3 فروش
محصول
جـدیــد
  • گارانتی کیفیت راست چین
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
146,000 تومان

 قالب رابط کاربری نوبت من | قالب لایه باز نوبت من | قالب psd اپلیکیشن 

معرفی قالب نوبت من

قالب اپلیکیشن نوبت من یک قالب رابط کاربری برای رزرو و نوبت دهی اپلیکیشن های کلینیک و مراکز درمانی است. این قالب لایه باز با استفاده از المان های باکیفیت وکتور و بررسی و مصاحبه با مراکز درمانی طراحی شده و تقریبا تمامی نیاز های ثبت نام، دریافت نوبت پزشک، پروفایل کاربری و پرونده پزشکی را برآورده کرده و کار با آن بسیار ساده و روان می باشد. ضمن اینکه در طراحی قالب نوبت من که یک محصول ایرانی است، سعی شده از رنگ بندی جذاب و چشم نواز استفاده شود تا کاربر تجربه خوبی در استفاده از این قالب شرکتی داشته باشد.

 

قالب نوبت من ایرانیویژگی های قالب نوبت منامکانات قالب psd نوبت منامکانات قالب لایه باز نوبت منرزرو نوبت با قالب نوبت منخرید قالب psd اپلیکیشن نوبت من

امکانات قالب رابط کاربری نوبت من

  • نوبت های رزرو شده

سیستم رزرواسیون نوبت برای اپلیکیشن کلینیک ها و مراکز درمانی مهمترین گزینه می باشد. قالب لایه باز نوبت من دارای بخش های مختلف اعم از سیستم نوبت دهی آنلاین، جستجوی پزشکان، ثبت نظر در مورد پزشک و نمره دهی،  پرداخت آنلاین و ایمن برای ثبت نوبت بهمراه داشبورد مدیریت خود می باشد.

  • سوابق و انجمن

با دسترسی کاربران به لیست سوابق و دانلود همه سوابق پزشکی در یک فایل، آنه به قالب نوبت من اعتماد می کنند و کاربر نیازی به مراجعه حضوری به بیمارستان یا کلینیک نخواهد داشت. کاربر به آسانی می تواند ضربان قلب و پارامتر های مربوط به قلب خود و عزیزانش را اندازه گیری و تحلیل اپلیکیشن را برای پزشک معالج ارسال و نظر پزشک مربوطه را از طریق نوتیفیکیشن دریافت و مطالعه کند. وحتی می تواند در انجمن مقالات و نظریه های پزشکان و بیماران را مطالعه نموده و به اطلاعات پزشکی خود بیافزاید.

  • المان و کامپوننت ها

تمامی المان های به کار رفته در قالب psd اپلیکیشن نوبت من از وکتور های با کیفیت بالا بوده و کاملا لایه باز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تمامی المان های طراحی شده گروه بندی می باشد و به سادگی و بصورت کامل می توانید جابجایی انجام داده و یا تغییرات را در هر گروه جداگانه انجام دهید.

نوع و سبک طراحی از ابتدا تا انتها و متریال و پالت های رنگی استفاده شده در طراحی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

قالب نوبت من را با 6 ماه پشتیبانی تضمین شده از راست چین بخرید.

مشاهده بیشتر