قالب Vikinger، قالب بادی پرس وایکینگر
270 فروش
90% رضایت از 46 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
529,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 393
 • پشتیبانی

قالب Vikinger | قالب شبکه اجتماعی بادی پرس و گامی پرس | قالب شبکه اجتماعی وردپرس Vikinger

معرفی قالب Vikinger

قالب Vikinger یک قالب پرسش و پاسخ برای راه اندازی شبکه اجتماعی است. ما با حساسیت و نیازسنجی کامل قالب شبکه اجتماعی بادی پرس و گامی پرس وایکینگر را برای شما آماده کرده ایم تا امکان ایجاد یک شبکه اجتماعی قدرتمند و سریع با استفاده از پروفایل سازی، واکنش گذاری، نشان ها، پویش ها، امتیازات، رتبه ها و… داشته باشید. تنها کافیست قالب وردپرس وایکینگر را نصب کنید و دوستان خود را به این شبکه اجتماعی دعوت نمایید.

قالب شبکه اجتماعی وایکینگر

قالب وایکینگر

قالب وایکینگر

قالب Vikinger

Vikinger – BuddyPress and GamiPress Social Community

بهترین راه برای ارتباط داشتن با دوستان خود

با افزودن امکانات و ویژگی های جدید برای بادی پرس از جمله واکنش گذاری، اشتراک گذاری، رسانه و… توانستیم بادی پرس را برای ایجاد شبکه اجتماعی توانمند بسازیم.

با ایجاد تجربیات جدید برای گامی پرس مانند نشان ها، پویش ها، امتیازات، رتبه ها و… توانستیم یک تجربه جدید را با گامی پرس برای داشتن شبکه اجتماعی رقم بزنیم.

تمامی برگه ها با استفاده از المان های بسیار دقیق ایجاد شده اند تا تمامی نیاز کاربران را مرتفع کند. همچنین تعداد زیادی ایلاستریشن و المان های گرافیکی در این قالب گنجانده شده است.

برگه پروفایل کاربر و برگه های فعالیت کاربران

با استفاده از یک طراحی منحصربفرد یک برگه پروفایل بسیار کامل را ایجاد کرده ایم که در آن براحتی میتوانید به “درباره” “تصاویرر” “نشان ها” “پویش ها” “امتیازات” “بلاگ” و… دسترسی داشته باشید و تمامی این موارد در یک اسلایدر در بالای برگه قرار دارد. همچنین شما به دیگر برگه ها مانند فعالیت، تنظیمات پروفایل، اعضا، گروه ها و… دسترسی خواهید داشت.

وایکینگر

ویژگی ها و امکانات قالب شبکه اجتماعی بادی پرس و گامی پرس وایکینگر

 وضعیت (استاتوس) پروفایل ها حرفه ای

ما جعبه آپدیت وضعیت پروفایل را متحول کرده ایم! بر این اساس می توانید تصاویر و گیف ها را برای وضعیت انتخاب کنید، تصاویر را ویرایش کنید و حتی می توانید لینک ویدئوهای یوتیوب و آپارات را با کپی کردن آدرس ویدئو بکار ببرید. شما با طیف گسترده ای از آپدیت وضعیت ها و پست های فعالیت روبرو خواهید بود (مانند زمانی که کسی دوست شما می شود). در ضمن می توانید نوشته های مورد علاقه خود را سنجاق کنید و این موارد با آیکون های سفارشی ما قابل تشخیص هستند.

احساسات خود را با ارسال واکنش بروز دهید!!!

از آنجایی که اهمیت این موضوع را میدانستیم، سیستم واکنش گذاری اختصاصی را برای قالب وایکینگر با طراحی های مختص خودمان پیاده سازی کردیم! واکنش های: پسندیدن، دوست داشتن، نپسندیدن، خوشحال، با مزه، شگفت زده، عصبانی و ناراحت گنجانده شده اند. این واکنش ها را نه تنها می توانید برای پست ها بکار ببرید بلکه برای دیدگاه ها و پاسخ ها قابلیت استفاده دارند.

پست ها و نوشته ها را به اشتراک بگذارید

نوع جدیدی از قابلیت های به اشتراک گذاری پست ها در قالب Vikinger اضافه شده که با استفاده از آن می توانید پست را به سرعت در پروفایل خود یا در فعالیت دوستتان به اشتراک بگذارید. اگر یک پست را دوست داشتید خیلی راحت میتوانید دکمه “اشتراک گذاری” را در پایین برگه کلیک کنید بلافاصله یک پاپ آپ باز خواهد شد که پست انتخاب شده نمایش داده می شود تا وضعیت خود را بروزرسانی کنید. در صورت تمایل میتوانید پست های خودتان را هم به اشتراک بگذارید.

گامی پرس: اعطای نشان به کاربران و راه اندازی پویش برای کاربران

با استفاده از دستاوردهای گامی پرس ما یک سیستم توزیع نشان را پیاده سازی کرده ایم بدین منظور شما می توانید امتیازات را کسب کنید و رتبه پروفایلتان را ارتقا دهید. این نشان ها در بخش پروفایل شما به نمایش گذاشته خواهد شد! نشان هایی که در این قالب سایت استفاده شده المان های گرافیکی بسیار جذابی هستند و البته می توانید با طراحی های دلخواه خودتان نیز جایگزین کنید.

گامی پرس: امتیازبندی مجزا برای کاربران

با استفاده از ویژگی امتیازات گامی پرس؛ ما سه نوع امتیاز طلایی، الماس و زمرد را ایجاد کرده ایم. با این امتیازات رتبه های جدید را فعال کنید و پروفایل خود را ارتقا دهید. این امتیازات در بخش پروفایل شما به نمایش گذاشته خواهد شد و البته در نوار بالای برگه نیز برای کاربران نمایان خواهد بود. امتیازاتی که در این قالب استفاده شده المان های گرافیکی بسیار جذابی هستند و البته می توانید با طراحی های دلخواه خودتان نیز جایگزین کنید.

گامی پرس: رتبه بندی برای کاربران

با استفاده از ویژگی رتبه بندی گامی پرس؛ ما 6 سطح رتبه بندی متنوع را ایجا کرده ایم که با جمع آوری امتیازات و تکمیل نیازمندی ها قابل انجام است. همچنین این رتبه ها با نوار پیشرفت در آواتار پروفایل شما فعال خواهد شد. تمامی کاربران این رتبه بندی و امتیازات بقیه کاربران را در پروفایل خواهند دید. رتبه بندی هایی که در قالب شبکه اجتماعی وردپرس Vikinger استفاده شده المان های گرافیکی بسیار جذابی هستند و البته می توانید با طراحی های دلخواه خودتان نیز جایگزین کنید.

ایلاستریشن ها، آیکون های svg و آواتارهای درج شده

تمامی المان های این قالب از جمله امتیازات، رتبه ها، پویش ها، نشان ها، بنرهای هر بخش، المان های موجود در صفحه لندینگ و تعداد زیادی موارد دیگر ایلاستریشن هایی هستند که به صورت اختصاصی برای این قالب طراحی و پیاده سازی شده اند.همچنین 16 آواتار با فرمت SVG ،15 مورد برای افراد و 1 مورد لبخند در وایکینگر موجود است.

گروه های شگفت انگیز با مدیریت بسیار ساده

برای ساخت و مدیریت گروه ها هیچگونه دسترسی به پیشخوان وردپرس نیاز نیست. با استفاده از هاب کاربری میتوانید هر تعداد گروه را ایجاد و مدیریت کنید. تغییر آواتار، تصویر کاور، شبکه های اجتماعیف اطلاعات شخصی و… از این هاب قابل مدیریت است.

وایکینگر قالبی قدرتمند و سریع ساخته شده با React

متن زیر را با دقت مطالعه کنید تا با جزییات این موضوع بیشتر آشنا شوید! ما برای داینامیک کردن بخش های متنوع قالب که به کاربران اجازه می دهد این بخش ها را بدون اینکه برگه را از ابتدا بارگذاری کنند، مشاهده کنند از React استفاده کرده ایم تا تجربه کاربری را ارتقا دهیم. به عنوان مثال یک کاربر می تواند فعالیت ها را فیلتر کند، آنها را به علاقمندی ها اضافه یا سنجاق کند، به پست ها واکنش نشان دهد یا اینکه دیدگاهی بگذارد بدون اینکه حتی یک برگه بارگذاری شود. شما می توانید تمامی این امکانات ذکر شده را در پیشنمایش قالب مشاهده کنید.

 زیرمجموعه ای از رنگ های تیره برای قالب Vikinger

رنگ پیشفرض در نظر گرفته شده در این قالب، زیرمجموعه ای از رنگ های روشن می باشد. اما با توجه به اینکه تعداد زیادی از کاربران رنگ های تیره را برای استفاده ترجیح می دهند، ما زیرمجموعه ای از رنگ های تیره را نیز در این قالب گنجانده ایم. رنگ هایی از قبیل آبی تیره، بنفش تیره، فیروزه ای تیره و کربن زرد برای استفاده شما قرار داده شده تا تنها با فشردن یک کلیک رنگ کلیه قسمت های قالب را تغییر دهید. البته شایان ذکر است که هرچند این زیرمجموعه ها با جزییات کامل درج شده اند اما خود کاربر نیز می تواند هر بخش را که در نظر دارد به رنگ دلخواه تغییر دهد. این تنظیمات از پیشخوان وردپرس -> نمایش -> سفارشی سازی -> تنظیمات وایکینگر در دسترس می باشد.

قالب شبکه اجتماعی بادی پرس و گامی پرس  Vikinger

قالب وردپرس وایکینگر

از 27 می 2003 که برای اولین بار وردپرس منتشر شده تا به امروز، قالب های وردپرس بهترین و سریعترین راهکارهای طراحی وب سایت آماده هستند. قالب Vikinger یک قالب شبکه اجتماعی BuddyPress و GamiPress است که امکانات کامل برای راه اندازی یک شبکه اجتماعی را در اختیار شما قرار می دهد. با خرید این محصول از راست چین از 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) و آپدیت همیشگی برخورد دار خواهید شد.

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی (شامل هزینه)

 • نصب توسط طراح
 • بهینه سازی قالب

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2

تست شده با

 • تست شده با PHP نسخه: 7.2
 • تست شده با وردپرس نسخه: 5.8

سوالات متداول قالب Vikinger، قالب بادی پرس وایکینگر

خیر، با نصب و فعالسازی بسته نصب آسان قالب وایکینگر تمامی امکانات پیشفرض مشابه پیشنمایش در دسترس قرار خواهد گرفت.
بله، در صورتی که از هاست مناسب با منابع قوی استفاده شود محدودیتی برای افزودن هر تعداد کاربر از سمت قالب وجود ندارد.
بله، هر کاربر میتواند برای سایر کاربران پیام ارسال نماید و همچنین درخواست دوستی بفرستد.

لیست تغییرات

نسخه 1.9.9.6.1 - 25 تیر 1402
 • - رفع مشکل نمایش نوار کناری زیر منوی هدر
نسخه 1.9.9.7 - 10 مرداد 1402
 • حذف افزونه های GamiPress، ادغام با Bbpress و BuddyPress از راه اندازی اولیه. این افزونه ها دیگر نیازی به نصب جداگانه ندارند و اکنون در GamiPress گنجانده شده اند.

آخرین پرسش و پاسخ

sam_heydari
sam_heydari

سلام.
خودش قالب امکان ثبت نام موبایلی ایرانی داره؟ یا با افزونه ثبت نام موبایلی خاصی تست شده؟
میخوام کاربر با شماره موبایل عضو بشه و اینکه فقط کاربرها بتونند سوال مطرح کنن

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به sam_heydari
 • طراح محصول

درود بر شما
خیر افزونه ایرانی نداره. برای ورود موبایلی باید از افزونه های مرتبط استفاده بفرمایید.
قبل از خرید افزونه از فروشنده سوال کنید و پس از اطمینان خرید بفرمایید.

شاد باشید

FunnyLearn.ir
FunnyLearn.ir

آیا چت خصوصی بین کاربران توی قالب شما صقحه دایرکت داره؟ یا در اعلان پیام میاد؟ چطوریه ممنون میشم یگید

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به FunnyLearn.ir
 • طراح محصول

درود بر شما
نحوه ارسال پیام در قالب در انتهای ویدئوی زیر وجود داره.
مشاهده بفرمایید و اگه سوال بود اطلاع بدید.
http://hamidheidari91.ir/Vikinger.mp4

شاد باشید

geekzahra
geekzahra

سلام، این تم با پلاگین Learn Dash همخوانی داره و میشه باهاش ادغام شه یا نه؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به geekzahra
 • طراح محصول

درود بر شما
ما این افزونه رو با قالب تست نکردیم ولی در کل مشکلی هم با افزونه آموزشی گزارش نشده.
تست و بررسی رو خودتون باید انجام بدید.

شاد باشید

Parand
Parand

با عرض سلام
1. امکان افزودن سطح کاربری با یک نشان یا مدال خاص وجود داره؟
(یعنی سطح کاربری با نام X ایجاد کنیم و یک مدال یا نشان خاص برای آن سطح کاربری درنظر بگیریم)

2. اگر امکان 1 وجود داشته باشد. ممکن هست که با افزونه های ارتقای سطح کاربری با پرداخت مبلغ توسط کاربر, سطح کاربری آن کاربر تغییر کند و آن مدال یا نشان در پروفایل کاربر نمایش داده شود؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به Parand
 • طراح محصول

درود بر شما
1. بله امکان افزودن نشان اختصاصی وجود داره.
2. روی قالب افزونه paid membership pro نصب و فعال هست. با این افزونه میتونید با دریافت هزینه سطح کاربری رو ارتقا بدید.

شاد باشید

mobin.ag
mobin.ag

سلام.
افزونه به طور کامل ترجمه شده هست؟یعنی همه‌ی بخشاش مثل تنظیمات و صفحاتش فارسی سازی شده یا فقط صفحاتشه؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mobin.ag
 • طراح محصول

درود بر شما
ترجمه قالب انجام شده اما ممکنه برخی از موارد نیاز به بررسی مجدد داشته باشه که کاربران گزارش میکنند و در هر آپدیت اصلاح میشه.

شاد باشید

mrlooki
mrlooki

ایا قالب با افزونه LiftLMS هماهنگی دارد؟ و میتوان استفاده کرد و از قالب این برای پنل های اون پلاگین استفاده کرد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mrlooki
 • طراح محصول

درود بر شما
سازنده قالب در خصوص این افزونه توضیحاتی رو ارائه نداده و توسط ما نیز بررسی نشده است.
تست و بررسی نهایی رو خودتون باید انجام بدید.

شاد باشید

mrlooki
mrlooki

سلام خسته نباشید. آیا این قالب با لیفت ال ام اس اوکی هست وظاهرا پنل اون رو خوب میکنه و باهم کانکت میشند؟ پیشنهاد میشه؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mrlooki
 • طراح محصول

درود بر شما
سازنده قالب در خصوص این افزونه توضیحاتی رو ارائه نداده و توسط ما نیز بررسی نشده است.
تست و بررسی نهایی رو خودتون باید انجام بدید.

شاد باشید

mobin.ag
mobin.ag

سلام،آیا امکان مسدود کردن کاربران تو چت خصوصی هست؟
و اینکه برای گزارش کردن کاربران توسط کاربران دیگه افزونه ای هست که بشه برای این قالب استفاده کرد؟
در ضمن افزونه ای هست که بشه باهاش برای قالب برنامه اندروید ساخت؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mobin.ag
 • طراح محصول

درود بر شما
1. ارسال پیام با افزونه better messages انجام میشه که در حالت پیشفرض قابلیت مسدود کردن و گزارش دادن نداره اما با استفاده از افزونه های جانبی سازگار با این افزونه میتونید این قابلیت رو اضافه کنید.
2. از اپلیکیشن های وب ویو میتونید استفاده کنید. (تست و بررسی نهایی توسط خودتون باید انجام بشه)

شاد باشید

SOHEILZARE
SOHEILZARE

سلام من میخواستم بدونم امکان پشتیبانی تخصصی وجود داره
چون ما یه سایت بزرگ هستیم که میخوایم اگر به باگی خوردیم به صورت لحظه ای برطرف بشه

SOHEILZARE
SOHEILZARE در پاسخ به SOHEILZARE

و این نکته رو اضافه کنم که میخوام پشتیبانی به صورت لحظه ای باشه که اگر ما به باگی خوردیم سریع رفع بشه

بهناز میر
بهناز میر در پاسخ به SOHEILZARE

درود و عرض ادب
دوست عزیز خدمات پشتیبانی در بازه 2 تا 24 ساعت ارائه می شود
موفق باشید

کارشناس پشتیبانی راست چین

ardalanfarzan
ardalanfarzan

سلام چند تا سوال داشتم
۱ آیا رسیپانسیو هست؟

۲ آیا میشه براش یک اپلیکیشن تعریف کرد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به ardalanfarzan
 • طراح محصول

درود بر شما
1. بله ریسپانسیو هست.
2. در حال حاضر اپلیکیشن توسط تیم سازنده برای این قالب ارائه نشده است.

شاد باشید

rezaazizi
rezaazizi

سلام
آیا بخشی برای اپلود رزومه و کاریابی در این قالب وجود دارد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به rezaazizi
 • طراح محصول

درود بر شما
خیر امکان آپلود فایل وجود ندارد. جزییات رزومه رو میتونید در بخش های پروفایل وارد نمایید.

شاد باشید

rezaazizi
rezaazizi

سلام
قابلیت ارسال پیام شخصی بین دو کاربر هم وجود دارد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به rezaazizi
 • طراح محصول

درود بر شما
بله امکان ارسال پیام بین کاربران وجود دارد.

شاد باشید

amirtorabi
amirtorabi

سلام
آیا این قالب با افزونه های دکان و LMS سازگاری داره؟.
میشه دسترسی تعیین کرد که بعضی از کاربران بتونن آزمون بسازن و بزارن توی سایت

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به amirtorabi
 • طراح محصول

درود بر شما
تاکنون عدم سازگاری با این افزونه ها گزارش نشده.
عملکرد و تنظیمات این افزونه ها رو باید از طراح و فروشنده خودشون سوال بفرمایید.

شاد باشید

alia137575
alia137575

سلام و دورد
بنده میخوام این محصول رو خریداری کنم . بعد خرید و نصب محصول ، قابلیت ویرایش صفحات برای من امکان پذیر هست یا خیر؟
و اینکه قسمت فروشگاهی هم میتونیم روی ی دامنه فعال کنیم یا خیر ؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به alia137575
 • طراح محصول

درود بر شما
1. بله میتونید محتوای پیشفرض رو تغییر بدید اما دقت کنید که همه صفحات قابلیت ویرایش با المنتور ندارند به این دلیل که محتوای اون صفحه با یک افزونه پیاده سازی میشه.
2. بعد از نصب قالب همه برگه ها از جمله فروشگاه در دسترس شما خواهند بود.

شاد و سلامت باشید

Ehsan
Ehsan

سلام
بعد از خرید این قالب آیا امکان این وجود داره بدون تغییر و خراب شدن قالب اصلی سایت شما اینو به عنوان یکی از منوها برامون نصب کنید؟ یعنی هر کسی روی اون منو کلیک کرد وارد محیط ویکینگر بشه

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به Ehsan
 • طراح محصول

درود بر شما
بله این کار قابل انجام است. دقت کنید که قالب وایکینگر باید روی دامنه یا زیردامنه مجزا نصب و فعال بشه.

موفق و پیروز باشید

Ehsan
Ehsan در پاسخ به حمیـد حیـدری

بعد از اینکه روی زیر دامنه مجزا نصب شد نحوه اتصالش به دیتابیس دامنه اصلی رو برامون انجام میدین؟ و اینکه ما روی سایت اصلی بتونیم لیست کاربران و آپشن هایی که افزونه داره رو داشته باشیم

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به Ehsan
 • طراح محصول

این دو دامنه اطلاعات دو سایت مجزا رو دارند و دیتابیس های جداگانه ای خواهند داشت.
کاربران هر سایت هم برای همون سایت در دسترس هستند و قابل انتقال به سایت دیگه نیستند.

موفق و پیروز باشید

webich
webich

سلام
من نمی تونم عکس هارو لایک کنم یا واکنش نشون بدم به پست ها چرا ؟
بخاطر لاگین نبودن هست؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به webich
 • طراح محصول

سلام و درود
بله برای ارسال پیام و واکنش باید لاگین شده باشید.

موفق و پیروز باشید

mohammadjavad.rezaei
mohammadjavad.rezaei

سلام بنده قالب رو به طور کامل بررسی کردم قالب خوب و حرفه ای هستش فقط یه مورد هست که زیاد تو چشم میزنه، در صفحه فعالیت ها همه فعالیت هارو نمایش میده مثلا فلان شخص با شخ دیگر دوست شد و ... فکر نکنم خوشایند باشه برای کسی تا ببینه نمیشه این رو نمایش نده و پست ها و لایک ها و فعالیت های دیگه رو نمایش بده؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mohammadjavad.rezaei
 • طراح محصول

سلام و درود
خیر در حال حاضر امکان غیرفعالسازی بخش های صفحه فعالیت در افزونه بادی پرس وجود نداره.

موفق و پیروز باشید

ermia_
ermia_

سلام آیا امکان فروش دوره به صورت فایلی و خصوصی هست؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به ermia_
 • طراح محصول

سلام و درود
بله فروش دوره به صورت پکیج های آفلاین از طریق افزونه ووکامرس قابل انجام خواهد بود.

موفق و پیروز باشید

Ehsan
Ehsan

سلام
آیا در همه قسمت ها تقویم شمسی هست؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به Ehsan
 • طراح محصول

درود بر شما
در نسخه فعلی قالب فیلد تاریخ تولد میلادی هست. در آپدیت های آینده شمسی سازی خواهد شد.

موفق و پیروز باشید

Ehsan
Ehsan

سلام
آیا این امکان وجود داره که کاربر فقط از طریق شماره همراه کد تایید دریافت کنه و وارد بشه؟ مثل دیجیتس
اگه جواب خیر هست و بخوایم اینکارو برامون انجام بدین چقدر هزینش میشه؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به Ehsan
 • طراح محصول

سلام و درود
برای ورود و ثبت نام با موبایل باید از افزونه های مرتبط مانند همین افزونه دیجیتس استفاده بفرمایید.

موفق و پیروز باشید

Ehsan
Ehsan در پاسخ به حمیـد حیـدری

یعنی افزونه دیجیتس رو میتونیم با همین گرافیکی که شما برای کادر ورود در نظر گرفتین روی قالب ست کنیم و فقط شماره همراه رو دریافت کنیم؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به Ehsan
 • طراح محصول

درود بر شما
افزونه دیجیتس این امکان رو داره که صفحه ورود و ثبت نام رو صفحه ورود و ثبت نام قالب در نظر بگیریم و بر عکس.
اما بهتره جزییات بیشتر رو از طراح این افزونه سوال بفرمایید تا دقیقتر راهنماییتون کنند.

موفق و پیروز باشید

مشاهده بیشتر
بستن