افزونه Bulky، ویرایش گروهی محصولات ووکامرس
269 فروش
از 70 رأی
88% رضایت
63% رضایت پشتیبانی
از 8 رأی
C پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
365 هزار تومان
قیمت محصول:
365,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 53
 • پشتیبانی

افزونه ویرایش جمعی محصولات ووکامرس | افزونه Woocommerce Bulk Edit Products

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که مدیران سایت های فروشگاهی که چندین محصول در معرض فروش دارند، چگونه قیمت های سایت فروشگاهی خود را با نوسانات قیمت های بازار تطبیق می دهند و اطلاعات فروشگاه خود را بروزرسانی می کنند؟ آیا مدیریت سفارشات یک فروشگاه اینترنتی که روزانه چندین سفارش دریافت می کند صرفا از طریق امکانات ووکامرس امکان پذیر است؟! آیا مدیریت تخفیفات در چنین سایتی با انبوه استراتژی های قیمتی که در طول سال اتخاذ می کند کار آسانی است؟! بدون شک ویرایش تک تک محصولات، رسیدگی به تک تک سفارشات و تخفیفات، آن هم در یک فروشگاه بزرگ، توسط عوامل انسانی کاری طاقت فرسا و غیر ممکن است. آنچه شما را کمک می کند برای مدیریت بهتر وقت و انرژی شما، این است که امکانی بوجود بیاید که شما لیستی همانند اکسل از محصولات، سفارشات و تخفیفات فروشگاه خود در یک جدول و در یک نگاه با گسترده ترین و ساده ترین امکانات در اختیار داشته باشید. اگر شما مدیر یک سایت فروشگاهی هستید و در بستر وردپرس فعالیت می کنید، خبر خوش به شما عرضه افزونه بالکی به عنوان یک افزونه فروشگاهی کاملا حرفه ای و پیشرفته با رابط کاربری بسیار ساده و فیلترهای بی نظیر برای ویرایش گروهی محصولات ووکامرس است.

woocommerce bulk edit product 3 in 1 plugins

معرفی افزونه Bulky

افزونه ویرایش گروهی و اکسلی محصولات ووکامرس یا همان Woocommerce Bulk Edit Products شما را در ویرایش دسته ای محصولات فروشگاهتان یاری می کند.

شما با این افزونه وردپرس ابزارهای ساده و پیشرفته کافی را برای فیلتر ویژگی های مختلف موجود در محصولات ساده و متغیر مانند شناسه، عنوان، محتوا، چکیده، نامک، کد محصول، تاریخ ارسال، محدوده قیمت عادی و قیمت فروش، محدوده تاریخ فروش، مقدار موجودی انبار، نوع محصول، دسته بندی ها و سایر خصوصیات محصولات در اختیار شما قرار می دهد.

با این افزونه، مدیر سایت فروشگاهی می تواند به سرعت فیلدهای محصولات مورد نظر را جستجو و فیلتر کرده و به صورت گروهی با آنها کار کند. به طور خلاصه، این افزونه به شما این امکان را می دهد که در وقت خود صرفه جویی کرده و در هنگام کار با محصولات به طور گروهی ویرایشات را انجام دهید.

ما به شما این اطمینان را می دهیم که بعنوان مسئول یک سایت فروشگاهی پس از تهیه این افزونه، دائما از آن استفاده خواهید کرد و مانند یک فایل اکسل حرفه ای همیشه صفحه آن روی مرورگر کامپیوتر شما باز خواهد بود و به میزان قابل توجهی در وقت و انرژی شما برای مدیریت محصولات فروشگاهتان صرفه جویی خواهد شد.

ویژگی های حرفه ای افزونه Bulky

افزونه ویرایش گروهی محصولات ووکامرس به شما این امکان را می دهد که تاریخچه تغییرات و ویرایشات محصولات را مشاهده کنید و حتی آنها را در مهلتی که قبلا در تنظیمات مشخص کرده اید، بازگردانی کنید.

شما می توانید بدون مراجعه به قسمت افزودن محصول در منوی ووکامرس و لود شدن صفحه، یک محصول جدید در اکسل محصولات اضافه کنید. با دابل کلیک کردن روی هر فیلد می توانید مقدار آن فیلد را به راحتی تغییر دهید. با کلیک راست روی عنوان ستون ها، اگر عددی باشند می توانید ترتیب محصولات را نسبت به مقدار خصوصیت آن ستون بصورت صعودی یا نزولی نمایش دهید و یا مقادیر را با واحد یا درصد مشخصی به طور گروهی افزایش یا کاهش دهید.

ولی آنچه که افزونه ویرایش گروهی و اکسلی محصولات ووکامرس را تبدیل به یک ویرایشگر حرفه ای می کند، ویژگی هایی از قبیلِ محیط حرفه ای و مشابه اکسل، اکسل محصولات و سفارشات و تخفیفات، امکان رُند کردن قیمت ها تا 3 رقم، افزودن و ویرایش محصولات داخل اکسل محصولات، امکان درج قیمت های تبلیغاتی برای جذب بیشتر مشتریان، فیلتر فوق حرفه ای محصولات و مشخصات آنها می باشد.

ویرایش گروهی و اکسلی محصولات ووکامرس

محیط کاربری حرفه ای و مشابه اکسل

افزونه Bulky - اکسل محصولات ووکامرساز خصوصیت های مهم افزونه بالکی که آن را از سایر افزونه های مشابه جدا می کند، خاصیت اکسلی بودن آن است. افزونه Woocommerce Bulk Edit Products سه لیست کاملا حرفه ای شبیه به محیط نرم افزار Excel برای محصولات، سفارشات و کدهای تخفیف فروشگاه اینترنتی شما در اختیارتان قرار می دهد که در حالت ایجکس می توانید با انتخاب فیلدها و drag کردنِ آن ها به فیلدهای دیگر در همان ستون مقدار را کپی کنید.

افزونه ویرایش گروهی و اکسلی ووکامرس - اکسل سفارشات

افزونه بالکی - اکسل تخفیفات

شما در این افزونه همانند محیط Excel می توانید از دابل کلیک، راست کلیک، کلیدهای میانبر ctrl+Z، ctrl+C و ctrl+V برای عمل های مشابه در نرم افزار مذکور استفاده کنید. شک نکنید که این نرم افزار همان چیزیست که شما برای ویرایش محصولاتتان نیاز دارید.

امکان رُند کردن قیمت ها تا 3 رقم

افزونه ویرایش گروهی محصولات ووکامرس - امکان گرد کردن قیمت تا 3 رقمبا استفاده از این افزونه ویرایش گروهی ، می توانید قیمت محصولات خود را تا دو یا سه رقم رُند کنید و قیمت نهایی محصولاتتان را به مشتریان سایت خود عرضه کنید.

افزونه Bulky - قابلیت رند کردن تا 3 رقم قیمت ها

تغییر بدون گِرد کردن : در این حالت می توانید با تعیین مقدار مورد نظر، قیمت های مورد انتخاب را با استفاده از علامت های مثبت یا منفی سمت چپ تصویر بالا، افزایش یا کاهش دهید.

گِرد کردن دو رقمی : در این حالت براساس مقدار مورد نظری که در فیلد سمت راست تعیین نموده اید، مقادیر انتخابی را تا دو رقم انتهایی (100 تایی) می توانید رُند کنید.

گِرد کردن سه رقمی : در این حالت براساس مقدار مورد نظری که در فیلد سمت راست تعیین نموده اید، مقادیر انتخابی را تا سه رقم انتهایی (1000 تایی) می توانید رُند کنید.

امکان درج قیمت های تبلیغاتی

افزونه Bulky - قابلیت گرد کردن تبلیغاتی

از خصوصیت های شاخص و حرفه ای افزونه Bulky امکان تغییر شکل قیمت ها به صورتی است که مشتریان را می تواند بهتر برای خرید محصولات شما ترغیب کند. شما با این افزونه وردپرس می توانید قیمت محصولات را به صورت گروهی و دسته بندی شده با درصد یا عددی افزایش یا کاهش دهید. همچنین می توانید با گزینه ی قیمت تبلیغاتی، شکل قیمت های خود را به صورت قیمت های شامل عدد 9 که در انتهای بازه قیمتی مورد نظر قرار دارند را در هر تعداد رقمی که می خواهید نمایش دهید. پنل قیمت تبلیغاتی را در زیر مشاهده می کنید :

افزونه Bulky - قابلیت گرد کردن تبلیغاتی

با توجه به تصویر فوق شما می توانید ارقام قیمت ها را بر اساس مقداری که در فیلد سمت راست تعیین نموده اید، به صورت ارقام گِرد شده در انتهای بازه ی قیمتیِ موجود تبدیل کنید. یعنی قیمت ها مانند ارقامی شامل عدد 9 باشند که در قیمت های تجاری مرسوم می باشد. بطور مثال قیمت 3540 تومان با 10 درصد گِرد کردن و تا 3 رقم تبلیغاتی، به قیمت 3900 تومان تبدیل می شود.

فیلتر فوق حرفه ای محصولات و مشخصات آنها

یک فیلتر حرفه ای در این افزونه وجود دارد که به شما اجازه می دهد محصولات مورد نظرتان را که میخواهید ویرایش کنید، به راحتی هر چه تمام تر براساس مشخصه های متعدد آنها مشاهده و فیلتر کنید. فیلترهای مختلفی که افزونه در اختیار شما قرار می دهند عبارتند از :

فیلتر محصولات ووکامرس در افزونه بالکی

 • فیلتر بر اساس شناسه محصولات: می توانید طیف وسیعی از محصولات را با شناسه محصول، شناسه های جداگانه با کاما فیلتر کنید.
 • فیلتر بر اساس عنوان محصولات: این به شما امکان می دهد یک محصول را با عناوین محصول که می تواند شامل، دقیق ، مستثنی ، ابتدا و انتهای نام محصولات فیلتر کنید.
 • فیلتر با چکیده محصولات: می توانید محصولی را با گزیده ای که می تواند دقیق باشد ، مانند محتویات شروع ، پایان یا خالی ، فیلتر کنید.
 • فیلتر با نامک محصولات: این امکان را به شما می دهد تا محصولی را که می تواند دقیق باشد یا مانند باشد یا شروع ، پایان یا خالی باشد ، فیلتر کنید.
 • فیلتر براساس کد محصول: این به شما این امکان را می دهد که محصولی را با کد محصول فیلتر کنید که می تواند دقیق باشد ، مانند محتویات اولیه ، پایان ، یا خالی.
 • تاریخ ارسال: می توانید محصولات را بر اساس تاریخ ارسال فیلتر کنید.
 • قیمت عادی: می توانید محصولات را در طیف وسیعی از قیمت ها فیلتر کنید.
 • قیمت فروش: می توانید محصولات را در طیف وسیعی از قیمت های فروش فیلتر کنید.
 • تاریخ فروش: گزینه فیلتر کردن محصولات بر اساس تاریخ فروش.
 • مقدار موجودی: می توانید محصولات را در طیف وسیعی از سهام فیلتر کنید.
 • عرض: می توانید محصولات را در طیف وسیعی از عرض ها فیلتر کنید.
 • ارتفاع: می توانید محصولات را در طیف وسیعی از ارتفاع فیلتر کنید
 • طول: می توانید محصولات را در طیف های مختلف فیلتر کنید
 • وزن: می توانید محصولات را در محدوده وزنی فیلتر کنید.
 • نوع محصول: محصولات را بر اساس نوع آنها ساده ، متغیر ، خارجی/وابسته ، گروه بندی کنید.
 • وضعیت محصول: محصولات را بر اساس وضعیت فیلتر کنید: پیش نویس ، در حال تعلیق ، خصوصی ، عمومی.
 • وضعیت موجودی: می توانید محصولات را بر اساس وضعیت موجودی آنها مانند موجودی ، خارج از انبار ، یا مرجوع شده فیلتر کنید.
 • ویژه: محصولات را از لحاظ ویژه بودن آنها با بله یا خیر فیلتر کنید.
 • قابل دانلود: می توانید محصولات را از لحاظ دانلودی بودن فیلتر کنید.
 • به صورت جداگانه فروخته می شود: محصولات قابل فروش به صورت جداگانه را فیلتر کنید.
 • قابل ارجاع: فیلتر محصولاتی که امکان سفارش مجدد دارند فیلتر کنید.
 • نویسنده: محصولات را براساس نویسنده فیلتر کنید.
 • کاتالوگ: محصولات را بر اساس نمای کاتالوگ فیلتر کنید: خرید و نتایج جستجو ، فقط خرید ، فقط نتایج جستجو ، پنهان.
 • برچسب ها: می توانید برچسب ها یا برچسب های مختلف محصولات را برای فیلتر کردن محصولات انتخاب کنید.
 • ویژگی های محصول: اگر ویژگی های عمومی را در تنظیمات ویژگی های ووکامرس ایجاد کرده اید، در این تنظیم نشان داده می شوند. علاوه بر این، می توانید از ویژگی های عمومی محصول برای فیلتر کردن محصولات برای ویرایش استفاده کنید. پس از انتخاب یک ویژگی ، می توانید مقادیر مشخصه محصول مورد نظر را برای فیلتر عمیق تر انتخاب کنید.

فیلتر مشخصات محصول در افزونه bulky جهت ویرایش یا عدم ویرایش :

فیلتر مشخصات محصولات ووکامرس

شما با افزونه ویرایش گروهی و اکسلی محصولات ووکامرس، به راحتی می توانید یک یا چند فیلد محصول را برای کار روی آنها انتخاب کنید. به طور خاص ، این امر به فیلتر کردن فیلدهای مورد علاقه شما و مشاهده راحت تر و موثر تر اشیاء و جداول کمک می کند. فیلدها را می توان از جمله تصویر، کد محصول، نامک، توضیحات، شرح کوتاه، گالری، ویژگی ها، گروه بندی شده، آدرس محصول، متن دکمه، وضعیت، رمز عبور، ویژگی های ویژه، قیمت عادی، قیمت فروش، تاریخ فروش از، تاریخ فروش تا، مدیریت مالیات، مالیات، وضعیت مالیات، مجاز به سفارش مجدد، به صورت جداگانه فروخته می شود، مجازی ، دسته ها ، برچسب ها ، عرض ، ارتفاع ، طول ، وزن ، گران فروشی ، فروش متقابل ، قابل بارگیری ، یادداشت خرید ، سفارش منو ، فعال کردن نظرات ، نمای کاتالوگ ، کلاس حمل و نقل. اگر همه فیلدها را فیلتر می کنید باید خالی بگذارید.

اگر نیاز دارید همه فیلدهای محصول را فیلتر کنید اما برخی از فیلدها باید حذف شوند ، می توانید یک یا/و بسیاری از فیلدها را برای این منظور انتخاب کنید.

کار با جدول و سلول های افزونه :

 • انتخاب اشیاء، کل جدول؛ ستون ها؛ ردیف ها
 • بازگردانی ویرایش
 • برای ویرایش هر چیزی روی آن کلیک راست کنید
 • کپی و پیست کردن
 • می توانید با موس محدوده ای را انتخاب کنید.
 • با کشیدن دسته پر کردن، ویرایش را روی سلول های دیگر اعمال کنید
 • حذف موارد انتخاب شده
 • ترتیب صعودی
 • ترتیب نزولی
 • پیدا کردن و جایگزین کردن

سایر ویژگی های برجسته در افزونه bulky

 • ابزار جستجو برای یافتن فیلدهای ویرایش. از طرف دیگر ، می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید تا سریعاً به دنبال زمینه هایی باشید که می خواهید ویرایش کنید.
 • گزینه بارگذاری تغییرات
 • سفارشات را بر اساس شناسه ، عنوان ، قیمت عادی ، قیمت فروش ، کد محصول فیلتر کنید. حتی بیشتر ، می توانید سفارشات را بر اساس برخی از فیلدهای موجود فیلتر کنید
 • هنگام بارگیری مجدد صفحه ، فیلتر را ذخیره کنید. به طور خاص ، دکمه ذخیره فیلتر به ذخیره تمام تنظیمات شما کمک می کند تا گزینه های انتخاب شده حتی در هنگام بارگیری صفحه باقی بمانند.
 • ویرایش گروهی متافیلدهای سفارشی از افزونه های دیگر.
 • مشاهده تاریخچه ویرایشها

افزونه بالکی یک از بهترین افزونه های ویرایش گروهی محصولات به صورت ایجکس (ajax) است که بوسیله یک رابط کاربری ساده و جذاب امکان ویرایش و تغییر محصولات را به صورت دسته جمعی فراهم می کند. ویرایشگر این افزونه با کلیدهای میانبر ctrl+c، Ctrl+v و … به سادگی کار می کند.

تذکر مهم : این افزونه در خصوص ویژگی های محصولات متغیر، قابلیت ویرایش گروهی را ندارد و فقط می توانید به صورت تکی در جدول، ویژگی های این گونه از محصولات را مشاهده و ویرایش نمایید. سایر محصولات قابلیت ویرایش گروهی ویژگی ها را دارا می باشند.

نکته مهم : در بخش متافیلدها فقط امکان درج متای فیلدهایی از نوع text input، number input, arrey, checkbox, text editor, JSON, calendar, image, select, multiselect وجود دارد و فیلدهایی از نوع های دیگر امکان درج آن ها وجود ندارد.

 

مشاهده بیشتر

سوالات متداول افزونه Bulky، ویرایش گروهی محصولات ووکامرس

بطور کلی آنچه این افزونه را از سایر افزونه های مشابه خود متمایز می کند محیط حرفه ای و بسیار ساده می باشد و علاوه بر مشاهده اکسل محصولات، امکان مشاهده و مدیریت اکسل سفارشات و کدهای تخفیف ووکامرس نیز در حرفه ای ترین حالت ممکن وجود دارد. شک نکنید که این افزونه می تواند تحولی اساسی در مدیریت فروشگاه اینترنتی شما ایجاد کند.
بله؛ این امکان وجود دارد که شما در اکسل محصولات از طریق تنظیمات تعیین کنید که متغیرهای محصولات نیز مشاهده شود یا خیر. می توانید متغیرهای محصولات را با ویژگی خاصی فیلتر کرده و موارد مربوط به آن محصولات را یکی یکی ویرایش کنید.
در صورتیکه افزونه در طرح های تخفیف راست چین نباشد، بنا به درخواست کاربر خریدهای دوم به بعد، مشمول تخفیف 20 تا 50 درصدی از سوی طراح خواهد شد.

لیست تغییرات

نسخه 1.3.2 - 11 تیر 1403
 • سازگاری استایل های نسخه جدید در حالت فارسی
نسخه 1.3.2 - 19 خرداد 1403
 • اعلان هنگام مواجه شدن با مشکل max_input_vars
 • هوک bulky_filter_meta_arr
 • هوک woocommerce_process_product_meta_product_type
 • تنظیمات برای هر کاربر
 • ویرایش نظرات
 • Slug query با رفتار IN
 • سازگاری با وردپرس نسخه جدید
 • مرتب سازی هنگام صفحه بندی
 • لینک خارجی در ادیتور وردپرس
 • ذخیره متادیتاهای سفارش
 • ذخیره عرض ستون
 • خطاهای عملکرد ویژگی هایی را به محصولات اضافه می کند

آخرین پرسش و پاسخ

amirmohammadhashemy
amirmohammadhashemy

سلام افزونه open pposنصب کردم فیلد بارکد اضافه شده.میخواستم ببینم میتونه نمایش بده؟چون الان بولکی معمولی دارم نمایش نمیده اون فیلد رو که اصافه کنم

m.s.m
m.s.m در پاسخ به amirmohammadhashemy
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
اگر meta key فیلدهای مورد نظر را داشته باشید میتوانید به افزونه اضافه کنید.
meta key را باید از پشتیبانی افزونه مورد نظر دریافت نمایید.
موفق و پیروز باشید.

zbbo
zbbo

با سلام
دوست عزیز تو این افزونه امکان فیلتر محصولات بر اساس دسته بندی وجود داره؟

m.s.m
m.s.m در پاسخ به zbbo
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله این امکان وجود دارد.
موفق و پیروز باشید.

aminyousofi
aminyousofi

سلام وقت به خیر امکان اضافه کردن گروهی محصولات از روی اکسل وجود داره؟

m.s.m
m.s.m در پاسخ به aminyousofi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر با عرض پوزش چنین امکانی در این افزونه وجود ندارد.
موفق باشید.

MDone
MDone

سلام
من میخوام 10تا محصول یک دسته بندی رو تاریخ انتشارشو ببرم 1ماه قبل میشه؟
یا 10 تا محصول قدیمی رو تاریخ انتشارشو بیارم جدید تر میشه آیا؟

m.s.m
m.s.m در پاسخ به MDone
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر چنین امکانی به صورت گروهی وجود ندارد اما باز هم استفاده از این افزونه سرعت شما را برای انجام اینکار نسبت به حالتی که بخواهید هر محصول را در وردپرس باز کنید و تاریخ آن را تغییر دهید، بالا می برد. در جدول برای تاریخ انتشار هر محصول، تنها با یک کلیک تقویم باز می شود و می توانید تاریخ مورد نظر را انتخاب کنید.
برای بررسی های دقیقتر می توانید دموی پیشخوان افزونه بالکی را با اطلاعات دسترسی زیر بررسی فرمایید :
لینک ورود : https://web-craft.ir/demo/wp-admin
نام کاربری : bulky
رمز عبور : bulky
موفق و پیروز باشید.

sisi91
sisi91

سلام و خداقوت
آیا مثل نرم افزار اکسل امکان فرمول نویسی جهت تغییر قیمت وجود داره یا خیر؟

m.s.m
m.s.m در پاسخ به sisi91
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر چنین امکانی در این افزونه وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

diatellgroup
diatellgroup

سلام وقت بخیر میخواستم ببینم کلاس ارسال هر محصول رو میشه با این پلاگین ادیت کرد ؟

m.s.m
m.s.m در پاسخ به diatellgroup
 • طراح محصول

باسلام و عرض ادب خدمت شما کاربر گرامی
بله امکان انتخاب کلاس های حمل و نقل برای هر محصول در افزونه وجود دارد.
موفق باشید.

emadislami
emadislami

با سلام
من ۵۰۰ محصول دارم دارم
که قیمت محصولات به ۳ نوع خرده عمده و فروشگاهی تقسیم میشن و برای هر کدوم از این دسته بندی ها قیمت مخصوص به خودش وجود داره
ما با این افزونه میتونیم تحت بک فایل اکسل این ۳ نوع قیمت رو برای محصولات بار گزاری کنیم و خود افزونه قیمت ها رو به صورت سیستمی عوض کنه؟

m.s.m
m.s.m در پاسخ به emadislami
 • طراح محصول

باسلام و عرض ادب خدمت شما کاربر گرامی
خیر چنین امکانی در این افزونه وجود ندارد.
موفق باشید.

elecamp
elecamp

آیا این افزونه با نسخه php 8.1 همخوانی دارد؟

m.s.m
m.s.m در پاسخ به elecamp
 • طراح محصول

باسلام و احترام و عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی
بله سازگار می باشد.
موفق و پیروز باشید.

saeed19947
saeed19947

سلام
من دوره آموزش دارم و چون کاربرا کارت به کارت میکنن باید به صورت دستی برای همشون دونه دونه سفارش محصول انجام بدم
با این افزونه میشه به صورت دسته جمعی برای چندین کاربر یک محصول رو سفارش داد

m.s.m
m.s.m در پاسخ به saeed19947
 • طراح محصول

باسلام و عرض ادب خدمت شما کاربر گرامی
خیر چنین با استفاده از این افزونه وجود ندارد.
موفق باشید.

امیر
امیر

با سلام. معمولا ووکامرس برا ایرانیان به تاریخش به شمسی تبدیل میشه ایا این افزونه از تاریخ شمسی پشتیبانی میکنه؟ منظورم اینه که مثلا اگر تاریخ فروش ویژه رو در این افزونه اعمال کنیم روی محصولات در ووکامرس هم اعمال میشه؟ متاسفانه در حال حاضر برای اعمال تاریخ فروش ویژه باید یکی یکی از طریق ووکامرس تاریخ رو تعیین کنیم.
چون من با دیگر افزونه ها تست کردم نشد ایا این مشکل در این افزونه برطرف شده یا خیر؟

m.s.m
m.s.m در پاسخ به امیر
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر متاسفانه چنین امکانی در این افزونه وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

khanehsiman
khanehsiman

سلام و عرض ادب
ما قبلا از طریق ووکامرس از محصولات سایتمون خروجی میگرفتیم و از طریق درون ریزی فایل اکسل محصولاتمون را وارد می کردیم اما به تازگی به مشکل برخوردیم و قیمت ها را اشتباه وارد می کند. آیا از طریق این افزونه می تونیم فایل خروجی که از ووکامرس میگیریم را ستون قیمت ها را تغییر بدیم و سپس آپلود کنیم؟ قیمت هامون به درستی به روز خواهد شد؟

m.s.m
m.s.m در پاسخ به khanehsiman
 • طراح محصول

عرض سلام و ادب خدمت شما کاربر گرامی
خیر این افزونه چنین قابلیتی ندارد و فقط یک محیط شبیه اکسل از لیست محصولات با قابلیت ویرایش گروهی در پیشخوان وردپرس شما فراهم میکند.
موفق باشید.

mehrdad_mma
mehrdad_mma

با سلام
آیا توسط افزونه میتونیم از لیست محصولات یا سفارشات خروجی بگیریم؟

m.s.m
m.s.m در پاسخ به mehrdad_mma
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر. با این افزونه چنین امکانی وجود ندارد.
اما خود افزونه ووکامرس در قسمت محصولات یک قابلیت خروجی اکسل دارد.
موفق باشید.

shayanzia00117777
shayanzia00117777

با سلام این افزونه میتونه قیبمت هارو به 1000 و 10000 و 5000 و 10000 گرد کنه؟

m.s.m
m.s.m در پاسخ به shayanzia00117777
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما
در این افزونه می توانید قیمت ها را تا 2 رقم و 3 رقم آخر گرد کنید. یعنی اگر قیمت یک محصول 100111 تومان باشد، با انتخاب حاصل گرد کردن 2 رقمی می شود 100200 تومان.
و حاصل گرد کردن 3 رقمی می شود 102000 تومان.
به عبارتی کلیه ارقامِ زیر دو یا سه رقم را صفر می کند و ارقام سوم یا چهارم را یکی به بالا اضافه می کند.
همچنین امکان کم کردن نیز وجود دارد.
موفق باشید.

spstore.ir
spstore.ir

سلام آیا این افزونه با پلاگین YITH WooCommerce Role Based سازگاری دارد افزونه role base برای قیمت های همکار هست ما میخایم وقتی قیمت های یوزر رو تغییر میدیم قیمت های همکار رو هم همون جا تغییر بدیم و دیگه از داخل محصولات در ووکامرس این کار رو نکنیم چون از داخل ووکامرس بسیار زمان بر هست

m.s.m
m.s.m در پاسخ به spstore.ir
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
می توانید متافیلدهای مورد استفاده در افزونه YITH WooCommerce Role Based را در افزونه بالکی وارد کنید تا ستون مربوط به این فیلدها در جدول بالکی نمایش داده شود. می توانید به صورت تک به تک در جدول محصولات مقادیر مربوط به این فیلدها را تغییر دهید ولی به صورت گروهی امکانش وجود ندارد.
موفق باشید.

کاظمی
کاظمی

سلام. میخواستم بدانم انتخابگر تاریخ که در بخش فیلتر وجود دارد کاملا شمسی است؟ لطفا توضیحات کامل ارائه دهید در این زمینه.
باتشکر.

m.s.m
m.s.m در پاسخ به کاظمی
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز
خیر متاسفانه فیلتر تاریخ در این افزونه به میلادی می باشد.
موفق باشید.

zarei.rasoul66
zarei.rasoul66

با سلام و احترام
بنده قالب نگار شاپ رو دارم . تعداد محصولات من بالاست و همه محصولات من متغییر هستن . یعنی هر محصول من قیمت 100 گرمی ، 500 گرمی و 1000 گرمی داره وخب هر وزن قیمت مخصوص به خودش را داره. من الان نیاز دارم تغییر وزن و قیمت روی همه محصولاتم بدم . یعنی همه وزن ها و قیمت هاشون پاک بشن و فقط هر محصول وزن های 250 گرمی و 750 گرمی به همراه قیمت های جدیدشون داشته باشن !!

آیا با افزونه شما همه این موارد قابل اجرا هست ؟ راحت میشه اینکار رو انجام داد ؟
با سپاس از شما

m.s.m
m.s.m در پاسخ به zarei.rasoul66
 • طراح محصول

باسلام و عرض ادب خدمت شما کاربر محترم
افزونه بالکی امکان نمایش کلیه محصولات شما به همراه جزئیات مربوط به آن ها را همانند یک فایل اکسل در محیط ادمین وردپرس برای شما فراهم می کند. شما میتوانید انواع محصولات را از جمله محصولات ساده و متغیر را در یک جدول ببینید و به راحتی بدون نیاز به وارد شدن در صفحه ویرایش هر کدام از آن ها، موارد مربوط به آنها ویرایش نمایید.
توجه : همانطور که در توضیحات محصول گفته شده، این افزونه در خصوص متغیرهای محصولات، تنها امکان ویرایش به صورت تکی و مورد به مورد را دارد و امکان ویرایش گروهی یا فیلتر گروهی را ندارد. اما برای محصولات ساده می توانید از فیلتر قدرتمند این افزونه و همچنین امکانات ویرایش گروهی آن استفاده نمایید.
با این حال استفاده از این افزونه می تواند در تسریع ویرایش جزئیات محصولات متغیر به شما کمک کند و بدون لود شدن صفحه و مراجعه به صفحه محصول، موارد مورد نظرتان را ویرایش کنید.
پیروز و پاینده باشید.

mohammad.robandi
mohammad.robandi

سلام و عرض ادب
توی دمو من بر اساس رنگ و سایز فیلتر میکنم ولی تمام محصولات متغیر رو نشون میده
مثلا من میخوام تمام محصولاتی که قرمز هستن و سایزشون متوسط هست رو ویرایش کنم ولی تمام رنگها و سایز هارو نشون میده بعد از فیلتر
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

m.s.m
m.s.m در پاسخ به mohammad.robandi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز
متاسفانه از مهمترین محدودیت های این افزونه عدم امکان فیلتر و ویرایش گروهی محصولات متغیر می باشد. (در قسمت پایانی توضیحات محصول و همچنین در بخش سوالات متداول در این خصوص متذکر شده ایم.)
برای ویرایش گروهی محصولات متغیر، افزونه دیگری بصورت جداگانه در سایت کدکنیون منتشر شده است که البته افزونه پرطرفداری نیست ولی تنها افزونه ارائه شده برای اینکار همین است.

kalaboroodat
kalaboroodat

سلام وقت بخیر سایت ما با قالب کندو ساخته شده، می خواستم بدونم آیا با این افزونه سازگاری داره یا نه؟ و اینکه ما یه تایمی از سال قیمت هامون رو حذف می کنیم و بعد قیمت های جدید رو وارد می کنیم، با این افزونه میشه بدون اینکه محصول به محصول وارد صفحه شون بشیم و قیمت بذاریم، به صورت یک جا وارد کنیم؟؟؟؟

m.s.m
m.s.m در پاسخ به kalaboroodat
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله این افزونه دقیقا همان چیزیست که شما نیاز دارید.
در خصوص قالب کندو تا به حال گزارشی مبنی بر اختلال بین قالب و افزونه به دست ما نرسیده است.
اما عملکرد این افزونه این است که شما می توانید کلیه موارد مربوط به محصولات را داخل جدول محصولات و در یک صفحه و بدون اینکه وارد صفحه ویرایش محصول تکی بشوید، ویرایش نمایید. این ویرایش برای برخی موارد از جمله قیمت ها به صورت گروهی امکانپذیر است و برای برخی موارد مانند ویژگی های محصولات به صورت تکی در جدول محصولات قابل انجام می باشد.
اگر همچنان در خصوص این افزونه ابهاماتی دارید می توانید به دموی وردپرس این افزونه که در لینک زیر می باشد مراجعه نمایید و با استفاده از یوزر و پسورد bulky وارد شوید:
https://web-craft.ir/demo/wp-admin

برکه
برکه

درود وقت بخیر
1. سوال اول اینکه آیا امکان خروجی گرفتن از محصولات با فرمت فایل اکسل و بعد ویرایش محصولات درون فایل اکسل و سپس درون ریزی فایل ویرایش شده وجود داره؟
2. سوال بعد اینکه آیا این افزونه با افزونه ایجاد تخفیف های هوشمند، افزونه WooCommerce Dynamic Pricing & Discounts تداخلی نداره؟

m.s.m
m.s.m در پاسخ به برکه
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
در خصوص سوال اول شما باید عرض کنم که این افزونه صرفا یک امکان برای ویرایش گروهی محصولات، سفارشات و تخفیفات ووکامرس در پیشخوان مدیریت وردپرس ایجاد می کند و امکان خروجی گرفتن در این افزونه وجود ندارد.
برای خروجی گرفتن از محصولات، این امکان را افزونه ووکامرس فراهم کرده است که می توانید از محصولات سایتتان یک خروجی در قالب csv تهیه کنید و حتی فایل csv را در ووکامرس درون ریزی بفرمایید. با این وجود، افزونه های دیگری بطور اختصاصی برای اینکار طراحی شده اند که می توانید در گوگل سرچ بفرمایید.

در مورد سوال دوم شما باید عرض کنیم که تا به حال این دو افزونه را با هم تست نکرده ایم و گزارشی هم از سوی مشتریان در خصوص تداخل این دو به دست ما نرسیده است.

مشاهده بیشتر
بستن