× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

شرایط پذیرش در ویترین

vitrinویترین راست چین شامل بهترین محصولات عرضه شده در وب سایت راست چین می باشد. کلیه طراحان و فروشندگان با دارا بودن اکثریت شرایط ذکر شده در زیر می توانند نمونه کار خود را در این بخش عرضه کنند.

۱- کیفیت بالای محصولات و رعایت استاندارد راست چین

۲- استفاده از فونت های استاندارد ( مثلا فونت یکان وب )

۳- طراحی جذاب و گویای کاور های قالب در ابعاد کوچک و بزرگ

۵- بهره مندی از دموی آنلاین (تمامی محصولات ملزم به ارائه دموی فارسی آنلاین می باشد) برای محصولات افزونه بایستی نیز بایستی دمویی فارسی تهیه نمایید!

۶- ذکر توضیحات کامل و گویا در مورد محصول

7-متن توضیحات محصول ارسالی بایستی حداقل 150 کلمه و فارسی  باشد !

8- ذکر اطلاعات تماس در توضیحات محصولات و یا دموی محصول بر خلاف قوانین پذیرش محصول در راست چین می باشد. هرگونه پشتیبانی قبل از خرید از بخش دیدگاهها قابل پیگیری است .

نکته: کلیه محصولات حرفه ای (دارای بخش مدیریت پیشرفته) اولویت داده می شوند.

نکته: منحصر به فرد  و به روز بودن محصولات ارسالی دارای امتیاز است.


تومان