.

کدهای تخفیف

تعیین کد تخفیف در افزونه restrict content pro
کدهای تخفیف افزونه وی ای پی وردپرس این امکان را برای شما فراهم می کند تا کدهای تبلیغاتی ویژه ای به مشتریان خود ارائه دهید که در خرید اشتراک ، تخفیف به آنها می دهد.
افزونه اشتراک ویژه وردپرس از انواع کدهای تخفیف پشتیبانی می کند و مدیران سایت می توانند به راحتی هر تعداد کد تخفیف را ایجاد کنند. کدهای تخفیف را می توان برای ارائه تخفیف درصدی یا تخفیف نرخ ثابت تنظیم کرد. هر کد تخفیف با نام ، شرح ، کد منحصر به فرد، حداکثر استفاده و تاریخ انقضا و تاریخ شروع به صورت اختیاری ایجاد می شود.

ایمیل های عضویت در افزونه VIP

ایمیل عضویت در افزونه VIP
اطلاع مشتریان در مورد عضویت آنها، برای وب سایت های عضویت بسیار مهم است. اافزونه VIP شامل تعدادی نامه الکترونیکی خودکار است که می تواند پیکربندی شود تا هنگام به روزرسانی عضویت مشتری، برای او ارسال شوند.

این ایمیل ها توسط مدیر سایت پیکربندی می شوند و می توانند برای رویدادهای زیر ارسال شوند:

 • زمانی که عضویت جدید پرداخت شده فعال می شود.
 • زمانی که عضویت رایگان جدید فعال می شود.
 • زمانی که عضویت آزمایشی جدید فعال می شود.
 • زمانی که عضویت لغو می شود.
 • زمانی که عضویت منقضی شده است.
 • زمانی که عضویت به زودی منقضی می شود.
 • زمانی که عضویت به زودی تمدید می شود.
 • زمانی که پرداخت تمدید دریافت می شود.
 • زمانی که پرداخت تمدید انجام نشد.

هر یک از ایمیل ها می توانند به طور مستقل پیکربندی شوند.

مدیریت عضویت در افزونه مدیریت کاربران ویژه

 دانلود افزونه restrict content pro یک افزونه VIP با امکان ایجاد اشتراک طلایی
این افزونه VIP به شما امکان می دهد عضویت خود را از طریق یک رابط کاربری بصری به راحتی مدیریت کنید. عضویت های فعال، منقضی شده، لغو شده و معلق را به سرعت مشاهده و مدیریت کنید.

در این پنل میتوان اعضا را به صورت دستی اضافه کرد، به صورت انبوه اصلاح کرد، و درصورت نیاز به یافتن یک رکورد خاص به راحتی جستجو کرد. هر عضویتی همچنین می تواند در هر زمان به صورت دستی اصلاح و مدیریت شود.

گزارش ها در افزونه اشتراک طلایی

گزارشات افزونه اشتراک ویژه
در افزونه VIP رستریک یک صفحه گزارش کامل را می توایند در افزونه اشتراک ویژه مشاهده کنید، در آن می توانید درآمد وب سایت عضویت خود را مشاهده کنید. به راحتی می توانید کل درآمد هر دوره خاص یا درآمد یک سطح اشتراک خاص را مشاهده کنید.

تأیید اعضا در افزونه مدیریت کاربران ویژه

بسیاری از سایت های عضویت می خواهند دقیقاً کنترل کنند که اعضا به محتوای برتر دسترسی دارند. افزونه اشتراک ویژه وردپرس یکپارچه سازی مستقیم با WP Approve User را ارائه می دهد و به مدیران سایت امکان تعدیل ثبت نام اعضا را می دهد.

پس از ثبت حساب یک عضو، به سرپرستان گزینه تأیید حساب داده می شود. فقط پس از تأیید حساب ، اعضا می توانند به محتوای برتر دسترسی پیدا کنند. همچنین در صورت نیاز به غیرفعال شدن حساب یک عضو، گزینه غیر فعال سازی حساب در دسترس است.

افزودنی های ویژه همراه با افزونه restrict content proا

با افزودنی ها در این افزونه VIP می توانید امکانات متنوعی را اضافه کنید که در ادامه افزودنی ها و قابلیت های هر افزودنی رامعرفی می کنیم:

بادی پرس

این افزودنی با افزونه بادی پرس شما ارتباطی یکپارچه ایجاد می کند. جزئیات حساب کاربر را در نمایه بادی پرس کاربر نشان دهید، انواع اعضای بادی پرس را به سطوح اشتراک فردی اختصاص دهید یا محتوا را با عضویت در گروه محدود کنید و …

حساب گروهی

پلن هایی برای عضویت گروهی افراد ایجاد کنید و عضویت در گروه های چند عضوی را از طریق افزونه اشتراک ویژه به فروش برسانید.

میل چیمپ پرو

اعضا را در لیست های مختلف MailChimp برای هر سطح اشتراک مشترک کنید و جزئیات حساب را با گذشت زمان هماهنگ کنید.

محتوای گذشته

محتوای منتشر شده قبل از تاریخ عضویت یک عضو را محدود کنید.

وردپرس شبکه

فقط به مشترکان ویژه اجازه دهید سایتهای خود را وردپرس شبکه ایجاد کنند.

Authorize.net

پرداخت های کارت اعتباری را از طریق درگاه پرداخت Authorize.net پردازش کنید.

فروشندگان EDD

محدودیت های فروشنده EDD FES شما را قادر میسازد تا تعداد محصولاتی را که فروشندگان می توانند منتشر کنند کنترل کنند و برای هر سطح تعداد معینی فایل تعیین کنید.

درون ریز/برون ریز

این افزونه به شما امکان می دهد اطلاعات افزونه و سیستم خود را از یک فایل CSV وارد کرده و یا آنها را به روز کنید.

رمز عبور

هنگام ثبت نام استفاده از رمزهای عبور قوی را اجباری کنید.

آوبر پرو

هنگام ثبت نام برای عضویت ، اعضا را به لیست پلتفرمAWeber  خود اضافه کنید.

محتوای قطره ای

مطابق با محتوای قطره ای برای محدود کردن محتوا ویژه، محتوا را برای اعضای خود منتشر کنید.

محدودیت آی‌پی

به آدرس های IP مشخص اجازه دهید از محدودیت های محتوا عبور کرده و آدرس های IP دیگر را برای ثبت نام در یک طرح عضویت منع کنید.

Rest API

ایجاد یک API برای توسعه دهندگان و برنامه های خارجی برای تعامل با داده های عضویت در افزونه اشتراک ویژه شما.

مدیریت رزومه

مدیریت رزومه به شما امکان کنترل سطح عضویت را بر روی افزونه WP Job Manager’s Resume Manager  می دهد. تعیین کنید که برای مشاهده رزومه به کدام یک از سطوح عضویت مجاز است ،

تخفیف ووکامرس

تخفیف های اعضای ووکامرس در خریدهای فروشگاه ووکامرس خود به اعضای تخفیف خودکار دهید.

کیف پول EDD

وجوه خود را به حساب کیف پول Easy Digital Downloads یک عضو واریز کنید.

بی بی پرس

این افزونه پشتیبانی از محدود کردن تالارها و موضوعات bbPress را به مشترکین ویژه و یا مشترکانی با حقوق دسترسی خاص اضافه می کند.

میل پویت

در هنگام ثبت نام به اعضا اجازه دهید در لیست ایمیل در MailPoet مشترک شوند.

آواتکس

مالیات های فروش خودرا بر اساس کلاس مالیاتی بین المللی تنظیم کنید.

ریدایرکت سفارشی

این افزودنی به شما امکان می دهد آدرس های ریدایرکت را مشخص کنید که اعضا پس از ورود به سیستم و ثبت نام به آنها منتقل میشوند.

هلپ اسکوت

هنگام مشاهده تیکت، اطلاعات عضویت مشتری را داخل Help Scout نمایش دهید

ایمیلینگ

ایمیل های مختلف فعال سازی ، انقضا و لغو را برای هر سطح عضویت پیکربندی کنید.

مهلت محدودیت

تاریخ و زمانی را مشخص کنید که محتوای محدود شده محدودیت های خود را برداشته و آن را در دسترس همه قرار دهد.

محدودیت بازدید

به مهمانان اجازه دهید تا مقدار محدودی از محتوای محدود را با افزونه View Limit مشاهده کنند. تعداد صفحات ، پست ها یا پست های منحصر به فرد را که مجاز به مشاهده است را تنظیم کنید.

دانلود EDD

طرح های اشتراک را ارائه دهید که به تعداد مشخصی از بارگیری های منحصر به فرد رایگان در هر دوره اشتراک دسترسی دارند.

جاب منیجر

ایجاد محدودیت های شغلی از طریق WP Job Manager برای مشترکین سایت

کمپین مانیتور

هنگام ثبت نام به اعضا اجازه دهید در لیست Campaign Monitor مشترک لیست های ایمیل شوند.

اکتیو کمپین

هنگام ثبت نام برای عضویت، اعضا را در لیست های پستی اکتیو کمپین خود مشترک کنید

کانورت کیت

این افزونه با اجازه دادن به شما برای عضویت در فرم ها و دوره ها هنگام خرید اشتراک در سایت شما ، محدود کردن محتوا را با کانورت کیت ادغام می کند.

انقضا ثابت

اجازه می دهد تا تاریخ انقضا مشخصی به سطح عضویت اختصاص یابد تا در این تاریخ خاص اشتراک تمامی اعضا با هم منقضی شود.

عبارات ریاضی

این یک افزونه ساده برای محدود کردن محتوای حرفه ای است که یک قسمت تأیید ریاضی را به فرم ثبت نام اضافه می کند.

محتوای آینده

محتوا را تا تاریخ مشخص در آینده بدون محدودیت نگه دارید ، تا در زمان خاصی به بعد به طور خودکار محدود شوند.

اولتیمیت ممبر

افزودنی Ultimate Member  را با سیستم اشتراک ویژه خود یکپارچه کنید.

محدودیت تمدید

برای تمدید سطح فعلی محدودیت ایجاد کنید و تعداد دفعات خرید سطح اشتراک را محدود کنید.

دانلود مانیتور

افزونه ای برای ایجاد محدودیت در دانلود مانیتور و مدیریت آن.

میلچیمپ لایت

در هنگام ثبت نام به اعضا اجازه دهید در لیست ایمیل در MailChimp مشترک شوند.

 ویژگی های افزونه وردپرس اشتراک ویژه

قابلیت های restrict content pro پایان ندارد در ادامه سایر ویژگی های افزونه VIP را معرفی می کنیم:

 • قابلیت تعریف بی نهایت پکیج های مدت دار
 • قابلیت تعریف بی نهایت سطوح اشتراک
 • قابلیت تعیین سطح های دسترسی کاربری وردپرس برای هر پلن اشتراکی
 • قابلیت تعیین سطوح کاربری نظیر مشترک ، نویسنده ، ویرایشگر ، مدیر و …. برای هر پلن اشتراکی
 • ارتقاء خودکار و دستی کاربر بعد از پرداخت حق اشتراک ، تمدید تاریخ اشتراک ، تعدید کاربر ویژه به عادی بعد از تاریخ انقضاء و …
 • قابلیت اضافه کردن کاربران به پنل های اشتراکی دلخواه از پنل مدیریت
 • ارسال ایمیل فعالسازی و یادآوری تمدید اشتراک به کاربران
 • قابلیت تغییر ایمیل های خوش آمد گویی و…
 • سیستم امنیتی قوی برای مدیریت یا جلوگیری از استفاده همزمان یک اکانت توسط چند نفر
 • ثبت ورود های ناموفق با قابلیت شناسایی کاربران مشترک
 • قابلیت مدیریت کاربران گروه ها
 • ثبت تمامی جزییات پرداخت نظیر کد رهگیری درگاه پرداخت ، زمان پرداخت ، درگاه پرداخت ، مبلغ پرداخت ، آی پی و … در مدیریت وردپرس
 • قابلیت تعریف کد تخفیف
 • قابلیت خروجی گرفتن از اطلاعات
 • ایجاد صفحه ثبت نام و ورود
 • امکان خروجی PDF
 • قابلیت مخفی سازی متن ها و صفحات خاص
 • انتخاب دسته بندی های ویژه برای کاربران
 • امکان ویژه سازی پست ها ، برگه ها و …. با استفاده از متاباکس و یا کد کوتاه
 • قابلیت یکپارچه شدن با افزونه های مشهور وردپرس نظیر افزونه بازاریابی  Affiliate Wp
 • دارا بودن هوک های فراوان جهت توسعه توسط برنامه نویسان
 • نمایش متن دلخواه به کاربرانی که عضویت ویژه ندارند
 • درگاه های پرداخت ایرانی آماده
 • بخش برون بری اطلاعات مخاطبین و مشترکین وبسایت
 • ویژگی های پیشرفته برای کنترل پلن های مختلف اشتراک
 • امکانات ویژه مدیریت کاربران
 • سیستم ایمیل و اطلاع رسانی مخاطبین
 • یاد آور زمانی پایان اشتراک برای کاربران
 • تعریف قالب دلخواه برای ایمیل شروع عضویت
 • تعریف قالب دلخواه برای ایمیل های ارسالی
 • تولیدکننده کد کوتاه برای استفاده در میان مطالب و ویژه کردن فقط قسمتی از محتوی
 • بخش ویژه گزارش دهی کاربران
 • کنترل آسان و کاربری ساده
 • استفاده آسان از افزونه در بخش نوشته ها و محتوا
 • سازگاری کامل با افزونه ایزی دیجیتال دانلود و ووکامرس
 • استفاده از آنتی اسپم گوگل برای افزایش امنیت

با خرید و دانلود افزونه restrict content pro از از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و آپدیت دائمی محصول بهره مند خواهید شد.
پرداخت در این افزونه با ووکامرس انجام نمیشود.

لیست تغییرات restrict content pro

بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۱۲ در تاریخ ۰۷ مهر ۱۴۰۰
بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۱۰ در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۹ در تاریخ ۰۳ خرداد ۱۴۰۰
بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۸ در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
بروز رسانی به نسخه ۳.۵.۷ در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
مشاهده بیشتر

امکانات اضافی (شامل هزینه)

 • نصب توسط طراح

سازگاری با

 • PHP از نسخه 7.2
 • وردپرس از نسخه 5.4

سوالات متداول افزونه Restrict Content Pro، افزونه اشتراک ویژه

سیستم فروش افزونه اشتراک ویژه کاملا مستقل است و به وسیله افزونه های پرداخت ارائه شده توسط درگاه های پرداخت مدیریت میشود.

خیر، سیستم کاری افزونه اشتراک طلایی کاملا جدا و مستقل است و نیاز به هیچ افزونه مکملی برای کارکرد وجود ندارد.

با افزونه VIP میتوانید دسترسی به نوشته ها، برگه ها، انجمن ها، دسته بندی های خاص نوشته و محصول و ... را محدود و مدیریت کنید.
افزونه با استفاده از شورت کد میتوانید هرچیزی که شما نیاز دارید را محدود کند، همچنین با استفاده از توابع PHP میتوانید این عمل را در قسمت های مختلف قالب هم اعمال کنید.

لیست تغییرات

نسخه 3.5.41 - 12 خرداد 1403
 • بهبود : بروزرسانی کتابخانه های افزونه
نسخه 3.5.40 - 28 بهمن 1402
 • - ویژگی جدید : سازگاری با PHP نسخه 8.2
 • - بروزرسانی : بروزرسانی کتابخانه استریپ

آخرین پرسش و پاسخ

atin221
atin221

سلام عرض ادب
دنبال یه افزونه ای هستم که بتونه کاربر باهاش حساب بسازه و بعد از خرید اشتراک بهش دسترسی محتوایی یا محصولی بده
نمیخوام که به پنل وردپرس دسترسی پیدا کنه

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به atin221
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر

این مورد با افزونه قابل پیاده سازی است.

atin221
atin221 در پاسخ به atin221

نیاز به برنامه نویسی که نداره تنها با همین افزونه قابل انجامه؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به atin221
 • طراح محصول

سلام مجدد
بله، نیاز به کار خاصی نیست.

oldpersian
oldpersian

سلام
میخوام در سایت با توجه به بسته خریداری شده امکان دانلود فایل ها در طول زمان عضویت برای اعضا با امکان دانلود سی فایل در روز وجود داشته باشه.
این امکان در افزونه شما وجود داره؟
با درگاه زرین پال بدون مشکل کار میکنه؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به oldpersian
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر

برای دانلود فایل، در صورتی میتونید محدودیت تعداد دانلود فایل ایجاد کنید که سیستم دانلود فایل را با استفاده از افزونه دانلود مانیتور راه اندازی کرده باشید.
بله، با درگاه پرداخت زرین پال سازگار است.

khatoghalam
khatoghalam

سلام وقت بخیر
سوالی داشتم اینکه
آیا نیاز هست ووکامرس رو هم نصب داشته باشیم تا این برنامه کار کند ؟
یا سیستم مستقلی دارد ؟
و هیچ ارتباطی به ورد پرس ندارد .

سوال دوم اینکه آیا میتونم برای برگه ها و نوشته ها محدودیت بذارم که کسی اشتراک گرفت براش باز بشه ؟
ممنون میشم

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به khatoghalam
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
افزونه مستقل از ووکامرس کار میکنه و نیازی به نصب ووکامرس نیست.
بله، میتونید این محدودیت را ایجاد کنید.

rezasalimi666666
rezasalimi666666

سلام وقت بخیر این افزونه امکان این رو داره که مقالات وبسایتو یه تعدادی نمایش بدیم ولی برای نمایش باقی موارد اشتراک تهیه کنن.

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به rezasalimi666666
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
بله این مورد قابل انجام است.

niloofarsharifi
niloofarsharifi

با سلام
این افزونه امکان اتصال به درگاه گرداخت بانک خارج از کشور ماند strip را دارید؟
امکان اتصال به افزونه ثبت نام گرویتی فرم داره؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به niloofarsharifi
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
بله امکان اتصال به strip و paypal‌ وجود دارد.
دقیقا نیاز دارید با گرویتی فرم چه کاری را انجام بدید؟

niloofarsharifi
niloofarsharifi در پاسخ به niloofarsharifi

از گرویتی فرم برای سفارشی کردن فرم ثبت نام استفاده کردم

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به niloofarsharifi
 • طراح محصول

سلام مجدد وقتتون بخیر
خیر متاسفانه این گزینه امکان پذیر نیست.
شما میتوانید ثبت نام را از طریق گرویتی فرم انجام بدید، بعد از اون کاربر را برای خرید اشتراک به برگه ای دیگه منتقل کنید.

yeganeh771
yeganeh771

سلام
امکان وصل شدن به درگاه پرداخت پارسیان رو داره؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به yeganeh771
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
این درگاه پرداخت برای افزونه توسط ما ارائه نشده.

electroshayan
electroshayan

سلام ما یک سایت آموزشی داریم که از افزونه لرن دش استفاده میشه میخوایم فردی که ثبت نام میکنه 6 ماه به آموزش ها دسترسی داشته باشه بعد 6 ماه هر ماه هزینه ای پرداخت کنه برای دسترسی به آموزش ها آیا این کار با این افزونه قابل اجرست؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به electroshayan
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
بله، امکان پذیر هست فقط باید افزودنی لازم لرن دش را نصب و فعال داشته باشید:
https://www.learndash.com/support/docs/add-ons/restrict-content-pro

sajjad-a
sajjad-a

سلام. می‌خواستم بدونم این افزونه سیستم ثبت نام جدای خودش رو داره؟ یا اگر یه نفر با یه سیستم ثبت نام دیگه عضو شده باشه هم می‌تونه اشتراک تهیه کنه؟
و سوال مهم‌تر اینکه آیا میشه به کاربر با خرید یه سرویس اشتراک خاص یه نقش خاص داخل سایت داد؟ یعنی چندتا نقش برای کاربرها تعریف کنیم و بعد بگیم هر کس هر سرویسی خرید نقش کاربری خاص خودش رو پیدا کنه.

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به sajjad-a
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
افزونه همه کاربرانی که در داخل وردپرس عضو شده باشند را پردازش میکنه.
فرقی نداره ثبت نام با چه سیستمی انجام شده باشه.
بله، امکان تخصیص نقش کاربری هم وجود دارد.

مهران طرلانی
مهران طرلانی

سلام وقت بخیر
من میخواستم کاری کنم تا کاربران با خرید اشتراک در شبکه وردپرس یا همون مولتی سایت یه سایت جدید برای ایشون ساخته بشه و با تموم شدن اشتراک سایت به حالت تعلیق در بیاد آیا امکانش هست؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به مهران طرلانی
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
بله، با افزودنی Site Creation که همراه با افزونه ارائه میشه میتونید این کار را انجام بدید.

radman29
radman29

درود وقت بخیر ،
این پلاگین با درگاه های ووکامرس سازگاری دارره ؟ یعنی کاربر از طریق درگاه های ووکامررس بتونه اشترراک خرریداری کنه

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به radman29
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
خیر، افزونه درگاه های پرداخت اختصاصی مربوط به خودش را دارد.

الیاس
الیاس

سلام میخوام ببینم این افزونه
برای ارسال رایگان هم میشه اتفاده کرد؟
مثلا مشتری بیاد پلن بخره
ارسال براش رایگان بشه تا یکسال

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به الیاس
 • طراح محصول

سلام وقتتون خیر
خیرمتاسفانه این قابلیت وجود ندارد.

danymaz
danymaz

درود
محصول ما خارج از سایت وردپرسی ارائه میشود اما برای خرید اشتراک و استفاده از اون محصول میخوایم این پلاگین رو تهیه کنیم و روی سایت وردپرسی استفاده کنیم تا کاربر از طریق سایت وردپرسی بتونه اشتراک مدنظرشو بخره و برای استفاده از محصول نهایی به سایت اصلی که وردپرسی نیست ارسال میشه .
با توجه به توصیحاتی که درج شده این پلاگین با ووکامرس همخوانی کامل دارد خواست ببینم امکانش هست بعد از خرید از طریق کد نویسی و داکیومنت خود ووکامرس بشه اشتراک هر کاربر بهمراه مدت زمان و..را بصورت api داشته باشیم تا به سایت اصلی متصل کنیم تا اجازه دسترسی کاربر را بتونیم مدیریت کنیم ؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به danymaz
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
متاسفانه افزونه از سمت API کمی ضعیف است و بجز این موارد :
https://restrictcontentpro.com/add-on/rest-api
ویژگی دیگه ای در API ندارد. با توجه به این که نیاز شما برای بررسی و احراز هویت و ارسال اطلاعات از سمت سایت وردپرسی به سایت خودتان هست، متاسفانه این افزونه پاسخگوی شما نیست مگر این که با استفاده از هوک های افزونه، سیستم را خودتان شخصی سازی کنید.

radman29
radman29

درود وقت بخیر
سایت بنده به زبان انگلیسی هست و تو قسمت پرداخت میخوام افراد به ۲ روش پی پال و ارز دیجیتال پرداختشون رو انجام بدن که برای قسمت ارزدیجیتال از سایت nowpayments استفاده میکنم ایا این افزونه امکان انجام چنین مواردی رو بع من میده ؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به radman29
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
برای پرداخت با پی پال هیچ مشکلی ندارید، این درگاه بر روی افزونه قرار دارد و بصورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.
برای وبسایت nowpayments متاسفانه افزونه درگاه پرداختی وجود ندارد.

radman29
radman29 در پاسخ به radman29

پس اگر بخوام درگاه پررداخت ارز دیجیتال داشع باشم این محصول نیاز من رو برطررف نمیکنه یا افزودنی داره برای این کار؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به radman29
 • طراح محصول

درود
در پکیج افزونه ما درگاه پرداختی برای پرداخت با ارز دیجیتال وجود ندارد. اگر خودتون افزونه ای برای ایجاد این درگاه پرداخت پیدا کردید میتونید استفاده کنید.

zahra5731
zahra5731

سلام وقت بخیر
ما یک سامانه داریم که میخوایم کاربران یا هنگام ثبت نام در سایت پرداخت حق عضویت داشته باشن یا اینکه بعد از ثبت نام در پنل کاربری شون یک سری از منو ها براشون باز نشه و پیغام نمایش داده بشه که باید حق عضویت رو پرداخت کنن و بعد از پرداخت بتونن دسترسی به اون بخش ها داشته باشن همچین امکانی با این پلاگین امکان پذیره ؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به zahra5731
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
منو ها به چه موردی اشاره دارن؟ به برگه یا نوشته خاص؟ دسته بندی خاص؟
این مورد باید مشخص شود، اگر نوشته یا برگه باشد مشکلی وجود ندارد.
همچنین اگر بتوانید کد های PHP برای نمایش منو ها را هم مدیریت کنید میتونید این مورد را پیاده سازی کنید.

mahdiahadi
mahdiahadi

با سلام
من میخواستم افزونه شما را تهیه کنم. آیا این قابلیت ها را دارید؟
1-فرم ثبت نام
2-ایجاد فیلد های خاص جهت ثبت نام
3-قابلیت آپلود عکس و فایل
4-تایید کاربر توسط ادمین
5-تغییر اطلاعات توسط کاربر
6-اتصال به افزونه دیجیتس یا افزونه های مشابه
7-مشاهده لیست اعضا
8-پرداخت حق عضویت سالانه
9-ارسال ایمیل یا پیامک تمدید اشتراک
10-تعیین سطح دسترسی به صفحات

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به mahdiahadi
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
1 - بله، افزونه فرم ثبت نام اختصاصی دارد.
2 - این مورد با کدنویسی انجام میشود.
3 و 4 - خیر
5 - بله، قابلیت ویرایش پروفایل دارد
6 - امکان اتصال در حال حاظر وجود ندارد
7 - از پیشخوان سایت وجود دارد
8 - بله این ویژگی وجود دارد
9 - ایمیل ارسال میگردد
10 - بله این مورد وجود دارد

امید فرضی
امید فرضی

سلام خداقوت
با این افزونه میشه به محصول خریداری شده با ووکامرس اشتراک داد؟ مثلا مشتری محصول فلان را از ووکامرس می خرد و اشتراک 40 روزه در پنل اشتراک او اضافه می شود؟
در واقع من می خوام اشتراک مشاوره 40 روزه رو با ووکامرس بفروشم؟
متشکر

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به امید فرضی
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
این افزونه مناسب کار شما نیست. شما میتونید از افزونه :
https://www.rtl-theme.com/woocommerce-subscriptions-plugin
استفاده کنید.

صدا
صدا

سلام آقا مشتری اکثر محصولاتتون هستم امکانش هست این افزونه رو با پیامک سازگار کنید؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به صدا
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر

این مورد در روند توسعه محصول قرار دارد.

mrmahdishabani
mrmahdishabani

قبل از خرید میخواستم مطمئن بشم که ایا این افزونه خرید به صورت محدود کردن تعداد دانلود را دارد یا خیر؟

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای در پاسخ به mrmahdishabani
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر.
خیر این امکان درحالت عادی وجود ندارد.

آقای مستر
آقای مستر حرفه ای
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر

بله، افزودنی کد تخفیف ووکامرس د پکیج افزونه وجود دارد.
با این افزودنی میتونید برای سطح های اشتراک، کد تخفیف خودکار ایجاد کنید.

مشاهده بیشتر
بستن