افزونه اشتراک ویژه فوکامرسVIP (عضویت ویژه ووکامرس)
113 فروش
از 37 رأی
86% رضایت
92% رضایت پشتیبانی
از 25 رأی
A+ پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
783 هزار تومان
قیمت محصول:
783,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 143
 • پشتیبانی

افزونه اشتراک ویژه با امکان پرداخت اقساطی | افزونه قفل گذاری لینک دانلود  | افزونه حفاظت از لینک دانلود  | افزونه فروش اقساطی محصول با اشتراک ویژه

معرفی افزونه فوکامرس

افزونه اشتراک ویژه فوکامرس یک پلاگین عضویت ویژه و حفاظت از محتوای ایرانی، استاندارد و سبک مبتنی بر ووکامرس است که تمام نیازهای شما برای فروش اشتراک، عضویت ویژه و فروش اقساطی محتوای آموزشی یا فایل، قفل‌گذاری محتوا و قفل گذاری لینک دانلود برطرف می‌کند.

افزونه اشتراک ویژه فوکامرس با نیازسنجی منطق بومی و نیاز فروشگاه‌های آموزشی و فایل در ایران در نظر گرفته شده که نسبت به افزونه‌های مشابه سرعت بالاتر و پیاده‌سازی آسان‌تری دارد! و به دلیل سازگاری با ووکامرس از تمام درگاه‌های پرداخت ووکامرس پشتیبانی می‌کند و نیازمند افزونه جداگانه برای درگاه پرداخت نیست. از آنجایی که موفقیت سایت شما را موفقیت افزونه فوکامرس VIP می‌دانیم همراه با افزونه فیلم آموزشی و بیش از 90 صفحه راهنمای فارسی به همراه پیاده سازی سناریوهای مختلف را آموزش داده‌ایم.

افزونه فوکامرس VIP امکان راه‌اندازی سیستم اشتراک ویژه و عضویت ویژه را همزمان در سایت شما فراهم می‌کند؛ این در حالی است که اکثر افزونه‌ها فقط یکی از این دو منطق را در سایت شما فراهم می‌کنند.

نکته بسیار مهم این است که افزونه فوکامرس یک افزونه استاندارد مبتنی بر ووکامرس است و این موجب می‌شود که از تمام مزایای ووکامرس مثل درگاه بانکی ووکامرس یا روند ثبت نام یکسان با وردپرس استفاده کنید؛ این درحالی است که افزونه‌هایی که سیستم جداگانه اشتراک ویژه هستند نیازمند افزونه درگاه پرداخت جداگانه ویژه این افزونه هستند و شما باید یک هزینه جداگانه برای درگاه بانکی آن‌ها پرداخت کنید که در فوکامرس اینگونه نیست و شما در هزینه خود صرفه جویی می‌کنید.

نظرات شما برای ما بسیار مهم است؛ افزونه فوکامرس یک افزونه زنده است و تا کنون  بیش 14 آپدیت برای این افزونه در راستچین منتشر شده است و نظرات مختلف شما مانند پیامک ؛ محدودیت دانلود روازنه؛ محدودیت دانلود محصول و یا محدودیت در دوره اشتراک و … در این بروزرسانی‌ها منتشر شده است. 

◄◄◄ حتما اینجا کلیک کنید تا پیش نمایش محصول ، قوانین و کدهای تخفیف ویژه ایام جشنواره را مشاهده فرمایید ►►►

پیاده سازی اشتراک ویژه در کمتر از 2 دقیقه با افزونه فوکامرس VIP!

اگر باور ندارید فیلم زیر را مشاهده کنید تا هم با کمی از امکانات بیشمار افزونه فوکامرس آشنا شوید و هم مشاهده کنید که چگونه با افزونه اشتراک ویژه فوکامرس در سایت خود در کمتر از 2 دقیقه اشتراک ویژه را پیاده سازی کنید:

افزونه فوکامرسVIP برترین و کامل‌ترین افزونه ایرانی راه‌اندازی آسان اشتراک ویژه

افزونه فوکامرس تنها یک افزونه اشتراک ویژه برای قفل گذاری لینک دانلود نیست، بلکه افزونه ای برای نمایش محتوا هوشمند بر اساس اشتراک کاربر، فروش اقساطی با اشتراک ویژه، و غیره است که با آن می توانید درآمد خود را از فروش فایل و تعریف اشتراک افزایش دهید.

اگر بخواهید امکانات افزونه فوکامرس را با پلاگین‌های دیگر پیاده‌سازی کنید به چندین افزونه پرمیوم نیاز خواهید داشت؛ ولی با افزونه فوکامرس در هزینه خود صرفه‌جویی خواهید کرد و سرعت سایت شما نیز به دلیل استفاده از یک افزونه یکپارچه افزایش پیدا خواهد کرد.

افزونه فوکامرس

معرفی سریع افزونه عضویت ویژه و حفاظت از محتوا فوکامرس

◄امکانات پلاگین اشتراک ویژه فوکامرس را بخوانید، مطمئن باشید که نیاز همه فروشگاه های ووکامرسی است چون امکاناتی فراتر از اشتراک ویژه دارد►

1. امکان عضویت ویژه و امکان فروش اقساطی محتوا

2. امکان قفل گذاری محتوا

3. حفاظت و قفل گذاری لینک دانلود

4. تشخیص خریدار و بازدید کننده و نمایش محتوای اختصاصی (مثلا دکمه ورود به اتاق وبینار برای خریدار بلیط)

5. امکانات ویژه فروشگاه فایل و یا فروشگاه آموزشی

6. امکان تشویق بازاریاب

همراه افزونه 90+ صفحه راهنمای کاربری فارسی همراه با توضیح کامل یک پروژه عملی نمونه راه‌انداری سیستم اشتراک ویژه آمده است.

کار با این افزونه وردپرس بسیار آسان است، کافی است که شورتکد مربوطه را با استفاده از تولید کننده شورتکد بسازید و در مکان مورد نظر استفاده کنید. راهنمای کامل استفاده به صورت PDF همراه نمونه سناریوهای مختلف نیز همراه افزونه ارائه شده است.

 

امکانات عضویت ویژه و قفل محتوا

افزونه حفاظت زا لینک دانلود فوکامرس VIP  امکان راه اندازی سیستم عضویت ویژه (سیستم اشتراک ویژه یا اشتراک محتوا) برای وردپرس، ووکامرس و هر افزونه دیگری که از شورتکد پشتیبانی کند را فراهم می‌کند. فوکامرس VIP از 6 متد پیشرفته و حرفه‌ای حفاظت محتوا پشتیبانی می‌کند:

◄ محتوا شرطی : در صورت وجود اشتراک فعال محتوا و در غیر این صورت پیام مربوط به خرید اشتراک نمایش داده خواهد شد.

سکشن شرطی : نمایش سکشن المنتور را به وجود اشتراک ویژه برای کاربر محدود کنید.
در صورت وجود اشتراک فعال، کاربر سکشن محتوا و در غیر این صورت سکشن مربوط به خرید اشتراک را مشاهده خواهد کرد.

شورتکد شرطی : هر نوع افزونه دلخواه را در صورت وجود اشتراک ویژه نمایش دهید
در صورت وجود اشتراک فعال، کاربر شورتکد مربوط به محتوا و در غیر این صورت شورتکد مربوط به خرید اشتراک را مشاهده خواهد کرد.

◄ امکان نمایش فایل‌های محصولات دیگر به انتخاب شما برای دانلود برای کاربران دارای اشتراک ویژه

◄ امکان نمایش تاریخ شروع اشتراک به صورت شمسی یا میلادی

◄ امکان نمایش روزهای باقیمانده اشتراک ویژه

◄ امکان قفل صفحات به وجود اشتراک ویژه فعال (در صورت عدم وجود اشتراک فعال کاربر به صفحه دیگری ریدایرکت خواهد شد.)

ایجاد عضویت پیشرفته ووکامرس و وردپرس با افزونه فوکامرس VIP

امکان قفل لینک دانلود برای کاربر دارای عضویت ویژه همراه با محدودیت تعداد دانلود در روز (دانلود مانیتور)

امکان دانلود مانیتور برای افزودن قابلیت محدودیت تعداد دانلود یک کاربر مشترک به افزونه فوکامرس در نسخه 1.2 به بعد اضافه شده است و می‌توان گفت که اکثر افزونه های عضویت ویژه این امکان را ندارند یا اینکه همراه با ادان هایی عرضه می‌کنند ولی در فوکامرس این قابلیت مهم برای فروشگاه های فروش فایل و محصولات آموزشی به همراه عضویت ویژه پیاده سازی شده است. با استفاده از این امکان کاربری که عضویت ویژه دارد (اشتراک ویژه دارد) دارای محدودیت روازنه دانلود می‌شود. فرض کنید یک فروشگاه فایل مثلا تصویر یا مقاله یا فیلم دارید که عضویت ویژه می فروشید، می توانید کاربران عضویت برنزی را محدود به دانلود 3 فایل در روز ، کاربران عضویت نقره‌ای را محدود به دانلود 7 فایل در روز و کاربران عضویت طلاییرا محدود به دانلود 14 فایل در روز کنید و از این طریق کاربران را به خرید اشتراک گران تر تشویق کنید و درآمد بیشتری کسب کنید.

در صورتی که کاربری به سقف محدودیت دانلود روزانه برسد، فوکامرس دسترسی وی به دانلود را قطع خواهد کرد.

توجه: برای استفاده از این امکان قفل لینک دانلود، فایل‌ها باید در هاست فعلی وردپرس شما قرار داشته باشند.  در قفل لینک دانلود، کاربر قبل با بعد از دانلود متوجه لینک اصلی فایل شما نخواهد شد.

توجه: از بروزرسانی ارائه شده در نسخه 2.0.5 ، امکان رمزنگاری لینک دانلود نیز اضافه شده است. رمزنگاری لینک دانلود این امکان را به شما می‌دهد که لینک دانلود فایل‌های موجود در هاست خارجی (هاست دانلود) را در نظر اولیه از کاربر مخفی کنید و کاربر متوجه مسیر فایل نشود ولی پس از دانلود امکان یافتن لینک اصلی وجود دارد. این امکان را بنا بر نیاز برخی مشتریان که در تیکت اعلام نمودند اضافه کردیم.

امکان قفل محتوا افزونه فوکامرس برای بازدیدکننده یا خریدار

امکان نمایش پیام به بازدیدکننده
بازدیدکننده فردی است که به سایت وارد نشده است یا اینکه وارد شده ولی خرید انجام نداده است.
از این امکان می‌توانید برای پیشنهاد ویژه و افزایش فروش استفاده کنید.

امکان نمایش پیام به خریدار
از این امکان می‌توانید برای تشویق خرید برای ثبت کامنت یا راهنمایی به خریدار استفاده کنید.

امکان قفل صفحه برای خریدار
این امکان با اشتراک ویژه این تفاوت را دارد که محدودیت زمانی ندارد و خریداران محصول می‌توانند صفحاتی را مشاهده کنند و بازدید کننده ها به صفحه دیگری مثلا صفحه محصول هدایت شوند.

امکان نمایش سکشن المنتور به خریدار یا بازدید کننده
فرض کنید می‌خواهید در صفحه محصول پیام خاصی را به خریدار یا بازدید کننده نمایش دهید، برای اینکار از امکان افزونه عضویت ویژه فوکامرس برای محدودیت سکشن المنتور استفاده کنید.

امکان اجرای شورتکد هر نوع افزونه دلخواه برای خریدار یا فروشنده
فرض کنید می‌خواهید در صفحه محصول پیام خاصی را به خریدار یا بازدید کننده نمایش دهید، برای اینکار از امکان افزونه عضویت ویژه فوکامرس برای محدودیت اجرای شورتکد ویژه خریدار یا بازدید کننده استفاده کنید.

امکان قفل زمانی صفحه

قفل زمانی صفحه در موارد متعددی مانند نمایش کد تخفیف به صورت یکبار مصرف، محدود کردن مطالعه زمان صفحه با اهداف مختلف مثل گیمیفیکیشن (مسابقه، …) یا ایجاد رقابت در خرید برای افزایش فروش و… کاربرد دارد.
فوکامرس در نسخه 1.4 به بعد از 4 مدل قفل زمانی صفحه پشتیبانی می‌کند:
1. قفل صفحه در طول عمر کاربر برای فقط یکبار و بدون محدودیت زمانی
این نوع قفل به این معنی است که کاربر از زمان ثبت نام خود فقط یکبار مجاز به مشاهده صفحه‌ای است که شورتکد در آن استفاده شده است و محدودیت زمانی در مطالعه صفحه ندارد.
2. قفل صفحه در طول روز برای فقط یکبار توسط کاربر و بدون محدودیت زمانی
این نوع قفل به این معنی است که کاربر در هر روز فقط یکبار مجاز به مشاهده صفحه‌ای است که شورتکد در آن استفاده شده است و محدودیت زمانی در مطالعه صفحه ندارد.
3. قفل صفحه در طول عمر کاربر برای فقط یکبار و همراه با محدودیت زمانی
این نوع قفل به این معنی است که کاربر از زمان ثبت نام خود فقط یکبار مجاز به مشاهده صفحه‌ای است که شورتکد در آن استفاده شده است و همین یکبار نیز محدودیت زمانی دارد (مثلا 300 ثانیه) و پس از اتمام محدودیت زمانی به صفحه‌ای که شما مشخص کرده‌اید ریدایرکت می‌شود.
4. قفل صفحه در طول روز برای فقط یکبار توسط کاربر و همراه با محدودیت زمانی
این نوع قفل به این معنی است که کاربر در طول روز فقط یکبار مجاز به مشاهده صفحه‌ای است که شورتکد در آن استفاده شده است و همین یکبار نیز محدودیت زمانی دارد (مثلا 300 ثانیه) و پس از اتمام محدودیت زمانی به صفحه‌ای که شما مشخص کرده‌اید ریدایرکت می‌شود.

امکانات ویژه فروشگاه فایل و یا فروشگاه دوره آموزشی

این افزونه فروشگاهی علاوه بر اینکه یک افزونه اشتراک ویژه با امکان پرداخت اقساطی است امکانات زیر را هم برای فروش فایل دارد.

◄ امکان نمایش فایل دانلود محصولات در  صفحه محصول حالت لینک مستقیم برای مشتری یا تمام افراد

◄ امکان نمایش فایل دانلود محصولات در صفحه محصول حالت لینک محافظت شده تولید شده توسط ووکامرس برای مشتری یا تمام افراد

◄ امکان نمایش فایل دانلود محصولات در صفحه محصول حالت لینک محافظت شده تولید شده توسط ووکامرس برای مشتری یا تمام افراد

در صورت استفاده از هاست دانلود، از حالت لینک دانلود مستقیم استفاده کنید. در صورت استفاده از افزونه‌های حفاظت از لینک دانلود باید طی تیکت بررسی انجام شود و در صورت امکان در بروزرسانی بعدی اضافه شود.

امکان نمایش لینک دانلود محصولات ووکامرس در افزونه فوکامرس VIP

حفاظت از لینک دانلود وردپرس (قفل گذاری لینک دانلود وردپرس) با افزونه فوکامرس

حفاظت از لینک دانلود حتی برای فایل‌های رایگان مهم است! می‌پرسید چرا؟؟ فرض کنید یک فایل را برای دانلود رایگان گذاشتید تا کاربران در سایت شما ثبت نام کنند و آن را دانلود کنند (مرحله جذب در دیجیتال مارکتینگ، همین چند کلمه را در آموزش‌های میلیونی مطرح می‌کنند!)، اولین نفر وارد سایت می‌شود، لینک فایل را کپی می‌کند و آن را به اشتراک می‌گذارد، حالا صد هزار نفر فایل شما را بدون ورود به سایت شما و ثبت نام دانلود می‌کنند و هدف شما از مرحله جذب دیگر تامین نخواهد شد، علاوه بر آن پهنای باند شما نیز مصرف می‌شود.

خوب حالا که امیدوارم قانع شده باشید که باید لینک دانلود را محافظت کنید، شاید بپرسید چگونه اینکار را انجام دهید. افزونه فوکامرس بر اساس دو الگوریتم می‌تواند لینک دانلود را محافظت کند:

 1. لینک دانلود قفل گذاری شده برای کاربر ثبت نام شده و وارد شده به سایت
 2. لینک دانلود قفل گذاری شده برای کاربر مهمان

حالت اول که هدف جذب در دیجیتال مارکتینگ را تامین می‌کند. ولی ممکن است که بخواهید فایلی را در اختیار کاربر مهمان (بدون ثبت نام و ورود به سایت) بگذارید ولی این لینک برای کاربران دیگر کار نکند، به راحتی می‌توانید این کار را با الگوریتم دوم انجام دهید.

نکته بسیار جالب در این است که شما این قفل گذاری را می توانید با اشتراک ویژه نیز ترکیب کنید، یعنی لینک دانلود برای کاربر لاگین شده در صورتی نمایش داده شود که وی اشتراک ویژه فعال داشته باشد!

توجه داشته باشید که لینک دانلود محافظت شده قابلیت توقف و ادامه ندارد و فقط برای فایل‌هایی که در هاست سایت وردپرس شما به صورت مستقیم وجود دارد قابل استفاده است.

توجه: در نسخه 6.7.2 سازگاری کامل با افزونه «هاست دانلود پلاس پلاس» که به صورت اختصاصی در راستچین عرضه می‌شود؛ ایجاد شده است و می‌توانید اتصال سایت خود به هاست دانلود NGINX را به صورت امن و رمزنگاری شده در آورید. امکانات امنیتی «هاست دانلود پلاس پلاس» بسیار قدرتمند و مورد نیاز فروشگاه‌های فایل یا محصولات آموزشی است.

امکانات بازاریابی

◄ بازاریاب را با نمایش میزان درآمد در صورت فروش محصول تشویق کنید (درآمد اتوماتیک محاسبه و نمایش داده می‌شود.)

◄ نمایش لینک بازاریابی مربوط به افزونه Yith Affiliates در مکان دلخواه شما
مشکل کاربران افزونه Yith Affiliates این است که بازاریاب خود باید لینک صفحه‌ای را که می‌خواهد بازاریابی کند پیدا کند و سپس به Link Generator بدهد و لینک بازاریابی را بردارد. در افزونه فوکامرس شما با یک شورتکد ساده می توانید لینک بازاریابی هر صفحه را به آسانی به کاربر نمایش دهید.

سازگاری کامل فوکامرس با انواع صفحه ساز

افزونه فوکامرس که یک محصول ایرانی است با تمامی صفحه‌سازهایی که از شورتکد پشتیبانی می‌کنند سازگار است و در این میان امکان اختصاصی برای صفحه ساز المنتور پرو نیز دارد.

توجه: برخی قالب‌ها ممکن است که استایل محتوای شورتکد را حذف کنند، این مورد مربوط به قالب است و توسط پشتیبان قالب باید برطرف شود.

 

افزایش درآمد فروشگاه اینترنتی با افزونه فوکامرس VIP

هم اکنون اقدام به خریــــد سوپر افزونه ایرانی «فوکامرس VIP» از راستچین کنید و با راه‌اندازی آسان سیستم اشتراک ویژه کـامل؛ درآمد خود را چندین برابر افزایش دهید…

گشتم نبود؛ نگرد نیست! بهتر و کامل‌تر از افزونه فوکامرس برای اشتراک ویژه و ممبرشیپ وردپرس و ووکامرس

نیازمندی افزونه:

◄ در صورت نیاز به استفاده از قابلیت پیامک افزونه فوکامرس VIP باید افزونه رایگان Persian Woocommerce SMS  را از مخزن وردپرس نصب کنید و یک پنل پیامک را در آن تنظیم کنیم. این افزونه رایگان از حدود 90 پنل پیامکی معروف پشتیبانی می‌کند.

◄ توجه: برخی از فایل‌های این افزونه با استفاده از ionCube کدگذاری شده است و لذا این ماژول باید بر روی هاست شما فعال باشد (به صورت پیش فرض بر روی 99% هاست‌های معتبر نصب است، درصورتی که نصب نبود از پشتیبان هاست بخواهید که برای شما فعال کند.) و حداقل نسخه php باید 7.2 باشد.

توجه (لطفا قبل از خرید مطالعه بفرمایید):

1. افزونه دارای کتاب الکترونیک راهنما و فیلم آموزشی برای برخی از امکانات است و لازم است قبل از استفاده و ارسال تیکت مطالعه و مشاهده شود.

2. وظیفه پشتیبانی فقط پاسخگویی به سئوالات شما برای راهنمایی پیاده سازی توسط خود شما است و لذا از مطرح کردن سئوالات غیرمرتبط در رابطه با وردپرس، المنتور، ووکامرس و… خودداری کنید.

3. زمان پاسخگویی به تیکت مطابق با قوانین راستچین در روزهای غیر از جمعه طی 24 ساعت است و در روز جمعه پاسخگویی نداریم.

4. امکان نصب توسط طراح به هیچ عنوان وجود ندارد.

5. در هنگام ایجاد تیکت اطلاعات تکمیلی را به صورت کامل وارد نمایید تا در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد.

6. تست عملکرد با وردپرس خام و با افزونه‌های ضروری همین افزونه صورت می‌پذیرد  و هیچگونه تضمین برای سازگاری افزونه با قالب و افزونه‌های دیگر به علت تنوع گسترده و احتمال کدنویسی غیر استاندارد وجود ندارد؛ تا حد ممکن تلاش می‌کنیم که سازگاری ایجاد شود؛ ولی در برخی موارد امکان‌پذیر نیست.

خرید شما به منزله پذیرش قوانین راستچین و قوانین فوق است.

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی (شامل هزینه)

 • نصب توسط طراح

سازگاری با

 • وردپرس از نسخه 6.0
 • PHP از نسخه 7.4

لیست تغییرات

نسخه 12.3.5 - 1403-04-20
 • ○ سازگاری با آخرین نسخه ووکامرس 9.0.2
 • ○ حل مشکل گزارش شده در رابطه با کد تخفیف
 • ○ بهینه‌سازی کد‌های افزونه
نسخه 12.1.4 - 14 خرداد 1403
 • ◄ افزودن امکان تخفیف ویژه کاربران دارای اشتراک در دو حالت پیشرفته به درخواست یکی از خریداران افزونه
 • ◄ تخفیف درصدی برای کلیه محصولات
 • ◄ کد تخفیف ویژه کاربران دارای اشتراک ویژه
 • ◄ افزودن امکان نمایش میزان دانلود باقیمانده برای کاربران دارای چند اشتراک فعال همزمان (به درخواست یکی دیگر از خریدارن افزونه)
 • ◄ افزودن شورتکدهای پنل کاربری جهت افزایش اعتماد کاربران به سایت (6 شورتکد)
 • ◄ نمایش تعداد روز عضویت کاربر
 • ◄ نمایش تاریخ شمسی عضویت کاربر
 • ◄ نمایش تاریخ میلادی عضویت کاربر
 • ◄ نمایش مجموع میزان وجه سفارشات کاربر
 • ◄ نمایش تعداد سفارشات تکمیل شده کاربر
 • ◄ نمایش تعداد سفارشات مرجوع شده کاربر
 • ◄ بروزرسانی راهنمای افزونه (114 صفحه)

آخرین پرسش و پاسخ

mrzmahdi57
mrzmahdi57

درود برشما، میخاستم سایتی راه بندازم که مشتری با پرداخت حق اشتراک بتونه به پست تایپی با نام کتاب دسترسی داشته باشه که نتونه محتوای پست تایپ رو کپی کنه آیا این افزونه امکان پیاده سازی همچین قابلیتی رو داره؟ (تقریبا سایتی مثل سایت های کتابخوان)

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به mrzmahdi57
 • طراح محصول

سلام و احترام
اگر در ابتدای پست یا برگه‌ای که پست تایپ شما را نمایش می دهد شورتکد قفل صفحه برای مشترکین را قرار دهید؛ اگر کاربر اشتراک نداشته باشد به صفحه خرید اشتراک ریدایرکت می‌شود.
در رابطه با جلوگیری از کپی محتوا باید از افزونه های مربوطه استفاده کنید ولی در سطح وب حفاظت آنچنان واقعی نیست و فقط کمی سخت کردن مسیر برای افراد تازه کار است و اگر نه با یک ادان بر روی مرورگر می‌توان همه محدودیت ها را حذف کرد. اگر دقت کنید؛ اینگونه موارد بیشتر در سطح اپ قابل پیاده سازی است.

موفق باشید

woudman
woudman

سلام با قالب استادشو هماهنگ هست؟

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به woudman
 • طراح محصول

سلام و احترام
افزونه با قالب‌هایی که استاندارد کدنویسی شدند؛ سازگار است. افزونه دارای دو متد اتوماتیک و شورتکد است و 90%+ قالب‌ها از یکی از این دو متد می‌توانند بدون مشکل استفاده کنند.
موفق باشید.

woudman
woudman در پاسخ به woudman

با پشتیباتی قالب صحبت کردم گفتند که "اگر با وکامرس و المنتور سازگاری داشته باشد و دارای منو در ووکامرس باشد میتوانید نصب نمایید ". ازین بابات مشکلی نداره افزونه؟

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به woudman
 • طراح محصول

سلام و احترام
صبح بخیر
افزونه با المنتور و ووکامرس سازگار است. در رابطه با بخش حساب کاربری نیز شورتکدهای قدرتمندی برای ساخت بخش حساب کاربری دارد. اگر قالب شما حساب کاربری را سفارشی سازی می کند؛ باید امکان تعریف برگه اختصاصی داشته باشد و در این صورت 2 شورتکد قرار می دهید و صفحه اطلاعات حساب کاربری نیز ساخته می‌شود. اگر قالب شما این امکان را نداشته باشد دو راه حل دارید؛ یک افزونه پنل کاربری که شاهکار موجود در راستچین بسیار عالی است؛ راه حل دوم که هزینه هم ندارد تعریف برگه ساخته شده در حساب کاربری در منوهای سایت است.

موفق باشید.

xform
xform

سلام وقتتون بخیر ایا میشود با این افزونه کاربر تعداد مشخصی دانلود در طول روز داشته باشه ؟ و بعد از تمام شدن دیگه نتونه دانلود کنه تا روز بعدی

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به xform
 • طراح محصول

سلام و احترام

بله با افزونه فوکامرس می‌توانید برای کاربران اشتراک ویژه محدودیت بگذارید که مثلا در روز 5 دانلود کنند و حتی حالت پیشرفته تر (که افزونه‌های مشابه ندارند) در طول مدت اشتراک محدودیت بگذارید یا ترکیب این دو (مثلا دانلود روزانه 5 عدد و ماهیانه 70 دانلود). کاربران پس از پایان محدودیت امکان دانلود نخواهند داشت.

موفق باشید

amin_1900
amin_1900

باسلام.
آیا امکان این هست که وقتی فردی اشتراک خاصی رو خرید، تخفیفی برای محصولات لحاظ بشه؟
مثلا وقتی فرد اشتراکی رو خرید، 20 درصد تخفیف روی بعضی از محصولات سایت گذاشته بشه.
آیا همچین امکانی رو داره؟

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به amin_1900
 • طراح محصول

سلام و احترام
این امکان را فعلا به این صورت می‌توانید پیاده سازی کنید که یک کدتخفیف در نظر بگیرید و آن را در صفحه فروشگاه فقط به کاربران دارای اشتراک ویژه نمایش دهید.

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به amin_1900
 • طراح محصول

سلام و احترام
در حال آماده کردن آپدیت جدید هستیم و تلاش داریم تا امکانات بسیار خوبی برای تغییر قیمت برای مشترکین با/بدون کد تخفیف اضافه کنیم.

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به amin_1900
 • طراح محصول

سلام و احترام
همانطور که گفتیم افزودن این امکان را در برنامه قرار دادیم و الحمدالله آپدیت 12.1.4 فوکامرس منتشر شد و دو امکان برای تخفیف محصولات فروشگاه ویژه کاربران دارای اشتراک اضافه شد:
1. تخفیف درصدی بر روی کلیه محصولات
2. کد تخفیف ویژه کاربران دارای اشتراک (کدتخفیف به صورت پیشرفته توسط فوکامرس اعتبار سنجی می‌شود و فقط در زمان فعال بودن اشتراک قابل استفاده است.

موفق باشید.

webdiaco
webdiaco

سلام
1- من صفحه محصولم با المنتور طراحی شده میخواستم ببینم شورتکدی برای نمایش لینک دانلود برای کسانی که اشتراک دارن میشه قرار داد و اینکه برای کسانی که استراک ندارن نشون نده

2- آیا توی پنل کاربری هم منو جدیدی اضافه میشه ؟ مثلا به عنوان اشتراک من!
یا مچنه اضافه نمیشه اگه اره این بخش هم شورتکد داره

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به webdiaco
 • طراح محصول

سلام و احترام

1. برای نمایش فایل محصول برای کاربران شورتکد وجود دارد و در صفحه محصول می‌توانید استفاده کنید.
-------
2. افزونه برای نمایش جدول اشتراک فعال و جدول تاریخچه ؛ 2 شورتکد دارد؛ از این شورتکدها می‌توانید استفاده کنید.
-------
موفق باشید.

alihatamii
alihatamii

درود و وقت بخیر. بنده قصد دارم یک کار خدماتی برای کاربران سایتم انجام بدهم که جهت ثبت اون باید یک فرم را پر نمایند و درخواست ثبت نمایند. اگر بخواهم با ایجاد اشتراک ویژه، تعداد درخواست های قابل ثبت توسط کاربران را محدود کنم، مثلا کاربر سطح یک، تعداد 10 درخواست. کاربر سطح2 ، تعداد 20 درخواست و ... بتوانند ثبت نماید. آیا همچین چیزی با افزونه فوکامرس قابل پیاده سازی است ؟ ممنون از توجهتون

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به alihatamii
 • طراح محصول

سلام و احترام
این موردی که شما می‌خواهید راه‌اندازی کنید ارتباطی به اشتراک ویژه ندارد و شما با افزونه نقش کاربران و گراویتی فرمز و یا افزونه تیکت دیسکاز و ادان‌های این دو پلاگین به احتمال 90% (چون خیلی ادان دارد؛ من بررسی نکردم؛ قبل از تهیه حتما ادان‌ها را بررسی کنید) می‌توانید این کار را انجام دهید.

wordmsd
wordmsd

مهم 1.آیا امکان ثبت تعرفه های مختلف برای پلن های مختلف وجود داره؟
2. آیا امکان تعریف خرید اعتباری مشروط به ارسال چک و خرید اقساط با چک وجود داره؟
3. آیا امکان تعریف تخفیف در خرید نقدی وجود داره؟

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به wordmsd
 • طراح محصول

سلام و احترام
1. به ازای هر پلن یک محصول فعال کننده وجود دارد که می‌توانید قیمت دلخواه به آن بدهید.
مورد 2 و 3 : خیر این موارد ارتباطی به اشتراک ویژه ندارد و شما با افزونه‌های ووکامرس می‌توانید پیاده‌سازی کنید.

mozaffari
mozaffari

درود
وقت بخیر
دو تا سوال داشتم ازتون:
1. این افزونه با قالب بلاکسی و صفحه ساز گوتنبرگ سازگاره؟
2. اگر ما بخواهیم در سایت فروش فایل، هم فروش تکی تمام محصولات رو برای کاربرانی که اشتراک نخریدن داشته باشیم، هم اشتراک های مختلف تعریف کنیم هست؟ (یعنی هم بشه محصولات رو تکی خریداری کرد، هم بوسیله اشتراک دانلودشون کرد.) میخوام بدونم امکان اجرا شدن همزمان این دو با این افزونه هست؟

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به mozaffari
 • طراح محصول

سلام و احترام

◄ افزونه دارای امکانات بسیار گسترده‌ای است و بنابراین همانند سایر افزونه‌ها ضمانتی برای سازگاری با همه قالب‌ها و افزونه‌ها وجود ندارد.

◄ افزونه فوکامرس اشتراک ویژه را با فرآیندهای مختلفی پیاده سازی می کند تا 99% سایت‌ها بتوانند از آن استفاده کنند؛ به عنوان مثال یک فرآیند قفل صفحه برای مشترکین است که در این حالت تفاوتی ندارد که شما از چه صفحه سازی استفاده می کنید؛ اگر کاربر اشتراک داشت محتوا برای او نمایش داده می‌شود و اگر نداشت به صفحه خرید اشتراک هدایت خواهد شد.

◄ بله این امکان خرید تکی و دانلود در حالت اشتراک به صورت همزمان در افزونه فوکامرس وجود دارد.
در افزونه فوکامرس این امکان وجود دارد که کاربران امکان خرید تکی محصولات را داشته باشند و اگر اشتراک داشته باشند فایل‌ها را با اشتراک و مصرف مجوز دانلود؛ دانلود کنند. شورتکد برای نمایش فایل محصول ویژه مشترکین در 6 حالت در افزونه فوکامرس وجود دارد.

موفق باشید.

zagros133
zagros133

عرض سلام و ادب
در این افزونه کاربر با خرید هر پلن آیا میشود نقش کاربری خاصی را هم به اون پلن داده شود؟
مثلا پلن طلایی را خرید کند، نقش کاربری آن از مشتری به مثلا کاربر حرفه ای تغییر کند؟

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به zagros133
 • طراح محصول

سلام و احترام
در نسخه فعلی چنین امکانی نداریم؛ ولی با توجه به امکانات کاملی که در افزونه جمع آوری کردیم و برخی از مشتریان برای نیازمندی‌های دیگر این افزونه را تهیه می‌کنند؛ تلاش خواهیم کرد که این امکان را در بروزرسانی‌های آتی اضافه کنیم (قول نمی‌دهیم ولی تلاش خواهیم کرد).
افزونه فوکامرس در یکسال گذشته بیش از 16 آپدیت داشته است و اکثر امکانات آن به درخواست کاربران افزونه اضافه شده است.

khanegito
khanegito

سلام. من میخوام برای مشتری‌هام دسته‌های مختلفی در نظر بگیرم و نسبت به هر دسته، محدودیت‌هایی در خرید، مشاهده و یا تعدادی که میتونن از یک دسته خرید کنند بگذارم. محصولات فیزیکی هستند و من قصد ندارم پلن بفروشم. یه حالت جیره بندی در نظر بگیرید مثلا. هر دسته‌ای از مشتریان بنابر شرایط میتونه یک دسته‌ای از محصولات رو به تعداد مشخصی خرید کنه. آیا این افزونه امکان این کار رو داره؟

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به khanegito
 • طراح محصول

سلام و احترام
این مورد که فرمودید ارتباطی به اشتراک ویژه ندارد. (البته می‌توانید بخشی را پیاده سازی کنید؛ یعنی کاربران شما 3 سطح باشند و در هر سطح فقط امکان خرید برخی از محصولات را داشته باشند؛ ولی تعداد را نمی توانید کاری کنید. افزونه را بخرید برای ما سود است ولی من توصیه نمی‌کنم چون هدف افزونه این نیست؛ به نظرم از افزونه‌های عمده فروشی که نقش کاربری هم قبول می‌کنند استفاده کنید بهتر است)

موفق باشید.

zagros133
zagros133 در پاسخ به khanegito

سپاس از شما و دستمریزاد
فکر کنم این مورد اضافه بشه خیلی ها که مثل من از Restrict Content Pro استفاده میکنن، دیگه مجالی برای استفاده کردن نخواهند داشت و افزونه شما را جایگزین خواهند نمود .
سال نو مبارک

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به khanegito
 • طراح محصول

از نظر لطف شما سپاسگزارم

تمام تلاش ما این است که افزونه فوکامرس برترین افزونه اشتراک ویژه و انتخاب شماره یک طراحان سایت با وردپرس شود.

سالی پر از موفقیت برای شما آرزومندم

ehsan1234
ehsan1234

سلام
خداقوت
راستش من رفتم افزونه معروف خارجی را گرفتم ولی بعدش متوجه شدم که کلا پنل و حساب کاربری و نوع خرید خودش را دارد و اصلا این موارد را از قالب و ووکامرس پیروی نمی کند . لذا این موارد باعث شد که دوباره پیگیر شوم و بعدش افزونه شما را پیدا کردم.
سوال : من یک سایت محتوایی می خواهم درست کنم با قالب المنتوری. در این سایت محصولی برای فروش نداریم فقط می خواهیم برای استفاده از مطالب کاربر باید حق اشتراک داشته باشد ایا این افزونه می تواند مشکل ما را بر طرف کند؟

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به ehsan1234
 • طراح محصول

سلام و احترام
افزونه فوکامرس بر مبنای ووکامرس است؛ یعنی اشتراک با خرید یک محصول ووکامرس فعال می‌شود؛ بعد از فعال شدن اشتراک برای قفل محتوای بلاگ از چند روش می‌توانید استفاده کنید:
1. قفل سکشن المنتور
2. قفل صفحه (ریدایرکت به صفحه خرید اشتراک در صورت نداشتن اشتراک)
3. قفل محتوا (یک بخش از محتوا را قفل کنید که این کار با شورتکد است)

برای کار شما مناسب ترین روش حالت دوم است که کاربر اگر اشتراک داشت که محتوا را مشاهده می کند و در غیر این صورت به صفحه خرید اشتراک هدایت می شود.

موفق باشید

ehsan1234
ehsan1234 در پاسخ به ehsan1234

در واقع از قسمت ورود و و پنل خود قالب استفاده می شود درسته؟
نمونه سایت معرفی نمی کنید که الان از این افزونه استفاده می کند که بیشتر متوجه شویم .

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به ehsan1234
 • طراح محصول

بله کلیه مراحل ورود و ثبت نام و پنل کاربری مربوط به سایت شما است و افزونه به آن کاری ندارد. مثلا برخی از افزونه های خارجی روال ثبت نام مشترک جداگانه است؛ کاربر یکبار در سایت ثبت نام می‌کند و یکبار در سیستم اشتراک ویژه. ولی افزونه فوکامرس کلیه روال‌ها استاندارد وردپرس و ووکامرس است و لذا تا کنون با افزونه‌های ثبت نام خارجی مثل دیجیتس و یا ایرانی آپ و یا لاگینی نیز کاملا سازگار بوده و هیچ مشکلی وجود ندارد.

مطابق با قوانین راستچین امکان معرفی سایت مشتریان وجود ندارد.

manisoleimani
manisoleimani

سلام عزیز
آیا این افزونه ریسپانسیو هست چون من برای اپلیکیشن موبایل میخوام

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به manisoleimani
 • طراح محصول

سلام و احترام

قالب سایت شما باید رسپانسیو باشد.

افزونه اشتراک ویژه بیشتر دسترسی به نمایش محتوای شما را کنترل می کند و اگر قالب شما به صورت صحیح ریسپانسیو باشد موارد به درستی نمایش داده خواهد شد.

موفق باشید.

mrmahdishabani
mrmahdishabani

سلام وقت بخیر
قبل از خرید این افزونه میخواستم بدونم ایا این افزونه لینک دانلود ها رو امن هم میکند یعنی کاربر نتواند لینک دانلود را جاهای مختلف قرار دهد

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به mrmahdishabani
 • طراح محصول

سلام و احترام
افزونه فوکامرس به 3 طریق می‌تواند لینک شما را محافظت کند:
1. قفل گذاری لینک : امنیت این روش بالا است و برای زمانی است که فایل‌های شما در هاست فعلی وردپرس است.
2. رمزنگاری لینک : این روش برای زمانی است که فایل شما در هاست دانلود است؛ امنیت این روش پایین تر است و بعد از دانلود امکان استخراج لینک وجود دارد.
3. ترکیب با افزونه هاست دانلود پلاس پلاس : این روش برای زمانی است که فایل شما در هاست دانلود است و امنیت فوق العاده‌ای را برای شما فراهم می‌کند و اتوماتیک لینک را به IP کاربر قفل می کند و لینک نیز زمان دار است و لذا از انتشار لینک در اینترنت و شبکه اجتماعی جلوگیری می‌کند.

موفق باشید

mrmahdishabani
mrmahdishabani در پاسخ به mrmahdishabani

مواردی که فرمودید هزینه ۲ تا ۳ برابری هاست دانلود نسبت به هاستینگ هایی مثل شتابان هاست و هاست نگار رو دارا هستند که واقعا مقرون به صرفه نیست در کل ممنونم بابت توضیحاتتون

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به mrmahdishabani
 • طراح محصول

سلام و احترام
روز بخیر
دقیقا برعکس مطلبی که نوشتید؛ از لحاظ قیمت هاست دانلود؛ قیمت بسیار پایین‌تری نسبت به هاست سایت دارد و کاملا صرفه اقتصادی دارد (بین 7 الی 10 برابر هزینه هاست دانلود کمتر است) چون دیتابیس و امکان اجرای اسکریپ ندارد و منابع بسیار پایین‌تری نیز دارد.
_______________
همین سایت شتابان هاست که فرمودید؛ هاست دانلود 10 گیگ ماهیانه 25000 تومان ولی هاست دانلود cpanel معمولی 10 گیگ ماهیانه 185000 تومان است؛ پس همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت هاست دانلود بیش از 7 برابر کمتر از هاست سایت است و کاملا استفاده از هاست دانلود صرفه اقتصادی دارد.
_______________
اگر سایت یک کسب و کار جدی باشد هرگز صرفه اقتصادی ندارد که بر روی هاست گران‌قیمت سایت خود فایل میزبانی کند و منابع پردازشی و حافظه خود را برای دانلود از دست بدهد و در نتیجه با افت سرعت و رتبه گوگل مواجه شود و درآمد خود را به شدت کاهش دهد.
موفق باشید.

admin380
admin380

امکان استفاده صدور بیمه نامه اقساطی کردن آن و ارسال پیامک یادآوری انجام دهد,؟

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به admin380
 • طراح محصول

سلام و احترام
صدور بیمه‌نامه که یا آفلاین است یا با API شرکت بیمه و ارتباطی به فوکامرس ندارد.

اما هشدار انقضاء قابل پیاده سازی است. کاربر محصول بیمه را می‌خرد و اشتراک فعال می‌شود و ۳ پیامک هشدار انقضاء ارسال کنید.

admin380
admin380 در پاسخ به admin380

سلام
اصلا ارتباطی به صدور بیمه‌نامه آنلاین یا آفلاین است یا با API شرکت بیمه متصل باشد نیاز نیست
بیمه نامه صادر شد با متن پیامک مثلا خانم / آقا بصورت اقساط 6 ماهه ..... صادر شد
هر تاریخ سر رسید در مدت 6 ماه بصورت هر ماه سه پیامک هشدار تاریخ سر رسید ارسال شود

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به admin380
 • طراح محصول

سلام و احترام
اشتراک ویژه با فرآیند خرید یک محصول فعال می‌شود و یا اینکه در آپدیت جدید که منتشر شده است؛ خودتان در پنل مدیریت اشتراک کاربران برای یک کاربر می‌توانید فعال کنید.
بعد از فعال شدن اشتراک یک پیامک ارسال می‌شود که متن آن را شما مشخص می کنید و یکسری متغیر دارد که در تصویر اینفوگرافیک افزونه مشخص است.
برای هشدار اتمام بیمه هم 3 پیامک مختلف در بازه های زمانی مختلف مثلا یک هفته قبل ، 3 روز قبل و یک روز قبل می توانید ارسال کنید. (عدد روز مانده به اتمام قابل تنظیم است)

موفق باشید.

admin380
admin380

سلام
خسته نباشید
امکان تعریف اشتراک پنل مختلف مثلاً چهار نوع اشتراک مختلف مثلاً مشتری ، کاربر سایت، فروشنده a سایت با دسترسی متفاوت که فقط مشتری خودش را ببنید و ارتباط داشته باشد،
فروشنده b با دسترسی متفاوت و امکانات دیگه ، و...

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به admin380
 • طراح محصول

سلام و احترام
سئوال شما کمی مبهم است؛ اما بر اساس از منظور شما استنباط کردم پاسخ این است که اشتراک ویژه برای محدودسازی محتوا در پلن‌های مختلف است و ارتباطی به نقش کاربری ندارد.

ولی شما می‌توانید نقش را در سطح محصول شبیه سازی کنید و هرکدام به یکسری محتوا یا صفحات دسترسی دارند.

موفق باشید.

admin380
admin380 در پاسخ به admin380

امکان تعریف اشتراک با دسترسی مختلف شبیه سازی کردفقط شبیه سازی و تعریف چند اشتراک فقط برای محصولات یا اشتراک مشتری ، اشتراک کاربر سایت
اشتراک فروشنده بنام a با دسترسی متفاوت تعریف محصولات خاص و ارتباط با مشتریان خود داشته باشد
فروشنده b با دسترسی متفاوت و امکانات دیگه ، و...
مثلا شبیه به افزونه دکان داشه باشد

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به admin380
 • طراح محصول

این مورد ارتباطی به اشتراک ویژه ندارد و موردی است که باید با افزونه‌های دیگری مثل نقش کاربری پیاده سازی کنید.

reza1128
reza1128

سلام خسته نباشید، من می خواستم ببینم این افزونه این امکان داره که وقتی کاربر اشتراک داره و وارد صفحه محصول میشه دیگه قیمت محصول و افزودن به سبد خرید رو نبینه و بجاش یک دکمه قرار بدیم به عنوان مثال دانلود فایل (یعنی اگه کاربر اشتراک نداشت قیمت و افزودن به سبد خرید ببینه و اگر اشتراک داشت بجاش دانلود فایل ببینه) میشه یک دکمه دیگه هم اضافه کرد که تعداد دانلودی که انجام داده ببینه؟؟؟

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به reza1128
 • طراح محصول

سلام و احترام
1. اگر قالب شما المنتوری است:
◄ در این صورت شما یک سکشن برای کاربرانی که پلن اشتراک را دارند فعال می کنید (دکمه دانلود) و یک پلن هم برای کاربرانی که اشتراک ندارند (دکمه خرید) و شورتکد فوکامرس "اشتراک ویژه پلن ساز : نمایش سکشن طراحی شده با المنتور برای اعضای ویژه" را در بخش مورد نظر از قالب صفحه محصول قرار می‌دهید. (نمایش قیمت را هم به همین صورت باید مخفی کنید.)
......
2. شورتکد "اشتراک ویژه پلن ساز: نمایش تعداد مصرف دانلود روزانه در صورت وجود اشتراک ویژه " برای نمایش تعداد دانلود انجام شده و باقیمانده است و امکان نمایش به 3 حالت متن؛ گرافیکی (نوار پیشرفت یا همان Progress bar) 3. ترکیبی (متن به همراه نوار پیشرفت) را دارد.
*****
موفق باشید.

mohammadreza905000
mohammadreza905000

سلام وقتتون بخیر. من خودم خریدار این محصول هستم و بسیار بسیار از محصول راضی هستم.دوستان اگه کسی میخواد یه سیستم اشتراک حرفه ای راه اندازی کنه بهترین گزینه همین فوکامرس هست. من یه دوتا سوال از طراح محترم داشتم. از اونجایی که پشتیبانیم تموم شده گفتم یه سوال بپرسم که اگه قابل پیاده سازی هست که دوباره پشتیبانی مو تمدید کنم.
میخواستم ببینم این امکان در فوکامرس هست که وقتی کاربر اشتراک خریده و وارد صفحه محصول میشه به جای دیدن قیمت محصول و افزودن به سبد خرید یه دکمه دیگه مثلا (دانلود فایل) رو ببینه و همونجا یه بخش هم اضافه کنیم که ببینه چندتا دیگه میتونه دانلود کنه؟؟
یه سوال دیگه هم داشتم. من الان سیستم اشتراک ویژه رو روی سایتم فعال کردم و همه چی اوکیه. میخواستم ببینم اگه نصب توسط طراح رو انتخاب کنم افزونه کامل تر و مطابق سایت من روی سایت اوکی میشه؟؟ و این چیزی که گفتم هم اگه قابل پیاده سازی هست بعد از انتخاب نصب توسط طراح، اوکی میشه؟؟
پیشاپیش ممنون بابت پاسخگوییتون

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به mohammadreza905000
 • طراح محصول

سلام و احترام

از اینکه افزونه فوکامرس برای کسب و کار شما مفید بوده و شما رضایت داشتید بسیار خوشحالم و از نظر لطف شما سپاسگزارم.
ما در حال تست‌های آخر آپدیت جدید افزونه هستیم که امکانات بسیار خوبی به آن افزوده شده است که تقریبا هیچ افزونه مشابهی ندارد.
*************************
اما پاسخ سئوالات شما:

1. اگر قالب شما المنتوری است:
◄ در این صورت شما یک سکشن برای کاربرانی که پلن اشتراک را دارند فعال می کنید (دکمه دانلود) و یک پلن هم برای کاربرانی که اشتراک ندارند (دکمه خرید) و شورتکد فوکامرس "اشتراک ویژه پلن ساز : نمایش سکشن طراحی شده با المنتور برای اعضای ویژه" را در بخش مورد نظر از قالب صفحه محصول قرار می‌دهید. (نمایش قیمت را هم به همین صورت باید مخفی کنید.)
......
2. شورتکد "اشتراک ویژه پلن ساز: نمایش تعداد مصرف دانلود روزانه در صورت وجود اشتراک ویژه " برای نمایش تعداد دانلود انجام شده و باقیمانده است و امکان نمایش به 3 حالت متن؛ گرافیکی (نوار پیشرفت یا همان Progress bar) 3. ترکیبی (متن به همراه نوار پیشرفت) را دارد.
*****
3. نصب توسط طراح برای پیاده سازی امکانات موجود در افزونه است و به طراحی ارتباطی ندارد. یعنی مثلا اگر قرار باشد که این درخواست شما پیاده شود؛ سکشن‌های مورد نظر طراحی می‌شوند و در حالی که اجرای درستی دارند به شما تحویل می‌شود؛ حالا از لحاظ طراحی شما مطابق سلیقه خودتان باید تغییرات لازم را اعمال کنید.
موفق باشید.

majid mansouri
majid mansouri

سلام
1- من از ووکامرس برای فروش فایل استفاده می کنم مثلا اگر کاربر بخواد به صورت معمولی محصول دانلودی من تهیه کنه 30 هزار تومن هست و اگر اشتراک ویژه فروشگاه با 50 هزارتومان خریداری کنه بتونم 5 تا از محصولات فروشگاه دانلود کنه یعنی 5 تا محصول با همون پرداخت اشتراک کنه که اینجوری به جای 30 تومن محصول تکی با پرداخت 50 تومان به 5 تا از محصولات دسترسی داشته باشه
این امکان قابل پیاده سازی با این ماژول هست ؟
2- من از قالب جنه استفاده می کنم و فروش فایل دارم با این قالب سازگار هست؟

SmartPlugins
SmartPlugins در پاسخ به majid mansouri
 • طراح محصول

سلام و احترام
امکان فروش محصول تکی در کنار اشتراک وجود دارد. یعنی کاربر می‌تواند محصول را تکی بخرد یا با خرید اشتراک به تعدادی از محصولات (که از طریق دسته بندی ، شناسه یا برچسب) مشخص کردید در مدت اشتراک دسترسی داشته باشد. اگر می خواهید فرد همیشه محصولات اشتراکی دسترسی داشته باشد مدت اشتراک را یک عدد بزرگ مثلا 30000 بگذارید و محدودیت از نوع محصول و تعداد آن را در دوره اشتراک مشخص می کنید. توجه داشته باشید که محصولات اشتراکی در پنل حساب کاربری اضافه نمی‌شود و کاربر در صفحه محصول می‌تواند فایل محصولات را دانلود کند.

افزونه به صورت استاندارد نوشته شده است ولی حتما تصدیق می‌فرمایید که در رابطه با سازگاری قالب هیچگونه تضمینی نمی‌توان داد.

مشاهده بیشتر
بستن