افزونه Admin Menu Editor Pro، ویرایش منو مدیریت وردپرس
139 فروش
از 51 رأی
81% رضایت
76% رضایت پشتیبانی
از 253 رأی
B+ پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
397 هزار تومان
قیمت محصول:
397,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 21
 • پشتیبانی

ایجاد محدودیت برای کاربران | افزونه ویرایشگر منو مدیریت |  ویرایش منو مدیریت وردپرس 

افزونه Admin Menu Editor Pro

افزونه ویرایش حرفه‌ای منو مدیریت وردپرس یکی از قدرتمند ترین افزونه های سفارشی سازی پیشخوان مدیریت وردپرس است که به شما کمک میکند تا برای هر کاربر یا نقش کاربری به صورت جداگانه تنظیمات اختصاصی را داشته باشید.  تمرکز اصلی این افزونه مدیریت روی سفارشی سازی کامل منو مدیریت با تنظیمات متنوع و حرفه‌ای است و شامل ماژول های مختلف برای سفارشی سازی کامل موارد مختلف مرتبط با پیشخوان مدیریت می‌شود.

افزونه Admin Menu Editor Pro شامل افزودنی برندساز این افزونه نیز می‌شود تا تنظیمات کاملی را جهت سفارشی سازی پیشخوان مدیریت وردپرس خود داشته باشید.  همچنین افزودنی ویرایشگر نوار ابزار این افزونه مهیا شده تا با سفارشی سازی کامل نوار ابزار وردپرس مانند منو مدیریت، و پیشخوان مدیریت وردپرس خود را مانند موم در دست داشته باشید! استفاده آسان و قابلیت‌های متنوع این افزونه وردپرس و اضافی مثل ویرایش و ایجاد و اختصاص نقش و سطح کاربری برای کاربران مختلف یا سفارشی سازی پیشخوان مدیریت با قابلیت‌های متنوع به تفکیک کاربران یا برای همه آن‌ها، کنترل کامل نوار ابزار، کنترل ابزارک ها و متاباکس ها و مخفی سازی کاربران و افزونه ها و… این افزونه را برای مدیران  وردپرس به شدت کاربردی و مفید واقع میکند.   امکانات افزونه Admin Menu Editor Pro برای ویرایش منو مدیریت وردپرس

امکانات افزونه Admin Menu Editor Pro

افزونه ویرایشگر منو مدیریت در کنار تمرکز روی ویرایش منو مدیریت وردپرس، دنیایی از قابلیت‌های امنیتی و سفارشی سازی پیشخوان مدیریت را نیز در اختیار شما قرار میدهد تا وبسایت خود را در بهترین حالت برای کاربران مختلف با نقش یا سطوح دسترسی متنوع، مدیریت کنید.

مخفی سازی منوها از کاربر یا نقش کاربری

فقط با چند کلیک مجوز آیتم های منو را تغییر دهید. کافیست که کاربر یا نقش کاربری مد نظر خود را انتخاب نمایید و برای عدم نمایش آیتم منو به کاربر تیک آن را بردارید یا بالعکس برای نمایش آیتم منو به کاربر، آن را فعال کنید.

مرتب سازی منوها با کشیدن و رها کردن

میتوانید منو هایی که بیشتر از بقیه استفاده میکنید را در اولویت و بالای سایرین قرار دهید و همچنین تعیین کنید که منو  های جدید در آخر منو مدیریت نمایش داده شوند.

سفارشی سازی جداکننده های منو

با تظیمات متنوع همچون تعیین رنگ، استایل خط، ارتفاع، عرض، فاصله درونی و بیرونی و تراز بندی جداکننده، جداکننده های منو و زیرمنو را سفارشی کنید.

انتخاب بین ۶۰۰ آیکن منو

پک آیکن های dashicons , fontawesome برای شما مهیا شده تا بین آن ها آیکن دلخواه خود را برای آیتم منو مدنظرتان تعیین کنید حتی قابلیت آپلود فایل برای آیکن آیتم منو نیز وجود دارد.

ایجاد منو جدید

در افزونه Admin Menu Editor Pro میتوانید منو های جدید را با لینک اختصاصی، جهت نمایش یک پست، جاسازی یک صفحه خاص درون آن ایجاد کنید یا حتی میتوانید منو غیرقابل کلیک را جهت استفاده برای عنوان منو های تو در تو نمایش بسازید.

نمایش محتوای منو در تب جدید یا iframe

به راحتی میتوانید تعیین کنید که محتوای منو مد نظرتان در یک iframe یا تب جدیدی در مرورگر نمایش داده شود.

منو سه سطحی

با فعال سازی این ویژگی اختصاصی افزونه میتوانید سطح سوم منو را نیز به منو مدیریت خود اضافه کنید تا برای زیرمنو های اصلی یا اضافه شده و اختصاصی یک سطح ثالث نیز ایجاد نمایید و قابلیت های متنوع آیتم های منو را درون آن تفکیک نمایید.

کنترل کامل نوار ابزار

به کمک افزودنی ویرایشگر نوار ابزار میتوانید به راحتی برای هر کاربر یا نقش کاربری نوار ابزار پیشخوان مدیریت را با تنظیمات مختلف و کامل سفارشی سازی کنید و اولویت ابزار ها را تغییر دهید یا ابزار جدیدی ر ا با قابلیت های متنوع به نوار ابزار خود اضافه نمایید، همچنین با ایجاد گروه ابزار میتوانید ابزار های خود را دسته بندی نمایید و قابلیت درون/برون ریزی را در این افزونه نیز خواهید داشت.

فیلتر متاباکس ها

به راحتی میتوانید متاباکس های وبسایت را برای کاربران مختلف ویرایش کنید تا فقط ورودی های مد نظرتان ر ا به کاربر یا نقش کاربری خاص نمایش دهد.

کنترل یا ایجاد ابزارک های پیشخوان

به راحتی میتوانید ابزارک  HTML یا RSS جدید را با تنظیمات متنوع برای نمایش در پیشخوان تعریف نمایید یا نحوه نمایش یا محتوای هر یک از ابزارک های پیشخوان را برای کاربر یا نقش کاربری مدنظر تغییر دهید.

ریدایرکت در حالت‌های مختلف

میتوانید برای حالت های ورود، خروج، ثبت نام و اولین ورود کاربر یا نقش کاربری مورد نظرتان، آن ها را به مسیر های خاص (به همراه شورتکد) ریدایرکت کنید.

مخفی سازی کاربران

یکی از امکانات امنیتی افزونه Admin Menu Editor Pro مخفی سازی کاربران دلخواه از سایر کاربر(مدیر) های وبسایت میباشد تا نتوانند تغییری در حساب کاربری آن ایجاد کنند یا اطلاعات حساب کاربری آن را ببینند.

تغییر  نقش‌های کاربری

میتوانید سطوح دسترسی یک کاربر یا نقش کاربری را تغییر دهید، نقش کاربری یا سطح دسترسی دلخواه خود را ایجاد نمایید و موارد مختلف را به کاربران دلخواه خود اختصاص دهید.

سفارشی سازی پیشخوان مدیریت

میتوانید برای هر کاربر یا نقش کاربری، تنظیمات متفاوت پیشخوان مدیریت را پیاده سازی کنید که شامل مخفی سازی متالینک ها، اعلانات یا ابزارک های ساید بار نیز میشود.

نمایش نوع محیط  وردپرس

هنگام توسعه وبسایت در محیط لوکال و انتقال قابلیت ها به پروداکشن ، ممکن است با افزایش تب های مرورگر تشخیص نوع های مختلف توسعه دشوار شود و دچار سردرگمی و گاهاً اشتباه شوید. این قابلیت به شما کمک میکند تا علاوه برا نمایش نوع محیط وبسایت در نوار ابزار، برای هر محیط یک رنگ جداگانه نیز داشته باشید تا در نوار ابزار یا منو مدیریت نمایش داده شود تا خیلی ساری از تغییرات اشتباه جلوگیری نمایید.

فیلتر تنظیمات ویرایش شناس‌نامه کاربر

با این قابلیت میتوانید تنظیمات مختلف را در بخش ویرایش شناسنامه کاربر برای کاربر یا نقش کاربری فعال/غیرفعال نمایید تا کنترل بیشتری روی ویرایشگر پروفایل کاربر داشته باشید.

کنترل گوتنبرگ و tinymce

میتوانید دکمه ها یا قابلیت های این دو ویرایشگر محبوب را برای کاربران به صورت دلخواه فیلتر کنید تا هر کاربر یا نقش کاربری به قابلیت هایی که به صورت اختصاصی برای آن تعیین شده دسترسی داشته باشد.

CSS اختصاصی پیشخوان مدیریت در افزونه Admin Menu Editor Pro

میتوانید به وسیله این افزونه کد CSS اختصاصی خود را خیلی سریع برای سفارشی سازی صفحات مدیریت تنظیم کنید.

ایجاد برند اختصاصی

به کمک افزودنی برند ساز میتوانید پیشخوان وردپرس را به صورت دلخواه ویرایش کنید که این تنظیمات شامل : تنظیمات ظاهری نوار ابزار، پانویس پیشخوان مدیریت، عنوان صفحات و ایمیل نیز میشوند.

صفحه ورود سفارشی

با افزودنی برند ساز به راحتی و با تنظیمات متنوع میتوانید تنظیمات صفحه ورود وردپرس را که شامل لوگو، پس زمین، فرم ورود، لینک های کاربری و عنوان صفحه ورود میشوند را تغییر دهید و همچنین میتوانید کدهای CSS و JS اختصاصی خود را در این صفحه اعمال نمایید.

رنگ‌های اختصاصی

به وسیله افزودنی برندساز میتوانید رنگ تک تک اجزاء پیشخوان مدیریت را سفارشی سازی کنید و همزمان نیز پیش نمایش زنده  را به همراه تغییرات هر بخش از رنگ ها تجربه نمایید.

مخفی سازی افزونه ها

به راحتی میتوانید افزونه های مدنظرتان را از کاربر یا نقش های کاربری مختلف مخفی کنید تا هر کاربر به افزونه هایی که تعیین شده از بخش افزونه های وردپرس دسترسی داشته باشد.

تنظیمات قابل حمل

قابلیت برون/درون ریزی به شما کمک میکند تا یکبار پیشخوان وردپرس خود را تنظیم کرده و از این تنظیمات در هر وبسایت دیگر استفاده نمایید. این قابلیت در بخش های مختلف تنظیمات مهیا شده اما به صورت کلی میتوانید همه تنظیماتی که درون افزونه اعمال کرده اید را از تب های کاربری مورد نظر کنترل نمایید.

تنظیمات حرفه‌ای

میتوانید دسترسی به تنظیمات افزونه ویرایشگر منو مدیریت را در نصب تکی یا شبکه وردپرس مدیرت نمایید، ماژول ها را فعال/غیرفعال کنید، ظاهر کاربری و طراحی ویرایشگر را تغییر دهید، فونت ایران یکان را برای پیشخوان مدیریت فعال نمایید یا خطایابی افزونه را فعال کنید.

فونت اختصاصی

یکی از تنظیمات اختصاصی راست چین، ارائه قابلیت فونت در تب تنظیمات افزونه Admin Menu Editor Pro  میباشد و میتوانید فونت ایران یکان را از این بخش برای پیشخوان مدیریت فعال/غیرفعال نمایید.

سازگاری با وردپرس شبکه

افزونه و افزودنی های ویرایشگر حرفه‌ای منو مدیریت کاملاً با وردپرس شبکه سازگار هستند و این قابلیت را به وضوح در تنظیمات افزونه مشاهده میکنید.

با افزونه Admin Menu Editor Pro علاوه بر اینکه می توانید برای تمام کاربران با نقش مشخص محدودیت ایجاد کنید این محدودیت را برای یک کاربر خاص هم قابل تعریف است و برای هر محدودیت منو را تنظیم یا ویرایش کنید.

مشاهده بیشتر

سازگاری با

 • PHP از نسخه 7.4
 • وردپرس از نسخه 5.8

سوالات متداول افزونه Admin Menu Editor Pro، ویرایش منو مدیریت وردپرس

بله. می توانید آن را در شبکه فعال کنید یا آن را به عنوان یک افزونه شبکه نصب و فعال کنید. توجه داشته باشید که صفحه تنظیمات افزونه در مدیر شبکه نمایش داده نمی شود. در عوض، باید از طریق یک سایت فرعی به آن دسترسی داشته باشید. به طور پیش فرض، هر تغییری که در یک سایت فرعی ایجاد می کنید، برای همه سایت ها اعمال می شود. اگر می خواهید از تنظیمات منوی مختلف در هر سایت استفاده کنید، گزینه ای برای آن نیز وجود دارد.
بله، ویرایشگر منو تمام نقش های موجود را نمایش می دهد. این شامل نقش‌های داخلی مانند «ویرایشگر» و نقش‌های سفارشی است که توسط افزونه‌های دیگر اضافه شده‌اند.
نسخه Pro دارای این ویژگی های اضافی است: درون/برون ریزی تنظیمات منوی سفارشی مجوزهای منوی مبتنی بر نقش موارد منو را تنظیم کنید تا در یک پنجره جدید یا IFrame باز شوند. از کدهای کوتاه در فیلدهای منو استفاده کنید. منوهایی ایجاد کنید که فقط برای یک کاربر خاص قابل دسترسی باشد.

لیست تغییرات

نسخه 2.24.2 - 18 اردیبهشت 1403
 • افزودن گوتنبرگ (ویرایشگر بلوک)
نسخه 2.21.1 - 15 مرداد 1402
 • یک خطای مهلک دائمی را که می‌توانست با تغییر تنظیمات سبک منوی خاص در Admin Customizer بدون ویرایش ابتدا منوی مدیریت ایجاد شود، برطرف شد.
 • یک اخطار منسوخ شدن PHP 8 در مورد ایجاد خصوصیات پویا در کلاس ameRexCapability رفع شد.

آخرین پرسش و پاسخ

mohammadhoseinii
mohammadhoseinii

سلام. اددان های ame branding و toolbar editor رو هم داره؟

nativecodes
nativecodes حرفه ای در پاسخ به mohammadhoseinii
 • طراح محصول

درود بر شما
بله.

hessam2000
hessam2000

سلام - من نسخه رایگان این محصول رو الان نصب کردم تو پنل مدیریت و کلی تغییرات باهاش اعمال کردم. الان افزونه شما رو بخرم و نصب کنم تغییراتم که نمی پره درسته؟ ضمناً نسخه رایگانش هم همزمان با نسخه پولیش باید نصب باشه؟! چون اینطور باشه دیگه توجیه نداره 2 افزونه با 1 کارکرد نصب باشه تعداد افزونه های سایتمو بی جهت افزایش بده.

nativecodes
nativecodes حرفه ای در پاسخ به hessam2000
 • طراح محصول

سلام روز شما بخیر
کاربر عزیز حتما پیش از نصب افزونه بکاپ تهیه بفرمایید زیرا با غیر فعال شدن نسخه رایگان تغییرات به نسخه پرو منتقل نمی شود.

hessam2000
hessam2000 در پاسخ به hessam2000

متاسفانه این افزونه فاقد برونریزی هست وگرنه می شد راحت انتقال داد. پس می فرمایین در صورت خرید نسخه پولی تمامی تغییرات ما حذف میشه؟!

nativecodes
nativecodes حرفه ای در پاسخ به hessam2000
 • طراح محصول

در صورتی که امکان برونریزی نداشته باشید بله.

emwaali
emwaali

سلام و احترام
ایا امکان این هست که با این افزونه داشبورد سفارشات دریافتی ووکامرس رو طوری طراحی کرد که سفارشات به صورت انی و درجا بیاد بالا و نیازی نباشه صحفه سفارشات رو رفرش کنیم تا سفارشات جدید بیاد بالا

nativecodes
nativecodes حرفه ای در پاسخ به emwaali
 • طراح محصول

درود بر شما دوست من.
افزونه چنین قابلیتی رو نداره و برای چنین کارهایی طراحی نشده. بلکه برای پیشخوان مدیریت وردپرس هست.

lantory
lantory

سلام ، وقتتون بخیر
ی سوالی داشتم ، با این افزونه میتونم دسترسی دسته بندی رو هم محدود کنم ؟؟
یعنی برا کاربر A مثلا فقط دسترسی داده بشه برا دسته بندی A و کابر B فقط دسترسی داده بشه به دسته بندی B
آیا امکان پذیر هست؟

nativecodes
nativecodes حرفه ای در پاسخ به lantory
 • طراح محصول

درود بر شما. منظورتون از دسته بندی واضح نیست. شما میتونید عناصر منو رو محدود کنید ولی دسترسی دسته بندی برای چه چیزی رو متوجه نشدم.

lantory
lantory در پاسخ به lantory

منظورم اینکه مثلا : کاربر یک اداره برق هستش و کاربر دوم اداره گاز هستش ، برای هر کاربر یک صفحه مجزا و دسته بندی تعریف شده الان میخوام کاربر یک رو محدود کنم و به دسته بندی کاربر دوم که اداره گاز میشه دسترسی نداشته باشه و هر محتوایی تولید میکنه فقط بره در دسته بندی که از قبل براش تعریف شده یا بهتره بگم محدود شده

hessam2000
hessam2000

سلام. من نسخه رایگان این افزونه از مخزن وردپرس نصب کردم و کلی تنظیمات و پیکربندی روش انجام دادم. اما اگر اینو خرید کنم، اونطرف گزینه ای برای انتقال اون تنظیمات نسخه رایگان به نسخه پرو ندیدم که بشه برونریزی و درونریزی کرد. تکلیف اون تنظیمات چی میشه؟

nativecodes
nativecodes حرفه ای در پاسخ به hessam2000
 • طراح محصول

درود بر شما.
بخش درون ریزی و برون بری وجود داره. امتحان نکردم ولی فکر میکنم تنظیمات رو از نسخه رایگان برون بری کنید و در نسخه حرفه ای درون ریزی کنید انجام بشه.

heroma
heroma

سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید که آیا افزونه شما رو میتونیم برای این کار استفاده کنیم:

میخواهیم که هر ادمین در سایتمون مسئول مدیریت یک سری از اعضا باشه. یعنی اعضای سایت ما هر کدوم یک فیلد دارند بنام شهر. میخواهیم هر ادمین مسئول اعضایی باشه با یم فیلد شهر. مثلا مسئول همه کسانیکه فیلد شهرشون تهران هست رو من مدیریت کنم و کسانیکه فیلد شهرشون مازندران هست رو دوستم مدیریت کنه. ممنونم
ممنونم

nativecodes
nativecodes حرفه ای در پاسخ به heroma
 • طراح محصول

با عرض سلام ؛ خیر متاسفانه افزونه چنین قابلیتی به شما ارائه نمیده

sayam2022
sayam2022

سلام.
من در سایتم از قابلیت چند مدرسی استفاده میکنم و مدرس ها میتونن از طریق پیشخوان وردپرس بیان دوره و یا نوشته خودشون رو انتشار بدن. در واقع برای نقش کاربری مدرس تعریف شده که به کدوم منوها در پیشخوان وردپرس دسترسی داشته باشن و تا اینجاش مشکلی نیست ...
مشکل اینجاست که مدرس برای ایجاد دوره یا افزودن نوشته به ویرایشگر متن دسترسی داره. ما هم افزونه های مختلفی تو سایت تعریف کردیم مثل بوکلی و اینها شورتکدها و منوهای زیادی رو به نوار ابزار ویرایشگر متن اضافه کردن. در صورتیکه نمیخایم کسی بجز ادمین به این موارد دسترسی داشته باشه.
آیا توسط افزونه شما این مورد قابل مدیریت هستش؟

nativecodes
nativecodes حرفه ای در پاسخ به sayam2022
 • طراح محصول

سلام افزونه عمدتاً موارد افزوده شده رو تشخیص میده ولی بهتره که قبل از این قضیه تست انجام بشه چون ما این موارد سفارشی رو کاملاً تست نکردیم.

Shahin Web
Shahin Web

سلام و خسته نباشید
وقتی وارد دموی محصول میشم از طریق SANDBOX وارد پیشخوان میشه اما دسترسی تنظیمات افزونه برای کاربر قفله
ممنون میشم بررسی بفرمایید

nativecodes
nativecodes حرفه ای در پاسخ به Shahin Web
 • طراح محصول

سلام. ممنونم. تنظیمات رو برای کاربر دمو تغییر دادم. چک کنید دوباره

aslani031
aslani031

سلام
وقت بخیر
محدودیت نصب بر روی دامنه داره؟

nativecodes
nativecodes حرفه ای در پاسخ به aslani031
 • طراح محصول

سلام، وقت شما هم بخیر.
منظورتون رو متوجه نشدم ولی خب به صورت کلی لایسنس راستچین برای هر بار خرید محصول اجازه میده که روی یک دامنه اجرا بشه.

مشاهده بیشتر
بستن