افزونه نمایش نقشه حرفه ای MapSVG

فروش این محصول موقتا متوقف شده است

سایر محصولات افزونه کاربردی
  • توضیحات
  • پرسش و پاسخ 6

افزونه نمایش نقشه ایران و جهان | افزونه ساخت نقشه از فایل svg | ساخت نقشه تعاملی در وردپرس

معرفی افزونه MapSVG 

افزونه نمایش نقشه حرفه ای یکی از پیشرفته ترین افزونه های وردپرس می باشد. این افزونه نقشه های وکتور، نقشه گوگل و نقشه تصویری را در اختیار شما قرار می دهد. افزونه MapSVG دارای یک پایگاه داده داخلی است که برای عملکرد، ویرایش آسان و تعامل یکپارچه با نقشه ها بهینه شده است. از این افزونه وردپرس برای ایجاد هر نوع شی و نمایش آنها روی نقشه استفاده کنید همچنین میتوانید محتوای خود را روی نقشه به عنوان نشانگر نشان دهید. در این افزونه کاربردی بیش از 100 نقشه وجود دارد با اینحال می توانید یک نقشه یا پلان سفارشی را در نرم افزار گرافیک برداری مورد علاقه خود طراحی کنید و با افزونه نقشه تعاملی وردپرس آن را پویا کنید. به این ترتیب کاربر می تواند با کلیک کردن روی نقشه یک فرم تماس را تکمیل کند یا اکشن دیگری انجام شود. با این افزونه دیگر نقشه های خسته کننده در وب سایت شما وجود ندارد و وقتشه که وب سایت خود را با نقشه های تعاملی به روز کنید.
با افزونه MapSVG برای وردپرس نقشه های برداری را با نقشه های گوگل ترکیب کنید. با وارد کردن هزاران سبک نقشه از SnazzyMaps به پلاگین نقشه وردپرس ما ظاهر پیش‌فرض Google Maps را تغییر دهید تا نقشه‌های شگفت‌انگیزی برای بازدیدکنندگان خود ایجاد کنید.

با افزونه MapSVG می توانید یک فایل SVG را به نقشه تبدیل کرده، مناطق قابل کلیک را روی تصویرتان اضافه کنید و فروشگاه فیزیکی خود را به کاربران نشان دهید. این پلاگین برای ایجاد نقشه وبسایت املاک و مستغلات هم کاربرد دارد.

MapSVG – All Kinds of Maps and Store Locator for WordPress

نقشه

ویژگی های افزونه MapSVG

امکانات افزونه نمایش نقشه حرفه ای

با افزونه ساخت نقشه در وردپرس می توانید اشیایی را با فیلدهای سفارشی ایجاد کنید: افراد، مکان ها، رویدادها، املاک و مستغلات یا هر چیز دیگری. مجموعه داده های بزرگ را از یک فایل CSV درون ریزی کنید. از یک قالب داخلی و ویرایشگرهای CSS برای تنظیم ظاهر محتوای خود در قسمت فرانت اند استفاده کنید.

انواع نقشه ها در یک پلاگین

  • نقشه های برداری SVG (شامل همه کشورها)
  • نقشه های گوگل (سبک های سفارشی نامحدود)
  • Google Maps + روکش برداری سفارشی شما
  • نقشه های تصویری: تعامل را به هر تصویر png/jpeg اضافه کنید

 

تصویر نقشه

سفارشی کردن عملکرد افزونه ساخت نقشه تعاملی

هر قابلیت سفارشی را می توان با افزودن چند خط کد JS در صفحه ویرایشگر رویداد MapSVG ایجاد کرد. هنگامی که اشیاء از سرور دریافت می شوند، با کلیک بر روی یک منطقه نقشه، نشانگر، کار خاصی انجام دهید – رویدادهای زیادی برای انتخاب وجود دارد.

ادغام ها

با استفاده از کدهای کوتاه سایر پلاگین ها را به MapSVG اضافه کنید. مثلا با کلیک بر روی نشانگر یک فرم تماس را نشان دهید و ایمیل ذخیره شده در شی کلیک شده را به قسمت “email_to” فرم تماس منتقل کنید.

ادغام افزونه MapSVG برای وردپرس با سایر افزونه ها با استفاده از شورتکد

با کلیک کردن روی یک منطقه از نقشه اصلی، نقشه دیگری را نشان دهید.مورد استفاده در: پلان های ساختمان، نشان دادن تصویری از یک ساختمان، نشان دادن پلان آپارتمان و…همچنین کنترل‌هایی را اضافه کنید که به کاربر اجازه می‌دهد دید برخی از اشیاء را تغییر دهد.

برای نمایش نقشه باید از سایت API دریافت کنید و API برای کشور ایران کار نمی کند.

افزونه MapSVG برای تبدیل تصویر به نقشه تعاملی، سفارشی سازی سبک ها و عملکرد نقشه، ادغام با فرم ها، ایجاد نقشه های برداری و نقشه های گوگل است.

مشاهده بیشتر

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است