قالب آموزشی LMS
357 فروش
از 50 رأی
84% رضایت
81% رضایت پشتیبانی
از 48 رأی
A پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
 • همراه با بسته نصبی سریع و آسان
715 هزار تومان
قیمت محصول:
715,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 352
 • پشتیبانی

قالب آموزش آنلاین lms | قالب آموزشی ال ام اس

قالب LMS پوسته وردپرس حرفه ای مناسب سایت های آموزش آنلاین است. قالب آموزش آنلاین LMS کاملا منطبق با افزونه WPML است وعلاوه بر وب سایت آموزشی می توانید سایت فروشگاهی خود را نیز راه اندازی کنید. قالب وردپرس پوسته آموزشگاهی LMS داری بسته نصب آسان است و در کمتر از چند دقیقه می توانید سایت آموزشی خود را راه اندازی کنید.

قالب LMS پوسته وردپرس سیستم جامع آموزش آنلاین

قالب سیستم جامع آموزش آنلاین LMS یک قالب قدرتمند جهت ساخت یک سایت آموزش آنلاین و دارای امکاناتی نظیر دوره ها و کلاس های آموزشی آنلاین، پروفایل معلمان و استادان، مدیریت درس ها، سیستم آزمون آنلاین، امکان نمایش ویدئوهای آموزشی، سیستم رتبه بندی و نمره دهی، سیستم سوالات و بانک سوالات، گواهینامه های آموزشی، تکالیف دانش آموزان و در مجموع کلیه امکانات لازم و کافی برای راه اندازی سایت آموزشی است.
علاوه براین امکان پرداخت آنلاین دوره های  آمورشی به امکان اتصال آنها به ووکامرس وجود دارد و از این طریق می توان از تمامی درگاه های بانکی بهره مند شد. همچنین با قالب LMS می توان یک سایت فروشگاهی نیز طراحی کرد و در کنار سیستم آموزش آنلاین برخی اقلام آموزشی مانند کتب ، سی دی و ملزومات آموزشی را به کمک فروشگاه ساز ووکامرس با تمامی امکانات لازم و کافی برای فروش آنلاین بفروش رساند .

یکی از ویژگی های بارز  قالب آموزش آنلاین LMS مدیریت بلاگ آن است. از آنجایی که سایت های آموزشی نیاز به بلاگ قدرتمند جهت نمایش اخبار ، مطالب و اطلاعیه ها هستند این قالب امکانات متنوعی را جهت مدیریت وبلاگ در اختیار شما قرار می دهد و حتی می توان با آن یک سایت خبری نیز طراحی کرد.

قالب آموزش آنلاین LMS دارای تنظیمات بسیار پیشرفته ای می باشد بگونه ای که  دارای 30 نوع رنگ پوسته پیش ساخته با رنگ بندی متفاوت است که از میان آنها می توانید یکی را برای سایت خود انتخاب کنید.

امکان شرح تمام ویژگی ها و قابلیت های این قالب وردپرس قطعا در اینجا ممکن نیست اما سعی شده برخی از ویژگی های برجسته قالب بیان شود.

ویژگی های قالب آموزش آنلاین LMS :

1- سیستم جامع آموزش آنلاین :

این قالب حاوی کلیه امکانات لازم جهت راه اندازی و مدیریت یک سایت آموزشی است . ایجاد انواع دوره های آموزشی همراه با کلاس های مختلف آموزشی بصورت آنلاین و همچنین مدیریت درس ها ،  وجود پروفایل معلمان و استادان ، ساخت آزمون های آنلاین برای دوره ها و درس ها ، امکان نمایش ویدئوهای آموزشی ، سیستم رتبه بندی و نمره دهی ، سیستم سوالات و بانک سوالات ، ارائه گواهینامه های آموزشی ، تکالیف دانش آموزان و در مجموع کلیه امکانات لازم و کافی برای راه اندازی سایت آموزشی است:

منوهای قالب lms

کلاس حضوری و آنلاین

شما می توانید کلاس های حضوری و آنلاین خود را به کاربران سایت معرفی کرده، امکان ثبت نام در آن ها و یا خرید آن ها را تعبیه کنید تا کاربر پس از خرید یا ثبت نام بتواند در کلاس شرکت کند.

امکان تعریف حضوری یا آنلاین بودن کلاس، تعریف مدرس کلاس، افزودن دوره های مرتبط به کلاس، افزودن موارد جانبی به کلاس، تعریف جدول زمانی کلاس و تعریف آدرس کلاس(در صورت حضوری بودن) وجود دارد.

قالب آموزشی lmsتنظیمات قالب lms

تعریف دوره های مختلف

از امکانات قالب آموزش آنلاین LMS امکان تعریف دوره های مختلف با تنظیمات مختلف می باشد. شما می توانید به دوره های خود یک محصول ووکامرس اختصاص دهید تا کاربر با خرید محصول، به دوره ی شما دسترسی داشته باشد.

تنظیمات قالب lms

در بخش تنظیمات هر دوره امکان تنظیم چیدمان دوره (با سایدبار و بدون سایدبار)، به اشتراک گذاری دوره، اعطای گواهینامه در صورت کسب نمره قبولی و اعطای نشان وجود دارد.

همچنین شما می توانید به چند درس یک دوره اختصاص بدهید تا کاربر با خرید یک دوره، چند درس را آموزش ببیند.

تنظیمات قالب lms

همچنین می توانید رویداد مرتبط با دوره را به آن متصل کنید.

تعریف درس

هر دوره ای از چندین درس تشکیل شده که شما می توانید تک تک درس ها را با امکانات مختلف و مجزا ایجاد کنید.

امکان تعریف سطح پیچیدگی برای هر درس وجود دارد. در تنظیمات هر درس، دوره مربوط به آن درس، مدرس مربوطه، ویدئوی معرفی درس، مدت زمان دوره و آزمون مربوط به درس قابل تعریف است. همچنین می توانید درس را خصوصی کنید تا فقط کاربرانی که دوره مربوط به درس را خریداری کرده اند به آن دسترسی داشته باشند.

قالب lms پوسته اموزشی وردپرس

ایجاد آزمون

همانطور که گفته شد امکان تعریف آزمون برای هر درس وجود دارد. هر آزمون نیز از سئوالات متعددی تشکیل شده است.

در تنظیمات هر آزمون می توان مدت زمان آزمون و تعداد آزمون مجدد مجاز را تعیین کرد. امکان تصادفی کردن نمایش سئوالات، تخصیص سئوالات به آزمون، تعیین نمره مشخص برای هر سئوال، تعیین نمره قبولی، نمایش تک به تک سئوالات، ارزیابی خودکار سئوالات و … در تنظیمات هر آزمون وجود دارد.

قالب lms

سئوالات

سئوالات هر آزمون را در صفحه مربوط به سئوالات می توان طراحی و ایجاد کرد. در قالب LMS می توان 7 نوع سئوال تعریف کرد. سئوالات تستی، تستی تصویری، چند انتخابی، صحیح/غلط، جای خالی، تک خطی و چند خطی را می توان از قسمت تنظیمات هر سئوال تعریف کرد. همچنین می توان برای پاسخ صحیح هر سئوال توضیحاتی ارائه داد تا پس از آزمون به کاربر نمایش داده شود.

قالب اموزشی وردپرس

تکالیف

برای هر دوره می توان تکالیف مربوط به آن دوره را ایجاد کرد.

مدرس دوره می تواند تکالیف مشخص به دانش آموزان دوره خود ارائه دهد. در تنظیمات تکلیف می توان مشخص کرد که دانش آموز چگونه تکلیف خود را ارسال کند. فرمت های مجاز ارسال فایل تکلیف(Zip,Rar,JPG,Apk,PPtx,…) را می توان مشخص کرد و همچنین حداکثر اندازه فایل تکلیف نیز قابل تعریف است.

همچنین می توان تکلیف را همانند درس خصوصی کرد تا فقط کاربرانی که دوره ی مربوط به این تکلیف را خریداری می کنند به آن دسترسی داشته باشند.

اعطای گواهینامه پایان دوره

شما می توانید به کسانی که در دوره های شما شرکت می کنند گواهینامه پایان دوره اعطا کنید. الگوی گواهینامه را می توانید توسط کدهای کوتاه تعریف شده در قالب تعریف کنید.

اختصاص دوره به کاربر بدون پرداخت

یکی از امکانات جالبی که ای قالب در خود جای داده است اختصاص دوره به یک دانش آموز به صورت دستی (و بالعکس) است تا کاربر نیازی به خرید دوره نداشته باشد.

امکان جستجوی پیشرفته دوره ها و نمایش دوره ها و کلاس ها بصورت حرفه ای در این قالب وجود دارد:

2- اتصال به ووکامرس و پرداخت با تمامی درگاه های بانکی :

قالب قدرتمند LMS با برقراری ارتباط با افزونه ووکامرس امکان پرداخت دوره های آموزشی را با تمامی درگاه های مستقیم و غیرمستقیم بانکی میسر می سازد:

پرداخت آنلاین دوره آموزشی با LMS

پرداخت آنلاین دوره آموزشی با LMS

امکان اتصال به ووکامرس در قالب lms

3- سازگاری با افزونه مدیریت آموزش آنلاین سنسی

علاوه بر امکانات کاملی که در قالب lms جهت مدیریت سیستم آموزشی وجود دارد امکان سازگاری با افزونه قدرتمند آموزش آنلاین sensei نیز وجود دارد. جهت آشنایی با این افزونه کلیک کنید

استفاده از افزونه sensei در قالب lms

4- دارای 30 پوسته پیش ساخته :

این قالب دارای 30 پوسته با رنگ بندی مختلف است که از میان آنها می توانید یکی را برای سایت خود انتخاب کنید:

همچنین امکان تغییر رنگ بندی اجزای مختلف سایت بصورت سفارشی نیز وجود دارد.

5- دارای 4 طرح بندی هدر مختلف:

هدرهای متفاوت در قالب وردپرس آموزش آنلاین lms

6- تنظیمات قالب پیشرفته :

در قالب LMS با انبوهی از تنظیمات ، گزینه و فیدها جهت طراحی و سفارشی سازی سایت روبرو خواهید شد و بدون نیاز به کد نویسی وبسایتی متفاوت طراحی می کنید

تنظیمات قالب پیشرفته در قالب وردپرس LMS

 

 

7 – برگه های ورود و ثبت نام متنوع

از امکانات بسیار جذاب این قالب امکان انتخاب برگه ثبت نام و ورود از بین 4 نوع برگه می باشد.

8 – لوگین با شبکه های اجتماعی

امکان ورود کاربران با شبکه های اجتماعی فیس بوگ و گوگل پلاس در این قالب وجود دارد.

ابزارک های متنوع قالب آموزش آنلاین LMS

9 – قالب فروشگاهی :

قالب LMS علاوه بر اینکه یک قالب جامع آموزشی است یک قالب فروشگاهی نیز هست . توجه کنید که در بسیاری از سایت های آموزشی بایستی امکان فروش اقلام آموشی مانند کتب و سی دی های آموزشی و … وجود داشته باشد که در این قالب می توان یک فروشگاه آنلاین با تمامی امکانات طراحی کرد.

10- قالب بلاگ و خبری :

قالب آموزش آنلاین LMS علاوه بر اینکه یک قالب وردپرس آموزش آنلاین باشد یک قالب خبری و بلاگ نیز است . از آنجایی که در سایت های آموزشی مدیریت نوشته ها و اخبار از اهمیت بالایی برخوردار است در این قالب تمامی ماژول و امکانات لازم برای طراحی یک بلاگ و مجله خبری وجود دارد.

11- برگه ساز فوق پیشرفته با بیش از 100 ابزار مختلف :

با برگه ساز ویژه این قالب وردپرس آمورشی LMS و با بکارگیری ابزارک های متنوع آن برگه سایت خود را براحتی طراحی کنید:

12 – ترجمه آسان قالب :

باتوجه به اینکه ترجمه فارسی این قالب از طریق ترجمه فایل .po و تولید فایل .mo انجام شده است براحتی می توان عبارات پیش فرض قالب را به کمک افزونه Loco translate و یا نرم افزار Poedit تغییر داد.

13 – قالب چند زبانه (منظبق با افزونه WPML) :

تطابق قالب LMS با افزونه های چندزبانه کردن وردپرس مانند WPML امکان طراحی وبسایت های چندزبانه را با این قالب به سادگی میسر می سازد

توجه : جهت استفاده از این قالب بایستی از هاست های با کیفیت با حداقل فضای 1.5 گیگابایت استفاده شود. در صورت استفاده از هاست های بی کیفیت و ارزان با منابع پایین ممکن است در خلال استفاده با خطای سرور مواجه شوید.

نحوه افزایش سرعت سایت وردپرس:

توصیه می شود پس از نصب قالب LMS بهترین افزونه افزایش سرعت وردپرس با نام افزونه WP Fastest Catche Premium فارسی را نصب کنید. این افزونه کش وردپرس تا حد بسیار زیادی بر افزایش سرعت سایت وردپرس شما تاثیر می گذارد. در صورت خرید این افزونه پیکربندی آن بصورت رایگان انجام خواهد شد.

مشخصات محصول

نسخه: 7.7

نوع لایسنس:  برای یک دامنه

پشتیبانی: شش ماه

حاوی ویدئوی آموزش فارسی (قابل مشاهده پس از خرید)

 * خرید این محصول به منزله قبول شرایط فروش محصول می باشد. جهت مشاهده کلیک کنید *

 

بروزرسانی ها

قالب در تاریخ 1400/12/25 به نسخه 7.9 بروز شد

قالب در تاریخ 1400/01/11 به نسخه 7.7 بروز شد

قالب در تاریخ 1399/08/21 به نسخه 7.2 بروز شد

قالب در تاریخ 1398/11/26 به نسخه 5.8 بروز شد

قالب در تاریخ 1398/06/25 به نسخه 5.7 بروز شد

قالب در تاریخ 1398/04/28 به نسخه 5.6 بروز شد

مشاهده بیشتر

سوالات متداول قالب آموزشی LMS

این افزونه جهت فروش دوره است و امکان فروش دوره با آن وجود دارد . البته می توان دوره ای تعریف کرد که فقط آزمون داشته باشد
اگر منظور از کلاس آنلاین ، کلاس مجازی و وبینار می باشد خیر. تقریبا در هیچ قالب وردپرسی این امکان وجود ندارد. برگزاری وبینار نیاز به یک سامانه متمرکز دارد. برای استفاده از وبینار بایستی از سایت ها و سامانه های ارائه دهنده سرویس وبینار استفاده شود که با جستجو در گوگل می توانید این سایت ها را مشاهده کنید

آخرین پرسش و پاسخ

elya.alhyri
elya.alhyri

سلام وقتتون بخیر
قالب LMS با افزونه لرن دش سازگاری داره؟
میخواستم بدونم استفاده از هردوی این‌ها، از لحاظ سرعت لود شدن، باعث کندتر شدنش نمیشه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به elya.alhyri
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
در خصوص سازگاری یا عدم سازگاری قالب و افزونه ها با یکدیگر نمی توان نظر قطعی داد. تنها نکته ای که می توان به آن اشاره داشت، این است که تا به حال گزارشی از سوی خریداران در خصوص ناسازگاری این افزونه با قالب lms به دست ما نرسیده است.
موفق و پیروز باشید.

i.davoudi
i.davoudi

سلام
وقتتون بخیر
بنده برای یک فروشگاه فروش مکمل ورزشی سناریو زیر میخواستم ، لطفا می فرمایید آیا با این قالب میتوان این سناریو رو اجرا کرد؟

سناریو فروشگاه فروش مکمل ورزشی
کاربران در سه سطح تعریف میشوند.
۱ - کاربر عادی:
بواسطه تنها شماره همراه در سایت ثبت نام کرده و اقدام به ثبت محصول مینمایند و در نهایت در فرم پرداخت، دیگر اطلاعات خود را وارد کرده و وارد درگاه میشود و پرداخت را انجام میدهد. در کلیه گام های انجام، برای ادمین سایت و کاربر ارسال پیامک انجام گردد.

۲- کاربر داروخانه:
«ادمین سایت» بتواند برای کاربر داروخانه پنل کاربری بسازد و بعد از ساخت پنل کاربری داروخانه، کاربر داروخانه بتواند بواسطه شماره همراه خود وارد اکانت خود شود و اقدام به تکمیل فرم احراز هویت اعم از نام داروخانه، نام موسس، جواز کسب و ... نماید. بعد تایید اطلاعات احراز هویت هر داروخانه توسط ادمین سایت، کاربر داروخانه بتواند در پنل خود لیست محصولات ثبت شده با قیمت توسط ادمین را بر اساس موجود بودن یا نبودن محصول مشاهده و اقدام به انتخاب محصولات نماید و پیش فاکتور را در پنل خود دریافت نماید. این تفاوت نوع محصولات برای درج، بخاطر قیمت برای داروخانه می‌باشد. کلیه گام های اجرا در قالب پیامک برای ادمین سایت و کاربر داروخانه ارسال گردد.

۳ - کاربر شرکت پخش:
«ادمین سایت» بتواند برای کاربر شرکت پخش پنل کاربری بسازد و بعد از ساخت پنل کاربری شرکت پخش، کاربر شرکت پخش بتواند بواسطه شماره همراه خود وارد اکانت خود شود و اقدام به تکمیل فرم احراز هویت اعم از نام شرکت پخش، نام موسس، جواز کسب و ... نماید. بعد تایید اطلاعات احراز هویت هر شرکت پخش توسط ادمین سایت، کاربر شرکت پخش بتواند در پنل خود لیست محصولات ثبت شده با قیمت توسط ادمین را بر اساس موجود بودن یا نبودن محصول مشاهده و اقدام به انتخاب محصولات نماید و پیش فاکتور را در پنل خود دریافت نماید. این تفاوت نوع محصولات برای درج، بخاطر قیمت برای شرکت پخش می‌باشد. کلیه گام های اجرا در قالب پیامک برای ادمین سایت و کاربر شرکت پخش ارسال گردد.
۴. نکات تکمیلی:
تنها کاربر عادی امکان پرداخت مبلغ خرید را دارد.
کاربر داروخانه و کاربر شرکت پخش تنها پیش فاکتور رو از طریق پنل و ایمیل دریافت میکنند.
تمامیه محصولات در کلیه سه سطح یک پارچه هستند و تنها به لحاظ قیمتی در هر محصول فرق دارند که ادمین برای هر محصول سه قیمت برای کاربر، داروخانه و مرکز پخش میزند.

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به i.davoudi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
ضمن عرض پوزش چنین قابلیت هایی در این قالب وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

atefehsoh
atefehsoh

سلام
آیا با این قالب کلاس آموزش آنلاین می توان برگزارکرد؟ نیاز به افزونه جداگانه دارد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به atefehsoh
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
این قالب فاقد سیستم وبینار و یا آموزش آنلاین می باشد. اما با افزونه سنسی که ارائه دهنده سیستم آموزش آنلاین است سازگاری دارد.

Mojtaba_gh
Mojtaba_gh

سلام و ارادت
اطلاعات ورود دمو برای مشاهده پنل کاربری وجود ندارد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به Mojtaba_gh
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
در دمو ثبت نام کنید و وارد شوید.
موفق و پیروز باشید.

69saeedsh
69saeedsh

سلام
من میخواستم که سایتی داشته باشم که کاربران دوره ای رو مشاهده کرده و سپس در آزمون شرکت کنند. روند کاری به شرح زیر باشد :
به طور کلی فرآیند باید به صورت زیر باشد :
1 - دیدن ویئوی اول
2 - باز شدن آزمون اول
3 - باز شدن ویئوی دوم در صورت قبولی در آزمون اول و مشاهده ویدئوی اول
4 - باز شدن آزمون دوم در صورت قبولی در آزمون اول و مشاهده ویدئوی اول و دوم

هم چنین آیا این قالب با دیجیت هماهنگ هست یا خیر ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به 69saeedsh
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
برای هر دوره می توانید آزمون اختصاص دهید اما به صورتیکه می فرمایید امکان وجود ندارد.
قالب با دیجیتس سازگار می باشد.
موفق باشید.

T.Akbari
T.Akbari

با سلام و خسته نباشید و تبریک سال نو
سوال بنده اینه که 1-آیا میشه دوره های تعریف شده در این قالب رو به zoom یا bigbluebottun یا سیستم های مشابه جهت برگزاری کلاس آنلاین وصل کرد؟ و 2-آیا مدرس یا معلم در داشبورد خودش میتونه تقویمی داشته باشه که تایم های خالی خودش رو اونجا اعلام کنه و دانش آموزان تایم معلم رو رزرو کنه (مثل کلاس خصوصی)؟ البته اگر بتونین یک افزونه ای هم برای کارها معرفی کنید عالی میشه.
ممنون

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به T.Akbari
 • طراح محصول

باسلام و احترام و عرض تبریک سال نو خدمت شما کاربر گرامی
در قالب هیچ امکانی برای اتصال به پلتفرم های آنلاینی که ذکر فرمودید تعبیه نشده است و فقط مس توانید کلاس یا دوره مورد نظر را تعریف کنید و سپس لینک اتصال به این پلتفرم ها را داخل قالب قرار دهید تا کاربران پس از دسترسی به کلاس، بتوانند با استفاده از لینک، منتقل شوند.
در خصوص بحث تقویم آموزشی نیز چنین امکانی به صورتی که مد نظر شماست در قالب وجود ندارد.
می توانید از افزونه های رزرو مانند Woocommerce Booking استفاده نمایید.
موفق و پیروز باشید.

mprmohammad
mprmohammad

سلام آیا این قالب قابلیت نمایش دوره به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود را دارد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mprmohammad
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
این قالب فاقد سیستم وبینار و یا آموزش آنلاین می باشد. اما با افزونه سنسی که ارائه دهنده سیستم آموزش آنلاین است سازگاری دارد.
برای دوره ها و کلاس ها می توانید ویدئوها را روی هاست بارگذاری کنید و داخل صفحه کلاس یا دوره لینک بدهید. کاربر پس از خرید دوره یا کلاس مربوطه، امکان دسترسی به آن را دارد.
موفق باشید.

mprmohammad
mprmohammad در پاسخ به mprmohammad

سلام
نه منظورم این بود که فقط بیان ویدیو رو ببینن.

pf8
pf8

سلام وقتتون بخیر و شادی
آیا این قالب با المنتور سازگاری داره ؟
به عنوان مثال بنده میخواهم در صفحه ی اول از یک ایتم دو تا وجود داشته باشه ، امکانش هست؟
با تشکر

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به pf8
 • طراح محصول

باسلام و احترام و عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی
این قالب با المنتور سازگاری دارد اما توجه داشته باشید که این قالب با صفحه ساز اختصاصی طراحی شده است و امکان ویرایش صفحه نخست فقط از طریق همین صفحه ساز وجود دارد.
اما برای سایر صفحات می توانید از المنتور استفاده نمایید.
موفق و پیروز باشید.

محمد
محمد

سلام
ایا این امکان وجود دارد که مشاهده یک درس منوط به پاسخ به امتحان درس قبلی باشد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به محمد
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
متاسفانه چنین امکانی در این قالب وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

banaei
banaei

با سلام
آیا آپدیت جدید این قالب انجام نمی شود ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به banaei
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله آپدیت در هفته های آتی انجام خواهد شد.
حجم بروزرسانی ها زیاد است و بروزرسانی این قالب نیز در دست اقدام می باشد.
سپاس از بردباری شما

Milad Tavakoli
Milad Tavakoli

سلام عرض ادب.
لطفا سوالاتی که مطرح میکنم اگر قالب این امکان رو نداره بفرمایید افزونه دقیقی واسش وجود داره و لطفا معرفی بفرمایید تا در کنار قالب خریداری بشه.
از این قالب به عنوان سایت مدرسه میخوایم استفاده کنیم نه فروش دوره.
1- آیا امکان ایجاد کارنامه دروس(توصیفی و عددی) هست یا افزونه نیاز هست اگر افزونه ای هست لطفا بفرمایید.
2- آیا در زمان ثبت نام یا بعد ثبت نام امکان گرفتن کلیه مشخصات از دانشجو هست(مثل عکس،آدرس و...) و بعدا در پروفایل خود دانشجو قابل مشاهده باشه
3- آیا امکان نمره دهی به دروس خاص که ایجاد میکنیم هست (نمره عددی و توصیفی)؟
4- آیا امکان مشاهده پیشرفت یا نمودار یا عملکرد تحصیلی با دروس خاص هست ؟
5-امکان پرداخت کامل و اقساطی و مشاهده پرداخت ها به صورت نموداری و عددی هست؟
6-امکان ثبت ورود و خروج با خود قالب یا افزونه ای هست؟
6-آیا اگر برای همه موارد فوق افزونه گرفته شود همه امکانات تحت یک پروفایل برای دانشجو مشخص هست یا باید هر قسمت رو در بخشی چک کنه نه در پروفایل خودش؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به Milad Tavakoli
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بنظر می رسد برای پیاده سازی مواردی که مطرح فرموده اید، باید به طور اختصاصی یک قالب آموزشی برای شما طراحی گردد. این قالب بسیاری از قابلیت های مورد نیاز شما را دارا نمی باشد.
می توانید در سایت هایی نظیر پونیشا، تعریف پروژه نمایید تا متخصصین این حوزه به مشکل شما رسیدگی نمایند.
موفق و پیروز باشید.

iman karimi nia
iman karimi nia

سلام
دو سوال، دمو انگلیسی رو میدید؟ من به یکی از موها نیاز دارم برای سایتم
و اینکه پلاگین sensei تمام امکانات رو داره؟ مثلا کویز و غیرو

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به iman karimi nia
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
1. بله امکان ارائه نسخه انگلیسی قالب وجود دارد.
2. این قالب حاوی کلیه امکانات لازم جهت راه اندازی و مدیریت یک سایت آموزشی است . ایجاد انواع دوره های آموزشی همراه با کلاس های مختلف آموزشی بصورت آنلاین و همچنین مدیریت درس ها ، وجود پروفایل معلمان و استادان ، ساخت آزمون های آنلاین برای دوره ها و درس ها ، امکان نمایش ویدئوهای آموزشی ، سیستم رتبه بندی و نمره دهی ، سیستم سوالات و بانک سوالات ، ارائه گواهینامه های آموزشی ، تکالیف دانش آموزان و در مجموع کلیه امکانات لازم و کافی برای راه اندازی سایت آموزشی است. (اطلاعات تکمیلی در متن صفحه محصول موجود است.)
موفق و پیروز باشید.

iman karimi nia
iman karimi nia در پاسخ به iman karimi nia

ایا میشه کویزهارو توی صفحات بصورت جداگونه گذاشته(یعنی من از قسمت کویز میخوام استفاده کنم و کاری به کورس و دانشجو و غیرو ندارم)؟
و اینکه پلاگین sensei پرو هستش؟ یا همونه که توی مخزن وردپرس هست؟ چون که توی نسخه پرو امکان Quiz timer & ordering question type رو داره؟

iman karimi nia
iman karimi nia در پاسخ به iman karimi nia

پس کویزهای توی قالب هستند و ربطی به سنسی ندارند؟
کویزها چه امکاناتی دارند؟ تایمر برای هر سوال؟ تامیر برای کل کوییز؟ جواب درست سوال بعد از هر تست؟ چه نوع سوالاتی میشه مطرح کرد(تست، تشریحی، جای خالی، مرتب کردن، ...)؟ چونکه ما این امکانات رو نیاز داریم اینا توی قالب هست یا باید سنسی رو نصب کنیم، و اینکه شما سنسی پرو رو هم دارید؟ چونکه فروش توی راستچین نیست
و اینکه این پلاگین با لرن دش سازگاری دارد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به iman karimi nia
 • طراح محصول

عرض سلام مجدد خدمت شما
1. می توانید بطور مستقل سوالات را قرار دهید.
2. در خصوص پلاگین سنسی باید عرض شود که این قالب حاوی این افزونه نیست ولی سازگاری با این افزونه در این قالب فراهم شده است و می توانید در این قالب از این پلاگین استفاده نمایید.

علی
علی

سلام. من میخوام دوره آفلاین بذارم بصورتی که فقط کاربری که خریده دوره رو بتونه ببینه و نتونه دانلود کنه. تو نظرات خوندم گفتید نمیشه. میتونیم url فایل htaccess رو ببندیم؟ یا اینکه از افزونه presto player استفاده کنیم؟
این روش ها جواب میده؟ شما روش دیگه ای میشناسید؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به علی
 • طراح محصول

باسلام و درود
با روش های مختلف در هر صورت با idman قابل دانلود می باشد

علی
علی در پاسخ به علی

هیچ روشی وجود نداره idm نتونه دانلود کنه؟
یه سوال دیگه. قالب گفتید ویرایشگر اختصاصی داره. یعنی همه برگه هارو با ویرایشگر اختصاصی خودش ساخته؟ قابلیت شرتکد داره این ویرایشگر؟ از المنتور نمیشه استفاده کرد همراهش؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به علی
 • طراح محصول

1. روشی وجود ندارد.
2. قالب با ویرایشگر اختصاصی طراحی شده اما از سایر صفحه سازها نیز می توانید استفاده نمایید (غیر از صفحه اصلی سایت)

atefe eskandari
atefe eskandari

با سلام روزتون بخیر
من این قالب رو خریداری کردم و میخام دوره ای رو بعد از ساختن درس ها و غیره به فروش برسونم، آیا از طریق تنظیمات خود قالب امکان اضافه کردن درگاه زرین پال وجود داره یا باید از ووکامرس استفاده بشه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به atefe eskandari
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز
می توانید از طریق تنظیمات خود قالب، دوره ها را به ووکامرس متصل کنید و از قابلیت درگاه پرداخت ووکامرس برای فروش دوره استفاده نمایید.
موفق و پیروز باشید.

atefe eskandari
atefe eskandari در پاسخ به atefe eskandari

چطور میتونم دوره ها رو به ووکامرس وصل کنم؟ باید دوره ی موردنظر رو مثل یک محصول در ووکامرس تعریف کنم و بعد لینک دوره رو بهش بدم؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به atefe eskandari
 • طراح محصول

باسلام و عرض ادب
بله باید ابتدا برای دوره یک محصول ووکامرس با قیمت مورد نظر ایجاد نمایید سپس در صفحه ویرایش دوره قسمتی وجود دارد که می توانید دوره را به محصول ووکامرس متصل نمایید تا دوره قابل فروش باشد.
موفق باشید.

hosein.6.6
hosein.6.6

سلام
امکان فروش محصول فیزیک هست؟
2- المنتوری سازگار هست؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به hosein.6.6
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
1. همانطور که در توضیحات قالب بیان شده است، قالب از ووکامرس پشتیبانی می کند و می توانید علاوه بر دوره های آموزشی و آزمونها، محصولات فیزیکی را نیز در معرض فروش قرار دهید.
2. قالب از صفحه ساز اختصاصی استفاده می کند.
موفق و پیروز باشید.

arpa
arpa

سلام علیکم.
وبسایت شما، برای شروع کار، موارد زیر رو ساپورت میکنه؟
۱. تعریف دوره ها برای هر استاد:مانند خصوصی و عمومی که داخل هر دوره، کلاس ها و نفرات شرکت کننده در آن مشخص باشه. و همچنین برای هر دوره، بتوانیم ترم بندی داشته باشیم.
۲. تقویم آموزشی، مبنی بر اینکه در چه تاریخ هایی چه کلاس هایی برگزار میشه. که زمان های پر و خالی بودن کلاس ها مشخص باشه.
۳. ثبت حضور و غیاب شاگرادن
۴. پرداخت شهریه
۵. ثبت رزومه

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به arpa
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی و عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی
در میان موارد گفته شده تنها مورد 1 و 4 در این قالب قابل پیاده سازی می باشد. در خصوص مورد 1 باید عرض کنیم که امکان ترم بندی وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

RoshangarPlus
RoshangarPlus

سلام، وقت به خیر.
آيا با استفاده در اين قالب علاوه بر پيشنياز كردن دوره هاي درسي، مي توان يك درس از يك دوره درسي (مثلا يك ويدئو) را پيشنياز يك درس از دوره درسي ديگر كرد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به RoshangarPlus
 • طراح محصول

باسلام و درود
خیر امکان پیش نیاز کردن دوره وجود ندارد

nazaninrahbar
nazaninrahbar

سلام وقت بخیر
امکانش هست که یه کابر بعد از ورود یا ثبت نام وارد پنل خودش بشه و بتونه مراحل و جلسات دوره رو طی کنه؟
(قرار نیست دوره ای به فروش برسه قراره مثل سیستم آموزش دانشگاهی باشه)

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به nazaninrahbar
 • طراح محصول

باسلام و درود
دوره می تواند رایگان باشد و فقط با ورود به حساب کاربری قابل استفاده باشد

habibi_1371
habibi_1371

با سلام
چند سوال:
1- این قالب با افزونه بیگبلوباتن وردپرس هم سازگاری داره؟ میتونیم کلاسهای آنلاین در بسترBBB رو در دوره ها تعریف کنیم؟
2- بعد از دانلود بسته خریداری شده، نسخه پرو چه افزونه هایی در اختیار ما قرار میگیره؟ به عبارت بهتر در فایل خریداری شده دقیقا چه چیزهایی وجود داره؟
3- آپدیت های رسمی قالب در چه مدت زمانی پس از ارائه توسط شرکت توسعه دهنده در اختیار ما قرار میگیره؟

ممنون

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به habibi_1371
 • طراح محصول

باسلام و درود
1- با این افزونه تست نشده است.
2- فایل بسته نصب آسان قالب وجود دارد
3- پس از آپدیت در سایت مرجع در اینجا نیز آپدیت می شود

erfandadashi
erfandadashi

و این که من سه تا سایت مجزا دارم و میخوام برای هر سه سایت از این قالب استفاده کنم ایا باید سه بار خرید انجام بدم؟
در مورد ریسپانسیو بودن و ceoاطلاعاتی نزاشتین
ممنون میشم اگر کمی اطلاعات بدید

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به erfandadashi
 • طراح محصول

باسلام و درود
بله البته برای خریدهای بیشتر تخفیف در نظر گرفته می شود

مشاهده بیشتر
بستن