پکیج افزودنی های دیجیتس، Digits Addons Package
234 فروش
پکیج
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت پکیج:
2,047,000 30% 1,432,900 تومان

پکیج افزودنی های digits | پکیج اددان های دیجیتس | Digits Addons | پکیج افزونه های Digits

معرفی پکیج افزودنی های digits

پکیج افزونه های دیجیتس (Digits) شامل 5 پلاگین از اددان های افزونه دیجیتس است. در این مجموعه، افزونه دیجیتس در کنار دیگر افزودنی های آن از جمله فیلد شرطی در فرم ثبت نام Digit، افزونه فیلتر ایمیل اسپم Digits، ورود و عضویت با فرم مشترک و افزونه لاگین اجباری Digits به صورت یک جا با یک تخفیف استثنایی عرضه شده اند.

قیمت واقعی پکیج اددان های دیجیتس، 2,047,000 تومان است که با تخفیف ویژه 30% عرضه شده. بنابراین مبلغ پرداختی شما، تنها 1,432,900 تومان است. نگاهی کوتاه به افزونه ها، به شناخت بیشتر این مجموعه کمک می کند؛ اما از آنجایی که تعداد المان هایی که در این افزودنی ها وجود دارد، بسیار زیاد است، برای اطلاعات بیشتر، پیشنهاد می کنیم که حتما توضیحات خود محصول را مطالعه کنید.

پکیج افزودنی های digits

 پکیج اددان های دیجیتس

کلیه محصولاتی که در Digits Addons ارائه می شود را در لیست زیر می توانید مشاهده و بررسی کنید.

افزونه Digits

یکی از بهترین ابزارهایی که برای هر سایت پرطرفدار، ضروری است، افزونه دیجیتس است. Digits به مخاطبان سایت شما این امکان را می دهد که به سادگی، با تلفن همراه، عضو شوند و از مزایای OTP(رمز عبور یک بار مصرف) بهره مند شوند. به این صورت برای استفاده از امکانات مختلفی که برایشان فراهم می کنید، از دم دست ترین ابزارشان می توانند استفاده کنند.

این یعنی استفاده راحت تر و سریع تر. مسلما هر مدیر سایت این مسأله را ترجیح می دهد. علاوه بر آن رمز عبور یک بار مصرف، اهمیت شما به امنیت کاربران را نشان می دهد.

افزونه دیجتس در پکیج افزودنی های digits

 

افزونه Additional Fields & Logic Builder

افزونه فیلد شرطی در فرم ثبت نام Digit همانطور که از نامش پیداست، می توانید فیلدهای خاصی به فرم ثبت نام اضافه کنید. فیلدهایی که اگر بخواهید به تعداد خاصی از کاربران نشان دهید. یا در حین پر کردن فرم، برخی فیلدها نمایش داده شود و برخی دیگر پنهان بماند.

این فیلدهای خاص، اثبات کننده حرفه ای بودن سایت شما در نگاه کاربران هستند. پکیج افزودنی های digits به شما این مزیت را می دهد که با 70% سود این ویژگی را در سایت خود ایجاد کنید.

افزونه فیلد شرطی در فرم ثبت نام Digit در پکیج دیجیتس

 

افزونه Email Filter در پکیج افزودنی های digits

یکی از مشکلات مدیران سایت ها، ثبت نام افراد با ایمیل فیک یا اسپم است. با کمک افزونه فیلتر ایمیل های اسپم دیجیتس می توانید جلو این اقدام را بسیار ساده بگیرید. مهمترین فایده این کار، این است که سرمایه و زمانی که برای ایمیل مارکتینگ، هزینه می کنید، بهینه استفاده شده و برای افرادی که احتمال بازدهی بیشتر داشته باشند مصرف می شود. البته فضای کمتری هم از سایت شما اشغال می شود.

افزونه Email Filter در پکیج افزودنی های digits

 

 

افزونه One Click Login/Signup

افزونه ورود و عضویت با فرم مشترک به کاربران سایت شما این امکان را می دهد که در یک فرم همزمان هم عضو سایت شده و هم وارد شوید. به این صورت سرعت ثبت نام در سایت افزایش پیدا می کند. مشابه این فرم در این سایت های بزرگ و حرفه ای مثل دیجی کالا و دیوار هم مشاهده می کنید.

افزونه One Click Login/Signup در پکیج افزونه های Digits

 

 

افزونه Forced Login Page Lock

یکی دیگر ازمحصولات پکیج اددان های دیجیتس ، افزونه اجبار به لاگین برای مشاهده صفحات است. برگه، نوشته ها، محصولات، تسویه حساب و حتی صفحه ی اصلی سایت را قفل کنید. به این شیوه، کاربران باید برای خواندن ادامه مطلب یا فرایندی که روی سایت شما انجام می دهند، حتما ثبت نام کنند.

افزونه Forced Login Page Lock در پکیج افزونه های دیجیتس

لطفا در هنگام خرید بسته اددان های دیجیتس به نکات زیر دقت فرمایید:

 • بعد از خرید پکیج، تمام محصولات موجود به صورت خودکار، به حساب شما منتقل می شوند و می توانید از پنل کاربری خود از بخش دانلود ها، هر یک از محصولات را جداگانه دانلود کنید. (فایل اصلی پکیج دارای محصول نمی باشد و فقط از پنل خود می توانید محصولات را جداگانه دانلود کنید)
 • این پکیج مثل همه محصولات راست چین، شامل آپدیت های کاملا رایگان و شش ماه خدمات پشتیبانی بدون پرداخت هزینه است.
  پشتیبانی کلیه محصولات پکیج افزونه جت المنتور توسط توسعه دهنده اصلی آن ها در راست چین انجام می شود.
 • لطفا برای دریافت راهنمایی و پشتیبانی فقط به طراح آن محصول تیکت بزنید و به طراح پکیج تیکت ارسال نفرمایید.
 • تمامی محصولات نام برده شده، به صورت یک جا به شما ارائه خواهد شد.
 • اگر قبل از خرید، سوالی در مورد هر یک از محصولات ارائه شده در بسته افزونه المنتور، پیشنهاد می کنیم در دیدگاه های همان محصول، در راست چین بپرسید. مثلا سوالی در مورد جزئیات افزونه دیجیتس داشته باشید، در دیدگاه های همان محصول، مطرح بفرمایید.