قالب Vikinger، قالب بادی پرس وایکینگر
291 فروش
از 49 رأی
88% رضایت
83% رضایت پشتیبانی
از 70 رأی
A پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
 • همراه با بسته نصبی سریع و آسان
705 هزار تومان
قیمت محصول:
705,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 419
 • پشتیبانی

قالب Vikinger | قالب شبکه اجتماعی بادی پرس و گامی پرس | قالب شبکه اجتماعی وردپرس Vikinger

معرفی قالب Vikinger

قالب Vikinger یک قالب پرسش و پاسخ برای راه اندازی شبکه اجتماعی است. ما با حساسیت و نیازسنجی کامل قالب شبکه اجتماعی بادی پرس و گامی پرس وایکینگر را برای شما آماده کرده ایم تا امکان ایجاد یک شبکه اجتماعی قدرتمند و سریع با استفاده از پروفایل سازی، واکنش گذاری، نشان ها، پویش ها، امتیازات، رتبه ها و… داشته باشید. تنها کافیست قالب وردپرس وایکینگر را نصب کنید و دوستان خود را به این شبکه اجتماعی دعوت نمایید.

قالب شبکه اجتماعی وایکینگر

قالب وایکینگر

قالب وایکینگر

قالب Vikinger

Vikinger – BuddyPress and GamiPress Social Community

بهترین راه برای ارتباط داشتن با دوستان خود

با افزودن امکانات و ویژگی های جدید برای بادی پرس از جمله واکنش گذاری، اشتراک گذاری، رسانه و… توانستیم بادی پرس را برای ایجاد شبکه اجتماعی توانمند بسازیم.

با ایجاد تجربیات جدید برای گامی پرس مانند نشان ها، پویش ها، امتیازات، رتبه ها و… توانستیم یک تجربه جدید را با گامی پرس برای داشتن شبکه اجتماعی رقم بزنیم.

تمامی برگه ها با استفاده از المان های بسیار دقیق ایجاد شده اند تا تمامی نیاز کاربران را مرتفع کند. همچنین تعداد زیادی ایلاستریشن و المان های گرافیکی در این قالب گنجانده شده است.

برگه پروفایل کاربر و برگه های فعالیت کاربران

با استفاده از یک طراحی منحصربفرد یک برگه پروفایل بسیار کامل را ایجاد کرده ایم که در آن براحتی میتوانید به “درباره” “تصاویرر” “نشان ها” “پویش ها” “امتیازات” “بلاگ” و… دسترسی داشته باشید و تمامی این موارد در یک اسلایدر در بالای برگه قرار دارد. همچنین شما به دیگر برگه ها مانند فعالیت، تنظیمات پروفایل، اعضا، گروه ها و… دسترسی خواهید داشت.

وایکینگر

ویژگی ها و امکانات قالب شبکه اجتماعی بادی پرس و گامی پرس وایکینگر

 وضعیت (استاتوس) پروفایل ها حرفه ای

ما جعبه آپدیت وضعیت پروفایل را متحول کرده ایم! بر این اساس می توانید تصاویر و گیف ها را برای وضعیت انتخاب کنید، تصاویر را ویرایش کنید و حتی می توانید لینک ویدئوهای یوتیوب و آپارات را با کپی کردن آدرس ویدئو بکار ببرید. شما با طیف گسترده ای از آپدیت وضعیت ها و پست های فعالیت روبرو خواهید بود (مانند زمانی که کسی دوست شما می شود). در ضمن می توانید نوشته های مورد علاقه خود را سنجاق کنید و این موارد با آیکون های سفارشی ما قابل تشخیص هستند.

احساسات خود را با ارسال واکنش بروز دهید!!!

از آنجایی که اهمیت این موضوع را میدانستیم، سیستم واکنش گذاری اختصاصی را برای قالب وایکینگر با طراحی های مختص خودمان پیاده سازی کردیم! واکنش های: پسندیدن، دوست داشتن، نپسندیدن، خوشحال، با مزه، شگفت زده، عصبانی و ناراحت گنجانده شده اند. این واکنش ها را نه تنها می توانید برای پست ها بکار ببرید بلکه برای دیدگاه ها و پاسخ ها قابلیت استفاده دارند.

پست ها و نوشته ها را به اشتراک بگذارید

نوع جدیدی از قابلیت های به اشتراک گذاری پست ها در قالب Vikinger اضافه شده که با استفاده از آن می توانید پست را به سرعت در پروفایل خود یا در فعالیت دوستتان به اشتراک بگذارید. اگر یک پست را دوست داشتید خیلی راحت میتوانید دکمه “اشتراک گذاری” را در پایین برگه کلیک کنید بلافاصله یک پاپ آپ باز خواهد شد که پست انتخاب شده نمایش داده می شود تا وضعیت خود را بروزرسانی کنید. در صورت تمایل میتوانید پست های خودتان را هم به اشتراک بگذارید.

گامی پرس: اعطای نشان به کاربران و راه اندازی پویش برای کاربران

با استفاده از دستاوردهای گامی پرس ما یک سیستم توزیع نشان را پیاده سازی کرده ایم بدین منظور شما می توانید امتیازات را کسب کنید و رتبه پروفایلتان را ارتقا دهید. این نشان ها در بخش پروفایل شما به نمایش گذاشته خواهد شد! نشان هایی که در این قالب سایت استفاده شده المان های گرافیکی بسیار جذابی هستند و البته می توانید با طراحی های دلخواه خودتان نیز جایگزین کنید.

گامی پرس: امتیازبندی مجزا برای کاربران

با استفاده از ویژگی امتیازات گامی پرس؛ ما سه نوع امتیاز طلایی، الماس و زمرد را ایجاد کرده ایم. با این امتیازات رتبه های جدید را فعال کنید و پروفایل خود را ارتقا دهید. این امتیازات در بخش پروفایل شما به نمایش گذاشته خواهد شد و البته در نوار بالای برگه نیز برای کاربران نمایان خواهد بود. امتیازاتی که در این قالب استفاده شده المان های گرافیکی بسیار جذابی هستند و البته می توانید با طراحی های دلخواه خودتان نیز جایگزین کنید.

گامی پرس: رتبه بندی برای کاربران

با استفاده از ویژگی رتبه بندی گامی پرس؛ ما 6 سطح رتبه بندی متنوع را ایجا کرده ایم که با جمع آوری امتیازات و تکمیل نیازمندی ها قابل انجام است. همچنین این رتبه ها با نوار پیشرفت در آواتار پروفایل شما فعال خواهد شد. تمامی کاربران این رتبه بندی و امتیازات بقیه کاربران را در پروفایل خواهند دید. رتبه بندی هایی که در قالب شبکه اجتماعی وردپرس Vikinger استفاده شده المان های گرافیکی بسیار جذابی هستند و البته می توانید با طراحی های دلخواه خودتان نیز جایگزین کنید.

ایلاستریشن ها، آیکون های svg و آواتارهای درج شده

تمامی المان های این قالب از جمله امتیازات، رتبه ها، پویش ها، نشان ها، بنرهای هر بخش، المان های موجود در صفحه لندینگ و تعداد زیادی موارد دیگر ایلاستریشن هایی هستند که به صورت اختصاصی برای این قالب طراحی و پیاده سازی شده اند.همچنین 16 آواتار با فرمت SVG ،15 مورد برای افراد و 1 مورد لبخند در وایکینگر موجود است.

گروه های شگفت انگیز با مدیریت بسیار ساده

برای ساخت و مدیریت گروه ها هیچگونه دسترسی به پیشخوان وردپرس نیاز نیست. با استفاده از هاب کاربری میتوانید هر تعداد گروه را ایجاد و مدیریت کنید. تغییر آواتار، تصویر کاور، شبکه های اجتماعیف اطلاعات شخصی و… از این هاب قابل مدیریت است.

وایکینگر قالبی قدرتمند و سریع ساخته شده با React

متن زیر را با دقت مطالعه کنید تا با جزییات این موضوع بیشتر آشنا شوید! ما برای داینامیک کردن بخش های متنوع قالب که به کاربران اجازه می دهد این بخش ها را بدون اینکه برگه را از ابتدا بارگذاری کنند، مشاهده کنند از React استفاده کرده ایم تا تجربه کاربری را ارتقا دهیم. به عنوان مثال یک کاربر می تواند فعالیت ها را فیلتر کند، آنها را به علاقمندی ها اضافه یا سنجاق کند، به پست ها واکنش نشان دهد یا اینکه دیدگاهی بگذارد بدون اینکه حتی یک برگه بارگذاری شود. شما می توانید تمامی این امکانات ذکر شده را در پیشنمایش قالب مشاهده کنید.

 زیرمجموعه ای از رنگ های تیره برای قالب Vikinger

رنگ پیشفرض در نظر گرفته شده در این قالب، زیرمجموعه ای از رنگ های روشن می باشد. اما با توجه به اینکه تعداد زیادی از کاربران رنگ های تیره را برای استفاده ترجیح می دهند، ما زیرمجموعه ای از رنگ های تیره را نیز در این قالب گنجانده ایم. رنگ هایی از قبیل آبی تیره، بنفش تیره، فیروزه ای تیره و کربن زرد برای استفاده شما قرار داده شده تا تنها با فشردن یک کلیک رنگ کلیه قسمت های قالب را تغییر دهید. البته شایان ذکر است که هرچند این زیرمجموعه ها با جزییات کامل درج شده اند اما خود کاربر نیز می تواند هر بخش را که در نظر دارد به رنگ دلخواه تغییر دهد. این تنظیمات از پیشخوان وردپرس -> نمایش -> سفارشی سازی -> تنظیمات وایکینگر در دسترس می باشد.

قالب شبکه اجتماعی بادی پرس و گامی پرس  Vikinger

قالب وردپرس وایکینگر

از 27 می 2003 که برای اولین بار وردپرس منتشر شده تا به امروز، قالب های وردپرس بهترین و سریعترین راهکارهای طراحی وب سایت آماده هستند. قالب Vikinger یک قالب شبکه اجتماعی BuddyPress و GamiPress است که امکانات کامل برای راه اندازی یک شبکه اجتماعی را در اختیار شما قرار می دهد. با خرید این محصول از راست چین از 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) و آپدیت همیشگی برخورد دار خواهید شد.

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی (شامل هزینه)

 • نصب توسط طراح
 • بهینه سازی قالب

سازگاری با

 • PHP از نسخه 7.2

سوالات متداول قالب Vikinger، قالب بادی پرس وایکینگر

خیر، با نصب و فعالسازی بسته نصب آسان قالب وایکینگر تمامی امکانات پیشفرض مشابه پیشنمایش در دسترس قرار خواهد گرفت.
بله، در صورتی که از هاست مناسب با منابع قوی استفاده شود محدودیتی برای افزودن هر تعداد کاربر از سمت قالب وجود ندارد.
بله، هر کاربر میتواند برای سایر کاربران پیام ارسال نماید و همچنین درخواست دوستی بفرستد.

لیست تغییرات

نسخه 1.9.17 - 23 اردیبهشت 1403
 • رفع اشکال نمایش آیکون آیکون مدیریت گروه
 • افزودن گزینه درخواست فعالسازی اعتبارسنجی
 • افزودن گزینه نمایش بج تایید نشده
 • رفع مشکل اندازه نشان هنگام نمایش در نام کاربری اعضا
نسخه 1.9.16 - 4 اردیبهشت 1403
 • بروزرسانی و سازگاری با آخرین نسخه Paid Memberships Pro (v3.0.1).

آخرین پرسش و پاسخ

rezamsalehi
rezamsalehi

سلام آیا امکان غیر فعال سازی برخی بخش ها مانند اطلاع رسانی درباره دوست شدن و عضویت در گروه و اینا وجود داره که فقط پست ها رو که کاربران می ذارند نمایش بده

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به rezamsalehi
 • طراح محصول

درود بر شما
برخی از امکانات قالب با غیرفعالسازی افزونه های جانبی مانند بادی پرس، بی بی پرس و ... غیرفعال میشه.

شاد باشید

m2267601
m2267601

سلام
آیا اپلیکیشن هم داره این قالب ؟
امکان پیاده سازی اپلیکیشن وجود داره؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به m2267601
 • طراح محصول

درود بر شما
خیر اپلیکیشنی برای این قالب منتشر نشده است.

شاد باشید

load
load

سلام وقت بخیر خیلی قالب خوبی بود و من میخوام خریداری کنم ولی قبلش یک سوال داشتم
این امکان داره ورود و ثبت نام با افزونه دیجیتس باشه و شماره تماس و کد تایید؟
و امکان داره کاربران بدون ورود و ثبت نام بتونند از همه امکانات استفاده کنند و الزامی به ثبت نام نباشه؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به load
 • طراح محصول

درود بر شما
1. ورود و ثبت نام قالب به صورت پیشفرض با ووکامرس انجام میشه ولی افزونه دیجیتس رو تست نکردیم.
2. خیر برخی از قابلیت ها فقط بعد از ورود فعال میشه.

شاد باشید

ali125
ali125

سلام میگم یه قسمت هست فلانی با فلانی دوست شد نمیشه این غیر فعال بشه همه چیز عالی به جز همین و دیگه این که امکان داره تبدیل به اپلیکیشن کنیمش؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به ali125
 • طراح محصول

درود بر شما
1. خیر امکانپذیر نیست.
2. در صورتی که خودتون تخصص این کار رو دارید میتونید انجام بدید.

شاد باشید

amirhossein_smy
amirhossein_smy

و یه سوال دیگه! صفحه اصلی امکان ویرایش داره؟؟ و چندتا فونت داره و میشه فونت اضافه کرد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به amirhossein_smy
 • طراح محصول

1. صفحه اصلی با المنتور قابلیت ویرایش داره.
2. در حال حاضر فقط فونت ایران یکان روی قالب نصب هست.

amirhossein_smy
amirhossein_smy

سلام. 1- چرا فقط ورود به حساب کاربری داره و ثبت نام نداره؟
2-و این که نمیشه لایک کرد و یا کامنت گذاشت برای پست اعضا؟
3- امکانش هست برای برخی از اکشن ها شرط ثبت نام گذاشت؟ مثلا اگر کسی خواست کامنت بذاره یا لایک کنه، اعلام شه و یا صفحه ثبتنام پاپ آپ بیاد که عضو سایت شه.

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به amirhossein_smy
 • طراح محصول

درود بر شما
1. قابلیت ثبت نام روی قالب وجود داره اما برای پیشنمایش اون رو غیرفعال کردیم.
2. بعد از ورود به سایت امکان لایک و کامنت وجود داره.
3. کلا لایک و کامنت بعد از ورود به سایت قابل ارسال هست و قابلیت پیشفرض قالب محسوب میشه

شاد باشید

garix
garix

ممنون از شما،
یک سوال دیگه اینکه فروشگاه قابل گروه بندی کردن محصولات و خدمات هست؟ یا اینکه تک صفحه هست و همه محصولات و خدمات رو یکجا نشون میده؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به garix
 • طراح محصول

درود بر شما
1. تمامی امکانات فروشگاه های ووکامرسی رو توی این قالب میتونید داشته باشید.
2. خیر در صورت وجود تعداد بالای محصول، فروشگاه به صورت صفحه بندی نمایش داده میشه.

شاد باشید

garix
garix

سلام
سوالی داشتم برای اینکه از ماژول های فروش تبلیغات استفاده کنیم در صفحه اول امکانش هست؟
سوال بعدی اینکه برای دریافت حق عضویت و فروشگاه از طریق paypal هم کار میکنه؟
و اینکه میشه از افزونه هایی مثل directro هم داخلش استفاده کرد؟
ممنونم

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به garix
 • طراح محصول

درود بر شما
1. صفحه اصلی قالب با المنتور ویرایش میشه و میتونید محتوای موردنظرتون رو اضافه کنید.
2. پرداخت ها با ووکامرس انجام میشه و هر درگاهی که به ووکامرس وصل بشه مشکلی نداره.
3. اطلاعی از عملکرد این افزونه ندارم. از طراح افزونه سوال بفرمایید.

شاد باشید

garix
garix در پاسخ به garix

ممنون از پاسخ شما،
یک سوال دیگه اینکه فروشگاه قابل گروه بندی کردن محصولات و خدمات هست؟ یا اینکه تک صفحه هست و همه محصولات و خدمات رو یکجا نشون میده؟

fahimeh.chodani
fahimeh.chodani

با سلام
آیا قالب مشابه دمو سایت اصلی نصب میشه از نظر گرافیکی و ظاهری یا اینکه به صورت خام هست و باید کامل خودمون طراحی کنیم؟
امکان اضافه کردن افزونه‌ای برای اینکه کاربر بتونه todo list بنویسه و تیک بزنه وجود داره؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به fahimeh.chodani
 • طراح محصول

درود بر شما
بله قالب به همراه محتوای آماده نصب و فعال میشه (در صورتی که هاست خام باشه و روی سایتتون اطلاعات نداشته باشید).
بله مشکلی نیست میتونید افزونه نصب کنید.

شاد باشید

sam_heydari
sam_heydari

سلام.
خودش قالب امکان ثبت نام موبایلی ایرانی داره؟ یا با افزونه ثبت نام موبایلی خاصی تست شده؟
میخوام کاربر با شماره موبایل عضو بشه و اینکه فقط کاربرها بتونند سوال مطرح کنن

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به sam_heydari
 • طراح محصول

درود بر شما
خیر افزونه ایرانی نداره. برای ورود موبایلی باید از افزونه های مرتبط استفاده بفرمایید.
قبل از خرید افزونه از فروشنده سوال کنید و پس از اطمینان خرید بفرمایید.

شاد باشید

FunnyLearn.ir
FunnyLearn.ir

آیا چت خصوصی بین کاربران توی قالب شما صقحه دایرکت داره؟ یا در اعلان پیام میاد؟ چطوریه ممنون میشم یگید

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به FunnyLearn.ir
 • طراح محصول

درود بر شما
نحوه ارسال پیام در قالب در انتهای ویدئوی زیر وجود داره.
مشاهده بفرمایید و اگه سوال بود اطلاع بدید.
http://hamidheidari91.ir/Vikinger.mp4

شاد باشید

geekzahra
geekzahra

سلام، این تم با پلاگین Learn Dash همخوانی داره و میشه باهاش ادغام شه یا نه؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به geekzahra
 • طراح محصول

درود بر شما
ما این افزونه رو با قالب تست نکردیم ولی در کل مشکلی هم با افزونه آموزشی گزارش نشده.
تست و بررسی رو خودتون باید انجام بدید.

شاد باشید

Parand
Parand

با عرض سلام
1. امکان افزودن سطح کاربری با یک نشان یا مدال خاص وجود داره؟
(یعنی سطح کاربری با نام X ایجاد کنیم و یک مدال یا نشان خاص برای آن سطح کاربری درنظر بگیریم)

2. اگر امکان 1 وجود داشته باشد. ممکن هست که با افزونه های ارتقای سطح کاربری با پرداخت مبلغ توسط کاربر, سطح کاربری آن کاربر تغییر کند و آن مدال یا نشان در پروفایل کاربر نمایش داده شود؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به Parand
 • طراح محصول

درود بر شما
1. بله امکان افزودن نشان اختصاصی وجود داره.
2. روی قالب افزونه paid membership pro نصب و فعال هست. با این افزونه میتونید با دریافت هزینه سطح کاربری رو ارتقا بدید.

شاد باشید

mobin.ag
mobin.ag

سلام.
افزونه به طور کامل ترجمه شده هست؟یعنی همه‌ی بخشاش مثل تنظیمات و صفحاتش فارسی سازی شده یا فقط صفحاتشه؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mobin.ag
 • طراح محصول

درود بر شما
ترجمه قالب انجام شده اما ممکنه برخی از موارد نیاز به بررسی مجدد داشته باشه که کاربران گزارش میکنند و در هر آپدیت اصلاح میشه.

شاد باشید

mrlooki
mrlooki

ایا قالب با افزونه LiftLMS هماهنگی دارد؟ و میتوان استفاده کرد و از قالب این برای پنل های اون پلاگین استفاده کرد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mrlooki
 • طراح محصول

درود بر شما
سازنده قالب در خصوص این افزونه توضیحاتی رو ارائه نداده و توسط ما نیز بررسی نشده است.
تست و بررسی نهایی رو خودتون باید انجام بدید.

شاد باشید

mrlooki
mrlooki

سلام خسته نباشید. آیا این قالب با لیفت ال ام اس اوکی هست وظاهرا پنل اون رو خوب میکنه و باهم کانکت میشند؟ پیشنهاد میشه؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mrlooki
 • طراح محصول

درود بر شما
سازنده قالب در خصوص این افزونه توضیحاتی رو ارائه نداده و توسط ما نیز بررسی نشده است.
تست و بررسی نهایی رو خودتون باید انجام بدید.

شاد باشید

مشاهده بیشتر
بستن