قالب شرکتی Industrial حرفه ای HTML5 | اینداستریال
  • توضیحات
  • پرسش و پاسخ 4

قالب HTML اینداستریال | قالب شرکتی Industrial | قالب HTML5 خلاقانه Industrial 

قالب شرکتی Industrial پوسته HTML حرفه ای

اینداستریال یک قالب اچ تی ام ال 5 خلاقانه مناسب برای کسب و کارهای صنعتی، شرکتی و خدماتی طراحی شده است. همچنین با استفاده از فریم ورک بوت استرپ و تکنولوژی Scss ساخته شده و سازگاری کامل با دیوایس های موبایل و انواع تبلت ها و مرورگر های متفاوت را دارد.

قالب شرکتی اینداستریال در 2 نسخه جعبه ای و تمام عرض عرضه شده که هر نسخه دارای بیش از 20 صفحه جذاب است که جالب است بدانید 6 نوع صفحه اصلی از پیش ساخته شده حرفه ای در قالب برای انواع کسب و کارها گنجانده شده است. همچنین وجود صفحه فروشگاه، وبلاگ، درباره ما، جزئیات محصولات فروشگاه در طرحی زیبا و کاربرپسند

در فارسی سازی این قالب از فونت های زیبای وزیر و همچینن نوتو کوفی استفاده شده است که هر دو رایگان و متن باز هستند! می توانید آنها را با دیگر فونت های ایرانی مشابه مانند ایران سنس، بی یکان، شبنم، ساحل  و دست نویس جایگزین کنید و از فونت مورد نظر خود به راحتی استفاده کنید.

ویژگی های اصلی قالب شرکتی ایندستریال :

واکنشگرایی: این قالب حرفه ای هم با بوت استرپ نوشته شده که خود کتابخانه ای استاندارد و واکنشگراست و هم استایل های قالب به درستی و زیبایی هرچه تمام تر ریسپانسیو شده اند!

فرم تماس PHP: با فایل های PHP گنجانده شده در قالب می توانید به راحتی از کاربرانتان ایمیل و نظر دریافت کنید!

دوست دار سئو: قالب شرکتی ایندستریال به طور کامل ولید شده است و همچنین سرعت لود بالایی دارد که خود به سئو سایت شما کمک می کند.

شخصی سازی: یک قالب فوق العاده به قابلیت  شخصی سازی فوق العاده نیز نیاز دارد! در این مورد هم این تم زیبا خواست های شما را برآورده می کند چرا که در همه فایل های نوشته شده از کامنت استفاده شده و شما می توانید به راحتی قالب را مطابق سلیقه خود شخصی سازی کنید. از این گذشته در ایندستریال فقط از کتابخانه ها و ماژول های استاندارد و برتر دنیا استفاده شده است!

و در آخر اینکه می توانید پیش نمایش قالب را ببینید تا با دیگر قابلیت های این تم زیبا که ذکر نشده است آشنا شوید!

قالب شرکتی Industrial پوسته HTML حرفه ای

 

مشاهده بیشتر

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است