Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان راه آهن، کوی قدس
ساختمان دنیز، پلاک 1، طبقه 2، واحد 1

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

افزونه وردپرس تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک

افزونه وردپرس تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک

3.00 stars
  |   3 فروش
خرید و دانلود
افزونه وردپرس تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک - افزونه وردپرس
  • شناسه محصول
    ۴۴۳۰۴
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

افزونه وردپرس تایید حساب کاربری ووکامرس از طریق پیامک

در ابتدا باید خدمت شما عرض کنم که این افزونه به عنوان یک افزونه جانبی در فروشگاه ووکامرس استفاده خواهد شد و برای ارسال پیامک نیز از افزونه پیامک ووکامرس استفاده می کند. پس پیش نیاز استفاده از این افزونه، فعال بودن افزونه های ووکامرس و افزونه پیامک ووکامرس می باشد. دلیل استفاده از افزونه پیامک ووکامرس، استفاده از وب سرویس های مختلف در افزونه هست که کاربران مختلف بتوانند از سامانه پیامک خود برای ارسال پیامک استفاده نمایند. افزونه پیامک ووکامرس را می توانید از طریق لینک زیر دریافت نمایید. لیست سامانه های پیامک که امکان استفاده در افزونه پیامک ووکامرس را دارند نیز در همین صفحه می توانید مشاهده بفرمایید.

افزونه پیامک ووکامرس (لیست وب سرویس ها)

البته در صورتی که سامانه پیامک شما در این لیست قرار ندارد می توانید با ما در ارتباط باشید تا به صورت اختصاصی افزونه را به سامانه موردنظر شما متصل کنیم. ( هزینه اتصال افزونه به سامانه اختصاصی که در لیست وجود ندارد به صورت جداگانه دریافت خواهد شد)

عملکرد افزونه به این صورت می باشد که کاربران شما در فرم عضویت افزونه ووکامرس یک فیلد موبایل مشاهده می کنند که با تکمیل فرم عضویت و همچنین فیلد موبایل، کد فعال سازی به شماره درج شده ارسال خواهد شد و کاربر به صفحه ای منتقل می شود که می تواند کدفعال سازی را وارد و حساب کاربری خود را فعال نماید.

همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله اختلال در سرویس پیامک، کدفعال سازی برای کاربر ارسال نشود، کاربر می تواند مجددا درخواست ارسال کد فعال سازی ثبت نماید. تعدا دفعاتی که هر کاربر می تواند درخواست ارسال مجدد کد فعال سازی نماید از طریق تنظیمات افزونه قابل تغییر می باشد.

همچنین در تنظیمات افزونه شما می توانید متنی که علاوه بر کدفعال سازی برای کاربر ارسال می شود را به صورت دلخواه تعیین نمایید.

خریداران محترم توجه نمایید که پس از فعال سازی افزونه، تنظیمات افزونه در منو ووکامرس فارسی و سپس زیرمنو تنظیمات پیامک و تب تایید حساب کاربری قرار خواهد گرفت. همچنین شما می بایست در تنظیمات بخش همگانی که مربوط به افزونه پیامک ووکامرس هست اطلاعات سامانه پیامکی خود را وارد نمایید.

از پیشنهادات شما دوستان گرامی در ارتباط با افزایش امکانات افزونه استقبال خواهد شد و سعی می شود در بروزرسانی های افزونه اعمال شود.

تصاویر مربوط به افزونه

فیلد موبایل در فرم عضویت ووکامرس

فیلد موبایل در فرم عضویت ووکامرس

فرم تایید حساب کاربری

فرم تایید حساب کاربری

فرم ارسال مجدد کد فعال سازی

فرم ارسال مجدد کد فعال سازی

خطا در هنگام ورود برای کاربران تایید نشده

خطا ورود کاربران تایید نشدهتومان