قالب HTML شخصی اوریدو، Orido
  • توضیحات
  • پرسش و پاسخ 2

قالب HTML شخصی | قالب Orido 

معرفی قالب اوریدو

قالب orido یک قالب HTML شخصی است که برای معرفی رزومه و نمونه کارهای شخصی و شرکتی کمک زیادی به شما می کند. با قالب رزومه اوریدو می توانید بدون نیاز به دانش کدنویسی صفحاتی زیبا خلق کنید .از دیگر نکات این قالب HTML تک صفحه ای فوق العاده، ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن در تمامی دستگاه ها مثل موبایل و تبلت اشاره کرد. قالب که کامل فارسی سازی شده است به راحتی قسمت های قالب را میتوان مدیریت کرد.

 این قالب HTML مناسب افرادی است که میخواهند یک رزومه جذاب و کلی از خود در دنیای وب منتشر کنند. در هر زمینه ای که مشغول به فعالیت باشید قطعا نیاز به یک سایت شخصی دارید. چه عضو یک مجموعه عظیم باشید، چه نباشید باید ردی از خود در دنیای وب باقی بگذارید، زیرا در دنیای امروز بسیاری از مشتریان بواسطه دنیای وب به خدمت مورد نظر خود میرسند.

توسط قالب شخصی HTML اوریدو شما میتوانید یک سایت استاتیک (ایستا) یا داینامیک(پویا) ایجاد بکنید.

معرفی قالب اوریدو یک قالب شخصی و تک صفحه ای

نکته : توجه بفرمایید این یک قالب HTML است که قابلیت نصب بر روی وردپرس را ندارد و برای این منظور باید از یک برنامه نویس بخواهید که این قالب را بصورت داینامیک در بیاورد. 

ویژگی های قالب Orido

تاریک یا روشن

قالب شخصی HTML اوریدو دارای دو نسخه تاریک و روشن است که این مورد جذابیت آنرا دو چندان کرده است.

زبان و تکنولوژی

قالب HTML رزومه پلاس بر پایه HTML5 ، Sass ، jquery و css نوشته شده است. با توجه به زبان و تکنولوژی های بکار رفته شما با یک قالب مدرن سروکار دارید.

ریسپانسیو

قالب HTML رزومه پلاس بواسطه استفاده از بوت استرپ قدرتمند کاملا برای نمایش در موبایل بهینه شده است.

مشاهده بیشتر

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است